KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
5. dub 2012

@vormoni Dakujem, no aj tu prší ☹ také počasie na spanie 🙂

jahodnice
5. dub 2012

@vormoni
dnes jsem 1.den cyklu, takže na 16.dubna se objednán na UTZ a pak se uvidí.Teď jsem se vrátila z práce, děti mají sice prázdniny, ale to se nás netýká, měli jsme školení. Zajela jsem do Globusu a to jsem si naběhla, všude plno lidí a vozíky mají naplněné k prasknutí, prostě další svátky obžerství před námi 🙂

vormoni
5. dub 2012

@jahodnice Aha,no to věřím..v Ph bude blázinec 😲 ,tady to tak naštěstí nebývá.. 😉 Já akorát něco upeču a kraslice mám namalované a tím jsem s velikonocema skončila..Budu sedět u pohádek a vegetit 🙂 Tak máš ještě 10dní čas.. 😉

jahodnice
5. dub 2012

@vormoni
zítra upeču beránka, v domě děti koledovat nechodí, takže vajíčka barvit nebudu a kdyby náhodou někdo přišel, tak jsem koupila Kinder vajíčka,měli je za 12 korun. Velikonoce mě nějak neberou. Jen mě štve, že bude tak hnusné počasí, počítala jsem s tím, že už bude teplo, na balkoně mám už židličky a stolek.

vormoni
5. dub 2012

@jahodnice Mě taky neberou...a u nás taky nikdo nechodí,to ještě před lety na Mor 😉 Já budu péct nějaké pečivo a mandličkama s kupov.těsta..a kraslice si dělám pro dekoraci a na rozdání známým 😎

jahodnice
5. dub 2012

@vormoni
kraslice na dekoraci mám od bývalé kolegyně, dělá je z husích vajíček, zdobené slámou, nádhera, já jsem si k nim uháčkovala slepičku a tím moje velikonoční dekorace končí. Hlavně, že je delší víkend 🙂

z4401
5. dub 2012

Ahojtje holky, moc dekuji za držení palečků. Mám u sebe v bříšku 2 drobečky - 8 buněčné embryjka jedničkové kvality. Z 8 embryjek přežilo 5, 4 x 8buněčné a 1 x 12 buněčné, jedno odpadlo a 2 pry nestojí ani za zamražení, takže máme jen 3 v mrazáčku 🙂 tak snad nebudou už potřeba. Dneska víceméně vegetím, ale je to pro me "drina" nesnesu nic nedelat :D tak se snazim jen polehavat a koukat na telku. Zitra uz to tak horke nebudu a pujdu i s malou asi ven, at me to utika. Ja myslim, ze ven chodit můzu, ze se jedna jen 3 dny klidoveho rezimu jako nic nezvedat, netahat a byt v psychycke pohode ne? Nemusim lezet. Ja jsem fakt "pako" uz si vubec nepamatuji, jak to bylo s Nell, ale u KETu na podzim jsem na druhy den normalne fungovala.

z4401
5. dub 2012

@jahodnice Takze jestli to chápu, tak tento cyklus uz valis na IUI? Budu moc držet palečky ať to výjde 😉

z4401
5. dub 2012

Holky já si s Velikonocema také těžkou hlavu nedělám. Upekla jsem jen perníčky (vajička) a nazdobila je, dala do celfoanovych sacku a kdyz prijdou nejaci kolednici tak jim dam jen pernicek a konec. Loni jich moc nechodilo, bydlime tu teprve 4 roky, takze nas zas az tak moc lidi nezna, jen z vedlejsi ulice, kde si chodime za ostatnima detima s Nellinkou hrat (tam je plno maminek na MD) tak pro ne nejakou laskominu mam. Vajicka take nebarvim. Jen mozna nejaky rezik a nebo babovku take upecu a je.

z4401
5. dub 2012

@darazv Tak jak dopadla prohlidka domecku? Jsem napjata.....

z4401
5. dub 2012

No a holky u nas dnes neprsi a budete se divit, sviti i slunicko 🙂 tak jsem hned vyslala manzu s malou at vali jeste ven, dokud se da :D

jahodnice
5. dub 2012

@z4401
jo,jo,zkusíme to. Vím, že šance není moc velká, ale proč to nezkusit? IVF bych nechala pak až na prázdniny, nechci si píchat injekce a chodit do práce. Taky ti držím palce,ať ti to vyjde

vormoni
5. dub 2012

@z4401 Tak to je prima,pěkně odpočívej,já myslím že procházka nevadí,ale jak říkáš nic a nikoho netahat 😉 Já jsem odpočívala,ale musela jsem normálně vařit,takže až bylo hotovo,jsem se vždy natáhla 🙂 Drž se a držím palečky 😀

vormoni
5. dub 2012

@z4401 Na domeček jdou až v sobou 😉 t

darazv
5. dub 2012

@z4401 Ahojky uz som písala idem až v sobotu nakoniec 🙂 Tak to je krásne ze maš tak kvalitne embryjka držim silno palceky tak je pravda že prvé tri dni najlepšie nič nerobit potom normalne fungovat ale samozrejme nič tažké nedvíhat a celkovo sa moc nenamáhat 😉 Tak pekne odpočívaj a hladkaj bruško 🙂

darazv
5. dub 2012

@jahodnice Zázraky sa dejú a ty možeš byt živím príkladom toho že IUI može byt uspešné 😉 budem držat palčeky

jahodnice
5. dub 2012

@darazv
díky. Ať se ti v sobotu líbí domeček,dej vědět, jak jste byli nadšení.

vormoni
8. dub 2012

@darazv Ahojky,tak co domeček,jaké byly dojmy?Počasí bylo teda strašné,náhodou jsme byli také v Ph,rozjeli jsme se do botanické zahrady v Troji,kouknout na motýly a také se ohřát v tropech.. 😀 Bylo to fajn a mezitím se umoudřilo i počasí venku a přestalo pršet.. 😉 Tak povídej ,přeháněj.. 😎

vormoni
8. dub 2012

@z4401 A jak pak se má naše čekatelka?Doufám,že odpočíváš jak to jen jde? 😉

z4401
8. dub 2012

@vormoni Ahojky 😉 odpocivam v ramci moznosti, teda odpocivala. Dnes uz trochu vic uklizim, ale jen lehci prace, takovy ten bezny uklid :D
Vcera jsem si udelali i vylet do Frystaku, kde byly farmarske trhy, pocasicko pralo, svitilo slunicko a opet spousta penez uvalena :D

z4401
8. dub 2012

@darazv Take nakukuji a jsem napjata jak dopadla prohlidka domecku 🙂

jahodnice
8. dub 2012

když se tak dívám z okna, mám pocit,že budou spíš Vánoce než Velikonoce, chumelí a chumelí.
Dari, jaky byl domeček?

z4401
8. dub 2012

@jahodnice Také jsem měla stený pocit dopoledne, když za okny i u nás chumelilo 🙂)))))

darazv
8. dub 2012

Ahojky holky dom asi kupit nejdeme pretože nieje komplet porobený takže by sme museli aj vela investovat ,,zajtra popíšeme pretože idem preč teraz tak píšem na rýchlo majte sa zatial krásne pa 🙂

vormoni
8. dub 2012

@z4401 Jasně,pořád ležet člověk nemůže,ale v tomhle počasí to dost svádí.. 😕 Dnes je hůř jak včera 😲 A to tady nesněžilo,ale fouká vítr.. ☹ My si zašli po sto letech na oběd do restaurace,dala jsem si trošku zeleného piva(výborné 😝 )a plněný bramborák a pochutnali jsme si všichni..Ted jsem dopekla velikonoční jidášky a budu se už jen válet.. 🙂

vormoni
8. dub 2012

@jahodnice To je fakt,že takhle hnusně na velikonoce dlouho nebylo..že? 😅 Ale má se oteplit,bohužel až po.. 😕

z4401
8. dub 2012

@vormoni zelene pivo???? Co to je? To vubec neznam. No a plneny bramborak, tak to jsi me udelala chute. Mnam 🙂))))

vormoni
9. dub 2012

@z4401 To je velikonoční specialita,tuším že jindy se to ani neprodává...já to pila prvně a chutnalo mi,je sladší ale třináctka! 😉 Jídlo bylo taky dobré,doufám,že si to brzy zopakujeme:o)Pěkné velikonoce všem🙂

z4401
9. dub 2012

Holky také všem krásné Velikonoce 🙂

jahodnice
9. dub 2012

Krásné Velikonoce všem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru