KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
8. srp 2012

Ahojky holky tak 23teho mam nastup do nemocnice a na druhy den zákrok 😉 Monika malá je nadherna bože a ten noštek no proste užasna 😉 Tak ste sa predsa zhodli na mene a dali nakoniec Nikolka?ozaj a manžel bol pri porode?zavidim ti ,,dufam že ešte tento rok sa nam s Martinkou poštastí a budeme ta nasledovat 😀

jahodnice
8. srp 2012

@vormoni
máš pravdu, nám bude úplně jedno, co se nám narodí, hlavně abychom se dočkali alespoň jednoho zdravého drobečka. Inseminaci plánuju, ale až se vyřeší problémy s výkladem zákona o IVF u pojišťoven - teď to brali jako IVFko, tak si nechci vyplácat pokusy, kdybych pak eventuelně chtěla IVF. A jinak se budeme samozřejmě snažit sami, je to rozhodně příjemnější...
😉 tak dneska jsem byla s neteřinkou zase v aquaparku, jsem utahaná jako kotě.Směna mi ale končí tak kolem půlnoci, nemůžu jí dostat do postele. Včera se chtěla naučit plést a tak jí to chytlo, že pletla ještě v noci v posteli. Teď mám chvilku volno, hraje se strejdou Dostihy a sázky, tahle hra mě fakt neba.

jahodnice
8. srp 2012

@darazv
budu ti držet palce, ať to dobře dopadne a najdou příčinu neúspěchu

audrina
9. srp 2012

Vormoni:Moc,moc,moc,gratulací,holčička je NÁDHERNÁ,úžasná,kouzelná,no prostě...už se sama nemůžu dočkat.u nás to vypadá na 20.října,Eliška je vždy o týden dopředu,asi bude velká,obě děti vážily po narození víc jak 3,5 kg,tak uvidíme.Rodit budu plánovaným císařem a mohu říct,že su za to vděčná.Přibrala jsem zatím 8 kg,ale měla jsem vysokou výchozí váhu,takže s tím nemůžu nějak machrovat 😀 ,aler všechno mám jen v bříšku,což nejlépepoznám podle toho,že se stále dostanu do své staré riflové sukně.Už máme vcelku všechno nachystáno a nakoupeno,hooodně jsem se rozjela,takže Eliška má kromě postýlky i kolíbku Reginu i když bydlíme v bytě...ale prostě jsem neodolala,olouvám si to tím,že je toasi poslední dítko,tak at sitoužiju.Kočárek máme bordo Cam Dynamico.Už se vážně nemůžu dočkat,jedinou pihou na kráse je,že se můj manžel po 3 týdenní dovolené dnes znovu vrací do zahraničí a přijede až v prosinci,ale už natrvalo 🙂 dost blbě to ted nesu a furt bych řvala...no,ale musíme to zvládnout.Musím pochválit děti,už se i naučily chodit se psem a snaží se pomáhat.Jinak cvšem ostatnímdržím pěsti,je to neskutečné,když si uvědomím,že je to jako chvilka,kdy Vormoni psala,že má ducha na testu a dneska má nádhernou holčičku,takže všichni VYDRŹA´T!!! 🙂

vormoni
9. srp 2012

@jahodnice Ta mě docela bavila,ale brácha byl sv..a koupil vždy ty nejdražší koně a jak jsme na ně šlápli,stálo nás to moooc peněz🙂))Kde jsou ty časy.. 😎 Tak to máš teda prima neteř,a šikovnou...pletení je furt lepší zábava jak vymetat obchodáky..i když na to je snad ještě malá... 😅 😕 Snažte se,množte se,schvaluji... 🙂 A doufám,že to ti blbci nahoře brzy vyřeší i když nevím nevím.. 😕
@audrina Ahoj,to je je dost že se ozveš...🙂Jsem ráda že u tebe vše v pořádku a to víš že jo,jen nakupuj,jak říkáš tohle dítko si užiješ mnohem víc než první,tak jakýpak copak🙂))S tím odjezdem manžela,to je teda velká škoda,bude toho na tebe jistě dost,snad prarodiče pomůžou v posledních týdnech před porodem..A děti chválím,však oni budou dobří pomocníci také..jen je nenutit,to se pak hned zabejčí a dělají naschváli..aspon ten můj prďola to umí..Chce to taktiku.. 😅 Tak já mizím,jdu budit princeznu at se vypravíme k dr.na vážení..to je doba než se vždy vypravíme.. 😲 😎 Držte se!!!

jahodnice
9. srp 2012

@darazv
díky za tip už jsem to taky četla, takže IUI zkusíme asi v září nebo v říjnu

jahodnice
9. srp 2012

@vormoni
jo, neteřinka je šikovná holka, v září jí bude deset let.Do obchoďáků chodí taky ráda, ale letos vede plavání v aquaparku- tobogány,...pořád se potápí, skáče do vody...já blbnu s ní, na tobogánech jezdím taky, je to prima relax

jahodnice
9. srp 2012

@audrina
tak to bude nakonec Eliška.Jasně, je to poslední dítko,tak si ho musíš pořádně užít a sourozenci ho taky budou určitě pořádně rozmazlovat, ale to k tomu prostě patří.
Snad se i já jednou dočkám, prozatím si užívám neteřinku

petrufa86
9. srp 2012

@jahodnice ahojda, hele co se týká toho vyřešení, tak už je to prý v cajku, i holky to tady na MK psali. Takže šupky dupky do IUI. Já ho mám dneska za sebou.
@vormoni gratuluju, malá je kouzelná. Přeji hlavně zdravíčko

jahodnice
9. srp 2012

@petrufa86
ahoj, držím ti palečky, aby IUI vyšla. Taky už jsem četla, že pojišťovny už problém pořešily, takže to zkusíme asi v září nebo říjnu, tedy pokud budou folíky OK.

vormoni
9. srp 2012

@petrufa86 Děkuji moc a přeju ti at to vyjde,zkusit se má vše.-))))drž se! 😎

petrufa86
9. srp 2012

@vormoni
@jahodnice díky, jojo, zkusit se má vše, ale já moc v zázrak nedoufám. Já jsem minulý měsíc folíky neměla OK, takže mě tenhle měsíc dr dal ještě ke clostilbegytu 2 injekce merionalu a mám asi 10 vajíček, z toho ty největší dneska před IUI měřili 19,4 mm a 20,2 mm.

vormoni
9. srp 2012

@petrufa86 Jsem v tomhle dost neznalá,to je asi hodně 20mm,že?Tak já moc držím palečky🙂

petrufa86
9. srp 2012

@vormoni já jsem při IVF tohle taky nevěděla, ale teď už sem zase o trochu chytřejší. Dnes, 14 DC by měli mít mimimálně 18 mm. Každý den rostou o 1 mm, což odpovídá, v úterý měli o 2 mm méně. minule jsem je neměla ani 16DC takový. to byly rádi že měli 17 mm a taky že nedorostli. Pokud nemají minim. 18 mm, tak nerostou, ovu není a IUI neudělají

vormoni
9. srp 2012

@petrufa86 Aha,pořád se něčemu učíme.. 😉 Takže je velká naděje,proto tfuj,tfuj..at to vyjde🙂))) 😀

darazv
9. srp 2012

@petrufa86 Ahoj tak prajem ti z celeho srdca aby iui bolo uspešne a mohla sa tak tešit na tehulkovanie 😉 už tu smolu musime prekonat a musi sa nam len a len darit vo všetkom teda hlavne počatí 😉

darazv
9. srp 2012

@jahodnice super tešim sa s tebou že pojdeš do iui manžel nech papá vytaminky aby boli rybyčky fit 😉

petrufa86
9. srp 2012

@darazv Díky moc. Neboj, tobě určitě taky laparka dopadne dobře a budeš těhu co by dup

darazv
9. srp 2012

@petrufa86 kiežby sa stal zazrak 🙂 ale dakujem 😀 ozaj jak je možné že pri iui je dlhšia doba na testikovanie? nechapem to?

petrufa86
9. srp 2012

@darazv jojo, i zázraky se dějí, je tady kupa holčin co má za sebou IUI nebo IVF a nakonec se povedlo přirozeně. Nevím, ale myslím si že když je to jakoby když se snažíš doma tak to asi dřív nemác enu.

danielahe
11. srp 2012

@vormoni velka gratulace k Nikolce 😵 😵 😵 😵 ....rika se, ze druhy porod byva jednodusi, zatim se toho hesla drzim 😀 😀 😀 😀 😀

darazv
12. srp 2012

Ahoj holky tak mrcha dorazila presne načas 😠 a zrovna dnes na moje meniny,,,ach jaaaaj 😒

jahodnice
12. srp 2012

@darazv
Dari, všechno nej k jmeninám a ať je to poslední mrcha pro příštích 9 měsíců. Jinak neteřinka odjela domů, ve středu letí s taťkou do Španělska a pak zase přijede k nám. Ale fotku zatím nemám, nechtěla se fotit, potvora ☹

darazv
13. srp 2012

@jahodnice Ahoj mojka dakujem za prianie k meninam 😉 Ja som dnes myslela že skapem v práci bolelo ma neskutočne brucho ale kolegynka mi dala tabletku tak ma to trošku prešlo 😠 mrcha jedna hnusna mrchovitá 😠 😠

jahodnice
13. srp 2012

@darazv
já jsem teď měla mrchu nějakou slabou, sotva 3 dny a vbec mi nebylo špatně - zvládala jsem bez problémů blbnout s neteří v bazénu, lézt po prolejzačkách...Dneska jsem byla na drbu s bývalou kolegyní, o dítě se snažila asi 15 let, dcera se jí narodila, když jí bylo 42, tak jsme pokecaly, prošly obchody, bylo nám fajn

darazv
14. srp 2012

@jahodnice Tak si ber príklad od nej nikdy nieje neskoro 😉 uvidis aj ty sa dočkaš miminka 🙂

jahodnice
14. srp 2012

@darazv
dočkáme se určitě obě 😉

darazv
14. srp 2012

@jahodnice Tak tak a potom si budeme navzajom vymienat rady,pocity atd 😀 bože mne sa to čo chvila blíži myslim tu laparku 😖

jahodnice
14. srp 2012

@darazv
těším se, až si budeme vyměňovat maminkovské zkušenosti.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru