KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
1. led 2013

Ahoj holky,díky za přání,také vám přejeme šťastný Nový rok,hlavně zdraví a štěstí s miminky 😎 U nás byl bohatý ježíšek,ani to vše neuvezem..U babiček bylo veselo,ted jsme ještě u tchánů a zítra už vyrazíme směr domov.. 😅 Malá se všem líbila,byla moc hodná,až se divili..spaní bylo horší,chodila ještě později,ale pak většinou vydržela do rána,tak se to dalo..Doma se zas vrátíme snad do svého režimu.. 😉 Silvestr jsme strávili chvíli u známých,ve 20h jsme se vrátili k babi a pěkně jsme se okoupali,hráli si a koukali občas na tv,že jsme se i ohňostroje dočkali a pak jsme si dali sklenku šampáňa a šlo se spát..žádná divočina.. 😎 Tak pěkný den přejeme!

jahodnice
2. led 2013

Ahoj holky, na Silvestra jsem měla u nás neteřinku, takže byla legrace. Zítra do práce, musím přiznat, že se mi vůbec nechce ☹

vormoni
6. led 2013

@jahodnice Ahoj,to ti věřím..já zas vstávat s malým do školky..taky se mi nechtělo...šli jsme ve čtvrtek a v pátek jsme se hodili marod 😅 😕 Od pondělka už na ostro.. 😎
Doma je dobře,spinkáme jako obvykle i líp takže pohoda.. 🙂 V albu mám pár nových fotek,mrkněte..strejda má zas nový foťák.. 😎
Jo,nevím jestli jsem to tady psala..Nikol rostou dva zoubky,objevili jsme je právě o vánocích.. 😉 Taky jsem se dočetla že Jana(psala si tu s náma jednu dobu..)už má dva měsíce své dvojčátka doma..páreček.. 😀 Mi to uniklo.. 😅 😕

jahodnice
6. led 2013

@vormoni
na fotky juknu, miminka od Jany jsem taky viděla v jejím albu, někde jsem se dočetla, že Petrufa co tu s námi chvíli byla je těhotná, otěhotněla spontánně. Jen jsem se nikde nedopátrala co audrina? Byla na ketu někdy loni v lednu jako já, myslím, že čekala holčičku , od té doby se neozvala. Jinak včera jsem se pořádně našt vala a docela jsem to i obrečela - tady na koníkovi jsem byla ještě na jedné diskuzi a s jednou dívčinou jsem si psala o tom, že na další IVF už neplánuju jít, protože to přítel docela špatně snáší ( že já trpím za jeho problémy), tak mi další, kterou ani neznám, napsala, že v podstatě vlastně děti ani nechci, když to vzdávám, že jsem v podstatě sobec. Musím přiznat, že mě to docela ranilo.
Jinak jsem v pohodě, přes Vánoce jsem si krásně odpočinula, uháčkovala jsem si nový svetr, už mi zbývá ho jen sešít, to je ta nejhorší práce(pak sem hodím foto) a háčkuju si šálu s flitry, úžasná vlna(taky vyfotím). Plánuju si koupit nové brusle, v obchodním centru na Hafrě je zdarma venovní kluziště, tak to půjdu vyzkoušet. Na bruslích jsem nestála 20 let, snad se nezabiju.
Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek, ale musela jsem si ulevit

vormoni
6. led 2013

@jahodnice Ahoj,dlouhý příspěvěk?Prosim tě.. 😉 Ženská tě nezná a soudí co.. 😠 Až s tebou propíše celý rok jak já,může něco povídat..že.. 🙄
Tak Petrufa je těhu,to je bezva.. 🙂 a že se tady nepochválila..?.. 😕 😅 Audrina jojo,dlouho tu nebyla..snad je ok..Možná moc práce..a taky měla dost zdravot.problémů.. 😖 Já náhodou koukla na janu,kdy že to má mít..a koukám,že už dva měsíce prcky má..Toto letí.. 😲 🙂 Havně že to vyšlo a má to za sebou a prima ,že páreček 🙂
Tak to určitě vyfoťt,jsi šikulka a aspoň nějak se zabavíš..
Brusle mi přinesl Ježíšek,snad je i letos nasadím,zatím zima bídná,jindy už byl potok u baráku zamrzlý..Taky tu máme zimák,ale tam hned nepůjdu,kam bych dala kočár..Tady u baaaráku bych na něj viděla z potoka,kde bych se pokoušela nezabít..Taky jsem na tom 20let nestála 😀 😀 😀

jahodnice
6. led 2013

@vormoni
dneska už jsem v pohodě, nějak jsem to vstřebala, ale včera mi do zpěvu zrovna nebylo...jukla jsem na fotečky tvojí princezny, je nááádherná.Tak už máte zoubky, nějak rychle to letí

darazv
7. led 2013

@jahodnice Ahojky mojka uplne kašli na také komentare nestojí to za to,to bola urcite dáka zakomplexovana truba!!!ako písala Monika nevie čím si prešla tak nech sa stará o seba!!!ja som si minule tiez poplakala nejak to na mna dolahlo táááá silna tuzba mat miminko...zajtra idem k novemu doktorovi tak som zvedava aky je,,,kukala som jeho stranku a podla vsetkeho je na neho samá chvála a je dost uznavaní tak uvidime co mi povie a či nam pomože len budem nerada ak mi predpise dáke hormony lebo uz ma z ních s prepačením jebne!!!pred týždnom som objavila pár tmavych fuzikov nad perami z boku tak som bola z toho vytočena tak som si ich vytrhla 😖
@vormoni Ahojky malá je nadherna a tie fotky su perfektne pofotene dnes si dala aj brata s malou velmi sa podobate 😀 a čo manžel funguje všetko jak má?alebo sem tam sa čertí? 😀

jahodnice
7. led 2013

@darazv
Ahojky, už jsem v pohodě, ale docela mě ta dívčina vytočila.Nový doktor, takže už plánuješ další kolo IVF?A jak se zabydluješ v domečku? Další hormony do těla už taky nechci, pořád se nemůžu zbavit kil nabraných při stimulaci, jsem jako sud a prsa mám jako po 5 dětech ☹ . Pomalu začínám mít pocit, že na sebe neseženu kloudné oblečení a o plavkách na léto ani nemluvím...

darazv
7. led 2013

@jahodnice ahojky nie na ivf nejdem iba k novemu gynekologovi 🙂 hovor mi niečo o kilach ☹ ja mam problem s kupením podprdy tak som dnes nasla super zlavu Bezešvá podprsenka Ahh Bra 3ks z 1390kc na 219kc tak nekup to 😀 a to na akej diskuzii si bola?

jahodnice
7. led 2013

@darazv
Já si podprdy kupuju u Marks a Spencer, když mají slevy, tak koupím hned několik a čekám na další slevu. Potřebovala bych nějakou sukni, ale to tak maximálně pytel... 😠

darazv
7. led 2013

@jahodnice tam som bola neraz a bohuzial som nenasla pre mna vyhovujucu 😖

vormoni
7. led 2013

@darazv Ahoj,děkuji:o)Fotky se povedly,brácha je šikovný nebo ten foťák.. 😎 Tak ti držím palce s novým gynekologem,aby byl normální a hlavně, aby vám pomohl.. 😉 No a jak v domečku,nepsala jsi jaké byly vánoce,silvestr? 🙂 Co nějaká fotečka nebude ? 😉
Holky po vánocích ty kila máme každá nějaké,já ještě 3kg od porodu,ale možná i něco z cukroví,nehrotím to ,do léta času dost.. 😎 😀

jahodnice
8. led 2013

@vormoni
tak jsem si koupila brusle, příští týden zkusím vyrazit na led a budu doufat, že se nezabiju.

vormoni
10. led 2013

@jahodnice Tak co,už jsi bruslila? 😉 My máme doma marůdka,Kuba má nějakou střevní chřipku,od včera lítá na wc i v noci,moc jsme nespali..Malá je ok..naštěstí.. 🙂 Mám další pletené kousky od babi,posílám...Ty to jistě oceníš.. 😎

jahodnice
10. led 2013

@vormoni
Krásné oblečky, malá bude parádnice. Nee, ruslit se chystám až příští víkend, zítra jedu k našim kvůli volbám, ještě jsem si v Praze nezařídila trvalý pobyt a byla jsem líná si dojít pro volební průkaz, tak si udělám víkendový pobyt u našich. Mám tam i sraz s kamarádkou, otevřeme lahvinku vínka, pokecáme.

darazv
11. led 2013

Ahojky holky fotky dám az ked bude dom porobeny chcem dat fotky pred a po 🙂 vianoce boli nadherne konečne vo svojom aj ked mrcha bola..... ale neskazila mi naladu 😀 no silvester ten bol des buchali tu peterdami hodinu pred a po silvestri a my sme mali čo robit aby sme naše male 4 nohe lasky ukludnili ☹ co sa týka novy doktor je super ale bohuzial som prechliadnuta tak mi predpisal lieky aj na močák a aj na tvorbu žlteho teliska a po menzese mam prid znova povedal ze urobí vsetko preto aby som splodila dieta tak som zvedava,,,je inac dost uznavani a vela zien pomohol ....oki holky idem off prajem vam prijemny vikend pa

petrufa86
12. led 2013

@darazv
@jahodnice
@vormoni ahoj holčiny, koukám že jste mě tady nedávno probíraly. Ano, je to pravda, k oncem října se nám podařilo počít přirozeně. Dodneška tomu nějak nemůžu uvěřit, i když přítel říkal že s tím pořád počítal že se to přirozeně povede. Mimčo je zdravý, ve čtvrtek jsme byli na screeningu a vše je v pořádku, jen jediný co dr nezkontroloval je nosní kůstka, protože bobek nespolupracoval a ležel pořád hlavou dolů a dr potřeboval aby se otočil. No nepovedlo se a nerozblbnulo ho ani doktoro mlácení ultrazvukem mě do břicha. takže mu to mám připomenout ve 20tým týdnu aby se na to podíval. Jinak nás teď čeká koncem ledna odběr krve na tripple testy, pak velký UTZ ve 20tým a pak až budu vědět že je vše v pohodě začnu si to teprve pořádně užívat. I když stejně tam nějaký strach bude, dneska sem na super.cz četla že Ester Janečková přišla před týdnem o mimčo v 5tým měsíci. Šla na kontrolu a netlouklo srdíčko. ☹ ☹

hanicinka
12. led 2013

@petrufa86 moc ti blahopřeji! Ať je vše v pořádku a užívej si těhotenství. 🙂

petrufa86
12. led 2013

@hanicinka díky moc 😉 🙂

vormoni
12. led 2013

@petrufa86 Ahoj,to je fakt bezva,že se vám to povedlo.. 🙂 Je vidět,že se člověk nemá NIKDY vzdávat.. 😉 Držím palce na testech a pak- jak říkáš- si to začni pěkně užívat,páč je to moc krásné období..Já na to vždy ráda vzpomínám,když nejsou problémy, tak to ani jinak nejde..🙂A copak by jste raději?Máte jména?
Opatruj se a zase napiš,budem zvědavé 🙂
O Ester jsem četla,to musí být hrozné..v 5.měsíci bych to už nečekala,tak se jí nemůžeme divit,že jsou v šoku.. ☹ Ale myslím,že se z toho brzy dostane,nakonec má tři caparty doma a když se zas zadaří,budu jim držet palce.. 🙂 Ted hlavně přeju štěstí vám všem pro které to bude poprve 😎 😀 😉

petrufa86
12. led 2013

@vormoni je nám to jedno, hlavně aby to bylo zdravý, ale o něco malinko víc bych chtěla kluka. Jojo, jména bychom měli. Od budoucího táty mě bylo řečeno že si mám napsat seznam a on to promaže a že z každýho polaví nechá jedno jméno. Jen mám strach aby tam vůbec zbylo. Ella se mu nelíbí a ještě se teď narodila kamarádce, Vojtu mají známý, Ondru sousedi, Matěje druhý známý a ... Kdybych se měla řídit podle tohohle tak se naše děti budou jmenovat Xenie a Bořivoj 🙂 🙂 🙂 🙂 To jo a ještě když to mrtvý dítě musela porodit, to musí být teprve hnus. Si na jednu stranu říkám ještě štěstí že sem na jaře potratila ty dvojky v 6tt a odešli s krví, že sem to ještě ani nebrala tak že v sobě něco mám, ale v 5tým měsíci, to musí být teprve šok. Já si myslím že až se z toho oklepe tak to zkusí určo znova. Sice ji je 40, ale co.

vormoni
13. led 2013

@petrufa86 No jo,máš pravdu,to mi nějak nedošlo,že ho musela porodit..To muselo být strašný.. ☹ Kamarádka zase začla rodit moc brzy,nešlo to nijak zastavit ,to mimčo žilo,ale zcela určitě by bylo slepé a postižené i jinak.. ☹ Tenkrát to za ni rozhodl dr..a ona byla ráda.. 😖 Pak se jim zadařilo opět z umělého,ale i tak ho porodila o 3měs dřív a prožila si peklo,když několikrát skolaboval...Ale nakone to dobře dopadlo a dnes je jiříkovi rok a půl a je zdravý 🙂

jahodnice
13. led 2013

@petrufa86
To je super, že je všechno v pořádku, moc ti to přeju.

darazv
13. led 2013

@petrufa86 mojka este raz gratulujem a dodavas mi nadej 😉

petrufa86
14. led 2013

@jahodnice díky moc 😉
@darazv díky moc, kdyť víš, že naděje umírá poslední, né? 😉

Já doufám, že tentokrát to dotáhneme do zdárného konce a někdy kolem 17.7 budeme konečně 3 😉

pavcahola
15. led 2013

Ahoj holky měla bych na vás dotaz,my pujdeme do KET a od doktorky jsem dostala náplastě Estrapatch a zajímalo by mě kam jste si je lepily a jak je snášely?Předem děkuji za odpověd. 🙂

vormoni
19. led 2013

@pavcahola Ahoj,to ti neřeknu,já je nikdy neměla..☹

darazv
25. led 2013

Ahojky holky prajem vam prijemny vikend 😉 my budeme zase niečo robit na dome takze bude skor pracovity ...

vormoni
25. led 2013

@darazv Ahoj,tak jak pokračujete?V takové zimě asi spíš děláte interiér co?My se máme fajn,jsme naštěstí zdraví 🙂 My ted řešíme kam s malým na školu,byli jsme navštívit dvě a už asi víme..ale jsou to nervy 😅 😕 Nikolce jsme ted pořídili dvě věci na hraní,dám je do alba..Tak pěkný víkend všem 😀

jahodnice
25. led 2013

@vormoni
@darazv
ahoj holky, já se momentálně válím v pelechu, jsem nastydlá, kašlu jako tuberák a z mosu mi teče....minulý týden jsem si koupila šicí stroj a ani jsem ho ještě nestihla vyzkoušet.
Přeju hezký víkend

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru