KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
2. črc 2014

@darazv bral fertilman

vormoni
2. črc 2014

@darazv Ahoj,manžel zlobí stále,to ani jiné nebude,takže máme tichou domácnost aspon 1x do měsíce.. 😅 😕 Nejsem z těch ,co by si nechaly vše líbit,takže se hned hlasitě ozvu,chudáci sousedi.. 😲 😅 Ale není to naštěstí tak často.. 😉
Ted bych hlavně ráda užívala prázdnin a tepla,ale zatím teda bída..Včera jsme podnikli výlet na mašinky a další nás čeká příští týden.. 😀 Přidávám foto ze včera..

vormoni
2. črc 2014

@jahodnice Kočárek vypadá moc hezky a trojkomplet za super ceny.. 🙂 Určitě budeš spokojená🙂))

jahodnice
2. črc 2014

@vormoni kočárek jsem si vyzkoušela na prodejně, jen samotný sporťák tam stál 9000,- takže komplet je opravdu za super cenu. Teď mi volali od dr.,mám málo železa, tak budu dlabat železo v tabletách.

darazv
2. črc 2014

@jahodnice už som objednala tri balení cena s poštovnym 929kč takže v poho 😉 inač v tom lieku je kyselina listova 😉
@vormoni ahojky to je krasna fotečka 🙂 Nikolka rastie jak z vody, 😉 no jo ..to tí chlapi ,ja som tiež taká že si nedavam pred usta servitku a hlavne som tvrdohlava 😀 ,sice sa nehadame ale viem kto je z nas pod papučou..ja nie 😅

jahodnice
3. črc 2014

@vormoni
@darazv kočárek včera nedovezli,tak snad dnes...

darazv
3. črc 2014

@jahodnice a kde si objednavala??

jahodnice
3. črc 2014

@darazv objednávala jsem na mallu,už ho před chvílí dovezli,problém byl u ppl. Ale řidič byl tak hodný,že mi ho donesl až do bytu. Je krásný,ale zatím není složený,čekám až přijde Jirka z práce.

jahodnice
13. črc 2014

@darazv ahojky,ještě jsem ti zapomněla napsat,že jsem Jirku poslala na endokrinologii,nasadili mu Letrox a za 3 měsíce jsem byla těhotná...

darazv
13. črc 2014

@jahodnice to načo??on mal nejake podozrenie?moj nikdy nemal problem ani v krvi mu nenasli nabeh na štitnu.. 😒

jahodnice
13. črc 2014

@darazv ne,v krvi mu nikdy nezjistili problémy se štítkou,až na endokrinologii

darazv
13. črc 2014

@jahodnice a to ta prečo napadlo zrovna ho tam poslat?či tam sa bežne objednava ak je problem počat?

jahodnice
13. črc 2014

@darazv napadlo mě, že štítná řídí hormon.činnost v těle a když tam posílají ženské,tak proč tam neposlat chlapa

darazv
13. črc 2014

@jahodnice a čo mu zistili?takze ja mam zavolat na endokrinologii a povedat že chcem objednat chlapa a ked tam moj priatel pride povie že chce vyšetrenie že sa nedarí počat?tvoj muž mal v poho spermie?mojmu sa dost kolíšu 😒

jahodnice
14. črc 2014

@darazv objednala jsem ho na endokr.kam chodím já,na spermiogramu byl naposled před ivf,což je dva roky a výsledky nebyly nic moc...

jahodnice
14. črc 2014

Tak máme cca 1500g a sedíme si jako dědeček hříbeček,další kontrola za 14 dní

jahodnice
29. črc 2014

@vormoni ahojky,jak si užíváte prázdniny? Teplo mám ráda,ale letos mě to opravdu zmáhá,už aby se ochladilo. Včera jsem byla na kontrole, prdelka už se přetočila do polohy na netopýra,poslední kontrola 11.srpna, pak už budu chodit do Motola. A 11.srpna konečně nástup na mateřskou, nebudu muset hlídat čas vycházek. Jinak kromě postýlky , kterou poškodili při přepravě, mám nakoupeno skoro všechno. Už mám i vypráno,ale vůbec se nemůžu dokopat do žehlení... ☹

vormoni
29. črc 2014

@jahodnice Ahoj,tak už se holka připravuje🙂Z toho si nic nedělej,já žehlím také jen když se ochladí nebo prší,v tom vedru je to děsná práce..Takže postýlku pošlou znovu co?Tak hlavně ,aby byla podruhé už v pořádku.. 🙂 My a prázdniny dobrý,nic velkého nepodnikáme,až ted v srpnu pojedeme k babi a dědovi na mor,na 10-14dní..uvidíme.. 🙂 A jinak jsme bud na chatě nebo nějaký výlet ke známým..Zítra jedeme na 2dny do Poříčí,tam je to vždycky bezva 😉 Nikolka má ve středu 2 roky,ale slavit budeme asi až v pátek,dárek zřejmě dřív nedorazí,a máme naplánovanou tu návštěvu..Však to nevadí,ona to ještě nevnímá,nějaký ten den nebude řešit.. 🙂 Musím spáchat nějaký dortík i když popravdě máme ještě v mrazáku kousek Kubíkova.. 😅 😕 Takže asi bude menší.. 😉 A musím malou pochválit už 14dní chodíme na nočník,začala to konečně vnímat a sama běhá a stahuje kaťata..Takže plínky už jen na spaní a po odpoledním má většinou sucho 🙂 Tak jsem moc ráda,že to zvládla a ted ještě víc se rozmluvit.. 😉 Ale nehrotíme to,ono to přijde samo jako to čurání.. 🙂 Tak se držte,už se vám to krátí 😎

jahodnice
29. črc 2014

@vormoni Nikolka je šikulka, gratuluji k narozeninám, utíká to, co? Postýlku pošlou do 14 dnů novou, stejně ji teď budeme používat minimálně, na první měsíce budu mít košík na kolečkách, ještě po mně. Ještě musíme uklidnit v pokojíku,zatím slouží já sušárna prádla, žehlírna a taky tak trošku jako skladiště. Za chvíli se chystám do práce odevzdat lístek na peníze.

vormoni
29. črc 2014

Jedna prázdninová🙂

jahodnice
8. srp 2014

@vormoni
@darazv ahoj holky, tak do porodu 42 dnů, víkend bude ve znamení příprav - musíme smontovat postýlku a přebal.komodu,raději si sbalím tašku do porodnice a připravim oblečky,které chci na cestu z porodky,tatínek by určitě vzal co mu padne do ruky a malá by byla oblečená jako hadrnice. V pondělí mám poslední kontrolu u svého dr.,nastoupím na mateřskou, pak už kontroly v Motole. Potřebovala bych,aby se konečně ochladilo a já mohla začít žehlit, ve vedru to nějak nedávám-vyžehlím jednu košili a padám na hubu...

vormoni
9. srp 2014

@jahodnice Ahoj,drž se a myslím,že ochlazení je na cestě 😀 .
My jsme ted u našich,užíváme teplého víkendu tak,že včera a dnes koupaliště..At si děti užijí.. 😉 Malá měla před odjezdem úraz,prokousla si ret z venku ale dr.to nechtěl šít,jen lepení,tak doufáme, že nebude velká jizva.. 😒
Přidávám fotečku i s náplastí..a přeju příjemné montování a vše ať probíhá jak má,těšíme se s tebou 🙂 🙂 🙂

jahodnice
9. srp 2014

@vormoni to je kočička krásná, než se vdá,tak se jí bebíčko zahojí

jahodnice
19. srp 2014

@vormoni tak máme vyprání,vyžehleno. Postýlka je připravená, na komoru se vrhneme dneska, chyběly šroubečky,museli jsme počkat,až je výrobce pošle...v pondělí jdu na první kontrolu do Motola. Jak užíváte zbytek prázdnin, ve znamení nákupů?

vormoni
19. srp 2014

@jahodnice Ahoj,jsme ještě u našich a jestli myslíš nákupy do školy,tak ty nás čekají až doma,jelikož jsem si sebou nevzala seznam..A jinak ´jsme moc neužívali,malá dostala hned v pondělí min.týdne vysoké teploty,u dr.že opět angina,takže atb..Měla je 5dní,dost děs..ale pak už to bylo dobré,žádný kašel ani rýma..Dnes na kontrole ,že jsme ok 🙂 Tak jsme si dovolili o víkendu malou návštěvu u příbuzných i pouť.. 🙂 a ještě něco máme před sebou..V pátek dorazí tatínek a odveze nás v neděli k jeho rodičům,tam budeme pondělí a jedeme domů..
Tam nás čeká také montování,dovezli nám dvoupatrovou postel,takže jsem na to zvědavá..Ještě tak prodat tu starou Kubíkovu.. 😅 😕
Tak vám přeju, aby se i komoda pěkně smontovala a pak ještě pohodové čekání na mimi,jsem ráda ,že to jde tak hladce,nám se totiž min.týden narodil v rodině další chlapeček o 2měsíce dříve a to je pak o strach.. 😒 😒
😒 Tak snad to také zvládne jako ten první,co jsme ho v neděli navštívili 🙂

jahodnice
19. srp 2014

@vormoni komoda je hotová,hurá. Zítra ji otřu a začnu plnit...já mám měsíc do porodu,snad tam ta potvurka ještě chvíli vydrží

darazv
29. srp 2014

@jahodnice ahojky tak ako sa mi máte?ako sa citiš?už sa ti to kráti kedy mas presny termin?mohla by si dat foto pupečku 🙂 krasny vikend prajem

jahodnice
29. srp 2014

@darazv ahojky, mám se fajn,termín mám 19.9., v pondělí jsem byla na kontrole v Motole,malá se ven zatím nechystá, další kontrola opět v pondělí. Jinak jsem přibrala 6,5 kg. Dneska mám pocit,že mi ta potvůrka snad prokopne břicho. Fotky snad dodám,ještě jsem je nenatáhla z foťáku do compu. Tašku do porodnice mám sbalenou už asi 14 dní, oblečky pro malou na cestu domů taky. Kočárek máme z mallu,zatím jsem z něj nadšená. Pokojíček připravený, příští týden ještě dorazí kolébka do ložnice.
Jak pokračujeme s rekonstrukcí? Hezký víkend

darazv
29. srp 2014

@jahodnice jééé tak to bude znamenie jak ja PANNA 🙂 ani sa nenazdáš a bambulka bude u teba v náručí♥ začíname prerabat strechu nejak nebol na to čas a mali sme stále problemy s pamiatkarmi 😠 no des..takze tento rok opravime iba čast strechy a zvyšok až na jar,pomaličky,,,hlavné je že máme svoj domček a robkat si ho budeme postupne.

vormoni
2. zář 2014

@jahodnice Ahoj,taky jsem se chtěla zeptat na termín,tak to se ti to krátí.. 😉 A přibrala jsi malinko,to se teda divím,já měla 13-15kg navrch.. 😲 🙂 Ale i takto vzorné to některé maminky mívají.. 😀
Jsem na ni už zvědavá,ale nevím jestli nám ji pak ukážeš,když jsme ještě neviděli ani to bříško..? 😅 😕 Koukej se víc snažit holka,jsme zvědavé baby.. 😵
My už máme zase nástup do 2.třídy..zatím v poklidu ale jsem na to zvědavá,prý je druhá třída lehčí než první ale stejně mě to asi bude stát nervy..Do toho malá pořád marodí,přes léto 2x angina,a dnes má zase teplotu,takže zítra asi zajdem k dr..Že by do třetice? ☹ ☹ ☹
Tobě přeju posledních 14 dní bez bacilů a pohodu jako doposud,opatruj se! 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru