KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

z4401
19. led 2012

@darazv Ahojky, tak jak dopadl UTZ? Doufam, ze vse vporadku a ze probehne KETik. Drzim palecky. 😉

z4401
19. led 2012

@vormoni Snad to nebude nic vazneho a jde jen o nejaky ten hematom. Ale naprosto te chapu, musi to byt silene na psychiku. Ach jo. Nez aby si tehulky uzivali kranseho tehotenstvi tak se jen strachuji. Drzim moc palecky at to krvaceni ustane a miminku se krasne dari v brisku.

darazv
19. led 2012

@z4401 Ahojky dakujem velmi pekne 🙂 Sliznicu mam krasnu 11mm takú velku som nikdy nemala a folikul tiež oki takže zajtra pichnem ovitrelle a v utorok mám ketík 😀 už len aby mimiska sa poriadku rozmrazili mám volat v pondelok embryološke ako to vyzerá a či mi dajú dva alebo tri embrya pretože doktor to odsuhlasil ale doktorka je proti takže uvidime ale je mi to jedno hlavne nech pri rozmrazení prežijú a uchytí aspon jedno 🙂

darazv
19. led 2012

@vormoni Ahoj mojka ako to vyzerá ? dufam že je to všetko poriadku a ste oki obaja,bože ked tak čitam tieto hocijake komplikacie okolo tehotenstva mam hruzu ☹ ja normalne ked budem tehotna ak sa teda dočkám budem sa modlit aby 9 mesiacov ubehlo raz dva a mala mimi v náručí 🙂 pretože je to fakt na psychiku nie len otehotnet ale aj štastne donosit vkuse budem mat strach z celeho tehotenstva 😖

z4401
19. led 2012

@darazv Tak to je nádhera, to je fakt super. To urcite vyjde a pokud si das 3 embrosky tak to musi vyjit, to by byl opravdu svet silene nespravedlivy kdyby ne. Ale dost cernych myslenek, ono to vyjde. Urcite.Telo je nastarotvane po nekolika pokusech a tak uz to konecne prijme 🙂) Drzim moc palecky. 😉

vormoni
19. led 2012

Ahoj holky,tak vypadá to líp,už jen špiním,nijak se to nerozjelo naštěstí.. 🙂 celý den ležím,akorát na wc a to s hrůzou... ☹ Zítra pojedu na tu kontrolu a UZ tak uvidíme, co dr.uvidí,snad už to bude ok. 😉 .Bolesti žádné nemám,je mi jinak dobře..je to ale psycho,to je fakt.. 😢

darazv
19. led 2012

@z4401 Si zlatičko dakujem 😀 Tebe ako aj všetkym prajem všetko dobré so štastnym koncom 🙂

z4401
19. led 2012

Holky ja jsem normalne jeden den serfovala po netu, cetla zpravy atd. a narazila jsem na jednom portalu,kde vesti i karty. Tak jsem tam jen tak ze srandy napsala, ze udam jen nase datumy narozeni a ze chceme mimi jak to vypada a uvidim co napisi. A predstavte si, ze pani me napsala : "Při výkladu Vám vychází krásné karty, opravdu moc hezké. Až se rozhodnete otěhotnět, tak se Vám to docela brzy povede a i těhotenství proběhne bez problémů. Pokud jste doposavad měla problémy, tak využijte toto krásné období do konce ledna až do dubna" Já vím, že je to blbost, ale i tak to potěší a když půjdeme na jaře do dalšího IVF tak si na to vzpomenu a budu pozitivně naladěna a to si myslím, že hodně udělá 🙂))

vormoni
19. led 2012

@darazv Tobě držím palečky,hlavně že je vše v pořádku,a určitě se aspoň jedno chytí 😉 Drž se! 🙂

z4401
19. led 2012

@vormoni Tak to moc ráda čtu, že se to nerozjelo a verim, ze psychika ti moc na nalade neprida. Ale verim,ze to bude v poradku 😉

vormoni
19. led 2012

@z4401 Tak to určitě pomůže psychice,není nad dobrou náladu,bude jí potřeba,to mi věř! 😉

z4401
19. led 2012

@vormoni presne tak, ono to pozitivne naladi a tak nebudu mit aspon cerne myslenky a pak si rikam, ze kdyz se nam zatim kazdy transfer uchytil tak snad to bude i ted. U nas je jen hold problem to tam nejak dostat 🙂))))

vormoni
19. led 2012

@z4401 Uvidíš ,že se to podaří🙂A kolik vlastně si ted necháš zavést embyek?Dvě? 🙂

z4401
19. led 2012

@vormoni Určitě 2, ikdyz budu mít tak trochu obavy, kdyz se naposledy chytla obe dve 😵 Kdyz jsem sla do prvniho IVF, tak by me dvojcata nevadila, i ted by me nevadila, ale po financni strance to musi byt mazec, kord v dnesni dobe. To bych mela strach, ze bychom nemohli detem doprat cokoliv, samozrejmne s mirou - nerozmazlovat. Ale aby proste nestradaly.

vormoni
19. led 2012

@z4401 No právě,ale snad se ted chytí už obě správně a nebo jedno a nenastane stejný problém..to by byla velká smůla..Každopádně držím palce🙂

jahodnice
19. led 2012

@darazv
teď už to prostě vyjít musí 🙂

jahodnice
19. led 2012

@vormoni
hlavně odpočívej a mic nedělej, mimčo za to stojí

vormoni
19. led 2012

@jahodnice Jojo,ležím celý den..naštěstí můžu🙂

darazv
19. led 2012

Dakujem holky za podporu ste fakt super 😀 kiežby už prešlo 9 mesiacov a mala som miminko v náručí 😉

vormoni
20. led 2012

Ahoj holky,tak kontrola dopadla ok,mimi je v pořádku,pěkně se tam mrskalo,rozměrově odpovídá,je trošku větší,než odpovídá posl.menstr.Srdíčko tluče ukázkově🙂Tak jsem ráda a v pondělí pojedu na další UZ do toho gennetu,kde by mohli vidět už i pohlaví🙂dnes jsem se zapomněla zeptat,jak jsem byla nervozní,jestli je vše jak má být...Dám vám sem zase obrázek(mimi je na něm hlavou dolů,páteř na spodním obrázku je nahoře..) a držím palce Vám všem:o)

jahodnice
20. led 2012

@vormoni
tak to jsem moc ráda,že je všechno v pořádku. V pondělí jdu k Jaržembovské na ultrazvuk sliznice před ketem, tak doufám, že vše bude v pořádku,že embryjka přežijí rozmrazení a konečně těhotná.

darazv
20. led 2012

@vormoni no tak to som rada že ste oki 🙂 hlavne klud a pekne odpočívajte 🙂

darazv
20. led 2012

@jahodnice tak v pondelok budem na teba mysliet 🙂 ja v pondelok mam volat embryološke ako to vyzera s rozmrazovaním 😀

jahodnice
20. led 2012

@darazv
taky na tebe budu v pondělí myslet, aby se embryjka dobře rozmrazila a hlavně, aby se zahnizdila 🙂

petrufa86
21. led 2012

@darazv Gratuluji,krásná zpráva. Já nevím,kdy na KET půjdu. Měla sem to v pondělí dostat a stále nic. Na testu /, takže v pondělí to asi jistí vyvolávačka. Pěkně mě to štve, protože tím pádem bude KET minimálně o 10 dní později. To je jak naschvál, zrovna když to potřebudu dostat přesně na den. Blbka jedna blbá, nevím, kde se zatoulala. 😠 😒 😖

jahodnice
21. led 2012

@petrufa86
tak to je pech. Já jdu v pondělí na ultrazvuk, pokud bude sliznice o.k. a embryjka přežijí rozmrazení, tak bych na ket měla jít tak zhruba příští pondělí nebo úterý.
Další sousedi mají miminko,ach jo...

vormoni
22. led 2012

Ahoj holky,děkuji za podporu:o)Bohužel jsem dnes ráno měla opět stejnou příhodu,už mi to přijde hodně divné.. ☹ tak zase ležím,ale po wc je vidět ,že to přestává.. 🙂 Nevím čím to je,dost mě to nervuje..u dr.nic nezjistil,tak jsem myslela,že náhoda,ale za dva dny zase? 😒 Zítra jedem do toho gennetu(pokud se do té doby nic nezhorší)tak jim to tam řeknu..Ale tam mi budou dělat UZ jen přes břicho,nevím je-li přesnější než ten vnitřní,co mi dělal v pátek můj gynekolog..Jsem zvědavá,ale pořád doufám,že to bude ok..Kamarádce říkali u dr.že krvácení se může objevit,a pokud netrvá celý den,tak to nemusí nic znamenat.. ale ráda bych nějaké vysvětlení.. 😒

vormoni
22. led 2012

@jahodnice Držím palce ať je sliznice ok,a rozmražení proběhne dobře a pak už jen hooodně štěstí 😀 😀 😀

vormoni
22. led 2012

@petrufa86 ahoj,to znám,taky mě to párkrát zdrželo,zrovna když sem ji čekala přesně..!Ale co když to NĚCO znamená? 😀 No není to možné? 😀 To by bylo bezva,když by to nakonec vyšlo přirozeně,co? 😉

vormoni
22. led 2012

@darazv V pondělí hooodně štěstí s emryjky!!! 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru