KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
9. únor 2012

@jahodnice Vyprávěj mi o tom,já měla vždy vařící..Tak jsem se víc sprchovala,ale stejně teploučkou a honem ven,aby se neřeklo,teduž lezu i za malým do teplé vany,ale jen na chvíli,přece jen se furt bojím.. 😲

jahodnice
9. únor 2012

@vormoni
stejně je to hrůza co člověk všechno dělá,aby se mimi udrželo neohýbám se, boty si nazouvám v sedě na posteli v ložnici, tu mám nejblíž ke vchodu a nezašlapu tak celý byt, nekoupu se,jen sprchuju...ty co otěhotní přirozeně to v této fázi většinou ani ještě netuší a fungujou normálně...

monivo
9. únor 2012

@jahodnice to máš pravdu. Než jsem si udělala test, tak jsem taky takhle "blba" a u toho si říkala, že ten, kdo otěhotní přirozeně, tak to v této fázi netuší a funguje normálně. Teď už taky funguji normálně. Ono to ani jinak moc nejde, když mám doma již 2leté dítě. Akorát se jí snažím nezvedat a netahat. Držím na zítra palce.

annie29
9. únor 2012

Tak nevim jestli jsem psychous, ale je mi total na zvraceni.. To snad nemuze byttakhle brzo ne?

monivo
9. únor 2012

@annie29 třeba jo 🙂 Mě teda jeden den bylo taky divně, ale od té doby nic, zaplať pánbůh 😀 Ostatně, já si vůbec nepřipadám těhotně. Dokud nebudu mít po UTZ, tak tomu asi stále neuvěřím. Cykly mám dlouhé, takže to, že nedošla MS, není nijak divný.

jana321969
10. únor 2012

@darazv ahoj ahoj jo dr. rikala pokud by byl dalsi neuspech tak bysme čas čekání ty 3 mesice vyplnily nejakyma testama, znama z jineho odkazu ji vysel pozitivni test vzdycky asi 3x a pak čárka mizela a hcg taky delaly ji ruzne testy aj operacní zákrok a nic nic prostě ji nenasly jako, tak nevím no každý má asi jinýi problém nedá se srovnávat s jinýma holkama. Nevim proč nám to neklaplo mě ani test nevysel a mrazit - nešlo vyvoj skončil sám ve zkumavkách pak, to jak me napsaly tak jsem ztratila viru ze kdyz skončil vyvoj, že to skončí i ve mě, neřeknu kdyby řekly, že nejsou kvalitní k zamražení to je rozdíl, než že skončil vývoj.

annie29
10. únor 2012

Tak holky u me nic, bilo jak venku. A je mi furt blbe, celou noc se mi chtelo zvracet a vubec nevim cim to je. Uz se asi definitivne smirim s jednim ditetem, prijde mi ze ty hormony mi nedelaji proste dobre.

jana321969
10. únor 2012

@jahodnice tak hodně štěstí na zítra, ja sama ani taky nevím jeslti bez testu se dá poznat, že to klaplo příznaky a tak prsa ty bolí už od stimulky a zvětšily se mě připadá,

vormoni
10. únor 2012

@annie29 Ahoj,to ještě pořád může vyjít,jen později..zkus to za dva dny znovu.Příznaky mít můžeš,ale taky jen nervy..Ještě neztrácej naději,ju? 😉

vormoni
10. únor 2012

@jahodnice To máš pravdu,já se hýbu od začátku opatrně,ohýbat se nechci..jako bych už měla velký pupek a nešlo to 😀 Ale je fakt že je to ted jiné než před 4.lety,jsem opravdu línější..kor jak jsem doma..ale zase si říkám v mém věku radši opatrně.. 😉 Tak jestlipak jsi dělala ráno ten testík? 😲

vormoni
10. únor 2012

@jana321969 Ahoj,měli by ti vysvětlit jak to máš s těmi embrii,proč se dál nevyvíjeli,jestli horší kvalita,nebo co..od toho tam jsou,že..držím palce,at jsou na jedničku 🙂

vormoni
10. únor 2012

Jinak jsem zaznamenala první převalování mimča,většinou jak ležím na boku a pak si lehnu na záda,tak se mi vyboulí na jedné straně..je to sranda.. 😀 Je to docela brzy, co jsem četla.. 😕 Včera večer a pak i v noci mě pěkně píchalo v levém boku,docela mě to zase vyděsilo..už aby bylo pondělí a řekli mi na UZ jestli je vše ok.. 😲

monivo
10. únor 2012

@annie29 to mě mrzí, ale ještě máš čas, aby se tam něco ukázalo 😉

jahodnice
10. únor 2012

tak dnes, desátý den po ketu, ani náznak druhé čárky ☹

vormoni
10. únor 2012

@jahodnice Ale ne.. ☹ Třeba je ještě brzy..?Kdyby se chytilo jen jedno,tak se to určitě ukáže později.. 😉 Ty jdeš na krev už v pondělí?Ještě to zkus za dva dny,co..?..

annie29
10. únor 2012

@jahodnice to jsme dopadly co?

monivo
10. únor 2012

@annie29
@jahodnice holky, to mě vážně mrzí ☹

s.nek
10. únor 2012

@jahodnice a nemůže to ještě přijít, já jsem dělala až někdy 12. nebo 13. den a byla celkem slabá, držím pěsti dál

darazv
10. únor 2012

Holky moje zlaté prosím nevzdavajte to u každej to ukaže inak !!!verte že ste tehule a uvidite že testík bude na 12 alebo 13 den pozitivny,velmi vam to prajem z celeho srdca.

z4401
10. únor 2012

Holky 10 den je opravdu jeste mooooc brzo. Zkuste to tak 12 ci 13 den 😉 Nevzdavejte to a pak dokud nedorazila stale "mrcha" tak jeste neni preci nic prohrano ne?

annie29
10. únor 2012

Ja mela carku 10.den vzdycky.. A mrchu mi drzi Estrimax..

z4401
10. únor 2012

HOlky jak to tak ještě pročítám, tak se i divím, že nedělají všude imulku? Já ji měla udělanou ještě před tím, než jsme šli di 1.IVF???? Díky tomu jsem i hned od zacátku stimulace brala i Prednison na podlaceni imunity, abych oslabila protilatky, pac me prave tou imunologii byly zjisteny protilatky na spermosky 😒

z4401
10. únor 2012

@annie29 ale tak treba ma test jen slabsi citlivost, ja bych to jeste nevzdavala a zkusila treba zitra ci pozitri znovu. 😉 Drizim palce.
Jinak koukam, ze jsme na tom stejne, take mam dceru, ale je o mesic mladsi. Ma 2 roky a 8 mesicu 😉

monivo
10. únor 2012

Jsem stejného názoru jako ostatní, zkuste to znovu třeba v neděli nebo pondělí 😉

@z4401 taky jsem při prvním IVF brala Prednison. Mě zase zjistili vyšší % NK buněk. Ani pořádně nevim, co to je a asi to není nic zásadního. Teď už jsem nic takového nebrala. Teď beru Estrofem, což je taky pořádný svinstvo.

z4401
10. únor 2012

@monivo Tak abych po pravdě řekla, tak já vubec nemám ani tucha co je to to NK 😕
No veškeré hormony je šílené svinstvo pro organismus, ale hold bez nich to asi na našich případech nepůjde 😉 Držím palečky ať se zadaří 🙂

z4401
10. únor 2012

@monivo Nějak mám v tom už hokej, sem tam se kuknu a pak dočítám co je nového a pak se mě plete všechno, kdo je těhu, kdo čeká atd. No hruza se mnou a to ani neberu hormony!!!!! Každodádně i tak držím palečky ať je to pak pěkně černé na bílém po UTZ 😉 Hlavně se opatruj a hodněěěě ralaxuj

z4401
10. únor 2012

Holky neznáte nějaký receptík, jak aspoň o 2 dny oddálit mrchu? Je to sice blbé téma tady sem, ale já ji mám jak hodinky a bohužel mě to vychází, když bychom šly do 2. IVF, zrovna OPU kdyz bude manza mimo republiku, takze bych to musela posunout o mesic a to bych nerada, už bych do toho šla nejraději znovu

darazv
10. únor 2012

@z4401 mne zaručene pomože vždy ked si do 2dc vody vymačkám citron je to sice humus ale mne to zaručne pomože urob to za den dva tri krat a uvidíš 😉

darazv
10. únor 2012

@jana321969 no je to silny boj a hlavne na psychiku 😒 ako si teraz na tom ty?mám hokej už z toho 😠

z4401
10. únor 2012

@darazv Dekujiiii, ted jsem zhruba v puli cyklu, tak to pak vyzkousimmmmm. Dekuji

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru