KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jana321969
22. lis 2011

ty jo malý měl tolik vlasků po narození fešák 🙂.

jahodnice
22. lis 2011

tak mám hotový předvánoční úklid a už jsem doma naaranžovala adventní výzdobu, už zbývá jen umýt okna.Už dlouho mi nešla práce od ruky jako dnes,perfektní metoda na překonání zklamání.

vormoni
22. lis 2011

@jana321969 Ještě nevím,zítra budu volat do iscaru,je to těch 14.dní a zeptám se..Ale nechce se mi tam jet,ted když jsem ještě nastydlá..,kdyžtak si zajdu u nás v Rak,abych měla ňákou jistotu..🙂

vormoni
22. lis 2011

@jana321969 jojo,byl krásný pankáč..a vůbec mu nevypadaly,jak každý říkal..Akorát mu časem zesvětlaly🙂Tatínek tam toho má pomálu už pár let,ale za mlada prý byl vlasatej 😀

vormoni
22. lis 2011

@jahodnice To jsi dobrá,já to asi letos ošidím..i když výzdobu ne,ta mě baví,spíš ten úklid.. 😲

jana321969
22. lis 2011

@jahodnice jojo taky neco musim podnikat nebo neco si koupit pro radost aspon.

jahodnice
22. lis 2011

@vormoni
taky jsem měla v plánu neuklízet,ale příroda to tak nějak rozhodla za mě ☹ zítra ještě zajdu ke kadeřnici,změním účes a barvu a pak hurá do pracovního procesu. Naštěstí se blíží vánoční prázdniny a pak hurá na druhý pokus. Ty hlavně pořádně vylež to nachlazení, byla by škoda něco zanedbat.

blanula85
autor
22. lis 2011

tak zítra poslední injekce pregnylu,konečně.pak čekat než zmizí z těla (dle vypočtů v neděli) a v po bych mohla zkusit test,už aby to bylo .ale doba to je děsná 😀

vormoni
22. lis 2011

@jahodnice Jojo,tak já jsem vcelku furt doma,ale vyběhnu občas nakoupit,když zjistím, že mi něco chybí..Ona je to hlavně ta rýma,snad brzy ustoupí..Tak to ti to čekání snad brzy uteče s těmi prázdninami a budeš mít mimča zase v bříšku🙂

vormoni
22. lis 2011

@blanula85 A k čemu je ten pregnyl?Ten se bere po KETU?Já myslela, že injekce spíš před odběrem vajíček a pak už jen utrogestany..Ale doktor asi ví,proč ti to předepsal 😉 Tak už se ti to blíží,vydrž🙂

jahodnice
22. lis 2011

@vormoni
já jsempregnyl po ketu neměla,jen utrogestan

blanula85
autor
22. lis 2011

@vormoni no co jsem se na jine diskuzi ptala holek co maji po ketu,tak žádná pregnyl neměla...tak nevím proč ho mám já 😕 ale co jsem jinde četla tak prej je to i na výživu miminka tak se dávají jen pouze 3 injekve,nejméně 1500 IU.a v těle se drží prej nejméně 5 dní tato dávka...tak uvidím no

blanula85
autor
22. lis 2011

beru k tomu ještě 4 tablety estrofemu,acidum folicum a prednison a ještě každý den včeličku do zadku agolutinu,ten mám místo utrošu,mám ,,prdel,,jak cedník 😀 😀

vormoni
22. lis 2011

@blanula85 Jak je vidět,každé centrum to má jinak..ale určitě se řídí dle dobrých zkušeností..injekce ti nezávidím,já byla ráda, když to skončilo před odběrem..Mě to píchal manžel,někdy to bylo bezbolestný a jindy se zaťatýma zubama.. 😲 Ale já sama jsem neměla odvahu.. 😅

blanula85
autor
22. lis 2011

@jana321969 kdy máš mít ketík?

jana321969
22. lis 2011

MĚ VŠE PICHAL MANŽEL SAMA BYCH TO NEDALA, NASTESTÍ JSEM MELA HORMONY V PERU ASPON JESTE, MANZEL SE POTIL ZA ME.

jana321969
22. lis 2011

@blanula85 AHOJ JA KETÍK JA NEMAM MIC Z ČEHO, NIC NAM NEZMRAZILY JAK JSEM PSALA, TED JEN CEKAM NA TEHOTENSKY TEST NA VIKEND JESTLI ASPON TO VYSLO JINAK VSE ZNOVU JAKO.

blanula85
autor
23. lis 2011

@jana321969 aha,promin já jsem to špatně četla,tak hlavně at je POZITIVNIIIIIII 🙂

blanula85
autor
23. lis 2011

@vormoni jak se cítíš těhulko?už jsou i nějaké příznaky? 🙂

vormoni
23. lis 2011

@blanula85 Ahoj,tak příznaky doted žádné,akorát na dotek bolestivá prsa.. 😉 Jinak dnes je to 14.dní od ET,tak jsem si udělala ofiko test a je to ok,dvě čárky jak vyšité a dokonce ta hcg silnější než ta kontrolní! 😎 Takže jsem volala do iscaru,že mám pozitivní test,tak mi pogratulovali a že se mám ted objednat za 3 týdny na kontrolu,že mi už udělají rovnou ultrazvuk,na krev ,že se ted nechodí..Tak jsem objednaná a bud to vydržím nebo si zajdu na krev tady..Ale stejně tam budu muset zajet příští týden pro lístek na peníze,páč mi pokračuje neschopenka..Tak si udělám výlet a pak obhlídnu nějké dárky k vánocům,když už budu v PH 😀 Držím vám holky palce,ať také brzy uvidíte // čárky 😵

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
moc a moc ti gratuluju, máš ten nejkrásnější vánoní dárek,jaký si můžeš přát.P.S. třeba to budou dvojčátka

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice Děkuji,to nebudou,nechali jsme si dát jen 1embryo,naštěstí to stačilo..měli jsme štěstí 🙂

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
ale i tak to můžou být dvojčata, ve výjimečných případech se to může stát, mluvila jsem o tom se svým gynekologem.

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice Aha,tak o tom mi nikdo nic neříkal.. 😲 ale co už,nějak by jsme to museli zvládnout,hlavně at je to zdravé🙂A co ty,už jsi byla v práci?Co nový účes,podařilo se ti trošku spravit náladu? 😉

jahodnice
23. lis 2011

@vormoni
do práce jdu až zítra, u kadeřnice jsem byla,povedlo se. 8.prosince jdu do Iscaru, domluvit se,co a jak dál. Bude tam můj gynekolog, takže to s ním proberu. Možná,že jsi tam mého doktora taky zažila.

jana321969
23. lis 2011

@vormoni ahoj tak gratuluji - je to fakt ten nej nej vánoční dárek 🙂

jana321969
23. lis 2011

@vormoni testíš vždy ráno??

vormoni
23. lis 2011

@jahodnice A který, že to je ten dr?Já tam byla nejmíň u 4,z toho 2 ženský..ted jsem se objednala k dr.Jaržemb.Ta mi zaváděla embryo,tak si zaslouží vidět,jak to dopadlo 😀

vormoni
23. lis 2011

@jana321969 Děkuji moc,máš pravdu..těším se na ultrazvuk a doufám,že bude vše ok,to se začnu radovat naplno.. 😉 Testila jsem vždy ráno🙂

jana321969
23. lis 2011

A BRALA JSI I UTROGESTAN PREDTIM PO ET??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru