KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
19. kvě 2012

@vormoni Ahoj čože?to nemysliš vážne?bože chudak manžel ,,,tak mu prajem skoré uzdravenie.

vormoni
20. kvě 2012

@darazv No jo,je to tak.. 😒 Včera už jsem ho natírala,má toho víc jak Kubík..asi jak je větší.. 😅 Kromě toho má bolesti hlavy a teploty..Snad to brzy ustoupí..Jinak gratulace k včerejší výhře,štěstěna stála při vás🙂))) 😀 😀 Tak at je to aspoň zlatá medaile a doufám,že pro nás aspoň ta bronzová.. 😎 😅

jahodnice
20. kvě 2012

@vormoni
teda to je něco ty neštovice...můj kolega v práci je chytil vloni od dcery a marodil skoro 3 týdny, měl vysoké horečky a špatně se mu ty potvůrky hojily, dospělí mívají většinou horší průběh ☹

vormoni
20. kvě 2012

@jahodnice No právě,manžel si to furt nepřipouští,ale je mu blbě..myslí si, že za týden bude fit..hlavně proto,že v sobotu má jet na rybářs.závody..a nechce se toho vzdát.. 😕 Jestli mu bude furt takto,tak nepojede ,ale nedej bože ,aby se mu ulevilo.. 😅 je to závodník-blázen.. 🙄 Pořád mu říkám,že by si měl srovnat žebříček hodnot 😠

jahodnice
20. kvě 2012

@vormoni
chlapi to prostě mají jinak...asi si dovede představit to halo, až kámošům řekne, že má dětskou nemoc 🙂

darazv
20. kvě 2012

@vormoni To je fakt divné že to má zase,,ja som tiež mala ako dieta tak človek aby sa bál že to zase može dostat ☹ nezavidim mu,,,a dakujem no dufam že rusov porazíme a čechom fandím akurat kukam hokej a mam nervy dali gol fínske sv...e 😠 ale česi to vyhraju určite 😀 a fínsko budú zemiakový 😀

vormoni
20. kvě 2012

@darazv Tak to vyšlo,ale o vous🙂 🙂 🙂 A ted budem držet palce my Vám 😎 😀 😀 😀

darazv
20. kvě 2012

Máme striebro už to je výhra,musím uznat Rusy boli dobrý a hlavne rýchli nemali sme šancu 😀 zajtra 12.30 UZ držte mi palčeky 😉

vormoni
21. kvě 2012

@darazv To jo,byli moc při chuti.. 😖 Ale i tak je krásná stříbrná medaile🙂Držím palce,ať brzy bude ketík 😎 😀

darazv
21. kvě 2012

Ahojky holky tak KET sa posúva o mesiac,,,nechapem to tak vo štvrtok na UZ som mala sliznicu oki a folikul len 10mm,,dnes som mala sliznicu len 5mm a folikul len 7mm,,nikdy som nemala problem s ovulkou ani so sliznicou 😒 tak mi dr nasadila estrimax a od 1DC mam brat tri tablety denne a na 12-13 DC prist na UZ ale mne to nevadí hlavne nech som oki a potom šup do ketiku 😉 mate niektora skusenosti s tym estrimaxom?

jahodnice
21. kvě 2012

@darazv
to mě mrzí, ale alespoň budeš mít jistotu, že jsi v pořádku a ketík bude konečně úspěšný a ty se dočkáš vytouženého miminka.

darazv
21. kvě 2012

@jahodnice tak tak pravdu máš ,len som bola zaskočená toto sa mi nikdy nestalo ale stávaju sa aj horšie veci 😀 kdeže mame Moniku?hadam sa nič zlé nestalo 😒

jahodnice
22. kvě 2012

@darazv
nevím,nevím,kde se nám toulá ☹

darazv
22. kvě 2012

@jahodnice no hadam je všetko oki a jej dočasne vypli internet 😉

jahodnice
23. kvě 2012

@verry
kdy budeš testit po ketíku?

verry
24. kvě 2012

@jahodnice ahoj, necham to na pondělí na krvičku 😅

petrufa86
24. kvě 2012

@darazv ahojda, já neměla estrimax, ale estrofem (je to to samý). Taky sem brala 3 tablety denně a po tom sem měla sliznici vysokou jako nikdy.

jahodnice
24. kvě 2012

@verry
tak držím palečky!!!

darazv
24. kvě 2012

@petrufa86 No ja si hovorím radšej počkat až kým budem pripravena a potom šup do ketíku 😉 predtym som šla 4 transfery za sebou a prd z toho tak už dufam piaty bude uspešny,,,a ty si jak na tom teraz?čítala som že ti objavili mutaci ☹ ale vidiš aspon vieme že je dobré urobit komplet testy pred IVF,,aj ked mne aj tak nič nezistili ale aspon viem že som oki,,,

darazv
24. kvě 2012

@verry tak budem na teba mysliet a silno držat palčeky a daj hned vediet jak si dopadla a aké si mala hcg 😉

verry
24. kvě 2012

@jahodnice
@darazv díky holky, v pondělí dám určo vědět 😉

darazv
24. kvě 2012

@vormoni holka moja zlatá začínam sa kusok o teba teda o vas bát ☹ kde si mi prosim ta?

petrufa86
24. kvě 2012

@darazv jojo, zjistili mě na genetice 2 mutace a na 29týho jsem objednaná na hamatologii, tak sem zvědavá, co tam mi řeknou a jestli budu moct v červnu podstoupit KETík

darazv
24. kvě 2012

@petrufa86 joj si si fakt prežila svoje ☹ neboj ketík bude dalši uspešny až do konca 😉 pojdeme spolu 06/12 na ketík a hlavne uspešny 😀

petrufa86
25. kvě 2012

@darazv jojo, aspoň někdo s kým bude pokec, u nás všichni v diskuzi jsou už těhotný tak od února jako jsem byla já a jsou napřed, 23 by měli testovat teď a já tam zbydu samotná, samotinká 😒

darazv
25. kvě 2012

@petrufa86 chapem ta ☹ neboj bude lepšie 😉

jahodnice
25. kvě 2012

@petrufa86
ahoj, u nás taky nic nového, dokonce zvažuju, že už do dalšího pokusu ani nepůjdu...jinak se mám fajn, plánujeme letní dovču-uvažujeme o Thajsku.
neboj, další pokus bude už úspěšný, doktoři už to určitě lépe ohlídají

vormoni
26. kvě 2012

@darazv Ahoj,nic mi není,jen jsme byli ted 2 dny na chatě,tak jsem tu nebyla 😉 To je škoda,že ti to posunuli o měsíc,ale je jasné,že to chce ideální podmínky,aby se to podařilo...hlavně, že to nebereš tragicky 🙂 Já se dnes odpol chystám opět zkusit 3D ultrazvuk,at můžu tu naši prdelku ukázat všem dřív než vykoukne na svět..Ještě kdyby tak chtěla zašeptat to své jméno..moc mi by mi pomohla.. 😅 😕 Všechny vás zdravím,přeju krásný víkend a úspěšné červnové pokusy 😀 😎

petrufa86
26. kvě 2012

@jahodnice pánečku Thajsko. Země asi úžaná, ale tam mě to nějak netáhne. Ale prosimtě, já bych to zkusila. Osobně bych to zkoiušela do tý doby dokud by to šlo. Nedovedu si představit život bez dětí. Já vím, je to těžký, ale nevzdávej to, naděje je.

jahodnice
26. kvě 2012

@petrufa86
vím, že život bez dětí je k ničemu,ale nejsem ten typ, co jde přes mrtvoly.Nechci se jen stresovat, jestli to vyjde nebo ne. Jsem už ve věku, kdy si říkám, že život se dá žít i bez dětí. Zkusíme asi jen inseminaci, jednou nebo dvakrát a končíme.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru