KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
26. kvě 2012

@vormoni
Doufám, že nám ukážeš fotečku svojí princezničky

petrufa86
26. kvě 2012

@jahodnice třeba se to po IUI povede nebo taky nakonec přirozeně. Teď tady jedna holčina psala, že byla na IVF a nic a najednou je těhu přirozeně. I zázraky se dějí 😉

jahodnice
26. kvě 2012

@petrufa86
ještě mám typ na výbornou léčitelku, ale to musím ještě přemluvit toho svého,aby tam zašel taky

petrufa86
26. kvě 2012

@jahodnice uvidíme, zkusíme poslední ket a pak se rozhodne co dál kdyby to náhodou nevyšlo. Ale já doufám, že tam // budou celých 9 měsíců 😉

jahodnice
26. kvě 2012

@petrufa86
a kdy plánuješ ket?my už sněhuláky nemáme a nechce se mi znova projít celým IVF cyklem ☹

petrufa86
26. kvě 2012

@jahodnice u úterý jdu na hematoogii co mě tam řeknou k těm mutacím a podle toho se rozhodne.

jahodnice
26. kvě 2012

@petrufa86
držím palce,ať to dobře dopadne.Musím končit, za chvíli jdeme ma oběd a na nákupy

petrufa86
26. kvě 2012

@jahodnice tak pa, u nás nákupy nehrozí, máme od včera tichou domácnost a z mý strany ji ještě dlouho mít budeme 😎

vormoni
26. kvě 2012

@jahodnice To víš ,že ukážu,jen se to musí povést..už tam jdu po 4..Bud špatná poloha,nebo pupečník přes obličej,těžko to vychytat..ale dokud to není perfektní tak dr.nefotí a můžu prý chodit furt,on s tím problém nemá.. 😎 😀 Ty to fakt nevzdávej,inseminace nejsou náročný..a přece jen můžou pomoct 😀 hlavní je nálada a ta musí být optimistická 😉 držte se s přítelem a pak to musí vyjít 😵 😵 😵

vormoni
26. kvě 2012

@petrufa86 Ahoj,také držím palce v úterý a přeju štěstí v dalším pokusu.. 😉 Ti chlapi,taky tě ten tvůj dokáže naštvat co..mě v poslední době hrozně.. 😠 Nějak mi dochází,že u něj nejsem na prvním místě víc než dřív,neumí nijak projevit zájem a podpořit mě v těhotenství,jediná chvilka kdy se o mě zajímá je před sexem.. 🙄 A zas si jede tu svou..a to jsou především ryby..nikdo to nevydí jak to s ním je,a když jim řeknu co občas musím překousnout,tak se diví,že ho takového neznají.. 😒 Bodejť,on se s problémy nesvěří a dělá,že je vše furt ok,než by to třeba někde probral a nechal si třeba poradit od nezávislého člověka..ale co kdyby se dozvěděl,že je chyba u něj,že? 😲 😕 😕 Takto si myslí,že jen já jsem ta divná a špatná.. 😨

petrufa86
26. kvě 2012

@vormoni děkuji, doufám, že mě doktorka posvětí KEt a neřekne, že musíme čekat, to by mě vezli rovnou do Havl Brodu. Jojo, pro dobrotu na žebrotu. Místo aby byl rád, že má natřený barák penetrací, protože sme měli dneska dělat fasádu (odložila se na zítra) a on byl v práci, tak přijel a jen řval že jsou zamazaný okna, zámkovka pod pergolou a ..... Ale že se ve čtvrtek (měl odpolední) válel od půl 11 do půl 1 na gauči a mohl to zalepit není jeho chyba. Přitom sem měla 4 okna kartáčkem umytá za půl hodiny. Sice se to muselo pořádně namočit, ale šlo to. Takže nevím, co šílel. Ale že on tu zámkovku komplet zasral při natírání lepidlem je dobrý, za to mu nikdo nenadával, ani já jsem mu na to neřekla půl slova i když to vypaadá hrozně.. Takže včera na mě řval jak kretén na malý dítě. Takže tohle byla poslední věc, co sem tady udělala. Co bych se dřela když to není můj barák a nikdy nebude. Takže z mý strany bude tichá domácnost hodně dlouho, protože mě fakt nas....

vormoni
26. kvě 2012

@petrufa86 Jo to tě chápu.. 😒 Náš byt je taky tatínka.. 🙄 To oni umí,vyčítat chyby,ale svoje téměř nevidí..co já musím vyslechnout,když vařím,jak vařím,co jsem tam dala a nedala a když někam jedeme,jestli jsem vzala to co jsem měla nebo ne..protože jsem párkrát zapomněla..jak s dementem,neumí nic říct ve srandě,s pochopením,že mám právo zapomenout,že jídlo se dá dochutit i na talíři..ne to ne,jsem v tu chvíli neschopná.. 😠 On poslední dobou maká hlavně na chatě,a dost ,ale doma nehne prstem..já samozřejmě ve svým stavu se nehodlám přemáhat,občas zakleknu k plení ale jinak mě to nezajímá.. doma si dělám vše jsama ako předtím ..A když ho mám tady k něčemu donutit je to nad lidské síly,nic nevidí,žádné nedodělky a do ničeho se mu nechce.. 😖 Nejlépe si to udělat sama..ale holt jsou věci které neumím.. 🙄

petrufa86
26. kvě 2012

@vormoni jojo, toi máš pravdu, nejlépe si udělat sama, ale taky všechno se učit nehodlám, stačí, když si sama maluju. Protože on vždycky řekne jenom ZASE JO??? Ale kdyby mu jeho máma řekla že chce každý rok malovat, tak on neřekne ani slovo a půjde. Jo, olt mě ve 35 letech přijde jako strašný závislák na mamince vrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 fakt zlatě bydlet minimálně 20 km od nich a jezdit k nim v neděli na kafe.

jahodnice
26. kvě 2012

@petrufa86
@vormoni
jak tak koukám, chlapi jsou všichni stejní, jako přes kopírák. Mně zase vadí, že po sobě doma nechává binec-talíř od večeře na lince,nedá ho ani do myčky,sáček od brambůrků na stole,tričko přes židli a hlavně všude krabičky od cédéček a úplně nejvíc mi vadí notebook na jídelním stole...do vaření mi kecal ze začátku, ale sám nic uvařit neumí, tak teď raději mlčí

darazv
26. kvě 2012

@vormoni Ahoj no som sa strachovala o teba lebo si posledne tu bola v pondelok 😉 to robia UZ aj sobotu?tak šup čakam na fotečku 😀

darazv
26. kvě 2012

Teda holky ste sa rozpísali a hlavne o chlapoch 😀 no ja s mojím sme zohraná dvojka..teda zatial a hadam napořád 😉 moj dokonca strašne rád varí a ja za zase rada upratujem ale samozrejme ked je v praci dlho varím Ja 😀 mame aj spoločne koničky vychadzky,korčulovanie atd a nikdy sme sa nehadali ani neuražali ale blíži sa nam siedmy rok vrak je to kritický tak hadam nas to obíde 😀

vormoni
26. kvě 2012

@darazv To zní skvěle,určitě pro vás sedmý rok nebude nijak kritický-závidím..my společné koníčky nemáme,myslela jsem že mi bude stačit že má rád děti a dovedes nima blbnout a že mě má rád,aspon no tak na začátku bylo..Taky sex byl ok,a je pořád,pokud mám já chuť a tu bohužel nemám.. ☹ A tím pádem je vše ostatní špatné,hledá chyby všude..myslím,kdyby měl sex jako na začátku bude vrkat jak hrdlička..ale to už prostě tak nemám a není to tím těhotenstvím,myslím i před ním.. 😕 Jinak fotečku nemám,ted jsem přišla..udělal mi jen videjko,ale sám nebyl spokojený,malá má neustále ruku před obličejem,žmoulá si očičko..takže je to bída a vzal si jen 100kč..Klidně mám přijít znovu,dokud se nám nebovede něco kvalitního..vody mám prý zatím dost a jednou se to prý musí podařit.. 😀 😀

vormoni
26. kvě 2012

@jahodnice no to ten můj bohužel vařit umí,ale dělá jen ryby a nebo když na něco dostane chut..je to málo..ale kibicovat bude furt..Jsou opravdu někdy na zabití.. 😠 Dnes jsem měla 2 pokusy ultrazvukú ani jeden nebyl ok,ale mám videjko s ručičkou na očičku a neuhnula celých 15-20min.. 😅 ach jo...za týden tam jdu zas..jen tak se nevzdám,mám to za barákem.. 😎

darazv
26. kvě 2012

@vormoni no princeznička je asi pekná fajnovka 😀 možno vas chce prekvapit až naživo 😉 no s mojím mam aj sexualný život super ja by som chcela niekedy vkuse ale niekedy sme tak unaveny že to ani nejde a hlavne sa už pozname kedy je pre nas vhodna chvila po sebe skočit a kedy nie 😀 ale bojím sa že sa všetko zmení počat tehotenstva a po nom čo som si aj vedomá ale hadam chute z mojej strany nezmiznú 😒

vormoni
27. kvě 2012

@darazv Ahoj,no modelka to asi nebude,když se nechce fotit 😉 Ale já to ještě budu zkoušet dokud dr.neřekne že je to zbytečné..plodovky mám prý dost 🙂 Neboj se,určitě vám to bude klapat dál,u nás je to dlouhodobější problém,a někdy je to horší a někdy v pohodě,já to vše víc prožívám,on je splachovací,takže i když ho naštvu za chvíli se se mnou baví jako by nic..Já tohle neumím.. 😅 Dnes mám od něj snídani na stole a pojedeme za chvíli na chatu 😎 Tak pěknou neděli i tobě 😀

jahodnice
27. kvě 2012

@darazv Sex je u nás taky v pohodě, ubíjí mě jen ta nepořádnost...

jahodnice
27. kvě 2012

@vormoni
to je tedy potvůrka, bude to prostě osobnost 😉

vormoni
28. kvě 2012

Tady je videjko, co se nám zatím povedlo,moc toho ke koukání není,ale když nechce,nic nenaděláme.. 😉

https://www.youtube.com/watch?v=E01-bMdokuY
darazv
29. kvě 2012

@vormoni Bože ten noštek,,tá je nadherná a ako ti zavidím,,čoskoro ju budeš mat už v náručí 😉

vormoni
29. kvě 2012

Ahoj holky,dnes jsem byla na kontrole a vše je v pořádku,i když dr.říkal že malá má jen 1615gr,což není moc ani málo,tak na hranici ,ale že mě pro jistotu pošle na ultz.vyšetření, jestli je dobře živená.. 😅 Jdu tam zítra,měli volno,tak aspoň budu vědět..Jinak jsem nafasovala magnesium na křeče v nohám,pak na křečáky ňáké tablety-pěkně drahé..a ještě mastičku na svědění.. 😕 😅

jahodnice
29. kvě 2012

@vormoni
princeznička je tak nááádherná, zavidím ti, moc. Držím palce, ať to zítra dobře dopadne

darazv
29. kvě 2012

@vormoni tak to bude jasná modelka 😉 neboj všetko je oki a zajtra držím palčeky daj vediet jak ste dopadli 😉

vormoni
30. kvě 2012

Tak holky,malá je v pořádko,naprosto průměrná váha vzhledem k termínu porodu za 2.měsíce.. 😉 Průtoky z placenty k mimi jsou ok,plodovky je taky dost,má se tam dobře,holt to nebude žádný cvalda,ale to je v pořádku 😀 Zítra opět zkusíme 3D,ani dnes tedy poloho neobměnila,ruce u obličeje,jednu si držela ve druhé..potvůrka.. 😅

jahodnice
30. kvě 2012

@vormoni
to je moc dobře, že je všechno tak jak má být. Je to prostě malá tajnůstkářka, chce abys byla překvapená a abys ji viděla předem 😉

darazv
30. kvě 2012

@vormoni Ahojky tak super teším sa s tebou 🙂 Zajtra už hadam sa ukaže princeznicka 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru