KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
12. čer 2012

@darazv
taky se nemůžu zbavit přebytečných kil ☹ , dokonce se mě už dvě známé ptaly minulý týden, jestli nejsem náhodou těhotná(ani jedna neví, že máme takové problémy s otěhotněním).

darazv
12. čer 2012

@jahodnice no ja mam najhorsie na tom aj to ze mam pracu viac sedavu teraz jak behavu za celu smenu ak beham po sklade tak max 3 krat 😠 snazim sa aspon cez vikend robit niečo dlhe vychadzky so psami korculovanie atd lebo cez tyzden som rada ked porobim co mam doma 😒 no to mi niečo hovor milujem ked mi niekto povie - jeee dadka ty si dako pribrala nie si nahodou tehotna?,,,tak kebyze sa dá pohladom zabijam 😀

jahodnice
12. čer 2012

@darazv
taky jsem známým dost hnusným tonem odpověděla, že jsem jenom tak přibrala a probodávala jsem je pohledem...
v práci skoro celý den sedím, odpoledne nemám sílu jít sportovat a vystavovat někde své špeky

darazv
12. čer 2012

@jahodnice ty si ma rozosmiala že špeky 😀 to som dlho nepočula,,,no hadam sa dockame mimi a potom budeme okolo neho tak obskakovat že kilá pojdu samé dole 😀

jahodnice
12. čer 2012

@darazv
jo, to by bylo fajn. Ale já to u sebe vidím dost bledě. Přeci jen, po 35.roce věku šance na otěhotnění rapidně klesá, takže...
Teď musím jít něco dělat-žehlit košile a připravit večeři-smažený květák,nový brambor a okurkový salát,mňam

darazv
12. čer 2012

@jahodnice ja už mam všetko urobene 😀 tak sa maj krasne pa

jahodnice
12. čer 2012

@darazv
tak pa zítra

vormoni
13. čer 2012

Ahoj holky,já ted byla 4 dny na chatě,takže jsem vás dočetla až dnes..V sobotu jsem byla na tom 3D UZ, ale až na podruhé jsme točili,v těch 14h mi dr. řekl ,že to vidí nadějně,sice tam máme pořád ručičku,ale žádný pupečník kolem..ať prý přijdu večer,v 19h že si na mě chce udělat čas.. 😅 My měli jet hned po UZ na chatu,tak jsme jeli a já pak vlakem jela zpět kvůli dr. a poté návrat na chatu...Ale co bych se nepřetrhla,že?:o)Bohužel to opět nebylo super,ale točit jsme začali,malá se nám předvedla jak mohla,občas jsme zahlídli i druhé očičko,jak máchala ručičkama,ty už známe opravdu detailně a máme všechny prstíčky i s nehtíčkama.. 😲 😉 Dr.natočil přes půlhodky,foto se bohuželo z toho pěkné udělat nedalo,ale mám prý klidně přijít zas.. 😉 Za tohle si vzal 200kč a já ho dnes nahraju na youtube a můžete mrknout..je to docela dlouhé,na to že moc neukáže ale chvílema mi dělala radost.. 😀

vormoni
13. čer 2012
https://www.youtube.com/watch?v=h6daQPY3KzQ

Tak tady můžete mrknout.. 😉

jahodnice
13. čer 2012

@vormoni
je to malá šibalka a pěkně tě zkouší 🙂 , víš mámo kolikrát už jsi ji rušila? 🙂

vormoni
13. čer 2012

@jahodnice To jo,už ji nebudu trápit,možná zkusím ještě to 3D foto,kdyby náhodou,ale to bude rychlovka,tak snad se nebude moc zlobit.. 😉 😎

jahodnice
13. čer 2012

@vormoni
ale ta bude jednou koukat, až se uvidí jak vypadala v bříšku 🙂

darazv
13. čer 2012

@vormoni to je také rozkošné až ti zavidim,ako rychlo to uteká čo chvila ju budeš mat už v náručí 🙂

jahodnice
17. čer 2012

@darazv
ahoj, jak to vypadá, kdy jdeš na ten úspěšný ketík? 🙂

vormoni
17. čer 2012

Ahoj holky,to jsou pařáky,co?Doufám,že se někde šploucháte a užíváte sluníčka,tak aby jste se nespálily,jako já včera..to jsem prosím jen hodinu stála na sluníčku,když jsem jela zdokumentovat závody dětských rybářů.. 😲 😲 a hned to odnesly ramena.. 😅 😕 My akorát vyrážíme směr chata,3dny budem mimo net..tak kdyby probíhal ketík Darče,tak ať je úspěšnýýýýýý 😀
@jahodnice A tobě ať se daří vydržet těch pár posl.dní ve škole 😅 😎 ahoooooj 😉

darazv
17. čer 2012

@vormoni
@jahodnice ahojky holky ketík bude až na konci mesiaca teraz v piatok idem len na UZ 😀 no sa nám riadne oteplilo horučavy desné 😝

jahodnice
17. čer 2012

@vormoni
já jsem na sluníčku letos ještě pořádně nebyla. Na balkoně se dá vydržet tak do oběda, dneska odpoledne tam bylo 56 stupňů ☹
Ve škole je to na prášky, děti zlobí. Ve skrytu duše doufám, že jich zítra do školy moc nepřijde a raději vyrazí někam k vodě

jahodnice
17. čer 2012

@darazv
držím palce,aby byla v pátek sliznice i folík OK

darazv
18. čer 2012

@jahodnice dakujem no som zvedava ci tie tabletky vedia zazrak 🙂

danielahe
18. čer 2012

@lenuli2 ahoj, ja si tu psala s holkama, uz je to dlouho 🙂 . nechci radit, ale na nasi klinice preferuji zavadeni 5ti denni blastocysty nebo i 6ti denni ( 6ty den byva nekdy pri genetickem vysetreni.)..do toho 5 dne se to totiz preberou , ja mela 10 embryjek a z toho pouze 3 embryjka byla 5. den dobre se delilich a navic jedno z nich bylo nemocne, mame PGD vysetreni ( nektere poj to delaji v ramci pojisteni). Pri etu 1 embryjka nic a druhe embryjko pri Ketu mi spokojene roste v brisku 😉 , zkuste prodlouzenou kultivaci a uvidis, ze se povede 😉 🙂 budu drzet palecky
@jahodnice treba ti to jeste s tim miminkem neda 😉 🙂 , na jinou kliniku ses nezkousela juknout treba? 🙂

jahodnice
19. čer 2012

@danielahe
zkusím už jen IUI, do IVF už nejdu, moje zdraví je přednější než do sebe ládovat hory hormonů

danielahe
19. čer 2012

@jahodnice a vy mate co za problem, jestli se muzu zeptat? my mame spatny spermio a i morfologii a ja zvyseny prolaktin, takze u nas zadna jina moznost nebyla 😒. tak ti budu drzet palecky, aby ti iui vyslo 🙂 😉

jahodnice
19. čer 2012

@danielahe
my máme jen horší SPG, takže by prý mohla vyjít i IUI. Pojišťovna ji hradí 6krát za rok, to by v tom byl čert, aby to jednou nevyšlo...

danielahe
19. čer 2012

@jahodnice tak budu drzet palecky 🙂 😉

vormoni
21. čer 2012

Ahoj holky,zdravím opět z rakovníka,včera návrat z džungle,neboli z chaty 😉 Bylo to super,teplíčko,až moc,ale v bazénu jsme se zchladili,pak nám i zapršelo..V pondělí posl.kontrola na gyndě,už jsem skončila nechopenku a jsem ofiko na mateřské..Naše "nelinka" má zatím stále jen 2,1 kg,v pátek jsu zas na kontrolu průtoků,jestli snad netrpí hlady.. 😲 Jinak je vše v pořádku 🙂 Dám pár fotek do alba,mrkněte jak jsme se měli a jak jsem opět porostla..uff... 😅 😕
@darazv Taky držím palečky na pátek 😉
@jahodnice určitě to zkus třeba 6x,a hlavně myslet pozitivně 😉
@danielahe Ahoj,dlouho jsi se neukázala..já měla taky 5 denní blastocystu a zadařilo se,na stejné klinice jako jahodnice,takže myslím ,že jsou tam dobrý,je to jen o štěstí..a to jsem si já už vybrala a ted ještě jahodnice..Tobě držím palečky,at máte doma brzy dalšího zdravého caparta 🙂

darazv
21. čer 2012

@vormoni Ahojky akurat som došla z prace je to des tie horučavy ani v robote sa nedá fungovat 😠 zajtra mam o 12.30 hod UZ tak som zvedava jak dopadnem 😉

danielahe
22. čer 2012

@vormoni dekuji 🙂 , preju aby s malou bylo vsechno vporadku a netrpela moc hlady 😉 , to ten nas zrout se ma zatim dobre, vedra zatim zvladame oba. 🙂 A koukam, ze se ti to krati 😉 , tak at obe vydrzite do zdarneho konce 😉 🙂

darazv
22. čer 2012

Holky hlasim sliznica 8,5mm a v pondelok ketík,som bola zaskočena prečo tak skoro na 15dc ale vraj ked je stimulovany ket tak býva skor pretože estrimax bráni ovulke tak sa zameravaju len na velkost sliznice 😉

vormoni
22. čer 2012

@darazv Ahoj,tak to je prima ne?Už v pondělí budeš mít naději v bříšku,to je supééééééééééér 😀 Moc ti držím palečky 😉

vormoni
22. čer 2012

@danielahe Ahoj,no krátí,už se začínám trošku bát.. 😅 😕 Tak kontrola ok,průtoky fungují normálně a malá má ted odhad hmot.2500gr,což je prý normální..Tak se hodím do klidu 😎 😀 Ty už jsi také v polovině,totot letí co? 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru