KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
9. říj 2012

no tak to pěkně naštve. Já poště nevěřím, cokoliv co je důležité posílám doporučeně. Zbavuješ se léků? Nenecháš si je na další pokus?

vormoni
9. říj 2012

@darazv Ahoj,no to se ti nedivím,jak je to možné?!!!! 😠 😠 Tak hlavně jestli sehnala jiné,když už s nima počítala.. 🙄 😕 Já naštěstí nemám takovou zkušenost,posílám těd hodně věcí co prodávám po malém a i kupuju a zatím ok.Ale také se nám už 1 balíček ztratil,po vánocích posílaná šála,co brácha zapomněl u našich..už nikdy nedorazila!!!! 😠 😠 😠 Taky jsem doma narazila na zbytek utrogestanu,kdyby někdo chtěl? 😅 😉

darazv
9. říj 2012

@jahodnice
@vormoni holky ja som bola z toho mimo 😠 bol to estrimax a zvyšok prednisonu,,,chcela som jej proste pomoct a doplatila som na to ale každopadne už viem že len posielat doporučene!!!tak mi treba,,,pošta je banda,,,,do 2ivf nevime kedy pojdem možno leden unor 😒 s priatelom idem v utorok na ten osber spermii či lieky zabrali tak som zvedava a od 1.11 sa stahujeme na dom už kde bude kopec práce !!!asi budem hnusna ale teraz by mi ani nevadilo kebyze neotehotnem pretože na tom dome bude kopec prace a ja som strašne poriadkumilovna a predstava ze by som otehotnela a mala byt opatrna ma desí ☹

darazv
9. říj 2012

ja som ale sebec pisem svoje pocity problemy a ani sa vas nespytam jak sa máte a čo mate noveho 😝 ked už sme tak dlho nepismenkovali 🙂

jahodnice
9. říj 2012

@darazv
no taky mám ráda pořádek a zrovna teď to u nás doma vypadá jako po výbuchu atomovky. Přítelovo rodiče se stěhují na chalupu, jdou do důchodu a už nechtějí bydlet ve městě, takže nám dají svůj byt, budeme se snažit ho prodat nebo pronajmout. O víkendu nám přivezli knížky, skripta, DVD, no prostě vše co měl Jirka ještě doma, máme toho plnou chodbičku. ☹ Snad se nám povede ten byt co nejdříve prodat, docela by se nám ty peníze hodily na umáznutí části hypotéky

darazv
9. říj 2012

@jahodnice žeby som si niečo od vas kupila 😝 my potrebujeme vela veci tam nič nebude 😠 elektro ,nabytok atd fuuuha ani nechcem vediet kolko vrazíme penazi,,,

jahodnice
9. říj 2012

@darazv
nějaký nábytek si rodiče berou s sebou, zbytek si odveze nějaká kolegyně od tchýně z práce. My si vezmeme jen 2 skoro nové matrace, které měli vnoučátka v dět. pokojíku, když tam byli na prázdninách. Dáme je u nás do dět. pokoje a neteřinka tam bude mít svoje království.Hlavně, aby se nám povedlo ten byt co nejdřív prodat.

darazv
9. říj 2012

@jahodnice a to je kde ten byt a kolko izbovy?ja si myslim ze predate 😉

jahodnice
9. říj 2012

@darazv
Je to 4+1, 80 metrů čtvereč., ale je to v Lounech. Když dostaneme 800tisíc, budeme rádi a budeme si říkat, jak dobře jsme prodali 🙂 A jak velký je domeček?

darazv
9. říj 2012

@jahodnice ved to musi mat vacsiu cenu nie? nas tuším cez 200mˇ a pozemok 650

jahodnice
9. říj 2012

@darazv
bohužel, v téhle lokalitě se cena bytů pohybuje taklhle nízko ☹ ty, jo tak bude super bejvák, závidím

darazv
10. říj 2012

@jahodnice A čo keby ste predali oba byty a kupili si domcek? 😀

jahodnice
10. říj 2012

@darazv
domeček by se mi líbil, ale Jirka není zvyklý na to, že kolem domu je pořád nějaká práce a navíc je na domácí práce dost nešikovný ☹ . Prostě panelákový typ

darazv
11. říj 2012

@jahodnice tak to chápem 🙂 zase ten moj je workoholik a strasne sikovny taky kutil 😀 to máme spoločné najviac 😀

darazv
11. říj 2012

Inac ma dost sklamalo ze pár babeniek si ma odstranilo z priatelov a to len preto že oni su uz bud tehulky alebo maminy ,,,predsa nemozem za to ze sa mi nedarí otehotnet ☹ ☹ ☹

vormoni
12. říj 2012

@darazv Ahoj,tak kde máme fotečku domečku?Kdy se budete stěhovat?No aby jsi se nedivila,že právě počneš,ted když budou jiné starosti 😉 Ale to zvládnete i tak,holt bys jenom dekorovala 😀 😎
To asi nebyly ty pravé kámošky pro tebe,když tě odebraly...Nelam si s tím hlavu.. 😎 😉

vormoni
12. říj 2012

@jahodnice Ahoj,to je bezva s tím bytem,určitě ho časem prodátea peněz bude dost a mohli by jste tak zkusit zase umělé..No tak,nevyužít toho by byla škoda.. 😉 Přece si něco schováte na horší časy,že jo?Držím palce at to prodáte aspon do nového roku a pak..kdo ví? 😀

jahodnice
12. říj 2012

@darazv
tak to by mě ani nenapadla si někoho odstranit z přátel jen proto, že jsem nebo nejsem matka nebo těhotná, o tom to snad není...já jsem holka z vesnice, takže jsem na práci kolem domu zvyklá a jsem po našich dost zručná, takže si spoustu věcí zvládnu udělat sama - po mamce jsem na ruční práce typu pletení, vyšívání...a taťka je domácí kutil a od dětství jsme mu s bráchou rádi pomáhali, a teď vidím, že nic se v životě neztratí 🙂
Jinak přeju pěkný, i když deštivý víkend

jahodnice
12. říj 2012

@vormoni
ahojky, ono to umělé u nás není až tak o penězích, máme ještě nějaké železné zásoby, ale spíš už nechci huntovat své tělo. Uvidím, třeba to ještě zkusíme.
Hezký víkend

darazv
15. říj 2012

@vormoni
@jahodnice Ahojky holky tak ja som mala pracovný vikend tahali sme 12tky a dnes tiež 😝 zajtra mam volno idem s priatelom na ten odber spermii či lieky zabrali tak držte palčeky poobede napisem jak sme dopadli,stahovat sa idem 1.11 teda dufam 😠 a fotečky na tie si ešte počkate teraz to je otras tak až ked porobime jak máme dám fotky a možno v zobrazení pred a po 😀

vormoni
16. říj 2012

@darazv Ahoj,to jsi asi k.o,co? 😒 Tak hlavně aby nebyl moc unavený přítel,at má dnes ty nejlepší výsledky a pak je už jen otázka času mezi rekonstruovaní baráčku,kdy objevíš dvě čárky na testíku 😎 😀 To nevím,jestli to tak dlouho vydržíme s těma fotkama..no co už s tebou 😉 🙂 Hlavně toho 1.11. tam vkročte pravou nohou 😀 😉 Držte se 🙂

darazv
16. říj 2012

@vormoni
@jahodnice Celkový počet spermií: 50 milionů
Počet živých spermií: 70% živých spermií
Pohyblivost: 60%
Koncentrace spermií na jeden ml: 80milionu na ml
Takže profertil zabral na vybornu priatel ma spermiky v poriadku tak už len načasovat ovulku a šupky na to 🙂 profertil ideme objednat zase aby boli spermiky ešte kvalitnejšie
😉

jahodnice
16. říj 2012

@darazv tak to jsou super výsledky, gratujuju

darazv
18. říj 2012

@jahodnice
@vormoni tak holky našla som babenku čo predava profertil za super cenu tak v pondelok cez osobny odber mame na dalšie tri mesiace a to len za 1600kč 🙂 má dva kusy ale mne jeden postačí 🙂

jahodnice
18. říj 2012

@darazv
koukám, samá pozitiva a sociální jistoty 🙂

darazv
18. říj 2012

@jahodnice neboj ty ma budes nasledovat 🙂 ako ste sa pohli s bytom?čo mas nove?

jahodnice
18. říj 2012

@darazv
příští týden máme domluvenou realitku, přijedou si to vyfotit a budeme doufat, že se prodá co nejrychleji.Příští rok nám dobíhá fixace hypotéky, takže řešíme možnost si rezervovat dobrá procenta na příští rok, je to o smlouvání...příští týden nás čeká zasedání společenství vlatníků, to zas bude maso - vždy mi to připadá tak tošku jako besídka zvláštní školy 😒 . Příští týden učíme jen do středy, ve čtvrtek a v pátek máme podzimní prázdniny, chystám se k našim, u nich na vesnici je celkem šikovná kadeřnice, je to mladá holčina, dobře stříhá a hlavně cenově je to tak třetina ceny jak tady v Praze.

darazv
18. říj 2012

@jahodnice no tak super mas nabity program vo velkom 🙂 no ja som predtym chodila k jednej kaderničke a cena vysoka a potom som objavila v bytovke kaderničku a strihá super a je dost levná 😀 ja jedine čo lutujem že som si dala urobit ofinu pretože 2X do mesiaca musim ju davat strihat 😠 a kolko krat som si povedala ze si ju necham narast ale vydržalo mi to mesiac 😀

vormoni
19. říj 2012

@darazv Tak to je prima kauf,hlavně když víš,že vám to pomáhá🙂Držím palce at se brzy zadaří🙂Přítel je asi nadšený z výsledků,co? 😉

vormoni
19. říj 2012

@jahodnice Tak si hezky užijte podzim.prádniny a ať tě hezky ostříhá,já si připadám v posl.době spíš oškubaná jak ostříhaná..Jsem ráda ,že mi to zkrátí,ale že by to byla bůhví jaká kavlita -to ne,mám ted i jednu stranu delší a druhou kratší..ne moc,ale já to vidím.. 😅 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru