KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
13. bře 2013

@darazv Ahoj,nene,my zůstaneme u dvou prcků,náš byt to tak akorát pojme.. 😎 A taky už mám své roky.. 😉 Jsem ráda ,že nám to druhé vyšlo a že máme páreček ,je třešinka na dortu:o)Já už chci také jarooooooo...🙂

jahodnice
14. bře 2013

@darazv
ahojky, u nás nic nového. Oslava u tchýňky byla super, bylo i pěkné počasí. Zato teď- já tak nenávidím sníh a následné bahno. Už aby bylo jaro, aspoň že dneska svítí sluníčko, hned je člověku líp. A co domeček? Těším se na fotečky

darazv
14. bře 2013

@jahodnice ahoj zima je riadna az mam z nej nervy brrrr 😠 inac sa mi snivalo o čislach hned som si 5 zapisala a vyhrala som 17tisic 🙂 jaaaaj kiežby sa mi snivalo o miminku 😒 prachy su len prachy ale miminko je naj naj naj 🙂

jahodnice
15. bře 2013

@darazv
gratujuji k výhře! A co domeček? Je to paradox, o obchodech mají všude jarní oblečení a boty a my musíme chodit v kozačkách a tlustém zimním svetru, ale co, alespoň pod ním schovám přebytečná kila a velká prsa 😒

lucina100
15. bře 2013

Dobrý den, můžu se přidat? jsem si přečetla Vaší diskuzi celou v lednu. To čekání a tak dlouho je strašné!!!!! Já dneska začla špinit, takže zítra začínám přípravu na KET. Divinu a prednison. Pak 15-17 den mám jít na ultrazvuk. 🙂

jahodnice
16. bře 2013

@lucina100
ahoj, vítám tě u nás. Máme tu maminky, těhulku a jsme tu i snažilky. My si od IVF dáváme pauzu, zkoušíme to přirozeně. Pokud to do prázdnin nevyjde, možná zkusíme IUI, ale do dalšího kola IVF se mi moc nechce- strašně jsem přibrala, zhoršila se mi pleť, ...navíc to nekonečné čekání, to byl slušný nápor na psychiku ☹ Teď jsem se konečně uklidnila, hodila se "do pohody" a řekla jsem si, že nic nebudu lámat přes koleno...Kam chodíš do caru?

darazv
16. bře 2013

@jahodnice ahojky s domcekom budeme makat az ked bude teplo doteraz sme dá sa povedat spojazdnili len jdnu izbu 😉 no jo je to tak v lete budeme ukazovat špeky 😀 mna nič tak nesere ako tie prsia 😠 mam ich naboženské az po kolená 😀 prajem prijemny vikend.

darazv
16. bře 2013

@lucina100 držim palce na uspesny ket 😉

ratatooy
16. bře 2013

@lucina100 ahoj tak to začiname skoro spolu začinma v utery s připravou kdy budete mit ET?mi 2.4

lucina100
16. bře 2013

Ahoj, já Vás minulý měsíc četla a jahodnice a darazv, si teda už prošly toho dost... Chodíme do Olomouce. jednou IVF nevyšlo, další KET nevyšel. Další IVF vyšlo, máme chlapečka 3 ročky a 4 nanučky. Pořád jsem to odkládala, nebo to zklamání je hrozné a to čekání po ET hrozné.. Já testovala už vždy 7 den 😀 . Měsíčky se mi nerozjely dneska úplně, jen špinění, takže musím počkat do zítra ještě. Snad už se to rozjede. Ratatooy začínáš taky první den menzes?

jahodnice
16. bře 2013

@darazv
prsa mám taky jak po pěti dětech ☹ , docela začínám uvažovat o tom, že si je dám zmenšit, zatím počkám, pokud do 2 let neotěhotním, tak jdu do toho!!!Jinak se stále snažíme prodat byt v Lounech, v říjnu nám končí fixace hypotéky, tak by se penízky docela hodily 😉

darazv
16. bře 2013

@jahodnice hovor mi dačo kebyze mam prachy idem snad do toho hned 😠 je to pekne drahe ☹

jahodnice
16. bře 2013

@darazv
Jirka mi řekl, že pokud mi to pomůže a budu to opravdu chtít, že mi tu operaci zaplatí

darazv
16. bře 2013

@jahodnice nechce zaplatit aj mne neurazim sa 😀

jahodnice
16. bře 2013

@darazv
zkusím se zeptat...

darazv
16. bře 2013

@jahodnice ak povie ok tak pojdeme obe spolu naraz 😀

jahodnice
16. bře 2013

@darazv
to není špatný nápad 😉 .minulý týden jsem byla u našich a jedna sousedka mi skoro gratulovala k těhotenství, já už nechci být tlustá a pořád někomu vysvětlovat, že opravdu těhotná nejsem ☹

darazv
16. bře 2013

@jahodnice jaj mojka ja mam tiez z toho depku kebyze mam prachy asi idem na zakrok od hlavy az po patu 😠 mna najviac hnevaju prsia a druha vec mam kusok bradu ci jak sa to povie 😠 kde su tie casy ked som mala prsia 75C a nie 80E 😠

jahodnice
16. bře 2013

@darazv
já mám 75 E, tak to jsme na tom podobně. Sehnat podprsenku a hlavně plavky na léto je fakt umění.Minulý týden jsem protřídila šatník a 2 pytle oblečení, do kteého se už nevejdu jsem odnesla do kontejneru na charitu. Dokoncejsem tam hodila i pytel oblečení na mimčo, byly to věcičky, které jsem kdysi kupovala neteřince a když odrostla, tak jsem je dostala od bráchy zpátky, ale pokaždé, když jsem otevřela skříň, tak mě přepadla deprese. Tak třeba někomu pomůžou...

darazv
16. bře 2013

@jahodnice no jo ☹ je to tazke ...ja mam vela veci a hlavne rifle co su mi male a stále ich mam bokom su proste moja srdcovka a stále dufam ze raz sa do nich zmestim ☹

vormoni
16. bře 2013

Ahoj holky,to je teda radost s těmi přebytečnými kily,co?Já tohle nikdy neřešila,ale ted jsem docela špatná z břicha,které nějak nemizí.. 😒 Po Kubíkovi to zmizelo nějak samo,ale ted mám dojem, že je furt velké až jsem se lekla jestli nejsem těhotná..Promiňte,co vy by jste za to daly,že... 😅 Ale já se lekla,páč beru prášky(občas zapomenu) a asi by to nebylo dobré..test ale nic neukázal..prostě jen nějak nehubnu..spíš přibírám?Přitom kojím,s Kubíkem to fungovalo,že šli i kg dolů,ted mi ještě 3kg přebývají,ale to břicho je hlavně povolené a občas asi pěkně vycpávané..(odpol caro a k tomu něco sladkého)Budu muset změnit jídelníček,aspoň večer nejíst normální jídla,ale spíš zeleninu a saláty..Nebo co.. 😅 😕 Což o to,s jarem bude i chut jíst zdravěji -snad...jen, aby už začalo.. 🙂
@darazv tobě gratuluji k výhře,to je krásné...to se mi ještě nikdy nezdálo o číslech....fakt pecka,ted už jen sen o tom mimču,jak jsi říkala 😉 😎
@jahodnice ahoj,a co ty ve škole,jak to vyypadá,asi jsi ještě nenašla něco jiného,vid?A jak s přítelem,trénujete?Nějaké vitamíny zkoušíte?Držím palce 😀

vormoni
16. bře 2013

@darazv O tom ani nemluv,já mám všechny džíny jednu vel.a ted se do žádných nevejdu a neumím si představit,že bych musela pořizovat jiné..Mám jich také pár ráda a co ted?Prostě musím nějak zhubnout!!! 😎

darazv
16. bře 2013

@vormoni dakujem 😉 tie kilá to je fakt des ale snad pojdu dole ..kurna a to sa ani neprežieram teda neviem o tom 😀

jahodnice
16. bře 2013

@vormoni
ahojky, ve škole je celkem pohoda, podařilo se mi dostat 2 největší sígry do střediska výchov.péče, ale už jsou tam skoro 2 měsíce a po Velikonocích se vrátí...nějak jsem teď žádné místo nehledala, ale začnu, nějak mě to ve škole už nebaví.
Zrovna teď jsem četla předpověď počasí, že jaro začne až v polovině dubna ☹, já se snad nedočkám

jahodnice
16. bře 2013

@darazv
já taky moc nejím, teda alespoň si to myslím

jahodnice
17. bře 2013

Ahojky kočky, jaký byl víkend? Já jsem se dneska asi po měsíci dokopala k tomu, že jsem sešila 2 svetry, které jsem si na jaro upletla a uháčkovala. Pletu a háčkuju strašně ráda, ale dokončovací práce nesnáším...během týdne sem zkusím hodit foto. A hned jsem si objednala vlnu na další.

darazv
17. bře 2013

@jahodnice ahojky my sme dnes boli cely den na zahrade kopec prace museli sme sa zbavit starych rastlin a okopavali sme vo velkom a sme si kupili boruvku a egreš 🙂 chcem este fialove hrozno to strasne lubim 🙂 tak potom daj foto som zvedava ale ty si sikulka ja som na take prace antitalent aj ked mama ma učila štrikovat ale teraz by som skor ihlice ani nevedela co s nimi je to velmi davno co som ich drzala v rukach možno tak ked mi bolo 12r 😀

vormoni
22. bře 2013

Ahoj,u nás se nic nedělo,byli jsme doma..Táta v práci,takže vaření,nějaký úklid a tuším procházka..Ted 20.3.jsme byli u neurologa s malou,ten mě uklidnil ,že je v pořádku,jediné co podle něj nám hrozí je snaha malé našlapovat vnitř.stranou chodidla,takže nám na rehabilitaci ukážou nějaké cvičení,aby jsme tomu předešly🙂No a dnes jsme to byli odnést pediatričce a ta nás zase nepotěšila,jí se zdá malá stále špatná,nic co chtěla jí tam nepředvedla..Myslím že i proto že ji nezná a koukala,co je to za cizí bábu...:-ODoma nám pak ukázala vše,tam se holt styděla..Za dva měsíce nás chce vidět znova.. 😅 😕 😕 Tak snad to bude lepší,ale já se nestresju,vím že to umí co měla ukázat a i to že jsme jinak pomalejší než jiné děti,nemyslím si,že to vadí..Každé dítě má jiné tempo,ne? 🙂 😉 😉

ratatooy
23. bře 2013

@lucina100 ahoj ja začla prvni den ms s etrofemem,dnesk už přidavam injekce orgalutranu, v utery si mam volat o rozmražení a z tyden v utery 2.4 což ma zrovna manža narozky bude snad transfer ale veřim že zmrzlinky přežijí,jen furt váhám jestli jedno nebo obe pokud přežijí obě,taky mame 4 zmrzlinky,kam chodite?

lucina100
23. bře 2013

Ahoj, tak mě se mencky rozjely pořádně v pondělí, takže od pondělka jsem začla DIVINu ráno a 1/2 tablety Prednison a večer prednison celý a listovku ráno 1 tabletu na růst sliznice. Ode dneška zvýšená dávka Divina 2x denně a prednison stejně. 16 den to je 2.4. jedeme na UZ a pak jakbude vše Ok, dostanu injekci a třetí den je KET? tak nějak, už přesně nevím.... Od kdy jsi začla, který byl první den? My máme 4 mražáčky, chtěla byc h zavést i 3 jak by šlo, aby se chytlo aspoň 1. Snad se nerpzpadnou všechny. My měli myslím kolem 16, ale chtěla jsem zamrazit jen ty dobré, abych zbytěčně nechodila na KET, nebo mi embrioložka říkala, čím víc vajíček, tím menčí kvalita. Nakonec zbyly 4 a čtvrtý den se zamrazily. Máme prodlouženou kultivaci a vše co šlo. Tak snad něco přežije. Po prvním mi zbyly taky 4, ale nebyly kvalitní, nebyla jsem spokojená, tak jsme si je nechala převést dojiného gyncentra a tam zjistili, ženejsou kvalitní. Přesto i je zavedli, ale nic z toho. Tak snad nyní to dopadne dobře. 🙂 Naše poslední šance v tomto životě 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru