KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
1. kvě 2013

@vormoni
@darazv
holky, musím se pochlubit, zhubla jsem 4 kila, není to moc, ale i to potěší. Ještě bych potřebovala tak 10 kg, ale kladu si nižší cíle, 5 kg bude fajn.

darazv
3. kvě 2013

@vormoni ahojky dakujem no mna paradne štve to počasie 😠 uz by sa aj mohlo umudrit...

@jahodnice ahojky no tak super klobuk dole 😉 ja kedze berem znova hormony tak očakavam ze vaha pojde hore 😠

Holky prajem prijemny vikend pa pa 😉

jahodnice
10. kvě 2013

@vormoni
@darazv
přeju krásný, i když deštivý víkend

darazv
10. kvě 2013

Holky píšem z mobilu na rychlo takze popíšem vam - pridem k dr a hned na kozu a dr hovorí teda na 12DC sliznica 10.5mm uplne super!!!no a teraz folikuli- máte tu dva jeden akurat 18mm a druhy 16mm v nedelu si užite sex jak sa patrí emoticon pytam sa ho na pregnyl -odpoved prvy cyklus s clostikom a utrosom stačí ..nechce ma hned vysoko nastimulovat ...hovorim oki...pytam sa ho aka sanca je? hovorí tá je vzdy ale ak neotehotnem nemam zufat pokračujem dalej ako prvy cyklus a na 12DC UZ..povedal mi ze skoro vsetky ženy mu otehotneli vdaka tejto kombinacii niektorá hned prvy cyklus ina o dva tri max 6mesiacov ..takze dam tomu sancu a ak do pol roka nič idem do CUBE na IUI ...inac povedal nech klasika nie len v nedelu sex ale potom aspon obden do cca 25DC prajem prijemny vikend aj vam 🙂

jahodnice
10. kvě 2013

@darazv
ahojky. hezky si neděli užijte 😉 a hlavně, aby se zadařilo, držím palečky

vormoni
11. kvě 2013

@darazv Ahoj,tak vidíš jiný doktor a jiný přístup..změnila jsi ho ne? 😅 😕 😉 Tak to budete mít plodný víkend,držím palce,a moc se na to nesoustřeď,hlavně si to užijte 😀 😎
Víkend máme děštivý,co také dělat jiného,že.. 😉

vormoni
11. kvě 2013

@jahodnice Tobě gratuluji ke zhubnutí,já se pořád nemůžu donutit cvičit,potřebovala bych to břicho zpevnit...ale jak mě dost bolí záda,tak jsem ráda když ležím.. 😒

darazv
11. kvě 2013

@vormoni ahojky jojo zmenila som doktora a tento je fakt dobry!!nie neboj zatial niesme na tom tak ze by sex bol uz len učelový 😉 no u nas je praca aj ked prší 😀 inac princeznicka je nadherna a s bracekom tak neskutočne podobna 🙂

vormoni
11. kvě 2013

@darazv Díky,no zatím je fakt jak on,snad až jí narostou vlásky a začnem nosit šatičky,bude větší rozdíl:o)Ale je zlatá a já si to fakt užívám..ted ještě to počasí vylepšit.. 😎
Tak to má být,hlavně žádný stereotyp.. 😉 u nás už byl a snaha o malou byla dost plánovaná..ale dokud to baví,je to prima.. 😀

jahodnice
23. kvě 2013

@vormoni
ahojky, jukla jsem do tvého alba, Nikolka je nádherná,roste jako z vody, viď?

vormoni
23. kvě 2013

@jahodnice Ahoj,jojo utíká to.. 😉 Vedle Kubíka je to pořád můj drobeček,ale na pultě jak ji přebaluju vidím jak je už dlouhá.... 😀 Za dva měsíce budeme pomalu chystat narozeninový dort.. 😎 Už nám pěkně leze,staví se všude a povídá mamamama..Zuby máme 4 a stále kojíme,i když je to ted docela síla,mám prasklinu na bradavce a nehojí se,přes noc si to odpočine,mažu bepanthenem ale do večera už je to zas cítit- ale držím se,chci vydržet do 1 roku.. 😉 A jak se máš ty?Pokračuješ v hubnutí?Co škola,nová práce?

jahodnice
23. kvě 2013

@vormoni
už počítám dny do prázdnin - ještě 26 školních dnů,nic zajímavého jsem zatím nenašla, takže prozatím zůstávám tam, kde jsem. Teď řešíme hypotéku, dobíhá nám fixace, tak vybíráme, kde se na dalších 5 let upíšeme.Váhu zatím držím, ale do léta musím ještě zhubnout, stydím se sama za sebe, vypadám jak mamut...

jahodnice
27. kvě 2013

@darazv
ahojky, co je u tebe nového?Dlouho ses tu neukázala...

darazv
27. kvě 2013

@jahodnice Ahojky no ja som tu mala svojho brata 5 dni tak som sa venovala jemu..dnes som 29DC a robila som testik samozrejme negativní 😠 vo štvrtok mam dostat mrchu tak klasika zase nanovo budem zobat clostil a na 12DC UZ jak rastu folikuli nejak som to dnes oplakala lebo som tak tomu verila ze budu // ☹ rozmyslala som kde je chyba...ovulka bola ukazkova aj folikuli...este ma ukludnuje ze vela zenam ten clostil pomohol ci prvy druhy treti cyklus tak stale som v nadeji 🙂 inac potom asi fakt volim ci IUI alebo IVF 😒

jahodnice
28. kvě 2013

@darazv
mně mrcha dorazila dnes, je pravidelná jak švýcarské hodinky ☹ , držím palce do dalšího kola snažení, neboj, ono to vyjde!!!

darazv
30. kvě 2013

@jahodnice ahojky mne dorazila dnes presne načas tak začinam druhy cyklus s clostilom 😠

vormoni
30. kvě 2013

Ahoj holky,držím oběma palce,at se zadaří🙂Nikolce je dnes 10.měsíců a je to moje prdelka,přikládám fotečku🙂

jahodnice
30. kvě 2013

@vormoni
Nikolka je kočka

darazv
30. kvě 2013

@vormoni bambulka zlatá 🙂 bože to letí 😀

darazv
23. čer 2013

Ahojky holky som sa vam aj zabudla pochvalit mame doma novy prirastok 5 chlapčekov 4nohych 🙂 Naša fenka je mamina tym padom ja babička heee dnes majú 14dní ešte vkuse buvaju a bumbalaju mliečko 😀 posielam foto 😉

jahodnice
24. čer 2013

@darazv
jsou krásní! A co ty?Už jen 4 dny a jsou tu prázdniny, hurá!!!

darazv
24. čer 2013

@jahodnice jeee tak budes mat dlhu dovcu bolo načase vsak?a co planujete niečo?u mna nic nove mrcha má prist v nedelu tak sa na nu fakt tešim 😠 inac kupili sme bazen a ako na potvoru toto hnusne počasie 😀

jahodnice
24. čer 2013

@darazv
na dovču asi nikam nepojedeme, zájezdy, které by se nám líbily, jsou strašně drahé. Možná vyrazíme někam na prodloužený víkend, Paříž nebo tak něco.Já už jsem tam sice byla dvakrát, ale Jirka ještě ne. V polovině července a pak ještě v srpnu se k nám chystá neteř.
Třeba mrška nedorazí. držím palce. A bazen si ještě určitě užiješ, je to klasika, začátek prázdnin a hnusné počasí.

darazv
25. čer 2013

@jahodnice a na dalsie ivf sa nechystas?či je to už uzavreta kapitola 😒 ja nejak stále na tym premyslam ale mozno az niekedy na jesen 😒 a ak tak do cube praha 🙂

jahodnice
25. čer 2013

@darazv
na další ivf se nechystám, už jsme to doma uzavřeli, prostě pokud neotěhotním přirozeně, tak dítko mít nebudeme. Zrovna dneskaj sem se dozvěděla, že jedna žačka ze třídy je těhotná - v lednu jí bylo 15 let...prostě někomu se daří, i když nechce ☹

vormoni
26. čer 2013

Ahoj holky,zdravím všechny,přeju hezké prázdniny a ať se zadaří,snad bude nějaké léto,ted je to teda hnus.. 😒 My ještě 2x do školky s Kubíkem,a pak prázdniny a v září do školy..To jsem na to zvědavá..To vstávání mě asi zabije,už budeme muset chodit i s malou,ted jsem to měla za barákem ale pak už je to dál..Tak se vyspím aspoň dva měsíce a budeme muset najet nějaký režim..Snad přestanu o prázdninách kojit,stejně mi přijde,že už je toho méně,a přejdeme na umělé mlíčko..V červenci nás čekají dvoje narozeniny,přijedou naši na pár dní,tak se snad počasí umoudří a pobudeme i na chatě 😀
@darazv Krásné miminka máte,spousta radosti 😉
@jahodnice to je síla,chudák holka,ještě z toho nemůže mít rozum.. 😕 Kdyby se radši podařilo tobě..držím pěstičky 😎

darazv
28. čer 2013

@jahodnice 15 ročna?predpokladam ze je romka to je proste klasika u nich oni rodia ako jablon ...inac mrcha dnes dorazila a dokonca o dva dni skor 😝

@vormoni tak dva mesiace pohoda a potom nejak si to urcite prisbosobite 🙂 mala je zo dna na den krajsia a krajsia 😉 sranda obe detičky po otckovi 😀 a po tebe urcite zdedili dobru milovanu povahu 🙂 inac prajem vam prijemny vikend.

jahodnice
29. čer 2013

@darazv
ne, není to romka. Příští týden jde na interrupci, dítě nechce.
To mě mrzí, že mrcha dorazila, příští měsíc ti to určitě vyjde.Krásný víkend

jahodnice
30. črc 2013

@vormoni
Blahopřeju Nikolce k 1.narozeninám

darazv
30. črc 2013

@vormoni i ja sa pripajam prajem krasne narodeniny 😉 to ale letí však?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru