KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

z4401
28. lis 2011

@vormoni určitě to je z utrošu a pak se říká, že u druhého těhu bříško vyskočí rychle 🙂 ja zatim až tak nafoukla nejsem, ale určitě to přijde 🙂

marsik82
28. lis 2011

@blanula85 Ahojky já jsem taky testila už v sobotu a taky jsem měla ducha. Ale říkám si pořád že je to ztoho Pregnylu. V sobotu jsem to měla 7 den od píchnutí Pregnylu a měla jsem 10 den od Ket. Dneska jsem testila znovu a zase // čárečky. Ale pořád se bojim že je to ztoho Pregnylu ☹ ☹

vormoni
28. lis 2011

@z4401 Tak díky..už jsem myslela, že se přežírám.. 😀

blanula85
autor
28. lis 2011

@marsik82 a už byla ta druhá i výraznější než v sobotu??po pregnylu by ti měůla slábnout jestli by byla z něho,tak snad nás ten pregnáč nešálí

darazv
28. lis 2011

@vormoni mas pravdu este je skoro pretoze pred KET som píchala injekciu Ovitrelle ktora účinkuje v tele aj 12dní.Takze Počkám si a skúsim vo štvrtok🙂

darazv
28. lis 2011

@blanula85 ja som na tom podobne jak vy ja som si 5dni pred KET píchala Ovitrelle ktoré je v tele cca 12dní tak budem radsej testikovat az vo štvrtok to bude 10den po KET🙂

blanula85
autor
28. lis 2011

@darazv a kolik měl ten ovtrelle jednotek?já měla 1500 IU,ten by měl za den a půl být na polovině takže 750 a za další den a půl už nic.podle tabulky.ale zase každá má jiné vylučování přes ledviny.

blanula85
autor
28. lis 2011

dnes jsem si nakoupila zásobu testů tak jen at dny letí 😀

darazv
28. lis 2011

@blanula85 no tak to uz neviem ale hned som citala pribalový letak k nemu a bolo tam písané ze sa v tele drží az 12dní takze v stredu uz by som ho v tele nemala mat tak pre istotu urobim test az vo štvrtok na 10den po KET🙂a Ty si kolko dni pred KET píchala ten Pregnyl?

jana321969
28. lis 2011

AHOJTE HOLKY, TAKZE KREV. TESTY NEVIM NESEL JIM PRISTROJ KAMSI TO POSLALY AZ VE STREDU ALE TEST NIC TAKZE JE TO JASNE, DALSI POKUS ALE ASI MINIMALKA ZACATKEM UNORA TED MUSIM PRY ASPON 2 MESICE POCKAT!!!!

HOLKY : 1 - Z MINIMALKY KDYZ SE PRIPICHNE MENOPUR MUZOU BYT ASPON 4-5 VAJICEK???
2. ME PORADNE TEDA DODNES NIKDO NEVYSVETLIT ZE SE TEN VYVOJ VE ZKUM. ZASTAVIL PRY SE TO STAVA, A VYSETRENI KDYZTAK NEJAKE ( ALE JAKÉ) KDYBY TO TAK DOPADLO I PRISTE.

vormoni
28. lis 2011

@marsik82 Tak další velká naděje,držím palce,ať se // potvrdí i v dalších dnech..🙂

vormoni
28. lis 2011

@jana321969 A kolikátý den jsi dnes?

jana321969
28. lis 2011

14 den ET:

s.nek
28. lis 2011

holky a vy po KETu pregnyl nepícháte? já jsem píchala ještě tři 1500 po KETu naposledy min. neděli teď už mám tři dny po sobě poz. test a bojím se aby to nebylo z toho :( i když mi sestřička v CARu říkala, že by nemělo, ale i tak... měla jsem různé druhy testů, tak se mi špatně posuzuje, připadá mi, že čárka snad neslábne, ale ani nějak extra netloustne :( to jsou nervy

s.nek
28. lis 2011

takhle nějak to vypadá od hora 12., 13. a ty dva jsou z dneška 14. den po KET, pregnyl byl minulou neděli

vormoni
28. lis 2011

@s.nek ahoj,no těžko říct,je slabší,ale je tam..nepůjdeš na krev?Tam už by to bylo jisté.. 😉

jahodnice
28. lis 2011

@jana321969
já jsem po menopuru měla 9 vajíček. A co ti řekli,máš vysadit utrogestan nebo počkat do středy?

vormoni
28. lis 2011

@jana321969 Aha,no tak to je škoda..ale dokud to nedostaneš šance je,ne?.. 😒

jahodnice
28. lis 2011

@s.nek
já jsem po ketu jen zaváděla utrogestan 1-1-2,nic víc.

blanula85
autor
28. lis 2011

@s.nek já myslím že to už z pregnylu není

jahodnice
28. lis 2011

@vormoni
ptala jsem se v Iscaru a říkali, že menstruaci může držet utrogestan, i když člověk není těhotný

blanula85
autor
28. lis 2011

@s.nek já taky pregnyl píchala,jednou 1500 v den ket a pak ještě 2x,poslední byl minulej týden ve středu

jana321969
28. lis 2011

nevíte nekdo co jsou to genet. testy kolik stoji zda to hradí pojištovna a dělají se z krve ???

jana321969
28. lis 2011

@jahodnice a to jsi mela jakože minimálku nebo klasicku na ivf na pojistovnu??? ja mam strach aby z minimalky nemela malo vajicek,

jana321969
28. lis 2011

@jahodnice no ja ho vysadila, tak kdybych tehotna byla tak to nedostanu pokud tehotna jsu tak to dostane ne??

s.nek
28. lis 2011

@vormoni já právě nevím, ty dva spodní jsou oba z dneška ten plastový je nejtmavší ze všech a ten papírový nejsvětlejší, každý je to jiný typ, ty dva horní jsou jediné stejné... každý test ukazuje jinak a ta čárka na tom plastovém mi zas připadá celkem tlustá, když jsem měla pregnylku tak byla slabší a na třetím testu po sobě už vůbec nebyla, jenže si vůbec nepamatuju, kolik dní po pregnylu to tenkrát bylo :( sestřička říkala, že pregnyl to být už nemůže tak nechci vypadat jak hysterka, ale nervičky teda pracují naplno

blanula85
autor
28. lis 2011

@jana321969 jestli je to PGD tak stojí kolem 28000 Kč,četla jsem to na jiné diskuzi,a zdá se mě že to pojištovna neproplácí,teda pokud se nemýlím

blanula85
autor
28. lis 2011

@s.nek a ukázali se ti v limitu?

s.nek
28. lis 2011

@blanula85 no já se snažím pořád doufat, že už to být z pregnylu nemůže (píchala jsem to stejně jako ty) ale stejně mám nervy, navíc už asi týden lehoučce špiním, i když jen večer a po ranním agolutinu to přestane a dneska jsem vlastně nezašpinila vůbec, ježiš to jsou nervy. A ty jsi na tom jak?

s.nek
28. lis 2011

@blanula85 jo hned, jen co se vybarví ta kontrolní čárka, začne se barvit testovací ale je fakt, že ty první dva testy byly asi nějaké spešl, protože tam se namáčelo jen na 3 sekundy a výsledek byl do min a tam se to barvilo neskutečně rychle, tak možná i proto jsou tmavší, u toho dnešního je nějaká pošahaná i ta kontrolní

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru