KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
19. lis 2011

@darazv
držím palečky na pondělí, ať se embryjka pěkně zahnízdí. Já už jsem 12.den po ketu,test čistý jak slovo boží, takže si nespíš dáme repete po Vánocích. Už si ale nebudu brát marodní, nerada bych skončila jako bezdětná a nezaměstnaná ☹
P.S.až budeš mít mimčo,nabízím upletení čepičky,bačkůrek a svetříčku.Pletení a háčkování je můj velký koníček. Za poslední týden jsem upletla 10 soupraviček pro nedonošeňátka pro nemocnici v Motole.
Tina

vormoni
19. lis 2011

@darazv Ahoj,ten film jsem viděla před 2měsící,to jsem ještě doufala,že nám vyjde inseminace,když jsem viděla ty injekce a celý kolotoč při umělém..a dnes už to mám dávno za sebou a nebylo to tak hrozné,hlavní bude výsledek🙂Je to ten s mr.Beanem jako gynekologem a dr.Hausem ,jejím manželem? 😀

blanula85
autor
19. lis 2011

@jahodnice tý brdo tolik soupravek za týden 😕 to jses fakt moc šikovná 🙂 to já umím tak akorát plést nohama 😀 když jsem pletla manželovi šálu,tak mě to musela sestra načnout a pak dokončit,umím jen hladce a obratce a le jinak nic 😀

vormoni
19. lis 2011

Tak jsem to spletla ten film,je to něco úplně jiného..pardón.. 😲

jana321969
19. lis 2011

@jahodnice ahoj ahoj a ty jsi ktery den po ET??? mela jsi nejake prinaky nejaky den po ET ja jsem dneska 5 den od ET, zatim jsem netestila ale jinak me tak nic zatim neni no.

vormoni
19. lis 2011

http://movie-library.cz/film/18373-mozna-milacku/

Tohle je ten film ,co jsem myslela,myslím,že se v tom všechny najdeme..🙂doporučuju🙂

vormoni
19. lis 2011

@jana321969 Určitě se netesti,ještě máš čas..jestli máš teda dvě embrya,tak kamarádce se ukázaly dvě čárky už 7.den,ale nemusí to tak být vždy.. 😕 Já mám jen jedno embryo a mám pocit,že se teprve 8.den po ET zahnízdilo,podle zašpinění..(jen můj dojem),takže až pak může začít podle mě produkovat ten HCG..co by mohl zaznamenat testík..Ještě počkám,a zkusím to zítra..4den od údajného zahnízdění...🙂

jana321969
19. lis 2011

jak rikam jsem dneska prave 5 den tak jsem myslela ze uz neco mohlo byt prave pokus se to povedlo - 1 ks compaktni morula zaveda a 1 blacstocysta zavedena dvojkove kvality ale. 😒

jahodnice
19. lis 2011

@jana321969
já jsem 12.den po ET,zhruba od 5.dne mě bolí břicho jako na menses,test mám negativní. Už jsem to obrečela a pomalu se začínám smiřovat s tím, že v lednu vezmu 7tisíc a vyrazím na další KET,máme ještě 3 mrazáčky.

jana321969
19. lis 2011

@jahodnice ahoj ja nevim jeslti vubec nejaky mražačky budem mít ještě mě nic nesdělily měly jsme pri ET zustatek 3 morule.

jana321969
19. lis 2011

a co jste zavadely aky si nedavam velkou šanci kamoška řikala ze jsem blba, zavedly jsme 1 compaktni morulu a 1 blastocystu ale druhova kvalita pry je tam nepatrny rozdil tak nevim nevim, ja jsem dneska 5 den a nijak tak nic necitim prave.

jahodnice
19. lis 2011

@jana321969
my máme zůstatek 3 třídenní, pak ještě zkusíme 2,cyklus na pojišťovnu a pak to asi vzdám. Je mi už 37 a nerada bych místo jako maminka vypadala jako babička. Navíc pracuju jako učitelka ve škole pro postižené děti akdyž člověk vidí vše, co nejde poznat ultrazvukem, tak si říkám jestli tak trochu nejdu proti přírodě

jana321969
19. lis 2011

nevzdávej to jestě jak takdy chodim jesto do jednoho fora tak psaly ze pokus az 6 ale vysel jako, 🙂

jana321969
19. lis 2011

vidíš tebe aspon bolí břicho ja jsem dneska 5 den a nic krome zimnice ele to asi nejaka chripka

vormoni
19. lis 2011

@jana321969 Mě také nic nebolí,sem tam mě píchlo v podbřišku ten den co jsem špinila a pak už nic ani předtím..nemusí tě bolet nic,nevzpomínám si,že by mě něco bolelo při prvním těhotenství..S testem počkej aspoň do 10.dne,at se zbytečně třeba nezklameš a nestresuješ..já to dala taky brzo a zbytečný nervy.. 😒

vormoni
19. lis 2011

@jahodnice Je to asi těžký, v našem věku,mě je 36.let ale už mám 4 letýho prcka,který se nám zadařil přirozeně ale po roce a půl snažení..ted po stejný době jsem už dala na profeionál.pomoc páč čas běží..a Kubík by rád sourozence..nevzdávej to,určitě zkoušej dál..Slyšela jsem že děti ze zkumavky bývají většinou zdravé,když ti zavedou kvalitní embryo..vybírají přece ty nejlepší🙂

jahodnice
19. lis 2011

@vormoni
nechám to osudu,nejhorší je, že krev naerou ráno v 8 hod.a výsledky budou až po15.hodině ☹
v pondělí dám vědět, jak jsme dopadli. Kdy jdeš na krev?

vormoni
19. lis 2011

@jahodnice Já nejdu pokud vím,mám si udělat test po 14.dnech a když bude pozivní pokračuju v nemocenské a mám jít na kontrolu za dalších 14dní..A při negativním ukončit neschopenku a jdu do práce.Prý v iscaru krevní testy nedělají,možná bych si zašla tady k obvoďačce a zaplatím si to,když bude pozitivní..abych měla jistotu..

darazv
19. lis 2011

všetky ste tehule a basta!!!Tina v pondelok budem na teba mysliet a už sa tešim na tvoju novinku jak mas vysoke hcg 😀 baby hladit bruško a verit tomu že je tam maly človiečik 😵 ja dam tiež vediet v ponelok po KET jak to dopadlo a hlavne s mrazačikmy paaaa

jahodnice
20. lis 2011

@vormoni
nám při ET sestra říkala,že krevní testy dělají, každopádně si tam musím zajít ukončit neschopenku. Při dalším pokusu už budu normálně chodit do práce,sice je ředitelka fajn a chápe to, ale ...spousta škol se ruší, učitelé jou bez práce,náhrau by našla hned. A s jedním platem bysme hypotéku nezvládli...

jahodnice
20. lis 2011

@darazv
13.den-test negativní, ani náznak druhé čárky ☹

vormoni
20. lis 2011

@jahodnice Tak to je mi líto,je to divný vzhledem k těm příznakům co máš..Já si dnes ráno také udělala a světě div se,mám dvě čárky,už opravdu regulerní!!! 😀 Vím,že to ještě neznamená vítězství,ale radost mám a budu jen doufat že i na krvi to dopadne dobře...A to jsem prosím zcela bez příznaků,když nepočítám citlivější prsa.. 🙂

vormoni
20. lis 2011

@darazv Děkujeme,u mě se to povrdilo,i když víme že to ještě nic neznamená..Ale ted se raduju a jen doufám,že to dobře dopadne i po dalších vyšetřeních...Držím palce i vám všem at to dopadne ok🙂

jana321969
20. lis 2011

@vormoni snad to bude ok. gratuluji tiše 🙂

jahodnice
20. lis 2011

@vormoni
Moc a moc gratuluju, je to krásný předvánoční dárek.
Já už jsem to nějak vstřebala,ale nejhorší to bude v úterý v práci, až mě začnou kolegyně litovat.

vormoni
20. lis 2011

Díky holky,snad to bude ok,i když to ještě není úplně stoprocentní..tak jsem happy 😀

vormoni
20. lis 2011

@jahodnice Ty uvidíš zítra na krvi,třeba se dozvíš něco jinýho,než ti ukazuje test..Držím palce 😉

blanula85
autor
20. lis 2011

@vormoni jůů velká gratulace 🙂 kolikátý den jseš dneska?

vormoni
20. lis 2011

@blanula85 Ahoj,jsem 11.den po ET.. 😒Díky,moc na to radši nemyslím,ale jsem ted klidnější a jen doufám,že to opravdu vyjde🙂

blanula85
autor
20. lis 2011

🙂 určitě to VYŠLO!! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru