KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
4. únor 2012

@darazv
kde se touláš, mamino?

annie29
4. únor 2012

@jahodnice zadna mrcha nedorazi, neplas.. Me bolelo bricho po uspesnym transferu dost..

monivo
4. únor 2012

@jahodnice neboj, nedělej závěry. Mě taky občas v podbřišku píchne 😉

vormoni
4. únor 2012

@jahodnice Ahoj,ale já měla taky pocit, že to dostanu,bolela mě hlava jak to mívám..Nesmíš to vzdávat.. 😉 Snad se mýlíš..držím palce,ať se neobjeví.. 😅

jahodnice
4. únor 2012

@monivo
@vormoni
holky díky, snad to bude dobrý

audrina
4. únor 2012

Ahoj,zdravim vsechny a dovolim se k vam pridat.Vsem tehotnym gratuluji a prozivam s nimi radosti i starosti,na teto diskuzi jsem jiz 3 hodky a je to hooodne napinavy roman...no k veci.
Prvni ditko ma 11let,po IVF a ICSI,na prvni pokus v Repromede v Brne,SILENE krvaceni v kusech prvni tri mesice,stravene v nemocnici,nakonec cisar.rez,druhe ditko 10let, spontalne pocate,abs.zadne potize,porod cisar.rezem.
31.ledna KET po stimulaci estrog.naplastmi,prednisolon a anopyrin,ted pokracuji v naplastech,predn.,anopyr. a utrogestanu 2,2,2.Zavadim i polykam.Pocity mam,napnute prsa,ale to zacalo se stimulaci,jsem porad vlhka a musim porad na malou.Taky jsem se dnes testla,ale jak tady ctu naprosto zbytecne,necham to na pristi nedeli,dnes je to 4 den.Jo...nase blastulka bude mit v kvetnu desate vyroci zamrazeni,byla v Repromede nejstarsi...tak doufam,ze se tam pekne hnizdi.

jahodnice
5. únor 2012

@audrina
ahoj,vítej! Takže budeš mít v podstatě dvojčátka s odstupem 1O let, super!

audrina
5. únor 2012

ahoj

audrina
5. únor 2012

No vlastne 12,blbe sem to vcera spoctla.KET nas stal 8000 plus leky.Mame jeste 5 mrazacku ve fazi prvojader,puvodne jsme chteli zavadet 2,ale meli jsme jen jednu blastocystu.Na ta prvojadra pouzivaji nejaka specialni rozmrazovaci media z USA,tak pocitam,ze jestli to ted nevyjde,tak se hezky pristi mesic prohnem...jinak dnes je mi tak nejak slabo,ale pocitam ze jsou to nervy... 😝

jahodnice
5. únor 2012

@audrina
mě stál ket 7300,-

darazv
5. únor 2012

@jahodnice Ahoj blbol mi net vobec mi nešiel sem tam na chvilu a načítavalo mi jednu stranku dlho,,,,teraz to vyzerá lepšie 😖 čo sa týka mna začínam mat pochybnosti robila som si testy tie čo ste už videli 6,8,9 den po ket potom už vobec lebo som nemala iba 25citlivost a ten som robila dnes 12den po ket a mám tam len ducha ☹ čo som už brala že bude silna dialnica,,,takže neviem či nebudem to mat to čo pri prvom ET-biochemicku graviditu,,nech už je utorok a idem na krv aspon budem vediet na čom som,,dnes je den D 32DC kedy mi chodi mrška tak sa budem modlit nech nepríde bruško ma nebolí ale prsia stále 😒

vormoni
5. únor 2012

@audrina Ahoj,také tě tu vítám🙂Držím ti palce,aby se mimísek pěkně zahnízdil,to je teda úspěch po tolika letech,že vydrželo 😉 S testíkem počkej tak na ten desátý den,to už by se mohlo něco ukázat 🙂

vormoni
5. únor 2012

@darazv Ahooj,to je divné,ale dokud tam je,tak bud ráda..kdoví co se uvnitř děje a hcg narůstá pomaleji..držím palce,ať je to nakonec v pořádku.. 🙂

vormoni
5. únor 2012

@jahodnice A jak je tobě,doufám,že mrška nedorazila a stále jsme v naději? 😉

darazv
5. únor 2012

@vormoni dík nech už je utorok a ja viem na čom som 😒

jahodnice
5. únor 2012

@vormoni
mrška zatím nedorazila, naděje trvá, ale břicho bolí pořád

jahodnice
5. únor 2012

@darazv
já myslím, že je to v pohodě. Citlivost testu 25 je dost vysoká, buď v klidu.Já se cítím jako těsně před mrchou, břicho bolí, na testy je pořád brzy, jsem teprve 5.den po ketu

annie29
5. únor 2012

@jahodnice hrozne se to tahne vid..?

darazv
5. únor 2012

@jahodnice uvidim necham sa prekvapit 😀 bruško ma tiež bolelo takže neboj a ak ti mam poradit netestuj vobec je to fakt na psychiku 😠 užívaj si to a ver tomu že si tehotna 🙂

vormoni
5. únor 2012

@jahodnice Tak vidiš,odpočívej a mysli pozitivně:o)držím palce 😵

vormoni
5. únor 2012

@darazv Drž se.. 😉

darazv
6. únor 2012

Moj dnešní testík,ktorý som si robila teraz mi to nedalo a 😒 zaroven posledny,nech už je zajtra a viem hladinu hcg

vormoni
6. únor 2012

@darazv Tak tenhle testík vůbec neznám,co to ukazuje..?Že jsi těhotná doufám..? 😅

darazv
6. únor 2012

@vormoni no je to špičkovy oblubeny a jediny digitalny na trhu stojí 200kč 😠 mi to nedalo tak som ho použila na obed.VYSLEDKY
0- NIESI TEHOTNA
1-2 tehotná jeden alebo dva tyždne od počatia
2-3 tehotna dva alebo tri tyždne od počatia
+3 tehotna viac sko tri tyždne od počatia no zajtra budem mudrejšia 🙂

vormoni
6. únor 2012

@darazv No tak paráda,určitě to bude zítra ok,už jsem se lekla.. 😲 Ten jsem opravdu ještě neviděla..zas jsem o něco chytřejší🙂))Tak hlavu vzhůru🙂 😵

darazv
6. únor 2012

@vormoni no nech už je zajtra 🙂 poobede dám vediet jak to dopadlo ale určite pojdem na krv ešte raz bud vo štvrtok alebo piatok aby som vedela jak hcg rastie.

jahodnice
6. únor 2012

@darazv
no paráda! Já jse m byla dneska v práci, břicho mě zatím nebolí, takdoufám, že se v sobotu zavrtávali do pelíšku

jahodnice
6. únor 2012

@darazv
@vormoni
netestuju,říkám si,,jsi prostě těhotná" a hotovo. V práci to docela uteklo, i když dětičky byly jak utržené ze řetězu.

jahodnice
6. únor 2012

@annie29
dnešek docela utekl, byla jsem už v práci. Teď už jsem doma, zalehla jsem do pelechu a už se z něj dneska nehnu 🙂

darazv
6. únor 2012

@jahodnice no vidíš neboj bude to oki 🙂 kolki cyklus si dnes a kedy mavaš mršku?ja som dnes 33DC a mrcha chodí 31-32 DC nech je pekne preč najbližšie 9 mesiacov 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru