KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
10. únor 2012

@z4401 za málo nedakuj mne aj dr hovorila že to má niečo do seba to ked žena papá alebo pije niečo kyslé že to odialuje menzes ja som živy priklad či kysle uhorky alebo fakt ten citron vždy mi meškal robila som to hlavne ked som chcela na dovču tak hadam ti to pomože ak by ti velmi vadilo daj či kusok cukru 😉 no ale nieže ma potom zabiješ ak ti bude meškat aj tyžden 😉

z4401
10. únor 2012

@darazv 😀 hi hi nebojjjjjjj, nezabijem 🙂))))) ale rozesmala jsi me. Kysele me take problem nedela, tak pred MS budu pekne papkat kysele, snad se neosypu 🙂)))

darazv
10. únor 2012

@z4401 🙂 ktorí si dnes dc a kedy ti chodí?

jahodnice
10. únor 2012

@vormoni
na krev půjdu v úterý, je to na Valentýna tak snad se nade mnou ten nahoře ustrne 😉

jahodnice
10. únor 2012

@z4401
na oddálení mrchy doporučuji vitamín C 1000mg každý den

darazv
10. únor 2012

@jahodnice priatzel vie že si si robila dnes testík?

jahodnice
10. únor 2012

@darazv
jasně, že ví, že jsem testovala a dostala jsem "vynadáno", že jsem nepočkala do 14.dne, jak radili v caru, že prý se zbytečně stresuji.Jinak povídal, že vypadám jinak než při minulém pokusu, pry jsem stopro těhotná.

darazv
10. únor 2012

@jahodnice no vidíš 😉 tak pekne nestresovat a chovat sa jak tehulka držím palčeky

jahodnice
10. únor 2012

@darazv
válím se v obýváku u noťasu, celý den mi bylo zle, nebyla jsem v práci se ani schopná se zvednout ze židle, tak jsem nepedagogicky celý den proseděla
když jsem se svěřila, jak mi je, nesměla jsem jít ani nakoupit 🙂

vormoni
10. únor 2012

@jahodnice Já myslela že až ten 14.den.. 😉 Tak kéž by Valentýn napomohl dobrým zprávám,moc ti držím palce 🙂 ,snad je opravdu ještě brzy a v neděli by tam mohl nějaký duch být?..Přeju ti to moc 😉

jahodnice
10. únor 2012

@vormoni
14.den mi vychází na přesně na úterý, tak to beru jako znamení 😉

vormoni
10. únor 2012

@z4401 Tak doufám,že kyselé pomůže,aby jste stihli ET už v březnu,já tyhle metody neznám,sama jsem to zkoušela jen s antikoncepcí,vždy se našla nějaká navíc,když jsem si zapomněla zobnout.. 😀

darazv
10. únor 2012

Holky aspon jednu super spravu mám hlásim 20.2 nová práca vydúca prevadzky 😀 som štastná jak blcha zajtra idem do prace sučasnej a končí mi 16teho milujem ked možem robit a navyše v novej práci nieje nič namahave takže vidim to aj na počas tehotenstva že budem robit,smeny budem mat len denne takže to vyzerá super vybavil mi ju moj priatel 😀

vormoni
10. únor 2012

@darazv Tak to je fajn,změníš místo a ještě nebudeš jezdit v noci domů..co může být lepšího.. 😀 Od kolika ráno tam musíš být?

jahodnice
10. únor 2012

@darazv
Bezva, to je dobrá zpráva. Když budeš mít jen ranní, bude to určitě mnohem lepší než jezdit domů v noci.

darazv
10. únor 2012

8.00 DO 16.TEJ,autom som tam za 15min 🙂

monivo
10. únor 2012

@z4401 díky 🙂 A neboj, jsem na tom stejně, ztrácím se v informacích tady o všech 😀
@jahodnice tak to přítel řekl hezky, že vypadáš jinak. To ti určitě muselo nalít čerstvou krev do žil a naději, že na Valentýna tam budou // 🙂
@darazv jsem asi ostuda, ale co že to budeš dělat za práci? Už se mi asi slovenština vzdaluje 😅

darazv
10. únor 2012

@monivo veducu v jednej prevadzke kde sa balia zasielky ja budem mat pod sebou ludí a budem kontrolovat stav a kvalitu zasielok a aj príjem a odber. 🙂

monivo
10. únor 2012

@darazv aha, tak už je mi to trochu jasnější, díky 🙂 Tak to gratuluju 🙂

z4401
10. únor 2012

@darazv dnes je to den a mrcha chodí 28 den 🙂

z4401
10. únor 2012

@jahodnice C 1000 muzu take vyzkouset, ale myslim, ze kdyz do sebe budu valit ten citron, tak ze tu 1000mg davku budu mit splennou 🙂))))

z4401
10. únor 2012

@darazv to je super ze nastoupis do nove prace, aspon prijdes na chvilku i na jine myslenky, jupiiiii

darazv
10. únor 2012

@z4401 tak začni cca na 22DC už pit tú citronovú vodu 😉

jahodnice
11. únor 2012

zkusila jsem další test, znovu sněhobílo. Už se tak nějak smiřuju s tím, že nás v létě čeká další pokus. Ale rozhodla jsem se, že si náladu zkazit nedám, dnes jdeme na obídek do restaurace, v pondělí nám přivezou nový nábytek do koupelny a objednám se ke kadeřnici, ty jarní prázdniny si prostě užiju

annie29
11. únor 2012

@jahodnice ja uz to ani nezkousim, ja mam jasno 😒

vormoni
11. únor 2012

@jahodnice Tak to mě mrzí.. ☹ Nezkoušela jsi ho pořádně vymáchat?Jako já ten první..a čárka se objevila lehoučce, ale trvalo jí to docela dlouho..

annie29
11. únor 2012

Ja sinmyslim ze 10.den je na testovani uz optimalni a pozdeji se to objevi jen u par vyjimek. A ja nikdy vyjimky nesplnuju 😉

jahodnice
11. únor 2012

@annie29
taky už nevěřím na zázraky. Tak snad nám to vyjde příště. Kdy plánuješ další pokus?My to nechámetak na červen

annie29
11. únor 2012

Ja uz asi vubec. Ale jen tim ze 1 mam. Uz nemam motivaci na huntovani hormonama.. A s jednim je fakt pohoda, tak u toho asi zustanem

monivo
11. únor 2012

@jahodnice
@annie29 ach jo, holky, co na to říct ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru