KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
8. lis 2011

@blanula85
Na KETU jsem byla včera, tj.7.listopadu, rozmražovali nám 2 embryjka, obě dvě vydržela, takže zavedli obě, velikost 8 buněk. Teď nezbývá než čekat a doufat...
Tina

blanula85
autor
9. lis 2011

ahoj Tino,tak Vám budu moc držet pěsti at se ukážou dvě // 🙂 ,já ted ještě zobu estrofem a jdu ket 17.listopadu.to ty už budeš určo vědět z testíku. to čekání je nejhorší.taky si nechám dát dvě embrijka-je větší šance na mimi .tak doufám že se nám taky dobře rozmrazí a že se to povede celý až do konce 🙂 .

jahodnice
9. lis 2011

@blanula85
testík si mám udělat až 21.listopadu, ale nevím, jestli to tak dlouho vydržím. Pro jistotu jsem si nechala napsat marodní, pletu soupravičky na nedonošená miminka a nervy pracujou na plný obrátky. navíc mě začíná pobolívat břicho, ale to prý je normální,.Nezbývá než čekat. Ale máme ještě 2 mrazáčky a možnost 2 stimulací na pojišťovnu, tak to snad vyjde.

blanula85
autor
9. lis 2011

já si ho mám pak dělat koncem měsíce tak 28-29.ale taky už jsem přemýšlela že to asi zkusím nějakej ten 7 den po.no uvidím co nervy vydrží 🙂 my máme zamražený dvě pipety po čtyřech embriích.tak snad to dopadne a nebudeme další pokus potřebovat.

darazv
9. lis 2011

Ahojte mna čaká prvý ket po neuspešnom ET,v piatok idem na ultrazvuk na (11MC)a ak bude všetko oki tak dufam že o tyžden budem už mat mrazačky brušku 🙂

jahodnice
10. lis 2011

@blanula85
test doporučují dělat nejdřív 10.den,dřív to prý nemá smysl. Ale to se to pánůmdoktorům říká, to čekání je strašné.

blanula85
autor
10. lis 2011

@jahodnice no právě 🙂

jahodnice
10. lis 2011

@darazv
Držímpalce, ať to vyjde. Pro mě byl KET prvním pokusem, protože po OPU se muselo vše zamrazit, měla jsem špatné výsledky cytologie, takže v září jsem byla na konizaci děložního čípku s podezřením na CIN III,diagnoza se naštěstí nepotvrdila, taže jsem konečně mohla vyrazit pro naše sněhuláčky. Ještě máme 3 sněhuláčky a hrazené cykly od pojištovny, ale pořád doufám, že už to nebude potřeba.Tina

blanula85
autor
10. lis 2011

tak dnes večer budu píchat pregnyl a od neděle začínám s agolutinem,to si na mě zase manžel smlsne,doufám že to nebude bolet 🤐 🙂

jahodnice
10. lis 2011

@blanula85
jí jsem si jen píchla ovitrelle a zavádím si utrogestan. Nikdy jsem nechtěla pracovat ve zdravotnictví kvůli injekcím a teď si je zvládám píchat sama, přítel by nenašel odvahu. Jako každý chlap je to posera.

blanula85
autor
10. lis 2011

ten můj už v tom má od minule praxi,jemu to nevadí 😀

darazv
10. lis 2011

@jahodnice dakujem 🙂držim palčeky nech ti to vyjde napoprvé,ty chodiš tiež do podolí?a kto ti robil zakrok ak smiem vediet,ja som doteraz chodila k DR,darebnemu a je fakt super aj aj ET mi robil on,no teraz som zufala lebo ma vraj dovolenku tak som zvedava pri kom bude KET 😒

jahodnice
11. lis 2011

@darazv
díky za podporu. Já chodím do Iscaru na Maniny, protože tam pracuje můj gynekolog. Takže při stimulaci jsem chodila k němu do ordinace, i OPU mi dělal on. Jen při KETU byl někdo jiný, on zrovna něměl službu. Ale je to príma, když člověk chodí pořád k jednomu lékaři, než v CARu čekat, kdo tam zrovna bude.
Jinak na UZ jsem byla 1O.den, 11.den jsem si píchla ovitrelle a od 14.dne jsem si začala zavádět utrogestan, KET byl 17.den
Držím pěsti, ať vše vyjde.Tina

darazv
11. lis 2011

Ahoj ja mam ist ešte na UZ v pondelok dnes som mala sliznicu 8,5mm ale vytvaral sa mi zatial len jednen folikul a druhy nič moc ale povedala že to bude oki,a priebehom buduceho tyzdna pojdem na KET myslim že asi v piatok 😀 mám na ket 5pokusov mam zamrazenych 15embryi (vraj kvalitnych)po troch embryi zamrazenych tak dufam že druhy pokus ani nebudem potrebovat,lebo DR,povedal že je dobre znamenie že som mala po ET biochemicku graviditu 🙂

jahodnice
13. lis 2011

@darazv
držím pelečky, ať vše dobře dopadne

vormoni
14. lis 2011

ahoj,držím palce všem,já jsem 6.den po ET také v Iscaru a užívám si na neschopence rádoby klidu,ale neustále myslím na blížící se test a co mi ukáže..žádné zvláštní příznaky zatím nemám.. 😒

jahodnice
14. lis 2011

@vormoni
já jsem byla na ketu 7.11.v Iscaru, také si užívám neschopenku a z testu mám docela strach. Bojím se, že to nedopadne a po návratu do práce mě budou všichni zpovídat a litovat. Pokud by to vyšlo, už se do práce nevrátím a celé těhotenství budu doma. Nevím jak ty, ale já jsem s Iscarem spokojená, všichni mi tam připadají hrozně fajn. Jinak mě občas pobolívá břicho a občas se mi chce zvracet, ale to je nejspíš nervová záležitost.
Držím pěsti.Tina

vormoni
15. lis 2011

Já mám v plánu se také do práce nevrátit,nikdo tam neví, co jsem podstoupila,bude to překvapení pro všechny.. 😀 teda hlavně, když to vyjde..S Iscarem jsem taky spokojená,a na lůžkovém obzvlášt,byli tam moc ohleduplní.. 🙂 Mě zaváděli 5denní embrio po prodloužené kultivaci..Když to nevyjde,máme v mrazáčku ještě 3, ale kdo ví ,jak si povedou po rozmrazení..Psala jsi něco o stimulaci hrazené pojištovnou?Já platila za injekce něco málo přes 1tis,což se dalo a myslím že při KET už stimulovat nebudu,nebo jo?Počítám spíš s případnou platbou za echokatetr a nic víc..

jahodnice
15. lis 2011

@vormoni
před ketem jsem si píchla ovitrelle-nic jsem nedoplácela a beru utrogestan,za 3 krabičky doplatek asi 150,-
Taky mám ještě 3 mrazáčky a nárok na 2 hrazené cykly od pojišťovny,ale poád tajně doufám, že to už nebudu potřebovat. Jako těhotná do práce nepůjdu, sestra v Iscaru říkala, že automaticky dávají rizikové. Navíc je mi už 37,jsem po konizaci čípku a učím na zvláštní škole...dost rizikových faktorů
Tina

sluniiitkooo
15. lis 2011

Ahojky, všechny vás zdravím.
Tento měsíc bych měla také podstoupit KET. Má ho některá z vás v nestimulovaném cyklu? Občas mám ovulaci, teda konkrétně byla minulý měsíc a tak se moje Dr. rozhodla, že až na UTZ uvidí blížící se ovulaci šoupnou mi dva embísky. Jsem z toho dost nesvá, že mě nijak nepřipraví. Doufám, že to nemá až takový vliv na uchycení.
DARAVZ: prosím tě, jak to Dr. myslel s tím, že je biochemická gravidita je dobré znamení? Stalo se mi to samé (jako dobré znamení jsem to nebrala. Spíš jsem byla smutná , že i přes dvě čárky se nakonec těhu nekonalo)

jahodnice
15. lis 2011

@vormoni
ještě jsem zapomněla,za KET se platí 6900,- já jsem platila jen katetr, protože jsem ze zdravot.důvodu nebyla na embryotransferu, tak to šlo na pojišťovnu, jinak se KET vždy platí.

vormoni
15. lis 2011

Já myslela že když už mám hotová embria, tak je jen rozmrazí a transferují..To manžela teda nepotěším,doufám,že to tedy vyjde ted.. 😉

jahodnice
15. lis 2011

@vormoni
bohužel, ket se platí. Taky doufám, že další pokus už nebudu potřebovat. My jsme ještě dopláceli za ICSI,pak se platí mražení, takže ze zálohy 16 tis.už nám moc nezbývá ☹

darazv
15. lis 2011

@sluniiitkooo ,podla všetkeho si prešla tým čim Ja,Ja som po prvom ivf na 14den mala pozitivne testy aj hcg z krvy bolo aj ked nizske no a potom dorazila mrcha a spolu s nou vyplavilo ,,,,plakala som jak malá a doktor aj sestričky ma ukludnovali že je to dobré znamenie,kedže som mala biochemicku graviditu,znamena to že moje telo to embryo prijalo ale po čase že to zdalo mohlo mat vpliv to že som mala HS ,,no a dalšia vec je to vysoka pravdepodobnost že prvy KET vyjde DR,mi odporučil dve embrya nech mam vacsiu šancu 🙂 tiež som bola na 10den po menzese na UZ no idem aj zajtra bo sliznicu mam oki ale ešte nieje uplne fit folikul no uvidim zajtra a KET by som mala mat v pondelok,takže neboj budeme čoskoro maminy na plny uvazok 😵 ak tak pytaj sa rada ti odpoviem na všetko pa

darazv
15. lis 2011

@jahodnice Ahoj tak aké sú pocity?dnes si tuším 8den po KET ak sa nemylim 🙂držím palčeky aj na nohach 😵

jahodnice
15. lis 2011

@darazv
Ano, jsem 8.den po ketu, občas mě pobolívá břicho,občas mám pocit na zvracení. Nevím, jestli jsou to příznaky těhotenství, blížící se menstruace nebo to jsou jen nervy. Pro jistotu nemám ještě ani koupený těhotenský test, aby mě to nesvádělo se příliž brzy testovat. Je to hrůza, nějak si nedovedu představit, že bych se v úterý měla vrátit do práce. Nezbývá než čekat,čekat doufat. Abych se nenudila, pletu čepičky a ponožtičky pro nedonošeňátka a věřím, že se mi ten dobrý skutek nějak vrátí 🙂
Kdy máš KET?
Tina

vormoni
15. lis 2011

@jahodnice Ted jsem si to četla v tom jejich ceníku a máš pravdu..A jak se cítíš dnes,jsi už 8.den po,ňáká změna?Co test,kdy máš v plánu?Až ten 10.den?Já teda žádná změna,ráno jsem si chtěla udělat test,ale zapomněla jsem a tak až zítra,at je to z ranní..Už to nemůžu vydržet,kamarádce se to ukázalo už 6.den po ET..já jsem dnes 7.den,tak snad se už chytlo a může se něco ukázat..modlím se 😉

vormoni
15. lis 2011

@jahodnice Už jsi odpověděla koukám🙂Já už testy koupila dnes.. 😲

darazv
15. lis 2011

@jahodnice verím tomu že si tehotna a budete v poriadku 😀 ja idem ešte zajtra na ultrazvuk a Dr,povedala že KET by mal byt v pondelok takže na 20DC joj nech to už mám za sebou 🙂 takže ty pre zmenu ideš v pondelok na krv?

darazv
15. lis 2011

@vormoni držím palce 😀 ja som po ET testila tiež už skor mi to proste nedalo 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru