KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
2. zář 2014

@vormoni miminko určitě ukážu,fotek s bříškem moc nemám,na žádném těhu focení jsem nebyla,mám jen pár fotek, co fotil Jirka. Jinak nepřibírání v těhotenství máme v rodině, ani mamča ani babča moc nenabraly,tak jsem ráda,že jsem po nich 🙂
Druhá třída opravdu bývá víc v klidu,děti už jsou na školu zvyklé, horší je pak třetí třída,tam už je víc nového učiva.
Včera jsem byla na kontrole v porodnici,princezna se ven zatím nechystá, tak uvidíme,jak dlouho jí to vydrží... 🙂

darazv
10. zář 2014

Ahojky holky čo nové?Ja som vcera mala 32 rokov ,fuuha to letí ,nedavno som mala len 18nást 😝
@jahodnice tebe sa to už kráti 🙂 držkam palce aby bol rychly,bezbolestny porod,manžel bude pri tebe?

jahodnice
11. zář 2014

@darazv všechno nej k narozeninám. No,už se mi to krátí,to máš pravdu. V pondělí jsem byla na kontrole, malá se ven zatím nechystá, váhový odhad má 3186g. Jirka chce k porodu, už má účast u porodu za placenou,od pondělí si bere dovolenou a bude se mnou doma, i pak až se vrátím z porodnice. To se k nám pak chystá i moje mamka, abych nemusela vařit a mohla zpočátku odpočívat.

jahodnice
13. zář 2014

@vormoni
@darazv 6 dní do termínu a Leničce se ven nechce, tak si asi s tatínkem uděláme hezký večer a zkusime ji popohnat 😉

vormoni
13. zář 2014

@darazv Ahoj,tak ti přeju opožděně vše nejlepšík narozeninám,také jsem měla ten pocit ,že po třicítce to nějak letí a to mám za rok 40 prosím pěkně!!!No lepší nepočítat,hlavně když se člověk cítí mladě.. 😅 😕 Jak kdy,jak po jakém výkonu.. 😀 😀 No co čekám,když se sebou moc nedělám,že..si myslím ,že jen shon s dětma mi udělá figuru,ale to ani moc nééé.. 😅 to asi spíš práce,ta mě snad víc vzpruží.. 😉 Ale vy jste holky mladé,vše ještě před sebou,takže žádný stres a hurá do radostí života.. 😎 😀

vormoni
13. zář 2014

@jahodnice Ahoj,no však to nevadí,ona si řekne..Pěkný večer je dobrý nápad,ani nevím jestli jsem to takhle zkoušela..?U nás už ty poslední měsíce na to nebyla chut.. 😅 😕 Ale když to neva,za zkoušku to stojí.. 🙂 😀
My dnes byli na focení v tom ateliéru,tak snad budou pěkné fotečky,určitě pak ukážu nebo dám do alba🙂nejdřív za týden první ochutnávka.. 😎 😉

jahodnice
15. zář 2014

@darazv
@vormoni ahoj kočky, jsem po další kontrole, pokud do neděle neporodím,tak v pondělí nástup na vyvolání porodu.

vormoni
16. zář 2014

@jahodnice Ahoj,tak to je pecka,snad to vyjde bez vyvolání,,přála bych ti to.. 🙂

jahodnice
16. zář 2014

Tak jedna fotka z dneška

jahodnice
16. zář 2014

@vormoni moc se jí ven nechce, nic jí v bříšku nechybí. Je to paradox, na začátku člověk chce,aby mimčo v bříšku vydrželo co nejdýl,na konci ho prosí, aby už vypochodovalo 🙂

darazv
16. zář 2014

@jahodnice ako tak pozeram postavu mas super 😉 jedine co ti zrejme narastlo bruško a prsia .Neboj čo chvila bude u teba v naručí ♥

darazv
16. zář 2014

@vormoni dakujem ♥

jahodnice
19. zář 2014

@darazv
@vormoni ahojky, hlásím se z domova, té naší zlobilce je úplně jedno,že dnes je termín porodu. Ale do večera je ještě daleko...

vormoni
20. zář 2014

Tak pořád nic?🙂

darazv
21. zář 2014

@jahodnice žeby si už mala princeznu v naručí? ♥

jahodnice
21. zář 2014

@darazv ne,ne, jsem ještě doma, zítra nastupují do Motola na vyvolání. Ta malá čertice se mě drží jako klíště. Ani procházky,ani chůze po schodech ani domácí práce nepomáhají, dokonce ani včerejší bouřka nezabrala ☹

darazv
22. zář 2014

@jahodnice ahojky stále 2in1?

vormoni
23. zář 2014

jahodnice :Tak at to vyjde a držíš malou brzy v náručí..zdravím vás obě z Djerby,kde se potím i když jen sedím u recepce..Je tu hrozné vedro,ale zase teplá voda,což miluju a pro děti také lepší..🙂Zatím to zvládáme i když už nás boleli ouška a byla zvýšená teplota..Ale jinak je tu prima,mějte se,Monika.Přidám jedno foto pro představu..🙂)

darazv
24. zář 2014

@vormoni jeee ja ti zavidim 🙂 užite si dovču jak sa patrí.
@jahodnice no ako?? 🙂 myslim na teba.

vormoni
24. zář 2014

@darazv Myslím,že už je malá na světě..určitě by se jinak ozvala🙂

darazv
24. zář 2014

@vormoni aj ja si myslim,nakoniec to nieje panna jak ja ale vodnar 😉 hlavne že su v poriadku a ked bude kusok času Martinka napíše aj foto ukaže malej♥ dokedy ste na dovce?

vormoni
25. zář 2014

@darazv Do neděle,v noci letíme zpět.. 😉

jahodnice
27. zář 2014

Ahoj tetky,narodila jsem se 23.9.ve 14.45 v motolské porodnici, měřila jsem 49 cm a vážila 3390g,jmenuji se Lenka.

jahodnice
28. zář 2014
darazv
28. zář 2014

@jahodnice jeee gratulujem 😉 takže je nakoniec znamenie vahy 🙂 už ste doma?tak hlavne aby ste boli zdravé a pridavaj raz za čas aj fotky 😉

jahodnice
28. zář 2014

@darazv už jsme doma, jen bojujeme s kojením, mám špatné bradavky a musím kojit přes kloboučky, jenže malá musí moc tahat a rychle se unaví a vypije toho málo, takže dokrmuju nutrillonem. Mám pocit,že brzy budeme jen na UM, moje mléko jí nestačí, řve pak hlady.Fotky určitě budou. Porod byl v pohodě, první větší bolesti cca ve 13 hod, ve 14.44 byla Lena na světě - bez epidurálu,bez nastřižení,bez šití...klidně do toho půjdu znovu 😉

darazv
28. zář 2014

@jahodnice jejda tak s tym mliekom to ma mrzí,ale neboj určite to zvladnete,tak porod si mala fakt rychly.prirodzeny 🙂 ach jaj normalne ti zavidim aj ja chcem mimi ☹ kludne mi stačí jedno len aby bolo a bola som matkou ♥

jahodnice
28. zář 2014

@darazv porod byl vyvolávány,ale v pohodě. Obecně prý platí,že velká prsa jsou pro kojení problém. Ale co, klidně UM,hlavně, ze Léňa bude najedená a spokojená. Neboj,určitě se mimi dočkáš, v poradce byly i ženské starší než já. Nám taky stačí jedno dítko,ale druhému se rozhodně bránit nebudeme. 😉

darazv
28. zář 2014

@jahodnice to fakt??ja som myslela čím vačšie prsia tým lepšie,ja mám teraz velkost D ..

jahodnice
28. zář 2014

@darazv velká prsa dítě dusí ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru