KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
26. lis 2011

@blanula85 každopádne co sa ma stat stane sa a my to nijak neovplivníme🙂 musime verit tomu ze uz nosíme malé mimi pod srdiečkom

vormoni
26. lis 2011

Tak holky pro dnešek ahoooj🙂 😎

blanula85
autor
26. lis 2011

@vormoni ahoj 🙂

herolukynek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
z4401
26. lis 2011

@vormoni Včera to bylo 8 dni a dnes 9 den 🙂 mozna jo, mozna to je i tim, snad 🙂

z4401
26. lis 2011

@blanula85 Ahojky, ja si myslim, ze je to hodne individualni. Ja pri privnim IVF kdyz jsem otehotnela tak jsem nespinila, teda jen malinenko, ale to bylo snad az 20 den od ET.

blanula85
autor
26. lis 2011

@z4401 já právě s tím nemám zkušenost,když jsem otěhotněla tak jsem to zjistila až v 8tt

z4401
26. lis 2011

@blanula85 až v 8 týdnu? Jak to? To jsi mela klasickou menzes nebo nepravidelnou?

blanula85
autor
26. lis 2011

@z4401 měla jsem jen slabou,ale nijak jsem to nesledovala,a pak jsem z toho byla pěkně vykulená 😅

z4401
26. lis 2011

jo tak, nekdy to tak byva aspon co jsem cetla, ze muze byt slaba MS. Ja mam takove nutkani zitra testovat, tak nevim zda to vydrzim a nebo testnu. Bojim se, ze kdyz to bude 10 den, ze je jeste brzo.

blanula85
autor
26. lis 2011

@z4401 zkus ještě počkat,nech to třeba až na pondělí.já budu v po kupovat test,tak bud to vydržím do uterka ráno nebo to zkusím hned v po.ale právě bych radši chtěla tu ranní moč.jsem si tak pro sebe říkala že bych si jji ráno nachystala a skočila do obchodu pro to.a pak testla 😀 😀 ale nevím jestli by to hcg zatím z toho neuteklo 😀 blbej nápad že 😀 😀

z4401
26. lis 2011

@blanula85 🙂 ne ne neuteklo, neboj. Už jsem četla, že holky tak testují, když nemají doma testík. Odeberou ranní moč a zajdou do lékárny pro testík 🙂 V pondělí by to bylo přeci jen o něco jistější. No uvidím, jestli nebude ta síla vyzkoušet to silnější 🙂

blanula85
autor
26. lis 2011

neuteče?tak to jsem ráda 🙂 ale možná to vydržíííím 😵 tak at jsou tam ty tlusté čárky!!! 🙂

z4401
27. lis 2011

holky tak já to dnes nevydržela a udělala si ráno testík a mám tam ducha 😉 tak snad bude jen a jen sílit

blanula85
autor
27. lis 2011

@z4401 ahoj,tak moc držím všechny palce at jenom sílí 🙂

z4401
27. lis 2011

@blanula85 Dekuji, snad bude jen a jen silit 🙂

vormoni
27. lis 2011

@z4401 Tak to je super,uvidíš že to bude ok,jsem ráda,že tu máme další úspěch 😀 A vy ostatní,vemte si příklad 😉 Krásnou neděli všem! 😎

jahodnice
27. lis 2011

@vormoni
Ani nevíš, jak ráda bych si z vás úspěšných vzala příklad 🙂

jana321969
27. lis 2011

@vormoni AHOJ TOBE KTERY DEN SE UKALA SLABA CARKA NEBO DUCH???? TAKY DVANACTY DEN NEBO UZ DESATY???

vormoni
27. lis 2011

@jana321969 No já si dělala první testy 8. a 9.myslím a sice tam duch byl,ale spíš tím, že jsem ho pořádně vymáchala a nevěděla jsem jestli je to prosvítající inkoust nebo ono..až pak třetí den po tom špinění jsem už měla druhou,ale trvalo než se ukázala,tak 20-30 vteřin určitě.. 😲

vormoni
27. lis 2011

@jana321969 Jedenáctý den od ET už tam byly // 😀

vormoni
27. lis 2011

@jahodnice Já vím,se to lehce říká viď.. 😉 Já už jsem to vyslepičila všude možně,i když to vlastně nemám jisté,ale to se prostě nedá tutlat.. 😎 Uvidíš,že se také dočkáš 😉

jahodnice
27. lis 2011

@vormoni
být na tvém místě,taky bych to nevydržela a věděli by to všichni okolo, jako správná ženská jsem prostě slepička 🙂

z4401
27. lis 2011

No holky já tomu stejně ještě stále nevěřím, dokud to nebudu mít potvrzené z krve, ale nebudu skrývat, že mě to neudělalo radost 🙂))) hned byla veselejší neděle 🙂

darazv
27. lis 2011

Ja uz mam zajtra 7den od KET a mam stavy uz testovať ale nechcem to na druhej strane radsej ani vediet🙂

blanula85
autor
28. lis 2011

ahoj holky,tak jsem dnes testila,ukázal se mi tam dušík,ale nevím jestli to je ještě doznívka toho blbýho pregnylu nebo těhotenství 😒 ,zkusím to zase zítra a pak pozítří...atd doufám že mě testík nezklame 🙂

vormoni
28. lis 2011

@darazv Ahoj,určitě ještě počkej,zkus ten 10.den,ať nejsi zbytečně stresovaná🙂Ted je ještě brzy.. 😉

vormoni
28. lis 2011

@blanula85 Ahoj,no to je těžký s tím pregnylem,zkus to zase zítra ..ale i tak ti to může zvednout náladu a to je vždycky přínos,v tom celkový stresu..🙂

vormoni
28. lis 2011

@z4401 Jojo,krev ukáže,to máš pravdu..ale je to veselejší.. 😉 Já jsem včera v zrcadle zjistila,že mám pěkně nafouklé břicho,přijde mi to divný..váhu mám stejnou..ale furt se cítím nafouklá..tak nevím, čím to je..Že by to dělal ten utrogestan? 😲

blanula85
autor
28. lis 2011

@vormoni no furt se na něj chodím dívat(připadám si jako blázen) 😀 ,už aby bylo zase zítra ráno!ale i kdyby to nevyšlo tak jsem ráda za to co máme 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru