KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
4. led 2012

@jahodnice jaj aká kočka 🙂 no v pondelok začnem chodit do prace tak uvidim jak budem tahat a podla situacii sa ozvem

jahodnice
4. led 2012

@darazv
dobře, ozvi se. Já pracuju nejdýl do 14 hod,

vormoni
4. led 2012

@darazv Ach jo,to mě teda mrzí..zase dorazila?Ale na krev jdi,někdy může být a přitom můžeš být těhu..nechci tě utěšovat,ale počkej až co dr..Nedivím se, že přítel je už naštvaný,můj by byl také..Vím že to moc nemusel,chodit tam se mnou na inseminace,pak když jsme museli zaplatit za ifv 16.tis tak to už bylo se sebezapřením a kdyby to nevyšlo,tak další pokus s KEt a příplatek 7tis,by už asi šílel a veškerá jistota žádná..!To je prostě o nervy!!! 😢

vormoni
4. led 2012

@jahodnice Pěkná fotečka,sluší ti to a vůbec nevypadáš na svůj věk,fakt🙂

petrufa86
4. led 2012

@darazv Tak to je mi líto. Mě v CARu říkali že i pokud to dostanu mám na krev přijít. Že tam měli kolik ženských co měli tenst negativní a krev pozitivní. Já se ani příteli nedivím že je vytočerný. Ten můj byl vytočený takya pěkně a to byl " jen" první pokus. Neházej flintu do žita, každá se jednou dočká

@jahodnice Jak si odpočinout psychicky? stejnak když si dá třeba 2 měsíce pauzu tak na to bude myslet. Já mám teď měsíc pauzu a stejnak nad tím pořád přemýšlím. to prostě nejde. A pokud jde tak teda nevím jak

vormoni
4. led 2012

Taky jsem dala aktuálnější foto z letošních vánoc.. 😉

darazv
4. led 2012

No to že Nás aj hnevá to že sme tam doteraz nechali 30 tisíc a za čo?za prd,,,ako je to fakt hnusné ženy chcú mimi a musia za to platit neskutočné prachy ,,,no a som čítala že čím dlhšie budem oddialovat ket tym padom menej kvalitné a životaschopné možu byt zamrazené embrya,,tak ja už neviem čo si mam mysliet a robit,,,a najhoršie je to že posledne mi museli dve várky rozmrazovat a teraz mám tam tiež dve várky 3 embrya a 4 moruly,,,čo ani neviem čo znamená pojem morula a či su vobec tiež uspešne k otehotneniu,,,no proste mazec ☹ chceeeeemmmm mimiiiiinkooo

jahodnice
4. led 2012

@petrufa86
zaměstnat hlavu jinak. Mně radil doktor třeba nějaký relaxační pobyt,divadlo, nějaké koníčky...Já vím, je to těžké, ale je to i o psychice. Při dalším pokusu budu doma jen 3 dny a pak budu normálně chodit do práce.

petrufa86
4. led 2012

@jahodnice Tak do divadla, kina chodíme i jinak zaměstnávám hlavu ale i tak si na to člověk přes den vzpomene a třeba i když usíná.

@darazv Nejdříve je morula a potom se udělá blastocysta = to je to nejlepší co ti můžou zavést. Ale někde jsem zase četla že na uhnízdění je lepší morula. Tak jako fakt nevím, každý ti řekne něco jiného. nám doktor říkal že u ETu je šance 40 % a u KEtu nevím, NEVÍŠ?

jahodnice
4. led 2012

@petrufa86
jo a taky pletu čepičky a bačkůrky na nedonošená miminka, aktuálně mám hotových 14 sad

jahodnice
4. led 2012

@petrufa86
u ketu je pravděpodobnost 25%

petrufa86
4. led 2012

@jahodnice tak to je ještě horší jak u ETu. Jen vím, že mi doktor říkal že u 3 transferu je šance 90 %

jahodnice
4. led 2012

@petrufa86
to nevím, ale na úspěšnost ketu jsem se ptala a je to opravdu 25% ☹

darazv
4. led 2012

@petrufa86 tak ked je lepšia morula prečo mi doteraz nedali moruly ale embrya?teraz som mala 6 a 8 bunkove a prd z toho,,,niekedy je na nič kvalita pretože kolko žien praveže otehotneli s embryami čo boli slabo vyvinute,,,

petrufa86
4. led 2012

@darazv Tak to holka nevím.Třeba se ti dál nevyvíjeli tak zamrazili 6 a 8 buňkové. A je pravda že každá jsme jiná, některé se chytne obyč embryo, jiné morula a jiné blastocysta.

darazv
4. led 2012

@petrufa86 no ved práve 😒 ja už mám z toho kapustu v hlave,,

petrufa86
4. led 2012

@darazv 😉

z4401
4. led 2012

@darazv Mocinky me to mrzi, je to fakt nespravedlive :(

darazv
4. led 2012

@z4401 dakujem no čo už život ide dalej a treba len dufat a verit 🙂 že sa na Nas všetkych štastie usmeje

z4401
4. led 2012

@petrufa86 Holky myslím, že na uhnízdění není důležíté zda je embryjko takove ci takove, já měla dvoudenní embryjka jak u IVF tak u KETu a divejte, z IVF mame Nellinku a KET sice vyšel tak jak vyšel (mimodelozne) ale uhnizdili se obe embryjka.

z4401
4. led 2012

Já myslím, že se štěstí určitě usměje a dočkáš se miminka. Jen je to bohužel smutné, že někdo si musí vyšlapat tak trnitou cestu a jiný když to tak sporstě řeknu si "vrzne" a hned je z toho kolikrát nechtěné mimi. Je to fakt nespravedlivé.

darazv
4. led 2012

@z4401 tak to máš pravdu 🙂 ale hádam sa dočkame a všetky budeme tehule

z4401
4. led 2012

@darazv Presne tak. Ja dnes byla tahat stehy a pristi tyden chci volat do CaRu a domluvit se co dal, kdy muzeme znovu podstoupit IVF pac uz mrazacky nemame. Ovsem bojim se, ze me doktor rekne, ze budu muset tak 3 mesice pockat :(

nikolic
4. led 2012

Ahoj holky...tak jestli můžu,tak se přidám.Mam téměř 3letou holčičku z 1.IVF,jsem po neúspěšném 2.IVF a příští týden mě čeká další KET 🙂

darazv
4. led 2012

@z4401 no mojka to aj čakaj pretože čo viem po revizi potrate je 3 mesiace pauza aspon som sa to dočítala 😢

darazv
4. led 2012

@nikolic ahoj gratulujem k holčičke no a s neuspechom ma to mrzí ☹ ja som momentalne po druhom ketu a neuspešnom 😢 kolko maš ešte mrazačikov?držím palčeky

nikolic
4. led 2012

Tak to je mi líto.....po tom 1.IVF jsem měla 2mrazáčky,ale ani jeden nepřežil rozmražení.Pak 2.IVF neúspěšné,KET se 2mrazáčkama ..... neúspěšné a ted KET s posledníma 2 mrazáčkama.....No a pak už nástup do práce.

z4401
5. led 2012

@darazv Jo jo to se rika, uvidim jak dopadnu, chtela bych IVF aby probehlo tak nekdy v breznu, coz si myslim, ze by snad na zotaveni stacilo. No pristi tyden budu chytrejsi.

vormoni
5. led 2012

ahoj holky,včera večer jsem zjistila, že lehoučce špiním..Strašně mě to vyděsilo,také mě občas pěkně píchlo v levém boku,tak jsem hned měla myšlenky na přicházející potrat..Bylo to těsně před spaním,tak jsem šla spát ale moc mi to nešlo..ráno jsem šla s obavami na wc a je to ok,čisto,těžko říct páč ze mě jde stále utrogestan,ten je do žluta..ale rohodně tam nevidím to co včera..tak nevím co dělat,dr.jsem nevolala páč tam jedu zítra na krev, tak bych jim to řekla a dnes budu radši jen odpočívat..Četla jsem že to může bývat,ale s tím občas.píchnutím už mě to vystrašilo..dnes zatím nic..řeknu vám,jeden takový zažitek a idilka je pryč☹

darazv
5. led 2012

@nikolic neboj teraz ti to určite vyjde a budeš tehulka 🙂 prajem ti to a daj vediet

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru