KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
13. led 2012

23.ledna jdu na ultrazvuk,počítám,že KET bude tak zhruba 30.ledna,pokud tedy bude o.k.sliznice.Doufám, že je to už naposledy 🙂

vormoni
13. led 2012

@jahodnice Tak ať ti to rychle uteče a máš brzy v bříšku mimísky🙂Držím palce! 😉

darazv
13. led 2012

@jahodnice jééé tak držim palčeky budeme ketík obe v lednu 🙂

jahodnice
13. led 2012

@darazv
snad nám to oběma tentokrát vyjde a dočkáme se vytoužených miminek

jahodnice
13. led 2012

@vormoni
díky za podporu,snad to tentokrát vyjde

darazv
14. led 2012

@jahodnice no vtom dufam a verím 😀

darazv
16. led 2012

Tak holky dnes UZ sliznice 7mm a folikul ešte nieje velky jak má byt tak ešte idem vo štvrtok na UZ a ked to bude oki KETík bude v pondelok 23.1 🙂 joj už nech je fakt posledný KET a úspešný ☹ a Vy ako mate nejak to tu vázne ,píšem z práce tak idem znova makat pa majte sa krasne 😉

jahodnice
16. led 2012

@darazv
ahoj, já jdu 23.na ultrazvuk, takže ketík tak kolem 30., snad se embryjka rozmrazí a zabydlí se u mě. 🙂

darazv
16. led 2012

@jahodnice ahoj neboj určite sa pekne rozmrazia a aj zabydlia,pretože takú smolu a tolko neuspechov možem mat iba Ja ☹ ale budem verit že už tento ket konečne vyjde a budem o 9 mesiacov štastna mamina 🙂

jahodnice
16. led 2012

@darazv
jo,jo, taky doufám,že za 9 měsíců nám oběma bude doma v pokojíčku spokojeně spinkat miminko

z4401
16. led 2012

Holky tak dnes jsem byla na konzultaci a celkem jsem spokojena. Pry pokud nebyla provedena kyretaz, tak ze doktor nevidi problem do toho jit hned dalsi cyklus a pokud ano, tak se doporucuje 3 mesice pockat, ale ze v breznu nevidi tak ci tak problem. Tak jsem rada. Takze ted jeden cyklus jeste radeji pockam a myslim, ze nekdy v breznu by to mohlo klapnout 🙂

z4401
16. led 2012

@jahodnice
@darazv

Holky musi to vyjit. Budu drzet obema palce at se konecne prolomi ta smula a konecne to vyjde. Takze jak se dela "tfuj, tfuj, tfuj" pro stesticko

darazv
16. led 2012

@z4401 jéé dakujeme velmi pekne toho štestíčka budeme potrebovat 🙂 a tebe prajem aby to rychlo ubehlo a mala so mimi pod srdiečkom až do konca pokial nebude v náručí 🙂

z4401
16. led 2012

@darazv dekuji moooooc, snad to rychle utece 🙂

vormoni
17. led 2012

@darazv Ahoj,tak to už je za chvíli,a brzy budeš mít zase, na co se těšit..Držím palce,at jsou mimi v pořádku a v pondělí at se mimískové pěkně zabydlí🙂Já ten den zrovna pojedu na genet.vyštření,tak doufám,že se také dozvím jen samé pozitivní zprávy🙂Drž se🙂 😵

vormoni
17. led 2012

@z4401 To je rozumné ted vynechat a je fajn,že nebude problém hned zkusit další ET.Budu držet palečky,ať se rodinka brzy rozroste o dva mimísky🙂

vormoni
17. led 2012

@jahodnice Tobě také držím palce a doufám,že v únoru už budete referovat,že máte pozitivní testy!🙂Drž se! 😅 😀

petulinkaaaaa
17. led 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂 Mě čeká KET někdy začátkem února... Teď čekáme na mršku a pak už ultrazvuk a jde se na to 🙂 .. doufám, že nenastane nějaký problém. Hrozil mi totiž OHSS, tak jsme museli nechat embryjka zamrazit a měsíc jsem si dala klídek, abych se z toho dostala. Bohužel nám zmrazili jen jedno, tak doufám, že rozmražení přežije a pak se hezky zavrtá 😉).

z4401
17. led 2012

Takze holky, kyretaz u me provedena nebyla, takze to znamena, kdyz bychom se rozhodli, ze do toho chceme jit hned tak muzeme hned ted jak to dostanu jit 🙂)) Ale ja radeji pockam a vrhneme se na to az dalsi cyklus 🙂))

z4401
17. led 2012

@petulinkaaaaa Samozrejmne ze se muzes pridat, vitam te. OHSS je svina (s prominutim) mela ho kamaradka a odrovnala si i tou stimulaci jatra :( Budu drzet, at se embrosek rozmrazi a muze jit k mamince. Drzim palce, urcite pak dej info.

vormoni
17. led 2012

@petulinkaaaaa Ahoj,to jsou trable co..☹Tak držím palce ať je embryjko ok ať se mu u tebe zalíbí..já měla také zavedené jen jedno(sice ne rozmražené,ale čerstvé..) a vyšlo to na první pokus..měla jsem asi hodně štěstí🙂Drž se! 😵

jahodnice
17. led 2012

@z4401
tak to je super! Moc děkuji za podporu a držím i tobě palečky. Musíme všechny společně tu smůlu konečně prolomit 🙂

petulinkaaaaa
17. led 2012

@z4401 Děkuji 🙂 . No z OHSS mám pořád strach, prý se v těhu ještě zhoršuje, tak uvidíme, jak dopadnu. Jinak se snažím víc pít, což mi dělá celkem problém, ale bojuju 😉 . Určitě dám vědět o průběhu celé akce 😀 .. a jak jsi na tom ty?

petulinkaaaaa
17. led 2012

@vormoni Ahoj, no to mi povídej, nejdřív šlo všechno tak hladce a rychle, až se mi to zdálo neuvěřitělný a najedou po stimulaci mi hrozilo OHSS, takže všechno na prd...snad KET vyjde... a pokud ne, jdeme na další IVF 😀 , jen se bojím zase těch hormonů.. Jinak moc gratuluji k těhu, doufám, že se brzo také přidám 🙂

z4401
17. led 2012

@petulinkaaaaa No my máme už z jednoho IVF holčičku Nellinku, v lete bude mit 3 roky, vyslo nam to tehdy hned na prvni pokus. No a v listopadu jsme sly na KET a take byl uspesny, ale bohuzel se v 7 tydnu prokazalo, ze se chytla obe dve embryjka a tak jsem musela jit na odstraneni :( takze ted chvilku pauzicka a tento cyklus vynecham a dalsi se na to vrhneme, 2.IVF. Mrazacky uz nemame. Tak doufam, ze budeme mit opet stesti a opet se to chytne. Jinak je dobre, ze hodne pijes, kord u stimulace je to hodne dulezite. Ja mam obdobi, kdy bych mohla pit porad a opravdu piju hodne, a jindy zase kord kdyz jsem mimo domov tak to sidim :(

darazv
18. led 2012

Holky tak zajtra mi držte palčeky aby bol UZ oki a mohol prebehnut KETík hlavne konečne úspešny 🙂

darazv
18. led 2012

@vormoni dakujem aj tebe budem držat v pondelok palčeky 😀

jahodnice
18. led 2012

@darazv
držím palečky, ať zítřejší ultrazvuk dobře dopadne a hlavně aby se v pondělí embryjka pěkně zahnízdila

darazv
18. led 2012

@jahodnice Tinka dakujem velmi pekne dufam že teraz to už bude fakt všetko v poriadku a dočkame sa vytoženych detí 🙂

vormoni
19. led 2012

Ahoj holky,tak mám opět problém,ráno jsem zjistila krvácení,bohužel víc než minule..tak mě to vyděsilo a volala jsem hned na gynekologii.Sestřička mi řekla ať počkám do oběda,ležím a odpočívám a budu tam opět volat před obědem.Řekla že pokud to ustane,tak se domluvíme na případnou kontrolu ještě dnes odpol nebo zítra-kdy jsem ofic.objednaná...a pokud by to nepřestalo a vypadalo by to na menstruaci,at se nahlásím tady u nás v nemocnici ☹ a uvidí se co dál..Nemusí to prý být nic vážného,mohlo prý dojít k prasknutí nějakého většího hematomu,.ale kdoví,klidná budu až po ultrazvuku a hlavně až to přestane...ach jo.. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru