KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jana321969
26. led 2012

ahoj ja mela den punkce 12 den a ted mozna ho budu mit o oden pozdeji!

jana321969
26. led 2012

@vormoni ahoj děkuji moc jsi hodna 🙂, minule nebyly ani mražáčci musíme věřit a bojovat nic jiného zatím nezbývá 🙂. a ty co dobré snad, pohlaví ještě nevíte,?

vormoni
26. led 2012

@jana321969 ahoj,já od úterý dobrý,zobu ten ascorutin,krvácení už se nedostavilo 😉 Na pohlaví jsem se ptala v pondělí v gennetu a zatím to nejde poznat,byla by to asi spekulace,musím si počkat..Pojedu tam znovu 27.2.na odběr plod.vody tak třeba už něco uvidí🙂 😀

jahodnice
26. led 2012

@darazv
ahojky, takže sliznice 11 mm, dnes proběhla ovulace, takže si ani nemusím píchat Ovitrelle, od zítra utrogestan, KET v úterý. Jinak jsem byla včera ještě radji u svého doktora, vzal mi krev na analýzu estrogenu v těle, dnes jsem za ním byla v CARU, výsledky v pohodě.Říkal, že pokud mu to vyjde,tak emryjka mi zavede taky on, i když nemá zrovna v CARU ordinační hodiny. tak to snad tentokrát klapne.

jahodnice
26. led 2012

@z4401
ahoj, já jsem byla na punkci 12.den cyklu

vormoni
26. led 2012

@jahodnice To je hezké,že tvůj dr.chce být u toho 😉 Budeš klidnější,hlavně ať máš pěkná embryjka a v úterý se drž,a pak honem domů a odpočívat:o)))

darazv
26. led 2012

@jahodnice Ahoj tak to som rada ja som mala to uplne rovnako jak ty vo štvrtok UZ sliznice 11mm a v utorok ket len o tyžden skor a ja som aj tak pichala ovitrelle ale nechapem to pretože ja som tiež ovulovala v ten štvrtok a vraj kvoli vacsiej uspešnosti som ho pichnut aj tam musela 😒 no všade inak asi,,,a to som sa ešte nepochvalila v utorok ked mi robili transfér som mala sliznicu 19mm čo doktor povedal že je upne super 😀 no tak už len čakat a dočkat sa vytuženeho mimča 🙂 kolko maš ešte embryi a kolko ti daju?

jahodnice
26. led 2012

@darazv
mám ještě 4 embryjka a nechám si dát 2, tak snad se chytí alespoň jedno

jahodnice
26. led 2012

@vormoni
doma zůstanu jen v úterý a ve středu, ve čtvrtek už půjdu do práce.Doma je to psycho horší než ve škole

darazv
26. led 2012

@jahodnice tak na tvojom mieste by som tiež šla do prace kebyže robím v škole 🙂 nebudeš nič tažké dvíhat tak je to oki.

jahodnice
26. led 2012

@darazv
a taky mám ve škole vždy dobře uvařeno, oběd -polévka,hlav.jídlo a pití za 14,.kaček, kdo by odolal 🙂
odpoledne jsem si zajela do Štěrbohol od Outlet areny nakoupit čokoládičky Lindt a od úterý se budu rozmazlovat 🙂

darazv
26. led 2012

@jahodnice tak máš o seba pekne postarané 😀 tie čokolady od lindt su vyborné ale pekne drahé 😒

z4401
26. led 2012

@jahodnice Já při prvním mám dojem práve ze take. No a ted jsem si pocitala jak by to vyslo dalsi cyklus, pac jsem to ted dostala a myvam to na den presne, tak 12 den vychazi na nedeli a to OPU nedelaji, tak mam strach, ze kdyby me ji udelali 10 den, ze je jednak brzo a pak by to ani stejne neslo, muj manzel bude v zahranici a vrati se prave v tu nedeli :( tak asi to budeme muset zase o dalsi mesic posunout, ach jooooooooooooooo

darazv
26. led 2012

@z4401 neboj určite to dopadne oki a nič sa nebude posúvat o další mesiac,Ja som to mala na 13den 😀 takže nestresuj a ver tomu že to bude oki 😀

z4401
26. led 2012

@darazv no ja bych byla radeji kdyby to vyslo. No hld pockam az dojde dalsi mrska a podle toho se rozhodnu, treba se o den zpozdi a pak by to vyslo krasne 🙂 A jak se citis? Hyckas si ty sve poklady v brisku? 😉

darazv
26. led 2012

@z4401 cítim sa fajn je to zatial čerstve 🙂 a nejak to už aj inak vnímam po troch neuspechov 😠 myslím to tak že už nie som ani psychicky vyčerpaná a moc sa nekontrolujem proste dufam a verím že to bol uspešny posledny ketík 🙂

z4401
27. led 2012

@darazv tak to je super, ono prehnana kontrolovanost take neni dobre, kdyz na to clovek neustale mysli. Ja si rikam, ze vsechny mame nalajnovany svuj zivot a pokud to co se stane tak ma byt tak s tim nic nenadelame. Ale ja verim, ze uz se ted stesticko opravdu usmeje a dockas se mimiska. 😉

darazv
27. led 2012

@z4401 tak tak čo sa má stat stane sa a nijak to neovplyvním 🙂 dakujem kiežby si mala pravdu 😀

jana321969
27. led 2012

@z4401 tak ti to udelaji 11 den v sobotu nebo 13 den v pondeli ale u nas nekdy ty odbery delaji v nedeli proste jako to vychazi no.

jahodnice
27. led 2012

@darazv
čokoládičky lindt jsou sice drahé,ale ve Štěrboholích mají outlet obchod,mají tam čokoládky,kterým dochází třeba za měsíc trvanlivost,takže jsou levnější 🙂

darazv
27. led 2012

@jahodnice nerob mi chute lebo tam nabehnem 😀 ale na sladké mám teraz pauzu bo som velmi pribrala po ivf a tých liekov a injekcii ☹

z4401
27. led 2012

@jana321969 No u nas prave v sobotu a nedeli nedelaji. Vzdy to tak naplanuji aby to vyslo nejak na patek a nebo na pondeli.

danielahe
28. led 2012

Ahoj holky, doufam ze mi dovolite se pridat 🙂 , jsem 7 den po ET a budu rada, kdyz budu moct pokecat s nekym kdo ma stejne a nebo podobne stavy 😉

darazv
28. led 2012

@danielahe ahoj jasné že sa možeš pridat 😉 ja som 4 den po ket je to už moj štvrty transfér 1krat et a teraz tretí ket ☹ dufam že už uspešny,,ty máš za sešbou prvy transfer? držím palčeky kedy budeš testíkovat?

danielahe
28. led 2012

@darazv ahoj, prvni mimi bylo po ISCI na prvni ET, byly tam 2 embyjka, ale uchytlo se jedno a ted tam mam jednoho mimouska, ta moje klinika preferuje zavedeni jednoho embryjka, tak snad vi, co delaji 🙂

danielahe
28. led 2012

@darazv , urcite ti to uz vyjde, clovek musi verit 😉 u prvniho ET jsem byla uplne v pohode, pac jsem si nepripoustela moznost, ze by se mimi neuchytilo, ale ted uz jsem taky na vazkach 🙂.

z4401
28. led 2012

@danielahe Ahoj vítám tě a zároveň držím moc palečky aby se mimísek chytil a za nedlouho se na testníku ukázaly //

danielahe
29. led 2012

@z4401 Moc dekuji a jak jsi na tom ty? 😉

vormoni
29. led 2012

Ahoj holky,tak jak se cítíte po KETu?
@danielahe Ahoj,ty jsi dnes 8.den,to mě se v listopadu akorát zahnízďovalo a lehce jsem špinila..Píchalo mě v břiše a spíš to vypadalo že mrcha přichází..ale nedorazila 😉
@darazv A co ty?Ještě je brzo na příznaky,ale můžeš cítit prsa.. 😉
Jinak já nic nového,snad je vše ok,další kontrolu mám až 13.2....ale se špiněním je to tak že každé ráno se bojím jít na wc,co tam objevím..i při těch práškách jsem už jednou špinila ale mín než ty 3 dny..Beru jen na noc 1ks,nechci se tím zas ládovat.. 😕

darazv
29. led 2012

@vormoni Ahoj sem tam ma popicháva v bruchu inač nič a prsa ma bolia už dávno kvoli ovitrelle injekcii 😒 som len 5 dni od ket tak ešte je skoro ,,,neboj určite to nieje nič vážne užívaj si tehotenstvo rozmaznávaj sa a hladkaj bruško nech mimi vie 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru