KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

z4401
29. led 2012

@danielahe Ahojky, tak ja mam za sebou 1.IVF uspesne a 1.KET z uspesnym uhnizdeni 2 embryi, ale jednoho bohuzel ve vejcovodu,takze to muselo pred Vanocema pryc. Ted mam chvilku oddech a za mesic znovu 2.IVF.

danielahe
29. led 2012

@vormoni ahoj, no dneska jsem plasila, pac jsem zacla krapet spinit, tak mi dr zvysil utros a zatim je vse v klidu,ale testik byl negat, pry je na nej moc brzo...mela jsem a furt mam pocit jak na menzes, pokud by se mimous neuhnizdil, tak je jeji cas 😒 ...ale co, mam doma skolaka, ten me zamestnava az az tak si nesmim dela nerviky 😀 . a ty doufam v poho s briskem a uz vis, co to bude? 😉 pa

danielahe
29. led 2012

@z4401 Ahoj, tak to me mrzi, ze to tak dopadlo...vubec nemuzu pochopit, ze se mimous vyda na opacnou cestu, kdyz uz je v brisku 🙂 ....budu drzet palecky at to vyjde 🙂

z4401
29. led 2012

@danielahe jo jo to take nechapu proc uz kdyz je mimisek v deloze, ze tak putuje a najde si takove mistecko. Bylo to me uz 2 mimodelozni, takze ted uz jen zbyva IVF. Ale hold neda se nic delat. Ja si zase rikam, ze ta sance na uchyceni u nas je asi vysoka, jen to chce tam nejak dostat, kdyz se nam zatim kazdy transfer chytl. No uvidime pri dalsim cyklu. Pokud to nenaboura manzelovy hory, tak se do toho pustime zhruba za mesic 🙂

petrufa86
29. led 2012

@darazv ahojda, tak hlásím, že sem to po dlouhých 12 dnech konečně dostala. Takže pokud vše dobře půjde, čeká mě cca 15.2. 1. a snad poslední KET. 😉 tobě držím palečky a taky aby to byl poslední absolvovaný KET. 🙂

darazv
29. led 2012

@petrufa86 jééé tak super konečne si sa dočkala mrchy a ja ju zase pre zmenu nechcem a budem sa modlit 😀 dakujem a tebe prajem tiež uspešny ketík už aby to bolo 🙂

annie29
29. led 2012

Ahoj holky, drzim vsem palce. KET me ceka v utery.. Z 1.IVF mame holcicku a snazime se o sourozence. Ted to bude celkem 5. transfer..

monivo
29. led 2012

Ahoj holky, jsem dnes 4. den po KET, zavedeno jedno embryo. Z prvního IVF máme dceru (vyšlo to napoprvé). Zbylo nám 11 embryí a nyní bychom rádi sourozence. Takže teď čekáme 🙂
Všem držím palce 🙂

darazv
29. led 2012

@monivo Ahoj ja som dnes 6 den po ket 😀 ako sa cítiš?mna sem tam pobolieva brucho inač oki,,,kde chodis do caru ?ja podolí držim palceky 🙂

darazv
29. led 2012

@annie29 ahojky tak to maš termin jak Tinka v uterí držím palčeky 😀 mám to chapat že maš neuspešné kety za sebou?pretože ja mam neuspešny jeden et a teraz je to moj tretí ket dufam že už uspesny ☹

danielahe
30. led 2012

Ahoj holky, vsem preji at to vyjde. 🙂 , u me to vypada na KET, pac jsem vcera zacala spinit a mam pocit, ze to u toho jen nezustane. Tes negat a myslim si, ze 6ti denni blasta by uz videt byla, ofiko test je az ve stredu...asi to tak melo byt. tak se vsechny drzte a at mate mimca v briskach 🙂

jana321969
30. led 2012

ahojky holky pár Vás tady neznáma ale zdravím ty jo některé máte tolik mrazačků my ani jeden, vždy máme kolem 8 vajíček nevím proč dr. nezvýší dávku, tedka nas čeká za pár dní druhy pokus IVF.

vormoni
30. led 2012

Ahoj holky,zdravím všechny nové i stávající,s miminky v bríšku ať se krásně zahnízdí a nevzdávejte se pokud zašpiníte,může to být to správné..a na testu se ukážou duchové klidně až 10.den..tak vydržte 😉 A těm co to teprve čeká,hooodně štěstí,kvalitní embrya a odpočívat! 😀

vormoni
30. led 2012

@danielahe Ahoj,ještě nevím co to bude,v gennetu v pondělí což jsem byla 13.týden to ještě nepoznali...další UZ mám za 14dní a pak na konci února jdu opět do gennetu na odběr plod.vody..snad už něco bude vidět..přáli by jsme si holčičku k našemu Kubíkovi,ale hlavně ať je zdravé🙂

vormoni
30. led 2012

@petrufa86 Tak ta si dala na čas,co?:-OTakže 15.2.budu držet palce🙂 😉

vormoni
30. led 2012

@darazv Děkuji,snad to bude ok,doufám..Ty máš ještě čas na příznaky,to je pravda..tak se rozmazluj a odpočívej..Držím moc palce🙂 😵

danielahe
30. led 2012

@vormoni my taky chteli holcicku, ale nejak se nezadarilo, byli to kluci...jeste mame jednoho v mrazaku, tak snad ten uz zustane u me brichu, prvni bobecek asi u me bych nechtel, mam 9 den po ET menzes, zitra jdu na kev, asi pro jistotu. Budu drzet palec na holku 😉.papa

monivo
30. led 2012

@darazv taky se cítím celkem normálně, občas mě akorát píchne v podbřišku nebo na vaječnících. Chodím do Gennetu. Teď beru Utrogestan, Estrofem a píchám si Fragmin na ředění krve (na genetice mi zjistili riziko vzniku žilní trombozy). Já si plánuju udělat test nejdříve 10. den po KET, což bude v sobotu. Podle mě to dříve nemá smysl, akorát bych mohla být zbytečně zklamaná.
@vormoni o odpočívání se nedá vůbec mluvit. Kdo má doma již jedno dítko, tak pochopí 😀 Kolik je ti let, že musím na odběr plodové vody? Nebo jsi měla špatné výsledky testů? Tak držím palce, aby to bylo v pořádku.

vormoni
30. led 2012

@monivo Ahoj,je mi 37.let za necelý týden..z krve jsem měla vše ok,UZ také vady neobjevil,ale pro jistotu půjdu.. 😉 Já mám taky prcka,tak vím o čem mluvíš,ale snažila jsem se se polehávat posedávat a nikoho nenosit 😀 Ten můj už je moc těžký,ale ty musíš asi..prostě to nepřehánět 😉

vormoni
30. led 2012

@danielahe Tak to je velká škoda,a určitě se ti to už rozjelo? 😢 No zítra ti asi řeknou co a jak.. ☹ Drž se.. 😕

jahodnice
30. led 2012

tak,zítra ráno mám volat do CARu, jak embryjka přežila rozmražení a když to dobře dopadne, tak kolem 13 hod.bude KET, doufám, že úspěšný. Do pátku plánuju být doma a v pondělí vyrazím do práce. Týden tam snad nějak přežiju, pak máme jarní prázdniny a pokud by to vyšlo, tak bych po prázdninách nastoupila znovu na marodní.

petrufa86
30. led 2012

@vormoni To jo, nevím, kde se flákala

darazv
30. led 2012

@jahodnice držím palčeky aby všetky embryjka prežili a daj vediet jak si dopadla budem na teba mysliet 😉 embryjka máš v jednej várke?

darazv
30. led 2012

Pomoooooc som 6 den po ket a bola som teraz na wc a mala som na toaletaku hnedy vytok dnes som 26DC a menzes mávam vždy na 32DC idem verit tomu že je to len dobré znamenie pretože prvy et som tiež špinila a bola som tehotna sice to bolo biochemicke tehotenstvo pri jednom embryi ale viem že sa aspon na chvilu ujalo a dalšie dva KETY nič a teraz na tretí ket špinim tak idem verit tomu že kedže mam dva mimisky v sebe tak sa im tam asi páči 😀 nádej umiera posledná ,vormoni ty si tiež špinila ako dlho prosim ta ?

annie29
30. led 2012

@jahodnice tak to jsme na tom stejne, zitra volam, jen mam obavy, ze z toho nic nebude, mame tam posledniho..

annie29
30. led 2012

@darazv neboj, uvidis zitra. Treba se to zklidni. Mohlo by to byt treba zavrtavani, nebo proste normalni spineni, to miva hodne holek..

z4401
30. led 2012

@darazv ale to může být dobrá zprávička, mimísce se určitě zavrtávají, to by tak odpovídalo. Držím palečky aby tomu tak bylo.

z4401
30. led 2012

@jahodnice držím palečky aby se zítra embryjka přesunula do bříška 🙂

darazv
30. led 2012

Dakujem holky ste zlaté nedalo mi to urobila som si test mám tam ducha,len neviem či to nieje ešte doznievajuca injekce ovitrelle ktorú som pichala pred 10dnami 😒 niekde piše odbornik že sa drží 5 dni iny zase 5-10dní som z toho jelen ale vela vraj urobí či piješ vela vody a ho rychlo odburávaš no a ja pijem vela vela a aj vkuse močím 🙂 každopadne urobim test v stredu další 😀

annie29
30. led 2012

No tak to vypada vyborne!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru