KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
22. čer 2012

@vormoni
Hlavní je, že Nelinka netrpí hlady a ty jí mamino koukej poslat něco dobrého do bříška 🙂
Mněuž se to taky krátí, 5 pracovních dní a jsou prááázdniny,hurá!

jahodnice
22. čer 2012

@darazv
Tak to je pozitivní zpráva, necháš si dát zase dvě embryjka?Hlavně, aby se potvůrky pěkně u tebe upelešily a vydržely 9 měsíců.
Jinak jsem včera prohlížela nějaké realitní noviny, docela zajímavé řadové domky prodávají v Milovicích- je to pár km od Prahy a nemovitosti tam nejsou tak drahé jako v Praze

darazv
22. čer 2012

Holky dakujem hádam ma tá smola už prešla 🙂 no mám posledné tri zmrzlinky a ak prežijú chcem určite dve,,vieš mi napísat aka stranka tam je písana nech kuknem tie domčeky?Monika neboj malá bude modelka 😉 prajem vám krasny nikým nerušený vikendík 😀

danielahe
22. čer 2012

@vormoni no leti, pred chvili jsem byla teprve na zacatku s ted uz je prcek skoro nachystanej 🙂 ...jen u prvniho jsme byla cela natesena na porod, ale ted kdyz uz vim do ceho jdu, tak cim vim mi roste bricho, tak se mi moc do toho nechce ☹ , no nejak to zvladneme s tobikem, nejak na svet musi, do smrti se s nim tahat v brichu nechci 😀

danielahe
22. čer 2012

@darazv tak budud drzet palecky na pondeli, at se bobecci zavrtaji 😉

jahodnice
23. čer 2012

@darazv
nevím přesně stránku,bylo to v novinách, ale v Srealitách na seznamu určitě něco bude Na pondělí držím moc palečky

darazv
23. čer 2012

Dakujem holky už aby bol pondelok a ja som mohla už mat mimiskou u seba 😀

jahodnice
24. čer 2012

@darazv
tak ať ti to do zítra rychle utíká

darazv
24. čer 2012

@jahodnice dakujem ja snad dnes ano nezaspím budem sa modlit aby zmrzlinky prežili 😀

vormoni
25. čer 2012

@darazv Tak mamino,jak to proběhlo? 😕 Mimi byli v pořádku a kolik ti jich zavedli? 🙂 Jsem napjatá a moc ti přeju, aby to konečně bylo to pravé-ořechové,jak se říká 😉 😎 😀 Ozvi se,až budeš moct 😉

darazv
25. čer 2012

@vormoni Ahojky tak transfer ma prvy krat bolel a teraz mam mierne tlaky podbrušku čo je normalne 😠 prežili obe zmrzlinky a dokonca mi embryoložka povedala že dlho nemali tak kvalitne blastocysty jak moje,,, vraj sú vo faze viac bunkove že sa to nedalo ani spočitat a ma upozornila že je možné že sa chytia obe,,,ale mne už toho narozpravali,,,aj predtym som mala luxusny embrya a prd z toho,,, ale teraz to už musí byt uspešné 😀 idem si pospat lebo som v noci nič nenaspala 😝

jahodnice
25. čer 2012

@darazv
Držím palce,ať to tentokrát klapne a jsou z toho dvojčátka 🙂

darazv
25. čer 2012

@jahodnice dakujem 😀

darazv
28. čer 2012

Ahojky holky moje tak ako sa mi máte?ja dnes som bola konečne v práci ale to horko ma zabíja nedalo sa normalne fungovat 😠 a cez víkend hlasia 35ˇC tak užas,,,mam v pláne sa v sobotu poobede opalovat podla vas možem ked som po KETE?

jahodnice
28. čer 2012

@darazv
ahoj Dari, nevím, jak je to s opalováním po KETU. My jsme dnes byly s kolegyněmi s práce posedět v hospůdce, přišly i ty, co jsou na mateřské a všichni se mě ptaly, kdy budeme mít miminko. Nějak jsem neměla sílu pořád opakovat, že asi nikdy...Musela jsem si jít i stranou poplakat, aby mě nikdo neviděl a pak mě zachraňovaly sluneční brýle...
Držím ti palce, ať je tentokrát vše tak, jak má

darazv
28. čer 2012

@jahodnice to je smutné ☹ chapem ta jak si sa cítila ☹ neboj určite budeš Mamina verím tomu a ver tomu aj ty prajem ti to z celeho srdca.

lenuli2
29. čer 2012

Ahojky holky🙂 já mám jít na další pokus ivf...jak dostanu za tyden MS tak stimuluju ..jenže mi proběhla ovulka na dovolené ted a od dneška mám pozitivní testíky že by se stal zázrak? manžel začal brát vitamíny🙂))

jahodnice
29. čer 2012

@lenuli2
Super zpráva,držím palce!

darazv
29. čer 2012

@lenuli2 jejda no tak to zatial potichučky gratulujem je strašne vela žien čo takto nakoniec otehotneli a ty patríš k nim 😀 manžel mal tiež na prd spermie? a ake si mu davala vitaminy my sme už skusili všemožné a prd z toho 😒

lenuli2
29. čer 2012

@darazv manžel měl pouych...hych 0,5 procent dobrych mel spatnou morfologii dna spermií a od te doby co to basti tak má už 2 procenta dobrych..bastil selezin plus zinek a odvar s catuby

vormoni
29. čer 2012

@darazv Ahoj,jak se cítíš?Asi je brzy na nějaké pocity,vid..v práci to ted bude děs,máš aspon o víkendu volno?S tím opalováním nevím,radši si to zjisti.. 😕 My se včera vrátili po 4 dnech domů,škoda,že to správné počasí na koupání bude až ted a to je manžel v práci..Nějak to snad přečkáme.. 😉 Čekají nás další závody,tatínek zítra a malý v neděli..Jinak já jsem ok,dnes je to už jen měsíc přesně..tak snad vydržím,stačí mi půlka a může to přijít,ale to mě asi nepotká.. 😎 Zítra zkusím opět 3D fotky a jinak jdu na kontrolu až 4.7.do porodnice na monitory.. 🙂 držte se a pěkný víkend,pokud možno u vody 😀

vormoni
29. čer 2012

@jahodnice To je fakt smutné,tolik ti přeju ,abys jim brzy mohla říct,že už čekáte... 🙂 A máš aspon nějakou kámošku, co o tvém trápení ví a podporuje tě?..Kromě nás tady? 😉

vormoni
29. čer 2012

@lenuli2 Moc ti držím palce,aby čárka jen sílila a vše bylo ok už na první kontrole,to je prima,že to zafunguje i přirozeně,přece jen nějaká spravedlnost snad je 😎 😎 😎

jahodnice
29. čer 2012

@vormoni
Kamarádku mám, je to bývalá kolegyně a sama nemohla dlouho otěhotnět, mimčo se jí narodilo až ve 41 letech, takže mám ještě 3 roky čas 🙂
Ony to kolegyně včera nemyslely špatně, ale kdo tímhle kolotočem neprošel, tak to prostě nepochopí
A co jméno pro princezničku,bude to Nelinka?

darazv
29. čer 2012

@lenuli2 Tak ak mi nevijde tento transfer tak to skusim 😀

darazv
29. čer 2012

@vormoni Ahojky je to skoro niečo pocitovat ale jedine čo mam je že v noci chodim vkuse močit ale to je bežné 😉 holka ty za chvilu už rodíš princeznicku už budes mat v naručí 😀 no som zvedava či sa vam zajtra ukaže 😉

vormoni
29. čer 2012

@jahodnice Ahoj,ale prd...tatínek si mele své..Já už nevím,on neustoupí,já taky ne..asi to rozhodnou doktoři,či co.. ☹ 😕 Tak to je prima,že máš příklad i ve starší mamince než si ty.. 😉

vormoni
29. čer 2012

@darazv Ahoj,jasné,spousta času u tebe,u mě se to krátí..ani se mi to nechce věřit.. 😅 😕 Kdybych aspon věděla jak jí budeme říkat,ale tohle je děs.. 😒 Snad nebudete mít s chlapama tyhle problémy.. 😕 Myslím,že takovýho exota mám jen já! 😠 Opatruj se! 🙂 😎

darazv
29. čer 2012

@vormoni no ja každopadne mam s priatelom dané pravidlo ty vyberaš meno chlapcekovi a ja dievčatku a najvacsia sranda je mne sa pači Natálka aj jemu ale on zase uvažuje meno čo sa mne nepači Matuš 😠 ale čo už narobím je to ešte daleko hadam ho to prejde a možno aj mna a budem chciet iné meno holky 😀 tvojho by som poslala s prepačením do prdelky,,nech vyberieš ty 😀 bože ako ti zavidim malú maš za chvilku u seba 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru