KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
18. zář 2012

@jahodnice Jinak malá roste,podle váha snad má už 4kg,ale přesně nevím,ta naše váha není přesná..fotky mám v albu ty poslední,tak jukni 😉

jahodnice
18. zář 2012

@vormoni
já si burčák koupila v neděli na Mělníku, až zítra vyzkouším ten pražský. Máme vedle domu vinotéku, mají tam ceduli, že je z Velkých Pavlovic, tak snad bude dobrý. To víš, většina dětí je ze sídliště Černý Most, obrovské anonymní sídliště na kraji města 😒

jahodnice
18. zář 2012

@vormoni
fotečky jssou krásné, moc se mi líbí ta, jak malá tahá Kubíka za vlasy 🙂 , a s naušničkami je to už opravdová ženská

vormoni
18. zář 2012

@jahodnice Aha tak to jo..mě teda chutná asi každý,ale až druhý den se pozná,jak byl kvalitní..a to jsem holka z jižní moravy..! 😲 😉 No kéž by tady někde bylo něco kvalitního,zkusím se taky zeptat ve vinotéce.. 🙂 Jo na čerňáku jsem kdysi začínala,v tom centru u Marks a spencera...to už je let..sídliště tam bylo velké,taky ikea a horbach nebo bauhaus?Dnes tam prý roste něco velkého,nebo už vyrostlo..?

jahodnice
18. zář 2012

@vormoni
obchodní centrum na Čerňáku momentálně zvětšují, bude to tam obrovské. Jinak Marks and Spencer už tam není, docela mě to štve, občas tam mají pěkné hadříky za slušné peníze.
Kvalitu vína taky nepoznám, musí mi prostě chutnat, stejně tak i ten burčák. Pila jsem ho od neděle a špatně mi nebylo, tak snad byl kvalitní.

darazv
20. zář 2012

Ahojky holčinky moje tak mrcha dorazila dnes a pekne silná a bolestivá bodaj by nie ked meškala 7dní 😠 budem sa modlit aby bola posledná 😝 budem pit kontryhel ten mi vzdy pomaha a dej sa zazrak boží 😀 inač gennet idem zrušit pretoze ideme kupit domcek a tam pojde vela penazi a o praci ani nehovoriac tak aspon pridem na iné myslienky a mozno sa ani nenazdam a otehotnem prirodzene ,,kiezby,,, 🙂 a ak nie do 2ivf pojdem az po novom roku,,takže co chvila nebudem uz pražáčka ale z kolína je to male mesto kouřim 😉

jahodnice
20. zář 2012

@darazv
Gruatujuji k novému domečku, to je super, že už jste ho našli. Změna prostředí a starosti kolem domku tě přivedou na jiné myšlenky a třeba se miminko zadaří přirozeně., to by bylo úplně nejlepší. A co fotečka domečku, máš nějakou?Já očekávám mrchu příští týden ve čtvrtek, kdyby nedorazila, vůbec bych se nezlobila 😉

darazv
20. zář 2012

@jahodnice dakujem fotku bohužial nemám lebo to sme našli cez priatelovho kolegu sme boli prvy zaujemcovia ani na net to ešte nedal ale potom to pofotím až ked urobime par uprav 😉 no mojka velmi by som ti priala mimi a mrcha aby nedorazila 😉

jahodnice
21. zář 2012

@darazv
@vormoni
Kočky, přeju vám krásný víkend. Zítra razíme na slavnostní oběd do restaurace a projít se po Praze a neděle asi bude ve znamení pracovních povinností - musím zpracovat osnovy na celý školní rok ☹

darazv
21. zář 2012

@jahodnice ahojky aj vám prajem prijemny vikend ja idem zajtra s mojou laskou do prirody aj s miminkami 😀

jahodnice
22. zář 2012

@darazv
tak si víkend pěkně užijte. Budeš mít u domku zahradu, aby měli psíčci kde běhat?

vormoni
22. zář 2012

@darazv Ahoj,tak to je super zpráva,že ste našli domek a určitě i klid,ten se bude hodit až tam budeš venčit psíky a děti🙂Také myslím,že se starostmi o dům přestaneš myslet na otěhotnění a mohlo by to přijít samo,což ti přeju🙂Doufám,že až bude domek váš,dáš fotečku,abys to ted ještě nezakřikla vid? 😉 Tak pěkný víkend a zase se ozvi 🙂

vormoni
22. zář 2012

@jahodnice Tobě také krásný víkend,slavnostní oběd...něco mi uniklo?Nebo jen tak? 😉 Tu prácičku ti nezávidím,asi je toho hodně ,když je to na celý rok,co..? 😒 My budem mít víkend obyčejný,táta je dnes na ryb.závodech,já vstávala před chvílí,nemusím vařit,takže jsme s malou nespěchaly 🙂 Kubík si zatím pustil pohádky 😎 Včera jsem měla poprve od porodu sex a nebolelo to,tak jsem ráda.. 🙂 Ale ještě musím koupit antikoncepci,aby jsme si nemuseli dávat bacha.. 😅 Další přírůstky raději přeju vám oběma 😀 😀 😀

jahodnice
22. zář 2012

@vormoni
budu mít v pátek narozeniny,přijedou naši a asi i tchánovci, takže ve dvou to oslavíme už dnes. Na pátek nadělám řízky a velikou mísu bramborového salátu, zákusky koupím, nechce se mi nic péct, chlebíčky budou domácí.
Je to paradox co, nejdřív jít na IVFko a pak přemýšlet o antikoncepci. Jak je v Rakovníku? Tady ráno pršelo a teď je zamračeno 😒 rozmýšlíme se, kam vyrazíme za papáním - asi do centra, je tam dobrá pizzerka

vormoni
22. zář 2012

@jahodnice Aha,tak to jo 😉 Takže přeju předem hodně zdraví a více štěstí a pěknou oslavu 😎 😀 u nás taky v noci lilo,ted už ne a vykukuje sluníčko 😉 jojo,dlouho jsem se ted chránit nemusela,rok a půl jsme trénovali,pak 4x inseminace a nakonec až umělé.. 😲 Nejradši bych se necpala ničím,když vím jak nám to takovou dobu nehrozilo..ale náhoda je blbec a nerada bych pak řešila 2 proužky na testu.. 🤐 Dva caparti nám stačí,to štěstí přenechám opravdu lidem,co se poctivě snaží 😉

darazv
22. zář 2012

@jahodnice mojka ty si tiez v znamení panny? 😀 tak prajem všetko naj naj najlepšie vela zdravička štastícka a hlavne vytuženeho miminka 🙂

darazv
22. zář 2012

@vormoni dakujem tiež si myslim ze pridem na iné myslienky pretože práce tam bude kopec 😠 ale kedze ja som taka neposedna vrtula tak sa teším holky píšem z mobilu na rychlo tak sa majte zatial krasne pa pa

jahodnice
22. zář 2012

@darazv
nee, já jsem už na váhy- narozky mám až 28.září na Václava, takže ani nemusím do práce, když je ten státní svátek.Moc děkuji za přání

darazv
22. zář 2012

@jahodnice jaaaj prepač ja som ta rozumela že tento piatok budes mat narodky 😝 vahy je moja mamina a je velmi velmi dobručka 😀

jahodnice
23. zář 2012

@darazv
nic se neděje, asi jsem to špatně napsala. Prostě jsme si s Jirkou dali slavnostní oběd dřív, protože o víkendu budu kmitat kolem našich a jeho rodičů, ale dárek dostanu až v pátek.Můj taťka je taky na váhy, je fajn

darazv
23. zář 2012

@jahodnice moja laska my včera bonbonieru kupila a ja sa ho pytam či niečo oslavujem a on jasnééé dnes je českom kalendari Darinka 😀 tak ma potešil že by som najradšej....ale kedze mam mrchu tak prd z toho 😝

jahodnice
23. zář 2012

@darazv
tak ti taky přeju k tvému českému svátku vše nej. A přítel je Čech?Víkend byl fajn, ani se mi nechce zítra do práce...Teď se dívám na Ženy v pokušení, vidím to už poněkolikáté, ale pokaždé se dobře pobavím

darazv
23. zář 2012

@jahodnice dakujem nie nieje on je slovak 😉 ja kukam československo ma talent 😉

jahodnice
23. zář 2012

@darazv
mě už tyhle soutěže nějak nebaví, je jich v poslední době nějak moc

jahodnice
30. zář 2012

@darazv
@vormoni
tak, prodloužený víkend za námi a zítra opět do pracovního procesu 😒 v domě další dvě čerstvá miminka, brečí to tu ze všech stran. Doma jsme dlouho diskutovali co a jak dál. Na IVF už rozhodně nepůjdeme,ani na IUI - úspěšnost je malá a musí se brát utroš a mně z něj bylo vždycky pěkně blbě. necháme to na přírodě, i když víme, že šance je téměř nulová. Přeci jen je mi už 38 a nechci si tělo huntovat dalšími hormony a stresem. Pokud se stane zázrak, budeme šťastní, ale s pomocí CARu už to zkoušet nebudeme. Řešila jsem to v hlavě opravdu dlouho a pomalu si začínám zvykat na to, že dítě prostě mít nebudu. Naučím se s tím žít, i když vím, že se s tím nikdy nesmířím...

vormoni
1. říj 2012

@jahodnice Ahoj,no tak to je mi líto,že ses tak rozhodla..chápu ,že je to dost těžké,ale úplně to vzdát ?.. ☹ Není jiný lék,který bys mohla brát?Mě utroš nic nedělal.. 😕 Doufám,že vaše rozhodnutí ještě změníte.. 😅 😕 Miminka kolem ti nedají spát,uvidíš.. 😉

majka43
1. říj 2012

Náhodou jsem narazila na vaší diskuzi
@jahodnice nevzdávej to, nech si napsat místo utroše Crinone, nic nedělá a je možná ještě lepší. Já to taky mockrát vzdávala a už rozjíždím další kolo a to mě je 46.

jahodnice
2. říj 2012

@majka43
díky za povzbuzení, možná, že si to celé ještě rozmyslím, ale moc šancí tomu nedávám

darazv
2. říj 2012

@jahodnice no vidiš toto je u mna ženska s velkym Ž
@majka43 netreba hladiet na vek ked tužíme po mimi ideme aj cez mrtvoly jak sa hovorí 😉 držím palčeky 😉

darazv
9. říj 2012

@jahodnice
@vormoni Ahojky holky pred tyzdnom som jednej babenke poslala lieky ale bohuzial ja sprosta som ich poslala v klasickej obalke samozrejme posta zlyhala ale lieky su fuč som z toho mimo babenka mi nabila kredit za lieky dnes som jej ho nabila naspat ja ale co ma najviac serie ze som prisla o prachy a ona mala zacat od piatku ivf ale vraj si uz zohnala lieky porazí ma!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru