KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
4. pro 2011

Jasné budeme maminy 😀 no uvidim čo povie doktor mam ešte 5 pokusov na ket,ale vela bab chodi hned na ket čo viem a vyšlo im to aj.No možno budem mat mesiac pauzu lebo podla všetkeho mi to aj tak vychadza cez sviatky a vtedy bude car určite mat volno.Zajtra mam ist na krv sice zbytočne a pritom sa hned dohodnem na schodzku s dr.

jahodnice
4. pro 2011

@darazv já si jdu s doktorem popovídat ve čtvrtek a ještě musím na ultrazvuk, měsíc po transferu musí všichni, i netěhotné. V caru mají poslední výkony 17.prosince, pak až v lednu. Ale když tak počítám, nestihnu ani leden, takže asi až únor, co se dá dělat...

blanula85
autor
4. pro 2011

@darazv to je mi moc líto,že to nevyšlo ☹ ,tak snad se tu co nevidět sejdeme abychom všecky oznámili že jsme těhule 🙂

vormoni
5. pro 2011

@darazv Ahoj,tak to mě taky mrzí, že to nevyšlo.. ☹ Uvidíš co ti ted doporučí doktor,a u dalšího pokusu budu držet palečky..Hlavně neztrácej naději,jednou se to podaří🙂

vormoni
5. pro 2011

@blanula85 Ahoj,tak už dorazila,to je škoda,vid.. ☹ Tak ať ti doktoři vysvětlí vše ohledně tvých ebryek a řeknou ti jak dál,a dodají optimismus do dalších pokusů a ať se brzy dočkáš // na testíku.Hodně štěstí,všem🙂

dinulka
5. pro 2011

Ahoj holky mohla bych se k vám přidat?dneska jsem 7den po ET se dvěmi embryjkami 🙂 🙂 🙂 dneska jsem to nevydržela a udělala testík a nic ☹ ale asi je to moc brzy 😒 kdyz jsem odchazela z nemocnice tak mi sestra říkala,že mužu začít krvácet či špinit,dosud se nic nedostavilo tak nevím zda je to dobře nebo to k tomu patří,když se miminka zavrtavají.mate některá prosím zkušenosti?citím se dobře jen mě šíleně bolí prsa,mam předepsany utrogestan 3x2 zavádět a 1-1/2-0 prednisol a Femibion .VORMONI-GRATUJI K MIMINKU 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!! a všem maminkam taky GRATUJI!!!!!!!!

marsik82
5. pro 2011

@dinulka Ahojky zdravím tě a vítám tě tu. 7 den po ketu je ještě brzy na testík. Skus to tak za dva dny. Mě se ukázala slabonká čárečka 10 den od kutu. Jinak prsa mě bolela taky a to dost. Tak držím palečky ať se ukážou ty // čárečky.

vormoni
5. pro 2011

@dinulka Ahoj,vítej v klubu🙂Také myslím,že je brzy na test,zkus to až 10.den a i pak se ještě nemusí nic ukázat,tak nebude smutná..i když se dvěma embryema to bývá dřív.. 😉 Jinak já jsem lehce zašpinila asi 8.den večer a další dny nebylo nic..tak jsem usoudila,že by se mohlo akorát uhnízdit,a desátý den už tam byly // čárky,i když to chvíli trvalo té druhé..Prsa bolely a bolí furt,také trochu píchalo v břiše.. 😵

darazv
5. pro 2011

Tak holky krv negativna a u nas caru robia aj cez sviatky takže mam prist na 10DC ,13.12 na ultrazvuk a možno to stihnem pred vianocami tak do tretice všetko dobre 🙂 tehulkam prajem všetko dobre a netehulkam skoré tehulkovanie 🙂

vormoni
5. pro 2011

@darazv Tak to bude prima,když to vyjde ještě před vánocema,držím palce🙂Hned to bude veselejší:o)

jahodnice
5. pro 2011

@darazv
tak to je super, že to stihneš ještě do Vánoc, já to vidím na únor, ale ještě se poradím s doktorem ve čtvrtek.

darazv
5. pro 2011

@jahodnice tak sa dohodni tiež pred sviatkami a budeme tehule už poo novom roku a spoločne si na to pripijeme 😀

jahodnice
5. pro 2011

@darazv
ráda bych,ale v tomto cyklu to už nestihnu a v caru pracují jen do 15.prosince a pak až po novém roce, předběýně jsem počítala, že to nestihnu ani v lednu, vychází mi to tak na začátek února. Ale připít si můžeme dvakrát, na tvoje těhotenství a pak na moje. Důvod k oslavě se vždy najde 🙂

s.nek
6. pro 2011

holky, pár dní jsem tu teď nebyla, protože byl manžel doma a nějak jsme nic nestíhali a taky jsem pořád šíleně unavená, takže v každé volné chvíli spím 🙂
@darazv @blanula85 moc mě mrzí, že vám to nevyšlo, příště už to určitě vyjde!!!
@marsik82 moc gratuluju k //
@vormoni já jsem na krev kvůli potvrzení taky nešla, taky až 14.12. na ultrazvuk, ale už se nám to krátí, už je to jen 8 dní 🙂 jinak testík mi zas zesílil, 19. den po KET už byla testovací čárka silnější než ta kontrolní, tak snad je vše v pořádku a HCG stoupá. Jinak nevolnosti pořád, sem tam takové jemné popíchnutí v podbřišku a neskutečná únava, myslím, že se drobkům daří dobře 🙂

vormoni
6. pro 2011

@s.nek Ahoj,tak to jo.. 😀 mě nic není ,ani únava moc ne,tak jsem si pro jistotu udělala kontrol.test,jestli je to stále tam a naštěstí jo,a víc než přesvědčivě..Já už se nemůžu dočkat,až za týden pojedeme na tu kontrolu,jen doufám,že nás potěší..Stále řeším,od kdy mám počítat datum početí,myslela jsem tak že od uhnízdění ale ted si myslím,že je to hned datum přenosu embryí/a + ještě by se mohli přičíst i dny jak dlouho byli oplodněné než je zavedli,což u mě bylo 5dní..zajímá mě to proto,jestli už budem toho 14.12.tak velký,aby už bilo srdíčko(v nejlepším případě..)..asi moc brzy ne?

s.nek
6. pro 2011

@vormoni právě taky nevím, jak se to počítá, ale myslím, že srdíčko už určitě být vidět může, kór u tebe, ty jdeš vlastně o týden později od přenosu než já, no jsem zvědavá, a jsem ráda, že to teď tak letělo, protože už se nemůžu dočkat, negativní zprávy jsem si zakázala, takže já řeším jen to, jestli bude jeden nebo dva, to bych byla na vrcholu blaha, protože jsme vždy chtěli tři děti a já jsem manžovi oznámila, že do toho už znovu nejdu, u dcerky to byl taky boj, teď ani nemluvím, po třetí na to fakt nemám, leda že by to byl nějaký zázrak z hůry 😀

z4401
8. pro 2011

@dinulka Ahojky, take te tu vitam a drzim palecky at se embryjka krasne zabydli 🙂 7 den po ET na test je opravdu moc brzo a jak pisi holky, zkus to tak nejdriv 10 den. Ja take testovala 10 den a byl tam slaboucky duch a o 2 dny pak pozdeji uz to bylo zase o neco vice videt. No a prsa můžou bolet s utrogestanu, na nekoho tak pusobi. Ja s nim ale nemam problem, zadne zavratne zmeny. Drzim palecky at jsou na testiku //

z4401
8. pro 2011

@vormoni Ahojky, jak se vede tehulko? Reknu ti, ze te ve vasem CaRu poradne napinaji, az tak za dlouho na kontrolu, to ja bych asi nevydrzela 🙂 Nevim jak je to presne se srdickem, ale mam dojem, ze srdicko jde videt az tak od 6 tydne a to se snad pocita od prvniho dne MS jako u bezneho tehotenstvi. Tak treba uz tam bude 🙂 Budu drzet palecky.
Ja jedu zitra znovu na krev a na UTZ, doktor se kukne kde se prdola nachazi, tak snad bude na dobrem mistecku. Zatim se citim stale stejne, zadne zmeny, az na to, ze jsem totalne nachcipana, kaslu jak tubera a do toho to chytla mala s horeckou, tak doufam, ze se me horecka vyhne. Dnes jsem si delala pro jistotu kontrolni testik a jsou tam krasne zretelne // 🙂) tak me to uklidnilo.

vormoni
8. pro 2011

@z4401 Ahoj,mám se ok,žádné změny u mě nenastaly.. 🙂 Je to zvláštní,že mě nikdo s tou krví nekontroluje,asi si říkají ,že bud to buď bude ok a nebo by to odešlo samo..Každopádně při prvním těhotenství jsem šla na kontrolu taky až tak za měsíc nebo aspon 3 týdny co jsem volala svému gynekologovi,že mám dvě čárky..i tenkrát mě to udivilo.. 😲 No ted už to vydržím,14.12.je už za chvíli.. 😉 Poslední MS jsem měla 23.10.tak doufám,že už tam opravdu uvidí srdíčko a bude vše ok 🙂 Já byla nachcípaná hned po přenosu,to jsme se bála že se embryo ani nemůže uchytit při těch otřesech,jak jsem kašlala..nic moc na psychiku.. 😒 Ted jsme naštěstí ok,ani malej nic ze školky nepřinesl,snad budou vánoce bez nudlí.. 😀 Tobě přeju brzké uzdravení a u dr.ať je vše ok🙂

jana321969
8. pro 2011

@darazv ahoj čím jsi stimuloval ato jsi musela mit silne davky jako ja mela nizke davky 6-9 vajicek, ty jo 42.

jana321969
8. pro 2011

@darazv ahojte holky ja mela krev taky negativni a MS dosla do 4 dni po vysazeni utreogestanu a ani ne nejak extra silná, škoda, že nemáte taky mražaky bohužel ani jeden, takze z kraje unora znovu do boje ale ted do minimalky. Holky dluho jsem tu nebyla tak Vám všem posílam pozdrav a jak bude chvíle ozvu se. 🙂 🙂

jahodnice
8. pro 2011

@darazv
ahoj, tak jsem byla u doktora, na další pokus KET půjdu asi začátkem ledna a doufám, že to bude naposledy.

darazv
8. pro 2011

@jahodnice no verím tomu že to budeš mat posledny a hlavne uspešny KET 🙂 prajem ti to z celeho srdca no ja uvidim jak budem na tom 13teho ked pojdem na utrazvuk možno nakoniec pojdem jak ty v lednu ak nebude oki sliznica 😵

jahodnice
8. pro 2011

@darazv
taky ti přeju úspěšný KET. Dočkáme se miminek, věřím tomu

darazv
8. pro 2011

@jana321969 ahoj praveže ani nie pichala som len puregon davky 150 a to 6krat a potom cetrotide jednu injekciu

vormoni
8. pro 2011

@jahodnice Ahoj,tak už v lednu- to bude prima,za chvíli budeš zase v očekávání // čárek,budu držet palečky🙂

vormoni
8. pro 2011

@jana321969 Ahoj Jani,tak hlavně at jsi v pořádku a další pokus bude určitě ten pravý..Držím palce už ted🙂

jahodnice
8. pro 2011

@vormoni
Jjinou možnost než // si nepřipouštím 🙂

s.nek
8. pro 2011

@jahodnice @darazv holky moc vám přeju, ať už je to tentokrát úspěšný KET

@vormoni prosím tě, máš taky tak nafouklé břicho? já si připadám jak s dcerkou tak v 13-14tt a to jsem taky nebyla žádný drobek. nevím jestli to je tím prednizonem a jsem jen nalitá vodou nebo těma hormonama, že mám nafouklou dělohu, ale je to hrozné, o víkendu jedeme na rodinou návštěvu a rozhodně bych to ještě nechtěla říkat, když to není ani potvrzené ultrazvukem a připadá mi, že to každý musí poznat... musím koupit nějaké maskovací oblečení 🙂

jahodnice
8. pro 2011

@s.nek
díky, snad to vyjde

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru