KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
9. dub 2012

Ahoj holky tak aké ste mali Velikonoce?U mna je to den ako každý iný a navyše som bola aj v práci 🙂 Ale moja láska ma aj tak ráno pokrstila vodou 😀

jahodnice
9. dub 2012

@darazv
ráno jsem dostala pár ran hodovačkou, ale jen tak symbolicky, abych neuschla 🙂 . Koledníci žádní nechodili,tak jsme kolem 11.hod.vyrazili do Hornbachu a do Makra. V Hornbachu jsme si koupili poličku do koupelny a líbil se nám zahradní nábytek na balkon, ještě se podíváme jinde,ale asi ho nejpíš koupíme. a v Ikea máme vybranou na balkon lavici s úložným prostorem.Alespoň. že se počasí trošku umoudřilo, i když to vypadá, že ne na dlouho ☹
A co ten domeček?

darazv
9. dub 2012

@jahodnice S tým domčekom som písala už 🙂 neberieme ho nieje komplet urobený bola by velka investice do neho aby bol obyvatelní 😒 tak pozeráme iné..Tak si mala nakupnú horúčku aspon 😉

vormoni
10. dub 2012

Ahoj holky,tak já měla velikonoce v klidu,chlapi odjeli v 9 hod a vrátili se až v 17hod,s plnou igelitkou a košíkem 😲 Jen vařených vajec máme 20ks!Pak že lidi nemají peníze.. 😝 Budu holt dělat salát,pakšpenát a pak už nevím..ALe už včera jsme měli docela na ně chut,malý snědl 2 jen tak a my si dali na chleba 🙂 U mě nikdo nebyl,kamarádům to asi k nám přijde daleko.. ☹ No co vnucov 😢 nikomu nehodlám.. 😠 U nás dnes deštivo,včera ale slunečno i když zima..
@jahodnice Tak máte něco nového do bytečku,také jsme byli v sobotu v hornbachu,taky v obi a baumaxu..sháněli jsme pro změnu masožravkya já kytky na chatu.. 🙂
@darazv -tak hodně štěstí při dalších typech na domek,ať najdete 😀

z4401
10. dub 2012

Holky tak u nas bylo veselo az po obede 🙂))) Dopoledne sama doma, muj sel na smigrus s malou ke znamym a prisle az kolem 13 hodiny, to ja rychle Nell obidek a alou spinkat a chvilku na to k nam prisli snad vsichni chlapy s detima z vedlejsi ulice 🙂))) takze bylo veselo a barak vzhuru nohama. Nastesti po hodince si pro ne prisly manzelky (teda spis jen pro deti, ze je krasne at jdou ven) tak jsem oblekla i ja Nell a vyrazili jsem do ulice a chlapy jsme nechali u nas doma at si popijeji, no to pak take vypadalo!!!!!Takze uz ted se fakt tesim na dalsi rok 😝

jahodnice
10. dub 2012

@vormoni
taky jsem si dneska koupila další kytičky na balkon, anglické muškáty, nádhera. V neděli se ještě zastavím na Mělníku v zahradnictví pro fuchsie. Už aby bylo teplo a mohla jsem kytky dát ven, mám to v obýváku jako v zahradnictví 🙂

jahodnice
10. dub 2012

@darazv
něco určitě najdete,domů na prodej je hodně. Mám ale pocit, že buď jsou předražené nebo v katastrofálním stavu ☹

darazv
10. dub 2012

@jahodnice dakujem hádam niečo najdeme len nechceme to nijak uspěchat 🙂 no práveže nehnutelnosti šli dole ale mimo Prahy samozrejme 😒 Ten dom čo sme šli kuknut tak je možné ak sa nenajde zaujemca pojde majitel s cenou dole,,ak ho dá dole o cca 200tisíc brali by sme ho hned 😉

darazv
10. dub 2012

@z4401 Tak si mala veselo 😀 Dnes si 5 den po ET ako sa cítiš?kedy budeš testikovat či to nechaš až kým pojdeš na krvičku?Pytam sa len preto lebo čo viem pri ET niektorým babenkám ukazalo // už na 7 den 🙂 každopadne držím silno palčeky a verím tomu že si tehulka 🙂

darazv
10. dub 2012

@vormoni ahoj tak ste mali vajcoví den 😀 každopadne som rada že cena vajec šla dole aj ked je to stále vela ale čo už 😠 kde sú tie časy ked len nedavno 10vajec 20kč,,,kúpim si slepicu a budem ju mat na balkone 😀 Ako sa má princeznička kope ta v brušku?kedy maš presne termín vlastne?

darazv
10. dub 2012

Holky o tyžden o takomto čase už budem vediet na čom som už aby bol další utorok 😠 len sa bojím že ak mi zistia nahodou že vytvaram protilatky na embrya tak čo som čitala je tam doba liečenia 3 mesiace ,,vraj ti nasadia prednison a chraneny pohlavny styk kondomom 😒 tak to ma asi porazí,,,, 😠

z4401
10. dub 2012

@darazv protilatek se neboj!!!! Ja mam take protilatky na manzela a ja jsem ani zadnou lecbu prednisonem nemela. Jen jsem pri kazdem a to i ted pokusu beru Prednison jednu tabletku denne. Takze v klidu. Navic na klinice kam chodim ja, ho davaji snad kazde po ET preventivne. Budu drzet palecky at to utece a je utery a ty vis vic a muzete se uspesne vrhnout do mimiskovani.
Ja testikovat zatim nebudu, je to brzo. Nejdriv az pristi tyden a to asi den pred krevnim testem at jsem pripravena a nejsem zklamana. Mam mekou povahu a bojim se, ze bych se tam rozbrecela vis 😉 takze jeste je cas. No a pak jsem mela Pregnyl a ten se myslim v tele drzi dlouho. Jinak se citim stale normalne, takze mam i trochu obavy, ze nic ☹ nic me neni. Ale ani pred tim me velice nic nebylo, ikdyz jsem mela v obdobi nidace spineni a ted nic 😒 no a spanek, ten se u me zmenil. Nemuzu vubec v noci spavat, porad se budim, hruza!!!!!!!!!!!

vormoni
11. dub 2012

@z4401 Tak zrovna nespavostí jsem trpěla také..Časem se to upravilo,jsem ted mín unavenější po ránu,kolikrát jsem si šla lehnout co jsem malýho odvedla do školky a ted už nechodím.. 😉 S testem určitě počkej nejmíň 10den,pocity,změny jsem já také neměla..akorát se mi zdály naběhlé prsa,ale to mohlo být i předmenstruační..Každopádně jsem ráda,že to tak nebylo.. 🙂 Když nebudeš špinit při zahnízdění,tak to prý také nic neznamená,u mě to proběhlo 7-8den po ET..Tak hlavu vzhůru a vydrž🙂 😀

vormoni
11. dub 2012

@darazv Ahoj,to jsme měli a ještě nějaký den s vejci proběhne.. 😲 Princeznička kope,není to tak strašné,ještě je malá ,ale umí takovou specialitu:kope mě i dovnitř těla,což je dost nepříjemné,vždycky si myslím,že jsem se na něco napíchla,jak to zabolí..Kubík mě kopal jen směrem ven,tahle tam dělá větší rodeo.. 😀 Termín mám 29.7.podle MS a podle pohybů 31.7. 😎 Držím palce,at se dozvíš,co a jak a i s těmi protilátkami bych se taky nebála,četla jsem co říkala z4401,o větší léčbě nic nevím..Určitě postačí brát ten prášek 😉

z4401
11. dub 2012

@vormoni No ja prave u kazdeho ET nebo KET zaznamenala take spineni a tentokrat nic. Tak uvidim. Hold nadeje umira posledni 🙂))) a zitra to bude vlastne tyden od ET 🙂

vormoni
11. dub 2012

@z4401 Právě,ještě máš čas na zahnízdění ,já to měla ten 8.den tuším..tak neztrácej naději 🙂 Hlavně mysli pozitivně 😎 Držím palce 😀

darazv
12. dub 2012

Ahojky holčiny to počasie je fakt bláznivé však čo sa dá čakat od apríla,do 14tej pršalo dost a potom začalo slnko svietit 😀 Ako píše Monika to nič neznamená u každej je to inak takže pekne krásne hladkaj bruško pretože ti tam rastie plod lásky 😉 Monika to vieš je to holka tak musí kopat viac aby si vedela že tam je 😀 dúfam že sa toho dožijem aj Ja,,

z4401
12. dub 2012

Holky tak my máme doma pěkné nadělení :( Nellinka celou noc problinkala, takze nejaká střevní viróza, dnes byla jak bez tělíčka, velice nic nepojedla. Chudinka malá. Já jen doufám, že to nechytnu 😒

vormoni
13. dub 2012

@z4401 Chudinka malá,to jsme zažili jen jednou a do toho i průjem,. ☹ Jenom ležel a taky nic nemohl sníst,dopručovali nám pít po lžičkách colu a jídlo až si řekl,jen suché..Nejhorší je když je dítě hubené,aby přitom nezhublo ještě víc,a to my jsme naštěstí měli zásoby.. 😉 Hlavně abys to teda nechytla i ty..u nás to bohužel tak nebylo a postupně jsme odpadli všichni,já naposled... 😒

vormoni
13. dub 2012

@darazv Určitě se dočkáš i ty,musíš věřit 🙂

z4401
13. dub 2012

@vormoni Tak nase Nell ma 12 kg, coz nic moc :( tak snad se z toho vyhrabeme. V 11 mam volat doktorce, poslala na rozbor moc, moc se ji to nelibilo :( Ja se toho fakt bojim abych to nechytla, to by v pripade pozitivniho tehu asi nebylo moc dobre, ikdyz zatim jako tehu se opravdu vubec necitim, tak kdo vi zda nebude jen / :(

vormoni
13. dub 2012

@z4401 Tak snad to malá dobře zvládne a brzy budete v pořádku,a hlavně ať se to vyhne tobě,mohla by to být komplikace.. 😕 Držím moc palečky 🙂

z4401
14. dub 2012

Dobre rano holky, ja jsem blka, ale nevydrzela jsem to a dnes rano jsem testikovala 😉 a divejte:

z4401
14. dub 2012

Je tam duch 🙂 Myslite, ze by to mohl byt jeste nasledek Pregnylu? Ten jsem pichala pred 14 dny v sobotu vecer a zitra bych mela teoreticky dostat mrchu!!!!!!

darazv
14. dub 2012

@z4401 velka gratulace 😀 pregnyl to určite nieje a možeš sa pekne tešit s tehulkovania 😉

z4401
15. dub 2012

@darazv Dekuji, snad to vyjde 😉

z4401
15. dub 2012

Holky dnes jsem si delala znovu testik a ejhle, druhá čárka tam stále je 😉 stejná jako včera, možná o kapáneček silnější. Tak uvidím třeba v úterý, zda bude silnější 😉

jahodnice
15. dub 2012

@z4401
super, vypadá to, že to vyšlo, veliká gratulace

vormoni
15. dub 2012

@z4401 No tak to je bezva,krásný duch a když sílí,je to sepéééér🙂Moc gratuluji 😀 A jak je malinké? 😕 My jsme včera večer dorazili na Mor k rodičům a nad ránem malý musel na velkou,pak blinkal a do rána měl průjem..A celé dopol,tak je to asi někde ve vzduchu.. ☹ My s manželem naštěstí nic.. 😅 Dali jsme mu smectu,co nám půjčili sousedi a zdá se ,že to zabralo,odpol už nelítá..naštěstí to blinkání bylo jen jednou.. 😉 Tak uvidíme,to je radost 😒Ještě jednou gratuluji a držím palečky 😵 😵 😵

z4401
15. dub 2012

@vormoni a je je, takze uz je nejaky ten virus i u vas jo!!! :( tak to me mrzy, ze to postihlo prdolu maleho. Tak snad uz je to za vama a malemu bude jen a jen lip. Drzim palecky. My uz dobry, naposledy blinkala v patek a prujem nemame. Jen hold trpime, ze nemuzeme mlicko a jogurtiky. Ted se rano probudila a strasne plakala, ze chce jogurt 😢 Jinak Smectra je super na prujem, take ji mame v lekarne, sice to vypada hrozne ten roztok,ale pomaha 😉 Tak se drz at to nechytnes.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru