KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
19. dub 2012

@jahodnice No to věřím,musí to být náročné s normálními dětmi,a o to víc,že tam máte i nemocné.. 😕 Možná bys měla změnit místo,obor..ale v dnešní době je to risk 😒 ,práce je málo a jistota,že místo bude fungovat dlouhodobě není žádná.. ☹

vormoni
19. dub 2012

@z4401 Tak co,nikde nevidím zprávu o krvi,neříkej že hcg nenarostlo? ☹ 😕 Doufám jen ,že někde slavíte,přeju ti jen pozitivní zprávy.. 🙂 Držím palce 😀

darazv
19. dub 2012

@vormoni no ja som tiež nedočkavá kde sa nám tá Zuzka túla 🙂

z4401
19. dub 2012

Ahojte holky, nejak dnes nestiham a ted jsem si tak trochu sedla na pr..... krom toho teda, ze jsem si s malou po obede lehla a pak zase valily ven 🙂 vyuzivaly jsem jeste slunicka.
Jinak holky HCG 191 😉 takze to vypada na 1 mimi 😉 pry je to v norme. Jen me dnes pridali estrogen radeji, ze sice hodnota v norme, ale ze ji muzeme trochu zvysit. A pak jsem zacala trochu spinit :(

z4401
19. dub 2012

😉 Jinak přístí středu, teda už ted co bude jdu znovu na krev a uz i na UTZ, tak snad se mimi bude drzet

darazv
19. dub 2012

@z4401 Gratulujem to hcg je v celku dobré a neboj určite bude rást len hlavne bud klude a nič tažké nedvíhaj 😉

z4401
19. dub 2012

@darazv Dekuji moooooc, jen s tim zdvihanim to nebude velka slava. Sem tam se nevyhnu nadzvednuti male 😒 ale snad to nejak zvladneme. Jeste neni ovsem vyhrano.
Ted jsi na rade ty 😉

jahodnice
19. dub 2012

@z4401
gratuluji. Moje IUI se odkládá na příští měsíc, ta kravka doktorka co jsem u ní byla v pondělí nepoznala, že se blíží ovulka a řekla, že mám na další utz přijít dnes. Byl tam můj doktor a samozřejmě, že už bylo po ovulaci, takže měsíc čekání,ale na utz nebudu muset do caru,ale půjdu rovnou k němu a on jim tam jen předá výsledky. Tak to snad příští měsíc klapne

z4401
20. dub 2012

@jahodnice ty joooo, to si delas srandu ne????Jako doktorka nepoznala, ze se blizi ovulace!!!!!Tak to je fakt kdyz to tak skarede napisi "na podrzce"!!!!!! To snad neni pravda, a tak se tu to krasne rozjizdelo a ja doufala, ze budes ted na rade a ze se IUI podarila, ach jo. Tak at ten mesic rychle utece a muzete se na to vrhnout. No a nebo at vubec mrcha nedorazi a ty jsi uz ted tehu a to spontanne 😉 to by bylo nejkrasnejsi. Drzim palce

vormoni
20. dub 2012

@jahodnice Tak to je výborný,od čeho tam je,co? ☹ Která to byla? 😲 No co se dá dělat,když to tak posr..musíš počkat další měsíc,a třeba jste to s přítelem zrovna trefili co? 😉 Držím palce 😎

vormoni
20. dub 2012

@z4401 Tobě gratuluji,neznám jaké mají být hodnoty hcg,ale když řekli že je to v normě,tak je 😎Opravdu bych se pokusila nezvedat malou,i to špinění může být z toho..tak opatrně.. 😕 Ted záleží na všem.. 😅 Odpočívej co to jde,držím palce na další krvi i UZ 😀

jahodnice
20. dub 2012

@vormoni
ta paní chytrá byla Jaržembovská

jahodnice
20. dub 2012

@vormoni
@z4401
taky ve skrytu duše doufám, že jsme to trefili na IUI nebudu muset 🙂

darazv
20. dub 2012

@jahodnice Ahojky tak to je strašné toto tí dr si robia asi srandu 😠 ale možno je to fakt dobré znamenie a podarí sa prirodzene 😝 prajem ti to z celeho srdca.

z4401
20. dub 2012

@jahodnice mocinky držím palečky aby IUI už nebyla třeba. Moc moc moc

jahodnice
20. dub 2012

@z4401
@darazv
díky za podporu. A úplně jsem zapomněla na zlatý hřeb toho všeho, protože jsem přešvihla počet utz za čtvrtletí, které hradí pojišťovna , zak mě ta včerejší legrácka stála 350 plus 30 regulační poplatek ☹

z4401
20. dub 2012

@jahodnice cože???? To já ani nevím, že je nějaké množství UTZ co hradí pojišťovna!!!!!! Tak to je síla. Za co všechno musíme platit abychom se dočkali mimuška 😖

jahodnice
20. dub 2012

@z4401
české zdravotnictví, to je fakt síla ☹ a to ani nemluvím o nemocnicích. Na podzim jsem 2 dny ležela v Motole, večer se nevaří, k večeři jen suchá houska a žervé, druhý den rohlík a ten nejlacinější,nejhnusnější jogurt, takže mi nezbylo nic jiného než se sebrat a koupit si jídlo v bufetu. A za to chtějí 90,- denně...Být tam delší dobu tak prožeru výplatu...

z4401
21. dub 2012

@jahodnice jo jo nase zdravotnictvi je ..... no radeji no coment. Ja kdyz se narodila mala a ja byla po cisari a nemohla jsem chodit a byla ten den zrovna sama na pokoji, tak me nemel ani kdo prihlidnout malou abych odnesla tacek od obeda a predstavsi, ze v kuchyni ne me vyjela kucharka, ze je to uz vsechno odvezeny, ze je to pruser, ze po me bude chtit 2500 Kc, ze ji budou pokutovat, ze neodevzdala vsechny tacky atd. No des. Ja na ni hledela jak na vola, rekla ji svuj nazor a pak jak jsem dosla do pokoje tak jsem to tam pekne obrecela. Hormony se mnou cloumaly a jeste nejaka furije na me vyjela. No manzel kdyz to zjistil, tak chtel na ni hned vyletet!!!!!!!!!!!! DES

darazv
21. dub 2012

Ahojky holky o tom zdravotnictve sa ja nejdem radšej ani vyjadrovat načo,,,? iba čo by som nervy chytila 😠 Prajem každopadne príjemny víkend nikým nerušený 🙂

vormoni
21. dub 2012

@jahodnice No potěš,koukám ,že asi měla své dny.. 😕Je to k vzteku..tak držím palce.. 😉A přeju všem pěkný víkend,i když u nás zatím dost větrný... 😅

vormoni
21. dub 2012

@z4401 Tak to se nedivím,žes na ni vyjela,já bych seřvala ještě jí,jakto že ti to nikdo nepřišel uklidit..že to není tvoje povinnost ne? 😠 No jde to s nima od desíti k pěti,já jsem zvědavá na změny po 5 letech,co jsem u nás rodila..Na pohled je nemocnice furt stejná a porodnici dokonce hrozilo že ji zavřou.. 😕 takže pochybuju v nějaké zázraky,ale mě se tam minule docela líbilo..tak stačí když to nebude horší a lepší jen potěší.. 😅

vormoni
21. dub 2012

@jahodnice To jsem také netušila,že je to nějak limitované ty ultrazvuky,at jdou někam!.. 😠

vormoni
23. dub 2012

@z4401 Tak jak je těhulko?Kdy jdeš na další krev? 🙂

z4401
23. dub 2012

Holky a kolik teda můžeš mít těch UTZ hrazených pojišťovnou?????

z4401
23. dub 2012

@vormoni Achojíííííček 😉 další kontrola a krev i s UTZ je ted ve stredu 😉 coz je vlastne za chvilku. Uz se tesim a doufam, ze bude vse O.K. a mimi bude tam kde ma byt a krasne roste. Nejak mam z toho strach, abych nebyla zase zklamana jak na podzim 😒

vormoni
23. dub 2012

@z4401 Ahoj,no to snad ne,určitě to ted vyjde,to už by byla smůla smůlovatá.. 😕 A co bys raději,jedno mimi nebo dvě? 😉 Držím moc palečky,já jdu na kontrolu zítra,tak jsem zvědavá,čekají mě testy na cukrovku,u prvního se toještě nemuselo,ted prý jo.. 😕

z4401
24. dub 2012

@vormoni Ahojky, tak drzim dnes palecky pri testiku at je vse v poradku. Ja jsem se testu na cukrovku u male hrozne bala, kazdy me rikal, jak je to hnusne a pritom to vubec nebyla pravda, byl to sice silene sladky napoj, ale dalo se to vydrzet 🙂 tak drzim palce.
Jinak doktor me take rikal, ze by to musel byt sileny pech, aby se mimi uchytlo v tom pahylu, kde je amputovan ten vejcovod :( tak snad tu smulu uz nebudu mit. Ale znate to "na pos..... i haj..... spadne" No radeji na to ani nemyselet.
No a jinak jsem chtela dvojcatka, ale podle HCG to vypada pry spis na jedno ☹ ale i tak jsem rada. Vzhledem k dnesni dobe, kdy je mit 3 deti prepych co se financi tyce 😉

vormoni
24. dub 2012

@z4401 Ahoj,tak kontrola v pořádku 🙂 Mimi má necelé 1kilo,rozměry akorát..na cukrovku mám jít do poloviny května,musím se tam objednat.. 😎 To víš že jo,hlavně at je tam v pořádku to jedno mimi😀 Zítra se ozvi,opatruj se🙂

z4401
24. dub 2012

@vormoni teda tak to krásně rosteme 😉 a cukrovka urcite dopadne dobre 😉 Zitra dam vedet, ale nejspis az odpoledne 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru