KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

dashi
30. srp 2012

@lucido Ahojky no střídavě, snad se uhnizďujou 😉 Jo a včera jdu nakoupit, nakupuju, nakupuju a u pokladny čumím jak vejr zavináče, makrela, tuňák,krabí tyčinky 😅 tak mi začíná dokonce i hrabat. Takže byla pomozánka z krabích tyčinek 😉

@pawlla jména bysme měli vymyšlený, ale to se může klidndě změnít - holčička Lucie, kluk Lukáš nebo Tomáš 😉
@blana12 Jinak u nás pauza na sex nevydržela 😉 , ale jen na krajíček, pro mě zažitek na prd, pač ten utroš to je teda věc 😵 + kondom, ještě že byl s vrobukama 😅

dashi
30. srp 2012

@lucido jo a dnes na tebe budu moc myslet a koukej dát info, jak jsi dopadla 🙂 🙂 Tak držím palce 😉

blana12
30. srp 2012

@dashi 😀 😀 😀 😀 , u nás zatím klídek 😀 Můj se baví prací na dvorku, takže večer je vyšťavený tak ho ani nenapadne něco zkoušet 😀
Za to já si pěkně vstávám už ve 3ráno 😨 , nemůžu spát, asi nervičky začínají pracovat, páč se se mnou nic neděje, nic mě nebolí 😖
@lucido Tržím pěstičky ke krásné sliznici 🙂
@pawlla bylo dnes testováníčko? 😀

dashi
30. srp 2012

@blana12 jo, jo, to jsem si taky včera myslela, když začal chrápat 😅 pak mě začal omakávat a bylo jasno 😉 prosím tě, neplaš se mnou se taky nic neděje, akorát mě teda včera pobolívalo v podbřišku, člověk neví sám co je to za příznaky ☹ já to přikládám hormonům 😉 já kupodivu taky vstávám jak čipera na 6 do práce 🙂 🙂 , ale mám budící předvoj od kocoura 😉

pawlla
30. srp 2012

@blana12 no dneska jeste ne ale uz to nemuzi vydrzet asi zas jeden test udelam 😀

blana12
30. srp 2012

@dashi jen si tak říkám, že u ET to je asi jiné, to jsem byla celkově nafouklá, teď u ketů nic takového, tak se v tom raději nebudu pitvat 🙂 Kocour mě u našich taky uměl pěkně probudit, a to jen tím že se na mě v kuse díval a v podvědomí jsem ho cítila jak čumí a bylo po spaní 😀 😀 Příští ntýden povalím do práce, doma vych to nevydržela 😀

blana12
30. srp 2012

@pawlla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pawlla
30. srp 2012

@blana12 ja bych sla nejradeji na krev abych vedela jak na tom jsem

blana12
30. srp 2012

@pawlla Máš tam dvě čáry 🙂 to je pozitivní a pro jistotu si skoč ke svému doktorovi na krvičku 😉

pawlla
30. srp 2012

@blana12 no ja tam prave nechci jit bude mi delat uzt jstejne nic neuvidi a bude mi hned cpat tehu prukazku a prenatal box uplne stejne jako minule minutu po vysledku jsem mela uz vse v ruce a nechci aby se ve me ted nekdo hrabal kdyz je to zbytecne

blana12
30. srp 2012

@pawlla A kdy máš jet oficko na krev do caru? Vydrž 🙂 , máš pěkně našlápnuto 🙂 Co bych za to dala být teď na tvém místě 😉

dashi
30. srp 2012

@blana12 jo jo po ivf je to úplně jiný, to bolí břicho pořád už jen z odebrání těch vajíček 😢 prostě buď v klídku 😉 ty příznaky má každá z nás jiný 😉 jo náš kocour je starej prudič, pořád si vymáhá pozornost a teď kort chce spát s náma v posteli je mu jedno, že se na něj občas namáčknem 😅 ani se nehne lump jeden 🙂 Ale jsem ráda,že mám doma trochu pozdvižení 😉
@blana12 no jasně zajdi si do labroky na krev, ať se konečně přestaneš stresovat těma // 🙂 😉

pawlla
30. srp 2012

@blana12 neboj vsak se za chvilku taky dockas // 🙂

blana12
30. srp 2012

@dashi To mi máme naramovaného v posteli psa 😀 přestěhovali jsme ložnici a2 měsíce jsme měli pokoj, no a už se naučila chodit i do nového, pořád jí nadávám ale má mě na háku 😀 😀
jdu za chvíli na kosmetiku, tak jsem zvědavá co mi řekne na tu moji pleť 😠

blana12
30. srp 2012

@pawlla Pořád v to doufám 🙂

dashi
30. srp 2012

@blana12 tak si to pořádně užij 🙂 🙂 je třeba si dělat radost. Já včera zavítala do knihovny a půjčila si 5 knížek pro inspiraci na pletení a háčkování, takže domácí práce na volný čas 😉 můžu plést i pro mimi, kolegyně je těhule tak jí to dyžtak dám jako dáreček 😉

absti
30. srp 2012

ahojky, můžu se přidat?
V srpnu jsem po skoro dvou letech snažení podstoupila první IVF. Asi po týdnu jsem měla ducha, který ale rostl asi jen 3 dny a pak začal zase mizet. Bohužel první IVF bylo neúspěšné a to mi zaváděli jednu krásnou blastocystu po prodloužené kultivaci. Ještě jednu blastocystu máme zamraženou a já teď nevím kdy je nejlepší jít na KET? Co myslíte, je lepší jít na KET hned nebo mezi první ivf a Ket šoupnout inseminaci?
"Jediné" s čím mám problém jsou NK buňky, které mám 18%. Na snížení těchto buněk beru Prednison.

pawlla
30. srp 2012

@absti ahojky ja myslim ze neni na skodu vyzkouset IUI i kdyz my jsem po prvnim neuspesnem IVF sli hned na KET a ted jsem 11 den do KET

pawlla
30. srp 2012

@blana12 a kolikaty jsi dneska vlastne den? A testovat budes kdy?

absti
30. srp 2012

@pawlla
a jak to vypadá, našla jsi //??

pawlla
30. srp 2012

@absti no ja jsem to nebydrzela a od 6 dne testovala ten 6 den to byl duch a dneska uz je pekna carecka .... Tak doufa. Ze je vse v poradku mam 2 embryjka v deloze tak jsem z edava kolik se jich tam udrzelo

absti
30. srp 2012

@pawlla
no tak to je krásný. Určitě bude vše v pořádku. Neboj 😉

pawlla
30. srp 2012

@absti noo ivf jsem se taky radovala z peknych // ale bohuzel jen chvili 😒 tak zed verim ze vse je v poradku

lucido
autor
30. srp 2012

@dashi @blana12 @pawlla Ahoj holky, ultrazvuk mám za sebou, sliznice 10mm, takže ve středu jdu na ketík. Od zítřka přidávám Utrogestan.

pawlla
30. srp 2012

@lucido ahojky tak to je super tak moc drzim palce at se to podari 🙂

blana12
30. srp 2012

@pawlla dneska jsem 3den od ketu, takže ještě brzo na testík 🙂
@lucido Ve středu budeme držet palce 🙂
@absti ahoj, já měla mezi ivf a ketem dva měsíce pauzu kvuli cystě. Myslím že na ket můžeš jít hned 🙂
@dashi Relax na kosmetice byl super 🙂 , Moje segra háčkuje zvířátka 🙂 Já si tak střídavě čtu nebo vyšívám křížkem obrázky a magnety pro děcka na charitu do dětských domovů.

pawlla
30. srp 2012

@blana12 tak to jo to je jeste oprvdu brzo a kdy chces testit? A jak se citis? Jedine co citim ja jsou praa dnesk je citim teda uz fakt poradne obcas pichne v podbrisu ale jen malinko a jinak nic

dashi
31. srp 2012

@lucido gratuluju ke sliznici, no vídíš skoro jsi to stihla v srpnu 🙂 😉 tak doufám, že v naší diskuzi vydržíš 😅

dashi
31. srp 2012

@blana12 no musím se něčím zaměstnat 😉 Včera mě teda chytla pěkná depka, nejspíš zapracovaly hormony 😝 Dneska u nás prší, tak možná zítra vyrazím na houby, taky jedna činost, která mě baví 😎

absti
31. srp 2012

@dashi
a rostou houby?
@blana12 Já na KET půjdu asi v říjnu
@pawlla teď se neboj, teď už je to 100% těhotenství a za 9 měsíců budeš mít drobečka či drobečky u sebe 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru