KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

pawlla
3. zář 2012

@lucido no tak to jsem taky netusila ale tak se mi to zda trochu prehnane trochu petrzele nebo celeru v polivce nikoho nezabije dulezite je jestli na to ma maminka chut ....Podle jedne diskuze tady bychom nemeli v tehu nic 😀 Ale nektere tipy jsou fajn..... Driv nikdo neresil co se muze jist co ne a deti se pekne rodily dneska se vsechno moc resi ..... A priznavam ze i ja to moc resim 😀

pawlla
3. zář 2012

Tak dneska jsem volala do CAR a mam prijit na ten utz 20.9 to bych mela byt v 8tt pokud to pujde dobre a melo by jit uz videt i srdicko.... Snad se toho dockam a nejak to do te doby vydrzim

blana12
3. zář 2012

@pawlla Článek je zajímavý, ale myslím si, že dřív to ženské taky neřešily, a dneska některé taky ne, to řešíme jen mi které si miminko musíme "koupit" a neustále na něco čekáme , tak hledáme co by bylo nejlepší pro naše miminko 😉 Pavli, dočkáš se, jen se nestresuj a pokus se něčím zabavit 🙂 Chodíš do práce, nebo jsi doma?

blana12
3. zář 2012

Holky, nevíte jak dlouho trvá to špinění? dneska je to teda míň než včera. Taky mě začínají svrbět ruce s testováním 😀

pawlla
3. zář 2012

@blana12 Tak co psali holky ta spinili dni ... No me vyhodili z prace pri prvnim ivf tak jsem doma s malou ta sla dneska poprve do skolky 🙂 Je to tak porad na neco cekame je to silene zase skoro mesic na utz. Noooo testomanie ..... 😀

dashi
3. zář 2012

@blana12 ahojky to teda nevím, já zatím nešpiním aspoň jsem to nezaregistrovala, ale bolí mě v podbřišku a bradavky 😨 Já jsem fakt hotová, když koukám na některý alba tak už maj třeba čárku od 6. dne, no já chtěla dneska, ale někam jsem schovala testy, takže jsem neměla čas ráno je hledat. Zkusím testnout zítra to budu 9. den 😉

pawlla
3. zář 2012

@dashi ahojky ja jsem taky nespinila ja jsem 6ty den mela ducha skoro neviditelneho 😀 A byla jsem pak desne nervni jak jsem cucela na ty alba a // dalnice na testu od 6 dne. Tak hlavne v klidu a zitra kdyz tak zkus testik 🙂

jahodarka
3. zář 2012

ahoj, teda vy jste toho nadrbaly! 🙂
holky, stimulovali vás nějak před ketem? kamarádka, co chodí do genetu říká, že tam stimulují vždy a moje doktorka v iscare zase, že při ketu se nestimuluje.. dneska jdu na utz, jsem z toho nervózní, už bych ho hrozně chtěla mít u sebe a stresovat se s váma nad testama :D

dashi
3. zář 2012

@jahodarka ahojky někdy se stimulovat nemusí pokud máš v době ovulace dobře narostlou sliznici, tak to jde i bez hormonů 😉 ale moudřejší budeš a z kontorlního utz 😉

blana12
3. zář 2012

@dashi neska mi říkal přítel, že by to zítra skusil s testem ,tak budeme testit společně 😀 já jsem taky nikdy před tím nešpinila tak mě to překvapilo, dneska mě pro jistotu ani nic nebolí, nepíchá, je to jako na tobogánu, jeden den jo, druhý ne, tak si vyber. u tebe to bude určo na / /😉 budu na tebe myslet zítra ráno, teda jestli sy to nerozmyslíš 🙂
@jahodarka Mě v caru stimulovali vždy pře ketem a to jak říkali jsem měla vždy výstavní sliznici. Asi preventivně 🙂

dashi
3. zář 2012

@blana12 já Ti taky přejí krásné //, ale u sebe tomu moc nevěřím ☹
Holky jaký ty testy jsou citlivější těch 10jednotek nebo když je tam třeba 25jednotek, se v tom nějak nevyznám 😅 Já si koupila ty mamatesty s citlivosti asi 10 😉

blana12
3. zář 2012

@dashi věř si 😉 🙂 Já to mám taky 50 na 50 🙂 Mamatesty má taky, prej jsou nejlepší 😀

pawlla
3. zář 2012

@dashi ten 10 je to citlivejsi nez ta 25 ja si kupuju mamatest 10 ten je nejlepsi 🙂 A hlavne to nevzdavej
@jahodarka me taky stmulovali ale jen tak ze 5 dni pred ket jsem brala estrofem a pak prgnyl a sup na ket i kdyz jsem se sliznici problemy nemela u nas v car to davaji pro jistotu

dashi
3. zář 2012

@blana12
@pawlla odpoledne jsem četla odpovědi Dr. z Heliosu, kde odpovídá, že nejdřív testovat po Ket 10. den vajíčko se uhnizďuje a tvoří se hcg, dřív prý ne, můžou to být pozůstatky z hormonů 😉 Ale kažá reagujeme jinak, žeee 😉 Prostě jsou to nervy ☹
Mě tak může akorát uklidnit představa, že mám v záloze ještě 3 ivf 😅 To abych snad začala hulit travku 😀 😎 abych byla oblblá na ty šílený procedůry a hlavně psychika, žeeee 😢

pawlla
3. zář 2012

@dashi ta psychika je nejhorsi to cekani a ta nejistota uz mi to leze na mozek

dashi
3. zář 2012
pawlla
3. zář 2012

@dashi Jj tohle jsem cetla chodim do unicy a vsimla jsem si ze tady maji orifil tak jsem to tam cele precetla .... Uzitecne informace

dashi
4. zář 2012

Ahoj holky, takže pomalu ale jistě odpískávám Ket, dělala jsem si dnes ráno test 9. den a mám bílo ☹ , takže velké šance tomu nedávám ☹

blana12
4. zář 2012

@dashi Neházej ještě flintu do žita, je to terprve 9den a ještě tam ta druhá čárka může vyskočit 🙂

blana12
4. zář 2012

Já jsem taky testovala, mám tam dvě/, ale ještě se taky neraduju na 100%, poprvé jsem měla taky dvě a biochemické, tak se ještě moc neraduju abychom to nezakřikli.

pawlla
4. zář 2012

@dashi
@blana12 ahojky jasne nekdo ma viditelnou carku az 12 den pockej jeste a uvidis, no jo ono ani // nejsou nekdy definitivni 😒 A muzu se zeptat jak to je s tim biochemickym tehu? Jsem o tom jeste neslysela

dashi
4. zář 2012

@blana12 tak to je tutovka 😉 já nemám ani ducha,nooo ☹

dashi
4. zář 2012

@blana12 a píchali ti pregnyl?

blana12
4. zář 2012

@pawlla Já měla biochemické hned u ET na testu dvě čárky, radost velká, no a po odběru krve jsem spadla přímo na znak, když mi dr. řekl, že HCG klesá, embryjko, se přestalo dělit a rozpadlo se. ☹ říkali mi že je to z nevysvětlitelných příčin, že se to tak prostě někdy stane.
@dashi nevzdávej to ještě 😉 každá jsme jiná a dušík si jen dává na čas 🙂

blana12
4. zář 2012

@dashi žádný pregnyl mi nepíchali, jen mám ty náplasti. Tak pokud tobě jo tak tam je ještě šance a velká 🙂

pawlla
4. zář 2012

@blana12 no to je priserny pocti clovek ma radost ze // a pak se to pokazi to dobre znam 😒 Hlavne proto se klepu co bude na utz

dashi
4. zář 2012

@blana12 mě ho nepíchali, to si myslím že by se projevilo aspon tím duchem 😒 Počkám do 12. dne a uvidíme, ale šance tomu nedávám, na to jsem zase realista ☹

lucido
autor
4. zář 2012

@dashi Holka vydrž do termínu testu co ti řekli v CAR. Držím palce moooc.

blana12
4. zář 2012

@dashi Taky mooooc držím palce, vydrž.

blana12
4. zář 2012

@pawlla no on si člověk nevybere, ale já jsem teď podezřele v pohodě, tak v úplné budu až po krvi, pak dál zatím nevím co mě čeká 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru