KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

mautas11
29. lis 2012

@blana12 ahoj , proběhl v pořádku, jestli úspěšne to nevím, spíše mě zkolila emoc hrozná bolest v krkua hlavy takže piji jen čaj a vitamíny. nějaké přiznaky po ET rozhodně nemám, měly jsem jěště lepší emryjko jako poprvé, já jsem podle paní dr. v naprostém pořádku, tak už nevím kde může být chyba :(

blana12
29. lis 2012

@mautas11 Doufám, že nemoc zdárně porazíš a embryjko se pořádně zakousne i když jsi indisponovaná. Moooc držím palce ať to dobře dopadne 🙂

blana12
29. lis 2012

@lucido Já byla na těch triplech taky ale v úterý, říkal dr. že pokud dopadl dobře ten sreening že by se nemuseli ale prej pro klid je udělá. na kontrolku jdeme ve čtvrtek 6.11. to už budou i výskedky. Perníčky posílám alespoň vyrtuálně, ale ještě by sis polámala zuby, musí ještě změknout 😉 😀

lucido
autor
30. lis 2012

@blana12 Triple testy i dělají tam kde ten NT screeening, sice mi je nabízel můj gynekolog, ale rozhodla jsem se pro ně, zpracovává to stejná laboratoř a právě že to porovnají s výsledky z toho prvního. Jen mi přijde divné, že na ten ultrazvuk jdu tak pozdě až v 18-tém týdnu, no oni snad vědí co dělají.
Díky za perníčky, zakousnu se ráda 🙂.
Taky jsem si dnes byla koupit první těhu hadříky - jeansy a klasické černé kalhoty, už mi klasické jeansy nejsou příjemné a nemohu je dopnout, protože tlačí na bříško. Takže teď bude mít miminko komfort 🙂.

lucido
autor
30. lis 2012

@mautas11 Ahoj, držím pěsti, aby jsi nemoc brzy porazila. Hlavně to nepodceňuj a zalehni do postele, čajíky, med, zkus cucací tabletky Propolky - zázvor a med, jsou s propolisem. Léky moc nemůžeš, možná tak Paralen.

mautas11
2. pro 2012

ahoj, tak dnes 7den od ET, příznaky těhu žádné ale raději se nepozoruji, MS měla dorazit v pátek a nic, akorát si myslím,že ji drží ten utrogestan,ale podctivě zavádím, tak uvidíme 🙂, ach to čekání. jak bylo Vám zhuruba týden po ET??? v krku mě stále bolí, ale snad to pomalinku ustupuje 🙂

blana12
2. pro 2012

@mautas11 Ahoj, Já neměla žádné příznaky, jen jsem asi od toho 7dne začala špinit cca 3-4dny, takže příznaky nehledej a věř tomu, že je mimčo zakousnuté na 9měsíců 😉 držím mooooc palce. A kdy máš v plánu testík, nebo vydržíš až na krev?

blana12
2. pro 2012

@lucido Ahoj, mě už klasické džíny nejsou asi dva měsíce 😀 😀, mě se bříško hned ze začátku nafouklo, ale ted ho mám zase docela dlouho stejně velké 🙂 Taky jsem si pořídila pár kousků, nějaké trička mi věnovala kamarádka 😀 Právě dneska mi přítel říká kde máš toho šklebáka, já se tak dobře oblíkla, že to bříško vůbec nešlo vidět 🙂

mautas11
3. pro 2012

@blana12 ahoj, dnes jsem osmý den takže vydržím do středy a v pátek pro jistotu mám dělat oficiálně,takže ho udělám a uvidíme,popřípadě krev až potom.

mautas11
3. pro 2012

jsem magor proč pořád musím číst diskuse a pak si říkat,že proč to někdo má tak a někdo zase tak, už mi z toho doma hrabe, a co potom co když budu doma ještě pěkně dlouho, se zblázním nebo nechám zrušit net. 🙂 🙂 holky opět zase otázka dr.říkal že přes utrogestan MS dorazit nemůže, takže proč jsem ji minule dostala?? stalo se Vám to taky?? tentokrát ještě nepřišla a doufám,že ani nepříjde 🙂

lucido
autor
3. pro 2012

@mautas11 Ahoj, po 1. IVF jsem také dostala menstruaci, utrogestan na to byl krátký. A to jsem těhule byla, bohužel mimoděložní. Diskuse je opravdu někdy lepší nečíst, hlavně ne negativní věci. Prostě si dej oraz, dělej co tě moc baví, čti si, koukej na pěkné filmy, vyraž ven a neboj, ono to vyjde.

mautas11
3. pro 2012

@lucido takže pravidlo to není,že nepřijde, takže to jsem zvědavá co se ukáže na testu za pár dní. 🙂

lucido
autor
3. pro 2012

@mautas11 Hlavně, aby jsi neměla velké křeče, to pak šup na pohotovost pro jistotu. A neboj, třeba se právě nyní zadaří 🙂. Já s testováním blbla, úplná mánie, ale za ty nervy to nestojí. Lepší je si počkat na ten den "D".

mautas11
3. pro 2012

@lucido no zatím se cítím uplně normálně, vůbec nic mi není. no myslím že to zkusím nakonec stejně zítra to bude 10 den a v pátek oficiálně.

lucido
autor
3. pro 2012

@mautas11 Uvidíš, držím palce.

blana12
7. pro 2012

@lucido Ahoj, tak tripl testy máme pozitivní a v pondělí jdeme na genetickou konzultaci, tak doufám, že nebudu muset na odběr plodové vody. můj gynekolog ale koukal na miminko a říkal že by mělo být v pořádku a i ten první sreening byl negativní, tak snad bude vše o.k. A ak se máte vy?

blana12
7. pro 2012

@mautas11 Ahoj, tak jak to u tebe vypadá s testíkem, držím palečky ať tam najdeš dvě čárečky 🙂

mautas11
7. pro 2012

@blana12 ahoj, dopadlo to špatně, test negativní a dnes po 12dnech od ET došla MS.takže :( :( , jsem z toho už na palici, musím si dát pár měsíců pokoj od všecho, neřešit to, jednak už na to není po finanční stránce a ani po psychycké. akorát je na tom všem smutné,že nevíš čím to je doktorka mi tvrdí,ýe jsem úplně o.k, jen že přítel má málo pochyblivé spermie a někdy jich je i málo. tak potom kde je chyba když to mé tělo nepřijme, myslíš,že mám od doktorky žádat nějaké vyšetření navíc??? já už jednou přirozeně otěhotněla,ale v 8týdnu to skončilo. :( :( ale už jsou to tři roky :(

lucido
autor
7. pro 2012

@blana12 Ahoj, víš jak se píše o triplech, že často vyjdou blbě. Neboj, bude to dobré. My byli na II. podrobném ultrazvuku včera, krevní testy také nevalné, ale s ohledem na I. NT screening doktorka říkala, že to bude ok. Stejně ještě jdu na další ultrazvuk a pohovor s genetikem 17.12. Zvládneme to, neboj 🙂.

lucido
autor
7. pro 2012

@mautas11 Je mi líto, že to nevyšlo, ale jak píšeš, dejte si pauzu a zkuste znovu na jaře, to se říká, že to jde samo.

blana12
12. pro 2012

@mautas11 Ahoj, to je mi líto, že to nevyšlo, ale nevěš hlavu, načerpej nové síly a pokud to bude možné, tak to znova zkuste, štěstí se určitě unaví a přijde i k vám 🙂

blana12
12. pro 2012

@lucido Ahoj, tak mi udělala genetička ještě nějaký test a ten vyšel taky negativní, tak zatím žádný odběr plodovky 🙂 3.1. jdeme na velký utz tak tam se to snad vše potvrdí 🙂 Jů uvidíte miminko těsně před vánocema to se máte to, mi až příští rok 😀

lucido
autor
12. pro 2012

@blana12 Ahoj, jsme táda, že to máš OK a nemusíš na plodovku. Pondělí se blíží, vudou už komplet výsledky, doufám, že to budeme mít také v pořádku. Jak roste bříško? A už máš vybráno jaký kočárek budeš mít?

blana12
13. pro 2012

@lucido Určitě vám výsledky taky dopadnou dobře. Mě bříško narostlo rychle ze začátku a teď bych řekla že je dlouho stejné 🙂 Miminko už i cítím jak se vrní, není to teda každý den, ale je to fakt příjemný pocit, když vím, že tam je 🙂 Kočárek zatím nevybíráme, možná budeme mít od přítelovi sestry, má pěkný.

lucido
autor
19. pro 2012

@blana12 Ahoj, tak ultrazvuk v pořádku, pohovor s genetikem proběhl a na plodovku nejdu, nechci riskovat. Už nám roste bříško, tak 2 týdny je to v oblečení vidět. Nasadila jsem těhu kalhoty 🙂. Držte se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru