KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

absti
18. zář 2012

@jahodarka
Už jsem mluvila s doktorkou a po transferu budu píchat clexane. Prý je to dobré pro lepší uhnízdění 😉 V pondělí jdu na ultrazvuk a to se dozvím, kdy asi půjdu na KET.

dashi
19. zář 2012

@lucido ahojky tak jak? Mylsím na tebe 🙂 😉
@blana12
@jahodarka
Holky neměla jsem čas psát, blázinec v práci 😅 a doma už vůbec nestíhám se kouknout ani na TV. Jinak v pátek jedu na kontrolu a doufám, že mi hned napiše papír do těch lázní, pak budu muset ještě k obvodnímu, tak doufám že to zvládnu v jeden den. Jinak včera mě chytla depka, asi stylu že mě štval celej svět, prostě průda ☹ 😒

dashi
19. zář 2012

@absti ahojky koukám že jsi z Havl. Brodu, kam chodíš do CAR do Jihlavy? Já že bych tam přešla., jelikož to mám teď do Jihlavy blíž 😉

absti
19. zář 2012

@dashi
ahojky chodím do Prahy do Gennetu...

blana12
19. zář 2012

@dashi Ahoj, doufám, že ti ty lázně vyjdou 🙂, vykašli se na depky, zkus je nevnímat, v lázních se odreaguješ a bude to super a mimčo pujde jak po másle, budu ti držet pěsti 😉 🙂 Jinak chodím taky už do práce tak taky nějak nestíhám 😀 26 jdu na utz tak uvidím jestli je vše O.K.

@absti Jakpak jsi dopadla v pondělí, už víš kdy na ketík? 🙂

absti
19. zář 2012

@blana12 na ultrazvuk jdu az ted v úterý, tak uvidíme. Holky kolikaty den se tak na KET chodi?

dashi
20. zář 2012

@blana12 Jasně, hlavně žádný stres 😉 lázně by fakt bodly 😉 Tak hlavně opatrně, žádný přepínání matko 🙂 🙂

@absti Já šla na utz 13. den cyklu a 20.den jsem šla na Ket 😉

absti
20. zář 2012

@dashi

ty bláho a když mám cyklus 25 dní, stihne se mrnouš zavrtat?

blana12
20. zář 2012

@dashi Vypadá to, že bez problémů taky nic mít nebudu, večer jsem trochu krvácela, dneska ještě špinění. Samzřejmě jsem byla hotová, po telefonu mi dr. nařídil klidový režim, tak uvidím jak to dopadne 😠
@absti já šla na ket 19den cyklu 🙂 Neboj stihne se zavrtat 🙂

blana12
20. zář 2012

@lucido
@pawlla holky jak jste na tom?

dashi
20. zář 2012

@absti určo, neboj DR. ti to dobře spočítaj 😉 a taky ti pomůžou prášky 😉 🙂
@blana12 mě by taky zajímalo co je s @lucido, pořád na ní myslím jak to zvládá 😒
Tak jsem taky zvědavá zejtra na Mudra co mi řekne 😕 vůbec se mi tam nechce a ke všemu představa, že jedu přes 100 km 😝

blana12
20. zář 2012

@dashi vidím, že to máme podobné, když máme jet k dr. 😀 já mám jet až příští týden, ted přemýšlím jak si zajet pro neschopenku, už to nebudu hrotit a zatím zůstanu doma.

pawlla
20. zář 2012

@blana12 ahojky ja jsem ted byla tri dny v nemocnici s krvacenim ale dneska me pustili tak lezim doma, mela jsem opravdu strach ale zatim to vypada dobre jen ted musim lezet a co ty? Jak ti je?

blana12
20. zář 2012

@pawlla taky mi dr. doporučil klidový režim, krvácela jsem včera večer nebylo to nějak moc, ale rozhodilo mě to řádně, teď ještě trochu špiním, tak snad to bude v poho. A zjistili ti něco?

pawlla
20. zář 2012

@blana12 to ja okamzite jela do nemocnice jak jsem uvidela spineni protze jsem mela strach protoze v dubnu jsem takhle potratila, tak zjistili mi malej hematom deloze a prej jeste spinit asi budu nesmim nic delat jen lezet, jinak miminko ma uz srdicko 🙂

blana12
20. zář 2012

@pawlla 🙂 🙂 takže jedno miminko, hlavně že je všechno v pořádku 🙂 Já to konzultovala s dr.po telefonu a říkal, že i když bych jela do nemocnice tak mi též nařídí klidový režim, že v ranném těhu, toho pro nás víc ani udělat nemohou. A na ko. jdu tak jak jsme byli domluvení 26.

pawlla
20. zář 2012

@blana12 no jo ja dostala malem infarkt jak jsem uvidela tu krev myslela jsem si ze to je konec stejne jako minule a brecela jsem uz v aute nastesti ale ne vzali mi krev na hcg dali nejake leky a lezela jsem ja jsem mela jit do car dneska ale odpol tam budu volat a domluvim se co a jak

lucido
autor
23. zář 2012

@dashi @blana12 @pawlla @absti Ahoj holky, dala jsem si od koníka pauzu a ani jsme moc nebyla na netu. Samozřejmě jsem testovat nevydržela a nekolik testů udělala, tak mám nakonec //. Jsme moc šťastná, ale zároveň se bojím, aby vše bylo ok, však víte jaký je to strach. Zítra jdu na krev, tak prosím držte palce.
@blana12 @pawlla A jak Vy maminy?

blana12
23. zář 2012

@lucido to jsem ráda, že jsi našla dvě/ 🙂, budu ti držet paleček ať ti to zítra potvrdí 😉 U měje to asi blbé, ve středu večer krvácení, ale jen trochu, ted střídavě špinění, myslím si že to drží utroš, na kontrolu jdu 26 tak uvidím co se děje. 😠

lucido
autor
23. zář 2012

@blana12 Ahoj, neměla bys jít raději na ultrazvuk už zítra? To asi bude hematom. Takže koukej ležet, aby jsi byla s mimi ok. Byla jsi na krvi?

blana12
23. zář 2012

@lucido volala jsem hnedka ve čtvrtek ráno dr. a on mi nařídil klidový režim, víc prej pro mě v tu chvíli nemůže udělat. Na krvi jsem už nebyla a ko až toho 26, uvidím, mám to teď tak 50 na 50. U tebe bude určitě všechno o.k 🙂 Budu na tebe zítra myslet 😉 🙂

jahodarka
23. zář 2012

ahoj holky, ještě jsem nedočítala, dočtu později, prosím poraďte, nemáte některá zkušenost s tím, za jak dlouho po vysazení utrogestanu by měla dorazit ms? jsem 30.dc a nic.. 😨

dashi
24. zář 2012

@lucido gratuluju k // 🙂 ať je hlavně vše ok 😉
Holky tak jsem po pátku pěkně vytočená, jedu 120 km co Car samo že Dr. mi k neúspěchu neřekl nic, hned mě těl hnát do dalšího ivf. Tak mu povídám at mi napíše nějaký papír, že chci do lázní, prý že mi to pošle poštou, tak mu říkám at mi to napíše, že pak sejedu rovnou k obvodnímu dr, když už jsem tady 😠 Tak mi cosi vyplodil, dle léčby tak hned mastím k obvodákovi, že chci napsat lázně a ten mi jako řekne, že potřebuju kolaborát od svýcho gyn 😠 😠 . Tak jsem vzteklá ještě těď 😠 😠 .,A to na mě oba Dr. koukali jako, že jsem spadla z višně, že požaduju lázně. Jo jinak dle tabulek na to máme každá nárok 2x do 40 let to jsou věci coooo 😝 🤐

blana12
24. zář 2012

@jahodarka Mě dorazila ms vždycky tak tři dny po vysazení 😉
@dashi tak to je mazec, to ti v caru nemohli říct rovnou, že budeš potřebovat papír od svého gynekologa, ono ve všech carech je to jen o byznyse, proč by jsi měla jezdit po lázních, když jim tam můžeš sázet peníze na ruku 😠 Ani se nedivím, že tě to vytočilo, já bych byla vzteky rudá 😉

blana12
24. zář 2012

@lucido Tak jak jsi dopadla na krvičce? 🙂

lucido
autor
25. zář 2012

@dashi Ahoj, no to se musíš obrnit ještě větší trpělivostí, ale je fakt, že to musí napsat gynekolog. Zpráva z CARU to podpoří a praktický by měl taky něco napsat. Čím větší podloženost tím lépe, aby se pojišťovna něcukala a dali ti ty lázně brzy. A kam chceš vyrazit? Držím palce.

lucido
autor
25. zář 2012

@blana12 Ahoj kočko, tak jsem včera odpoledne ještě volala do laborky a nechtěli mi to říci, když žádanka byla od mého gynekologa. Takže nervíky, dnes jsem volala gynekologa a řekl, že výsledky HCG ok něco přes 3000, to jsem byla 19 den po transferu. Tak snad je to na dobré cestě.
Zítra jdeš na UTZ viď? Držím palce a dej vědět. A chci slyšet jen dobré zprávy ju?

blana12
25. zář 2012

@lucido jupí to je skvělá zprávička, taky máš to hcg dost vysoké, nebudou dvojičky? 🙂 Zítra ve14hod na utz, doufám, že se mimís drží zuby nehty 😉

lucido
autor
25. zář 2012

@blana12 Vlastně já ani nevím jak by vysoké mělo být na těch 19 dní po transferu. Zaváděli mi jedno embryo a tak doufám, že bude jen jedno mimi, zdravé a veselé 🙂. Vím, že Ty jsi si nechávala dvě, jak to tedy dopadlo, chytla se jen ta jedna blastopcysta? Kolik si měla a kdy HCG?¨
Zítra na Tebe budu moc myslet.

blana12
25. zář 2012

@lucido mě zaváděli dvě, a hcg jsem měla 1000 16den po trensferu a říkali hokly že je to dost jen na jednoho 😀 ale na utz jsem viděla jen jednu bublinku. Děkuji za podporu 😉 , dneska jsem šla na malou procházku a zase jsem začala trochu špinit, tak nevím co se děje.Při nejhorším máme ještě jednoho mrazáčka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru