KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

lucido
autor
25. srp 2012

@pawlla Držím palce, aby // byly silnější a silnější. S tou nervozitou to chápu, já také po I.IVF nevydržela. Ale až budu mít po KET, tak mám předsevzetí, že skutečně testnu na den co mi řeknou. Bude to zkouška odvahy.
Doufám, že nemáš notebook na klíně.

pawlla
25. srp 2012

@lucido ne ne nemam notebok teda jo mam ale ten stoji na stole ja se valim na gauci a mam u sebe tablet , noo ja mam testivat az 2.9 ale nemohla jsem to vydrzet tak pockam par dni a pak testnu znovu at vidim jestli je carecka silnejsi ale jsou to fakt nervy 🙂

lucido
autor
25. srp 2012

@pawlla To je dobře, že nemáš noťas na bříšku, myslím, že by to mohlo škodit, raději preventivně to záření co nejdál.
S tím testnutím chápu, také s tím budu zápasit.

pawlla
25. srp 2012

@lucido na vcera jsem mela takove trosku bolesti jako na ms ale jen trosku ale stejne jsem se bala porad se boji 😀 jo jo taky myslim ze notas na brisku neni dobry

blana12
26. srp 2012

@pawlla Tak jsi to nevydržela s TT 😀 , hlavně že tam je alespoň ten duch, držím ti pěsti at jen sílí 🙂

pawlla
26. srp 2012

@blana12 nooo rpiznavam nevydrzela jsem to 😀 A dneska ramo jsem to taky nevydrzela a je tam uz trosku silnejsi duch 🙂 Ale zatim se neraduju pockam az bude pekna carecka ... Doufam ze brzy..... Jsem nedockava ja viiiiim 😀 😀

blana12
26. srp 2012

@pawlla Super, alespoň se nebudeš trápit depkama a budeš víc v klidu 🙂duch je pozitivní znamení 🙂 Já si jedu zítra ve13hod pro ty moje dva bojovníčky, tak budu taky stresovat a čekat co vydržím a hlavně jak dlouho 😀 😀

pawlla
26. srp 2012

@blana12 nooo taky jsem si rikala ze musim vydrzet a nevydrzela jsem 😀 tak to ti budu na zitra moc drzet palecky at se u tebe bojovnickum libi 🙂

dashi
27. srp 2012

Ahoj holky, tak hlásím, že včerejší Ketík dopadl bez komplikací 😉 . Nafasovala jsem hordu pilulí, ale co naplat 🙂 😉 . Zavedený 2 mimouška, mám dokonce fotku, takže až bude víc času přidám do alba. 😉

@blana12 ahojky holka, dnes Ti držím moc palce 🙂 🙂

lucido
autor
27. srp 2012

@blana12 Držím palečky!

lucido
autor
27. srp 2012

@dashi Tak jak? Vše ok?

dashi
27. srp 2012

@lucido ahojky, zatím vše ok 😉 začínaj mě bolet prsa, ale tomu nepřikládám žádnou váhu 😉 Holt musím počkat pár dní a uvidíme. Nemám čas ani na to myslet, po týdnu dovolené zpátky v práci a hned v pondělí blázinec 😝 .

A co ty, jak válčíš? 🙂

dashi
27. srp 2012

@pawlla potichoučku gratuluju ke // 🙂 😉 hoď nám foto, ať pozitivně myslíme, my čekatelky 🙂 😉

pawlla
27. srp 2012

@dashi no to ani nejsou // je tam jen duch a na fotce to vubec nejde videt 😒 zacinam byt pekne nervni dneska jsem 8 den a porad duch

dashi
27. srp 2012

@pawlla vydrž, nic jinýho se snad poradit nedá 😉 určitě zesílí 🙂 🙂 Hele a příznaky nějaký máš, nebo jsi úplně v poho?

pawlla
27. srp 2012

@dashi no trosku citim prsa a poboliva me podbrisek coz nevim jestli je dobre .... No mam strach ale nic mi nezbyva nez jeste pockat a doufat ze se duch vybarvi

dashi
27. srp 2012

@pawlla vydrž půlku už máš za sebou 😉 To já ještě 13 dní, hrůůůza 😝

pawlla
27. srp 2012

@dashi no jo nic jineho ani delat nemuzu ale po tom dnesnim testu mam naladu na bodu mrazu 😒 uvidim ve stredu to bude10 den

dashi
27. srp 2012

@pawlla hlavně se nestresuj, vše bude ok 😉

pawlla
27. srp 2012

@dashi ja se snazim jenze je to cele hrozne psychicky narocne jednu chvili jsem v pohode a za hodinu uz bulim jak zelva, porad kontroluju jestli nahodou nekrvacim a jak uz sepodivam na test tak me mrazi. Ty sis nechala taky dve embryjka?

dashi
27. srp 2012

@pawlla prostě se něším zabav, chce to hlavně klid 🙂 jo, jo 2 nanučky 😉 byla to moje poslední dávka ke Ketu 😉 A co bereš za léky. Já pořád estrofem, prednison a samo utroš 😝 .To je fakt parádička si v práci na hajzlíku zavádět bobule 😝 Ale co by člověk nevydržel 🙂 😉

pawlla
27. srp 2012

@dashi no ja mam esteoferm a picham agolutin takze mam uz steha samou modrinu a je to pekne neprijemne my jsme meli jen 3 mrazacky jeden se bohuzel nerozmrazil dobre tak mam dva u sebe a jinak bychom museli jit do celeho ivf znovu a to se mi fakt nechce to bych si teda hooodne rozmyslela uz jen proto ze si to cele platime sami

dashi
27. srp 2012

@pawlla a na co si to pícháš? jo to mi povídej, to než další ivf, to 10x radši Ket 😉 Jo já bych samo šla, pač dítko nemám zatím ani jedno, takže určo jo, ale ta představa je hrozná 😖

pawlla
27. srp 2012

@dashi no je to misto utrogestanu ten agolutin .... No ja bych taky sla partner si miminko moc preje a ja samozrejme taky jen moc moc doufam ze nebudu muset

dashi
27. srp 2012

@pawlla aha, zase jsem moudřejší, a ty jsi na neschopence? To bych se zbláznila bejt doma 😉

pawlla
27. srp 2012

@dashi ne me bohuzel z prace vyhodili kvuli ivf 😒 takze jsem doma uz skoro 4 mesice a uz taky blaznim

dashi
27. srp 2012

@pawlla to jsi jako v práci řekla, že jdeš na ivf a oni tě vyhodili? to je teda mazec 😲 a co jsi dělala?Asi je lepší nic neříkat, já to neřekla ani nejbližším v rodině, ty otázky bych už neustála 😉

pawlla
27. srp 2012

@dashi ne nerkla ale jak jsem chodila porad na utz a na opu a pak et a pak jsem mela neschopenku z car a to uz v praci vsem doslo a s tehotnou se tam nepocita no a jak jsem potratila tak me vyhodili pac jim bylo jasne ze se budu snazit dal hodn holek takhle povyhazovali co jsem se docetla je to desne

dashi
27. srp 2012

@pawlla to je fakt hrozný, ještě by mě dostalo jestli jsi měla šéfovou, ženská by to měla pochopit 😢 tak to ti věřím, že doufáš, že se zadařilo 😉 a co jsi dělala, jestli to není tajné? Já teda makám u Pc, takže se nepředřu, ale občas je to záhul na psychiku 😉

pawlla
27. srp 2012

@dashi delala jsem v jedne vetsi cestovce takze skoro jen zensky kolektiv a prace u pc, no a jak jsem dopadla 😒 ated se mi prace fakt hledat nechtela na 3 mesice kde by me vzali .... Musela jsem po potratu cekat 3 mesice na ket. Tak uvidime jak to ted dopadne porad si rikam ze lepsi duch nez uplne bilo na testu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru