KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

dashi
31. srp 2012

@absti no jak kde, bylo dost sucho, tak uvidíme zítra 😉 Vítej mezi námi, ty už jsi po Ketu?

blana12
31. srp 2012

@pawlla Říkala jsem že testit chci až příští týden v neděli, uvidím jak to vydržím, př ET jsem to vydržela celých 14dnů 🙂 , při 1ketu už jen 9, tak uvidím jak ted, při nejhorším máme ještě jednoho mrazáčka.
@dashi Depky mívám taky, takže se snažím taky zaměstnávat jak se dá. A houby rostou? U nás myslím by jsme nenašli ani prašivku 😀 😀
@absti Kdyby nám to teď nevyšlo tak jsem říkala že pujeme hned do dalšího ketu tak by to asi taky vycházelo na řijen, doufám, že se zadařilo už teď🙂

absti
31. srp 2012

@dashi
ne ne jsem zatím po prvním Etu, které nedopadlo... KEt nás čeká

absti
31. srp 2012

@blana12
musíš si říkat, že ti to teď vyjde. Já tomu u sebe od začátku moc neveřila a třeba právě proto to nevyšlo.. 😒

pawlla
31. srp 2012

@absti no ja doufam musim Vydrzet 14 dni na utz a pak se uvidi co mam teda v brisku 🙂

pawlla
31. srp 2012

@blana12 no ja jsem po ET vydrzela 12 dni ale ted je to des to neslo vydrzet 😀 a ted zase cekani na utz clovek porad na neco cela no my uz mrazacky nemame

blana12
31. srp 2012

@absti to já si říkám pořád 🙂 🙂 Ono se u nás právě nic nezjistilo, jsme oba i s partnerem o.k, možná kdyby něco zjistili, tak si řekneš jo tak to bylo tím že se nedařilo, ale takhle je to pořád taková nejistota.
@pawlla Uvidíš že těch 14dnů ti už uteče rychle a uvidíš na UTZ srdíčko 🙂

jahodarka
31. srp 2012

ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? začátkem srpna jsem měla OPU, ze kterého jsem měla 43 folikulů, takže se u mě rozjel OHSS, proto mi nemohli udělat ET, takže se teď chystám na 1. KET. už z toho trochu blbnu, tak bych ráda blbla s někým, ať to pořád neodnáší chudák manžel.. 😅

lucido
autor
31. srp 2012

@jahodarka Ahoj, vitej. Na kdy mas KET planovany?

jahodarka
31. srp 2012

ahoj, v pondělí jsem 10. dc, to mám přijít do caru na kontrolu, tak předpokládám, že tam se asi už dohodneme. já nevím, předpokládám, že se zavádí zhruba v době ovulace, nebo?

pawlla
31. srp 2012

@blana12 nooo jsem zvedava na kdy me obednaji 🙂 no snad bude uz i fotecka z utz 🙂

blana12
31. srp 2012

@jahodarka Ahoj, tak to jsi měla pěknou úrodu, kolik jsi z toho měla vajochů k oplodnění a kolik ti jich zbylo do mrazáčku?
@pawlla bueme se těšit na foto 🙂

lucido
autor
31. srp 2012

@jahodarka U nás zvou na ultrazvuk v době 12 -14 DC, obyčejně to vychází na 19 DC. Já půjdu už 18DC, ale beru Estrofem.

lucido
autor
31. srp 2012

@pawlla Jo a fotečku pak rychle sem 🙂 a nějaké ty těhu bacily.

jahodarka
31. srp 2012

@blana12 z těch 43 folikulů bylo 34 vajíček, 10 jsme nechali oplodnit icsi a zbytek přes klasické ivf. isci zůstaly všechny, z těch ostatních 2 zamrazili hned jako prvojádra a ze zbytku se chytlo 7, z nichž přežilo jen jedno.
takže máme 11 čtyřdenních embryjek (prodloužená kultivace, ale ukončená dřív kvůli OHSS) + 2 prvojádra.
@lucido já jdu na utz 10.dc, tak jsem zvědavá, je to v pondělí, tak jsem doufala, že mi ho tam do konce týdne už dají..
ach jo, to je pořád čekání.. 🙂 už bych chtěla mít broučka u sebe. 🙂

lucido
autor
31. srp 2012

@jahodarka Čekání je hrozné, ale bude ještě delší - na testík, na UTZ a tak dále. Vydrž.

jahodarka
1. zář 2012

@lucido však já vím, snad nikdo nedělal v životě víc testů než já :D já vlastně pořád čekám.. :D :D :D
holky pražandy, kam chodíte do car?

lucido
autor
1. zář 2012

@jahodarka Ahojky, myslím, že rokordmankou v testování je pawlla 🙂. Sama jsem zvědavá jestli to do toho termínu to vydržím. Když si vzpomenu jak jsem blbla po IVF s testováním...

dashi
1. zář 2012

@jahodarka ahojky vítej mezi námi 🙂 mě to bylo od Dr. vysvětleno tak, že se zavadí po ovulaci podle toho jak je máš starý. Já byla na utz 13.den cyklu mimča zamražený 5denní tudíž mi je zavdáděli 19.den. cyklu. teď jesem na trní jestli to vyšlo, měla jsem 2 roky pauzu, tak tam chudinky ležely zamražený 2roky. 🙂 Kupodivu se dobře rozmrazily obě dvě 😉 tak je mám u sebe a čekám na den Dééééé 🙂 😉
Ale dnes mám opět depku jak prase, myslím si vnitřně, že to nedopadlo 😢

dashi
1. zář 2012

holky jsem asi blbá, ale dekpa jak blázen tak jsem si načla vínko 🤐 vše na mě padá rozestavěnej barák ted jesli budu těhule a 50m ode mě tchýně už si představuju ty scénáře......rodiče a kámošky 150 km daleko......člověk aby se z toho po...ral 🙄

dashi
1. zář 2012

tak si tu poklábosím sama, když už se doma připojím k netu je to pomalý jak hlemýžď, pač jsem dočasně v pronájmu nemá cenu investovat do trvalé sítě, takže jedu na přenosnej internet a bydlíme v dolíku obklopený stromama 😠 .takže vás zvládám akorát v práci, ale to bud spíte nebo se někde flákáte 😅 nejradši bych se odstěhovala na mars 😅 😅 😵

pawlla
2. zář 2012

@lucido
@jahodarka nooo ja jsem mela peknou tesomanii od 6 dne od ket jsem testovala i dvakrat za den mela jsem strach aby ta carka nezmizela 😀

pawlla
2. zář 2012

@dashi no na me taky sla vceraa depka vera vecer jsem mela bolesti jako na ms a sem tam me tam poradne pichlo tak jsem to obrecela a mela jsem strach abych nezacala krvacet

lucido
autor
2. zář 2012

@dashi @pawlla Holky, zkuste depku zahnat. To červené dashi je dobrý nápad, asi se také připojím. Tedy jen decentně 2 decky a dost! Počasí nám nějak nepřeje, tady pořád mlží, hnus a zima. Jediný kocour je odvážný a je venku, číhá na myšky. Já už číhám jen na ten KET, těším se a bojím zároveň.
@dashi Dashi, ty 5denní co máš v sobě to už jsou blastocysty? Obě dobré kvality? Nevím pořád jak to hodnotí. JInak četla jsem nějaký článek, že nedávno se po více jak 10 letech zmražení embryo ujalo a je z toho mimi a to má vlastně 2 starší sestry. Takže jedno IVF a z toho nakonec 3 děti. Tak klídek jo?

pawlla
2. zář 2012

@lucido no uz me ji pakek lip ale vcera jsem se fakt bala ze prijde ms podle tech bolesti tak jsem dneska dala jen takovej klidek u knizky a u filmu 🙂. Taky jsem mela embrya po 5 ti denni kultivaci jedna byla blastocysta dve moruly tak rozmrazili ty dve moruly a kultivovali je jeden den ale prezila jen jedna a tak rozmrazili jeste tu blastocystu v den ket a ta byla ok takze dr rikal ze ze obe embrya vypadaji moc dobre tak jsem zvedava kolik se jich tam uhnizdilo 🙂

blana12
2. zář 2012

@jahodarka Tak to máš pár kousků v mrazáčku 🙂
@dashi Nestresuj se, já měla jeden den taky splín ale rychle jsem ho zahnala, dneska trochu špiním, tak doufám že se jeden,nebo oba zakousli a dělají si pořádné místo 🙂 Vínečko si dej 😉 U nás začínají burčáky, tak už mám taky pěknou chuť 🙂
@pawlla Neboj, všechno bude O.K. držím ti pěsti 😉

lucido
autor
2. zář 2012

@pawlla Myslím, že se Ti uhdízdí obě 🙂, TT jsi dělala brzo a byl tam už duch, tak to vypadá dobře.
MUDr. mi říkal, že také nejdříve budou rozmrazovat dvě morulky a pokud by nebylo vše ok, tak rozmrazí ty blastocysty. To se budu modlit, aby to bylo ok a nemuselo se dále rozmrazovat.
Dnes jsem unavená, asi to je i účinkem toho utrogestanu plus počasí pořádné spací.
@blana12 Špinění je uhnizďování, tutovka. Dej pozor na burčák, aby Ti to nějak neublížilo. Já raději sázím na kvalitní červené vínko.

pawlla
2. zář 2012

@lucido tak ja po utrogestanu jen spala a spala je to desnej drijak byla jsem po nem uplne ko ale tak co bychom pro mimi neudelali ze 🙂 Ja jsem vubec nespinila dr rikal ze to muze prijit ani nemusi ani po et kdyz se mi embryjko uchytilo jsem nespinila byla jsem z toho trochu nervni
@blana12 tak spineni je dobre znameni uvidis ze na testu budou // drzim pesti 🙂

Jej vinko bych si dala taky ale mam strach ani ochucene pivko jsem si radeji nedvala

blana12
2. zář 2012

Holky, já právě nikdy před tím nešpinila, už od začátku mám tenhle pokus jiný, tak se budeme těšit na testík příští týden 🙂 Toho burčáku já moc nevypiju, jen trošičku a spíš ještě hroznovou šťávu 🙂

lucido
autor
2. zář 2012

@pawlla @blana12 Holky berete ještě utrogestan a kolik? Který den máte testovat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru