KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

jahodarka
16. říj 2012

@lucido tak to mi nikdo neřekl, ok, jdu se teda prolít 🙂
kdy sis dělala tt?

lucido
autor
17. říj 2012

@jahodarka S tím prolíváním, spíše po douškách aby jsi moc nezatěžovala ledviny, ale tak 2-3 litry tekutin denně, taky se tím pročistíš. Já si dělala po ketu testím už sedmý den a nic, devátý byl duch, ale viděla jsem ho až později, takže jsem to brala jako neúspěch, no a 11 den tam druhá slabá čárka už byla 🙂.

blana12
18. říj 2012

@jahodarka Souhlasím s lucido, mě taky říkali že mám dodržovat pitný režim 😉 a jak se cítíš, kdy máš v plánu testík?

jahodarka
18. říj 2012

@blana12 no já nevím, v pondělí to bude týden od KETu, tak to už bych mohla? navíc je to den, kdy by měla správně přijít ms...

ratatooy
18. říj 2012

@lucido ja myslim že mi sliznice roste sama normalne,spiš me překvapuje že nekde davaji už při 8mm jinde až při 15

lucido
autor
18. říj 2012

@ratatooy Tak to máš fajn, že můžeš jít v nativním cyklu na KET. Myslím, že minimum musí být sliznice 8mm, já tentkát měla asi 10mm při ultrazvukové kontrole a pak asi ještě trochu nabyla.

blana12
18. říj 2012

Holky, tak jsme deska byli na kontrole, mimčo má 2,66cm 😀 A úplně jsem hleděla jakého máme asi divočáka, ten kopal nohama i slza ukápla 🙂 Dostali jsme průkajdu a 6.11. na screening, tak doufám, že tam bude taky všechno o.k.

blana12
18. říj 2012

@jahodarka Budu ti držet palce ať na tebe vykoukne alespoň dušík 🙂 🙂

lucido
autor
18. říj 2012

@blana12 Nádhera jak krásně roste, to už je pěkný cvalík 2,66cm 🙂. Budu držet palce!

blana12
22. říj 2012

@jahodarka Ahoj, tak jak? Testila jsi nebo ještě vydržíš? 🙂 Držím moooc palce ať to výjde 😉

@lucido Příjde mi že od toho předešlého utz miminko hrozně vyrostlo, už se těším na další 😀

jahodarka
23. říj 2012

ahoj holky @blana12 no samozřejmě jsem nevydržela a už mám za sebou 3 testy :D, samozřejmě negativní, i když dnes už jsem 8.den po KET a začínám se trochu připravovat na to, že to nevyšlo.. 😒 ty máš teda krásně veliký miminko 😵 byl to tvůj 1.KET?

lucido
autor
23. říj 2012

@jahodarka Ahoj, nesmutni, zkus testnout až 10tý den, myslím, že jsi testila brzy. Držím palce.

lucido
autor
23. říj 2012

@blana12 Ahoj, tak zítra jdu naposledy do CARu a snad uvidím mimi v pořádku. Dnes je mi konečně lépe, ani prsa nebolí a nevolnost trochu ustoupila.

jahodarka
23. říj 2012

@lucido díky, taky se tím utěšuju, no uvidíme.. je dobře, že už ti je líp, teď už to bude všechno jenom dobrý 🙂

lucido
autor
23. říj 2012

@jahodarka Když si vzpomenu jak jsem byla nedočkavá a nervovala se. Jediné co mi pomáhalo bylo, že kdyby se to nepovedlo, tak bych šla hned na další pokus. Do IVF by se mi už nechtělo, docela špatně jsem to snášela. Tak vydrž, hoď se do pohody, přečti nějakou knížku nebo si komedii na DVD. Jsi doma nebo chodíš do práce?

jahodarka
23. říj 2012

@lucido já už bych asi do ivf taky nešla, měla jsem dost šílenej OHSS a vůbec celý to martýrium bylo pro mě/nás šílený, naštěstí mám dalších 11 mrazáčků v jedničkový kvalitě, tak si říkám, že z toho by se něco uchytit mohlo, i když teda bohužel vždycky to druhé budou muset vyhodit.. ☹ pracuju z domova a hlavně mám vojtíka, takže ten mě zaměstnává dostatečně, teď ho mám ale už od pátku až do dnešního večera pryč, tak mám čas myslet na blbosti... manžel je na služebce, nutím se tu do práce, ale jde mi to jak psovi pastva.. 🙄

lucido
autor
23. říj 2012

@jahodarka S tím OHSS jsem to měla také, hrůza. Fajn, že máš plný mrazáček, to pomáhá na psychiku, jsitota, že ještě jsou v rezervičce. Předpokládám, že máš mraženo po dvou, ale proč to druhé vyhodit? U nás v CARu mi po rozmražení dvou zavedki jedno a druhé zase zamrazili, zeptej se na to!

jahodarka
23. říj 2012

@lucido aha, já myslela, že to nejde, tak to se zeptám, tentokrát jsem měla prvojádra a po dvou dnech jedno nevydrželo, takže jsem to nemusela řešit.. po kolika dnech jsi měla //?

lucido
autor
23. říj 2012

@jahodarka U nás rozmrazili čtyřdenní a dopiplali do blastocysty, takze jedno zase zamrazili. To jsem také předtím nevěděla a bylo to zdrama. Jinak viditelné // jsem měla 11-tý den. Zkoušela jsem testit 7-mý a nic, 9-tý nic a pak jsem později našla ducha, ale to bylo pomalu na lupu, takže jsem tomu nepřikládala váhu.

blana12
23. říj 2012

@jahodarka neházej ještě flintu do žita, já měla ducha už 9tý den, ale máme to každá jinak, vidíš že lucido měla až 11tý den 😉 Máš teda pěknou zásobu mrazáčků, to bych v případě neúspěchu, šla hned do dalšího ketu, když by to bylo možné, ale určitě ti ty dvě /tam jneště vylezou 🙂
Můj to byl teď druhý ket, první neúspěšný, ale už jsem to nějak věděla že se to nepovedlo a teď po druhé to bylo úplně jiné.V mrazáku mám posledního bojovníčka, tak jsem ráda že si ho můžu ještě schovat na příště 🙂

blana12
23. říj 2012

@lucido To je fain, že už je ti líp,mě ty nevolnosti obešli, jsem za to ráda. Jéééé zítra uvidíš prcka, jsem zvědavá jak ti taky pěkně vyrostl 🙂 A manžel pujde s tebou? Já už se teď těším až ho zase uvidím, je to naprosto úžasné, nádherný pocit.

lucido
autor
24. říj 2012

@blana12 Ahoj, tak poslední návštěva CAru za námi. Byla jsme tam sama. Náš poklad má 26,2mm. Mám jít v příštím týdnu na odběry ohledně genetiky a ve 12.týdnu na NT screenenig. Nevolnosti stále mám, ale naštěstí nezvracím. Tak alespoň tak.

jahodarka
25. říj 2012

ahoj holky @lucido moc gratuluju, to jsou krásný zprávy! 🙂
já dnes 10.den, 32.DC a test negativní, takže asi game over.. 😢

lucido
autor
25. říj 2012

@jahodarka Ahoj, děkuji.
Ještě vydrž. Bereš ten Estrofem?

jahodarka
25. říj 2012

@lucido ahoj, nene, jenom utrogestan

blana12
26. říj 2012

@lucido ahoj, jéé taky vám prcek pěkně povyrostl 🙂 Já už na ten NT sreening jsem obědnaná na 6.11. a teď jsem zjistila, že mi ho proplatí pojišťovna v rámci balíčku pro maminky, tak to mě potěšilo, a pořídím něco pro sebe nebo pro prcka 🙂

lucido
autor
26. říj 2012

@blana12 Ahoj, ja jdu v pondeli na krev a pak za dva tydny to sono, NT screening. Jakou mas pojistovnu?

alusacek
27. říj 2012

Ahoj,jsem tu nova,dnes jsem se po dlouhe dobe odvazila vstoupit.Holky úplne jsem ztratila viru,ze je mozné otěhotnět.Je mi 37 v kvetnu 1.IVF v červnu akutni apendix,záři 2. IVF,z nej 4 mrazacci.Jelikoz jsem byla totálně rozložená a na nervy,řekl mi sám doktor,ze necháme KET na další mesic,takže ted čekám na menses.Pricina neplodnosti nezjistena,oba jsme zdravi,embrya jsou vždy ukázková,doktor říká,ze to nechape,ze takto nereaguji ani mlada děvčata .Poradite mi,jak se po těch nevydarenych IVF vzpamatovavate a kde a jak nacházíte viru,ze to vyjde?A hlavne,já jsem neustale ve stresu,nedokážu myslet na nic jiného !Zkousely jste také něco alternativního?Rovnani kostrce,lecitele a pod?

hasalovak
28. říj 2012

Ahojky holky, delší dobu jsem tu nebyla. Musela jsem strávit novinu, kterou nám oznámil nmůj gynekolog. Takže po Ketu 1 embrika čekáme dvojčátka.Byl to pro nás šok a pro doktora taky. Pořád se z toho nějak nemůžeme vzpamatovat. Mudr. říkal,že se nám před transferem mohlo i zadařit.Tak já stršně moc posílám bacilků, aby i Vás se to chytlo.Katka

blana12
28. říj 2012

@lucido Ahoj, pojišťovnu mám českou průmyslovou, a je to v balíčku manažerka mateřství 1500kč a můžeš si nechat proplati různé vitamínky a nebo i právě ten sreening v prvním trimestru, tak toho samozřejmě využiju 🙂
@hasalovak Ahoj, to je bomba, už jsem slyšela, že některé holky čekají potrnsféru jednoho embryjka dvojky 🙂 tak hlavně ať ti to probíhá všechno tak jak má, a jak se cítíš, vše v pohodě?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru