KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

pawlla
4. zář 2012

@blana12 no ja na tu krev nejdu az na utz tak jsem zvedava ale taky jsem vic v klidu nez pri prvnim ET uvidime jak to bude

jahodarka
4. zář 2012

ahoj holky, včera jsem nějak neměla sílu psát, byla jsem na té kontrole a zase mi tam embryjko nemůžou dát.. :(
jak jsem měla ten ohss, tak to pořád není v pořádku, sice už žádnou vodu v břiše nemám, ale mám na vaječníkách cca dvou centimetrové krví podlité cysty, sliznice téměř žádná a prý to nevypadá ani že by přišla tenhle měsíc ovulka, takže doporučují ještě jednou odmenstruovat s tím, že bych asi ani normálně nemenstruovala, takže od 16.DC zase utroš na deset dní, pak vysadit, odmenstruovat a 10.DC zase na KO. navíc mi napsala do zprávy, že znovu upozorňuje aby se v žádném případě nezavádělo více jak jedno embryo s celou řádkou vykřičníků, prý ať neblbnu, že je to pro mě o život. já jsem totiž s vojtíkem při porodu měla dost problémy, takže nakonec akutní císař a blbě mi srostla jizva, takže se dlouho řešilo, jestli vůbec další těhu udrží.. no takže tak. jsem to zase ořvala, ale tak už dobrý, holt cesta za mimi je trnitá, ale alespoň potom třeba ta radost bude o to větší. 🙂
jinak @blana12 tfuj, tfuj, a potichounku gratuluju! 🙂

blana12
4. zář 2012

@lucido Zítra jseš na ten ket? Budu držet pěsti at ti vše dobře vyjde 🙂

blana12
4. zář 2012

@jahodarka To mě mrzí, ale raději se dej do pořádné kondice at nic neuspěcháš a mimčo se pak pěkně zavrtá 🙂 Já měla po Et taky cysty, tak jsem musela dva měsíce počkat jestli se vstřebají sami. Já momentálně pořád trochu špiním, sem tam ikrev,ale snad to nebude nic vážného a jen se tam prcek uvelebuje. 🙂

lucido
autor
4. zář 2012

@jahodarka Musíš počkat, nelze to uspěchat. Já také myslela, že budu mít KET v srpnu a i když jsem brala Estrofem, tak jsem 16 DC cyklu začala krvácet a celá sliznice šla do háje. Museli mi dát injekce, abych se hormonálně srovnala, no a dlaší cyklus sice s leky, ale dočkám se, zítra jdu an KETík.
Držím palce, vydrž, raději ať jsi an transfer dobře nachystaná. Jedno embryo přeci nevadí, hlavně aby bylo ok a ujalo se 🙂.

lucido
autor
4. zář 2012

@blana12 Děkuji, zítra ráno mám volat emryologa, zda dnešní rozmažené se podařílo vypiplat či jak. Mám sevřený žaludek, to čekání je děný, nervy, stres. Vůbec nejsem v pohodě, vnitřně pořádně rozhlodaná a jak se to blíží...

pawlla
4. zář 2012

@lucido taky na zitra drzim paleck at je vse ok a at se mimisci pekne zavrtaji 🙂

lucido
autor
4. zář 2012

@pawlla Děkuji, nervozita se stupňuje. Podám pak hlášení 🙂.

pawlla
4. zář 2012

@lucido to chapu ja jsem uz tyden prek ket nespala 😀 Jasne pak pisni co a jak a kolik si budes davat embryjek?

lucido
autor
4. zář 2012

@pawlla No a nespím pořád, to je fakt. Stále nevím, rozhodnu se zítra u embryologa až mi řeknou v jakém jsou stavu.

jahodarka
4. zář 2012

holky dík, už jsem dobrá, ale včera mě to fakt nějak vzalo..
@lucido držím palečky - drž plod! ;)

dashi
5. zář 2012

@lucido taky na tebu budu myslet, ať se mimoškům u tebe líbí 🙂 😉
Jinak jsem se zařekla s testováním, další test udělám až v pátek to budu 12.den 😉 Včera jsem to obulela a připravila partnera na to,že to opět nevyšlo ☹

lucido
autor
6. zář 2012

Ahoj holky, mam u sebe od vcera krasnou blastocystu, druha zamrazena, rikali, ze to jde a doporucili dat jen jednu. Peclive beru leky, po utrogestanu se mi chce spat, nic nedelam, proste se flakam. Dekuji, ze jste si vzpomnely a drzely palce.

lucido
autor
6. zář 2012

@dashi Ahoj, zkus test udelat az 18ty den, to uz by byla jistota. Takhle se nervujes. Kdy ti rekli v caru termin testovani? Drz se.

jahodarka
6. zář 2012

@lucido ono jde jedno vrátit do mrazáku? 😕 no to by bylo super, já z toho mám právě hrůzu, že jak mi můžou zavádět jenom jedno, tak to druhé vždy vyhodíme.. jinak jen se pěkně flákej a nech se obskakovat, ať se mimoušek hezky zavrtá a hlavně potom už tě nikdo obskakovat nebude 😝

pawlla
6. zář 2012

@lucido ahojky tak to drzim palce at se miminko pekne zavrta 🙂

lucido
autor
6. zář 2012

@jahodarka Ahoj, take jsem se divila, jde to vitrifikaci, jsem rada, ze to lze.

lucido
autor
6. zář 2012

@pawlla Ahoj Pavlo, dekuji. A co u Tebe, jak se citis? Kdy bude ultrazvuk?

blana12
6. zář 2012

@lucido Držím všecny prsty i na nohách ať se zadaří 🙂

dashi
7. zář 2012

@lucido ahojky tak at se miminku u tebe líbí, test už doma žádnej nemám chtěla jsem testovat dnes to jsem 12. den, takže zkusím až zítra ráno 😉 Šance tomu ale nedávám ☹ Na zprávě z CAr je náspsáno kontrola 3 týden k těh. testu, to myslí nejspíš z krve 😒

pawlla
7. zář 2012

@lucido ahojky no na oficialni utz jdu 20.9 ale kdBy neco tak zajdu uz driv ke svemu gynekologovi tak uvidime a co ty jak se citis ?

pawlla
7. zář 2012

@dashi ahojky tak to me mrzi, udelej test a uvidis a mate kdyz tak jeste nejake mrazacky ?

dashi
7. zář 2012

@pawlla nemáme, takže hurá do 2. ivf, což se mi hoodně chce, tentokrát v jiným CAr 😉

blana12
7. zář 2012

@dashi To se ti ani nedivím, že se ti nechce do druhého ivf, ale třeba se ti na testíku ještě ukáže druhá čárka 😉 Můžu se zeptat jaké máte problémy?

blana12
7. zář 2012

@pawlla A jak se cítíš ty? četla jsem na jiné diskuzi, že do tebe naboural nějaký chlap, je vše O.K?

pawlla
7. zář 2012

@blana12 jo ja jsem davala prednost odbocujicimu autu a on to neubrzdil a rozbil mi celej zadek rana jako blazen a desnej stres a to mam nove auto byla jsem pekne vytocena mela jsem pak krece bolelo me cele bricho od pasu tak jsem byla na pohotovosti a tam mi delal utz ale pres bricho tak miminka nebyla tak videt tak mi nemoh rict stoprocentne kolik jich tam je. Takze vysledek modrina pres cele bricho a desnej stres ale miminka jsou snad v poradku vcera jsem cely den lezela

pawlla
7. zář 2012

@dashi tak to je jasne ze se ti moc nechce do 2 ivf ale co bychom neudelali pro mimi ze kdyby tenhle ket nevysel taky bych musela do ivf znova

dashi
7. zář 2012

@blana12 právě že žádný, všechny výsledko ok, partner ok, jen na imunu zjistili že mám menší alergii na sperma, takže fakt nevím kde je zakopanej pes 😒 Já osobně si myslím, že se mi jedno uhnízdí, ale to druhý to strhne, prostě nesnesu 2 mimča 😖 Takže pokud další ivf, jako že jo tak si nechám zavést jen jedno 😉 Vždycky mi zaváděli 2 ☹

Zkusím vydržet ješte do neděle a v po volám do car co s práškama 😉

blana12
8. zář 2012

@pawlla Hlavně že je všechno v pořádku 🙂 tak hodně odpočívej 😉

blana12
8. zář 2012

@dashi To máte jako my, žádný problém nezjištěn.Myslíš,že je to možné, že ti to druhé mimčo stáhne to co se zahnízdí? O tom jsem ještě neslyšela. Já si dávala jedno a teď jsem zkusila 2, a zatím to vypadá dobře, ale mám strach aby mi ty čárky zase nezmyzeli. Budu ti držet pěstičky ať se ti podaří 😉 A dneska jsi testovala? Jak to dopadlo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru