KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

pawlla
2. zář 2012

@lucido tak urogestan se ma brat az do 12 tt ja ho neberu u nas v car davaji i jekce agolutinu ale je to uplne stejne a od zitra to bude 14 den od ket jsem mela spravne testit podle dotora a taky od zitra budu mit neco jako utros ja jsem totis na jednu jeho slozku alergicka tak budu mit jine leky ale netusim jak se jmenujou ale po et jsem brala utros od opu a ma se brat az do toho 12 tydne a brala jsem 2-2-2

blana12
2. zář 2012

@lucido Utrogestan beru 2-2-2 a bere se i nějakou dobu když maš TT pozitivní. Testovat mám 10.9., zatím mě to neláká, tak uvidím do klikátého to vydržím 😀 A ty jdeš kolikátého na ketík, už víš?

lucido
autor
2. zář 2012

@pawlla @blana12 Aha, tak do 12 tt. Vlastně ho beru 2-2-2 už od pátku a budu ho brát až do úterního večera, padne celá jedna krabička.Ve středu ráno mám volat do laborky a kolem asi poledne se dostavit na transfer. Tam si pak nafasuji další balení. Práve jsem si nyní dala 50 minut šlofíčka, ten zrrouš je fakt uspávadlo. Už jsem na to pomalu zapomněla jak to bylo na jaře.
Jak dlouho jste po transferu ležely? Včera jsem četla myslím, že na webu caru Unica, že u nich se leží na zádech... V našem caru jsme musely ležet cca hodinku na břichu.

pawlla
2. zář 2012

@lucido ja chodim do Car Unica .... Na brichu ? To jsem jeste neslysela jo tam se lezi 20 minut na zadech na sale a muzes jit dulezite je pak sedet jak sedis tak je deloha v idealni pozici rikal doktor 2o mi ut jsem tam polezela a jela jsem domu jsem z ostravy taze cesta pres 2 hodky v aute nic moc ale prezila jsem 🙂 a pak jsem jen 3 dny polehavala a pak jsem fungovala normalne ovsem jako nezvedat tezke veci a tak ..... Ale stejne jsem byla tak unavena ze jsem skoro porad spala ted me desne boli prsa a porad se mi veda zaludek

blana12
2. zář 2012

@lucido Chodím do repromedy v Brně a po transferu jsem ihned odpochodovala domů, vůbec jsem tam neležela. Já zase trpím šílenou nespavostí, ve 3hodiny ráno jsem vzhůru a spát chodím kol11hod i později, a to jsem velký spáč, ale je to asi těma hormonama.

lucido
autor
2. zář 2012

@pawlla @blana12
Pavlo, právě že u nás v Pronatalu se pak leží na břiše a hodinu. Na sále samozřejmě na zádech, zavedou embryo a hned pak překulí na lehátko a dovezou na odpočívárnu.
Nespavostí v noci trpím také, přičítám to Prednisonu a možná už je to v mém případě i věkem. Pořádně jsem se nevyspala nonstop ani nepamatuji. Ve tři ráno jsem také vzhůru, pak zase usnu,a le přijde mi, že se co hodinu dvě budím a převaluji.

pawlla
2. zář 2012

@lucido no tak to slysim poprve zatim co jsem slysela holky lezi na zadech ruznej cas podle toho do jakeho caru chodi ale myslim ze to je tak nejak jedno je to hlavne o stesti jestli se embryjko uchyti hlavni je aby se pekne zavrtalo at uz clovek lezi jakkoliv ja ted nemuzu lezet skoro vubec 😀 A bez podpry nemuzu spat jak me boli prsa nekdy me v nich tak picha ze je to opravdu neprijemne asi rostouci hcg nebo neco takoveho doufam 🙂

dashi
2. zář 2012

@blana12
@lucido tak nevím nevím, ale myslím že je vše v háji, mám takový vnitřní pocit ☹ . Já teda zatím nešpiním, ale to může být a nemusí 😉 MS se nedostaví to drží ten estrofem, mě to teda takhle -dr. říkal, že mám vydržet 3 týdny a MS se dostaví až po vysazení léků.

pawlla
2. zář 2012

@dashi no ja jsem ms po uplne prvim et dostala i pres vsechny leky estrpferm utrogestan....ale nemysli tak negativne ja taky nespinila a nic moc jsem necitila to spis az ted a kdy mas jit na krev nebo kdy mas delat test?

lucido
autor
2. zář 2012

@dashi Ještě neplaš, to nervy pracují jak se bojíš! Věř, že to vyjde. Do testu je ještě daleko, psychika je důležitá. Zkus e jít projít ven.

dashi
2. zář 2012

@lucido
@pawlla snažím se na to nemyslet, ale přes ten víkend mi to fakt nejde 😢 honí se mi hlavou strašně moc věcí, ale to už jsem psala včera ☹ nevím zkusít test zítra ráno to jsem 8. den, pokud nebudu počítat den ET 😒 Fakt nervy, nervy a zase jen nervy, to je na světě nějaká spravedlnost 😒
Ke všemu je přítel rozpoleženej, pač jeho pubescetní dětičky jsou naočkovaný od nebožky, takže pokradj i tím mu zvednou telefon 😠 😖 tak to mi taky nepřidá, fakani 😠

pawlla
2. zář 2012

@dashi ja vim to cekani je hrozne porad jen nervy a clovek na neco ceka jak ted nechodim do orace a jsem doma tak s tim taky hodne bojuju milionkrat za den brecim a tak no nic moc .... Drz se a urcite udelej testik az se na to budes citi a kolikatej si uz dneska den ?

lucido
autor
2. zář 2012

@dashi My máme taky víkend šílený, kocourkovi je špatně, dnes má nějakou depku. V hlavě se mi taky točí plno věcí. Vlastně od toho IVF v dubnu nemám klid, je to strašně stresové pro nás ženské, kdo nezažije nepochopí.
S tím testěním bych počkala alespoň na 10-tý den.
S přítelem to vyřešíte, hned bude veseleji až budete vidět // 🙂.

dashi
2. zář 2012

7. den, když nepočítám den ET

dashi
2. zář 2012

@lucido ještě, že jsou ty zvířata 😉 tak asi něco špatný snědl a máš ho naočkovanýho?Já přeci jen i když chodí ven a chytá myši ho 1x ročně naočkuju je to nějaka komplet injekce i s vitámínama, sicee je to pálka něco kolem 700 kč, ale aspon vím, že domu nic nepřitáhne, kort když nám leze do postele. Minulý týden jsem se prohla očkování před 14 dněma 700 teď očkovaní na vzteklinu 150, kapka proti klíštatům 60 což vyjde levněc o polovičku než v lékárně a tabletu na odčervení 30 kč a extra granule pro vykastrovaný kočky, pač má 2 kg nadváku 150 kč. To za sebe nedám ani já za půl roku 😉 jo akorát mě těšila pochvala od Dr., že jsem udělala max pro svojeho miláčka 😅

pawlla
2. zář 2012

@dashi no asi by bylo do re s tim testovanim jeste chvilku pockat ja na testu mela od 6 do cca 9 dne jen ducha pak az byla druha carka jasne videt .... Ale uvidis jak se budes citit

dashi
2. zář 2012

@pawlla uvidím jestli si zítra ráno vzpomenu, a tos počítala od ET nebo včetně ET?

pawlla
2. zář 2012

@dashi ET jsem nepocitala to se bera jako den 0, ja delala test pokazde dvakrat denne a zdalo s mi ze odpoledne byla vzdy silnejsi carka nez rano uz na ty testy nechci curat uz je nechci ani videt doma 😀 Pokazde takov nervy a ted jeste cekat 14 dni na ultrazvuk

lucido
autor
2. zář 2012

@dashi Kocour je náš velký miláček, má chronické selhání ledvin, dávala jsem mu i infuze, bere léky.. jenže nedá se to zsatavit a víme to už rok. V pondělí na infuzi, praskají mu žíly, takže další jsem do něj už nenacpeme, je to na mrtvici. Očkování letos nemá kvůli těm ledvinám. Já bych pro to zvíře udělala cokoliv.
Testit ještě vydrž.

dashi
2. zář 2012

@lucido
@pawlla dik za uklidnění holky, uvidím jestli si ráno vzpomenu tak si ho udělám 😉 jinak počkám 😉 😉
to já taky bych pro toho našeho volečka udělala cokoliv, přeci jen už ho mám 5 let a je to taková náplast od bývalýho za mimčo 😉 taky chudák se mnou toho za tak krátkej čas prožil 😉 To je mi líto a vyléčit se to asi nedá viď 😉 ty bláho si nedovedu ani představit ty lékařský sumy za takovýhle léčení, ale co by člověk neudělal, já bych dělala přesně to samý 😉 Holka na tebe budu zítra myslet, jdeš zítra na ket nee?

dashi
2. zář 2012

@pawlla hele ty šibalko jedna, to už máš těhu potvrzený z krve 🙂

lucido
autor
2. zář 2012

@dashi Pro to naše zvíře bych se rozkrájela. Takže to stálo peníze, ale to neřeším, raději si něco odepřu já.
Na ketík jdu ve středu 🙂.

dashi
2. zář 2012

@lucido už aby to bylo viď, hlavně klídek 🙂 😉

pawlla
2. zář 2012

@dashi ne u nas v car se jde na utz 14 dni po tom co si udelam test ten mam delat 14 den po ket to je dneska tak tam zitra zavolam a oni me cca za 14 dni obednaji to uz by melo jit do re videt co je uvnitr 🙂

lucido
autor
2. zář 2012

@dashi Přesně už aby to bylo. Stres mám stejně, když nevím jak dopadne rozmražení. Pořád máme my holky nervíky.
@pawlla Takže jsi dvoutýdenní těhu 🙂. U nás v CARu je to také tak, udělat testík doma a objednat se na UTZ.

pawlla
2. zář 2012

@lucido no pokud jsem tehu tak dneska jsem 4+4 tt pocitaje od posledni MS ta krev je sice fajn ale u nas se chodi na utz, mi ule po et jsem sla do laborky a udelala si na vlastn naklady krev a 14 dni po et jsem mela hcg uz pres 1000 ale stejne to nedopadlo tak to ted podnikat nebudu a pockam jestli to bude ok do utz

lucido
autor
2. zář 2012

@pawlla Také bych s krví neplašila. Doufám, že nám sem pak dáš taky fotečku z UTZ 🙂.

blana12
2. zář 2012

@dashi Já měla taky do včerejška pocit že je to zase v háji, ale mám opět malinkou naději že se mi třebas zavrtává, tak jsem trochu klidnější. Jestli se cítíš na testovačku, tak si ho udělej třeba bude dušík, ale ono může být ještě brzy, však uvidíš jak se na to vyspíš 🙂 ,
@dashi , @ lucido já měla s kocourem taky pěkný trable, zjistili mu močové kameny a stále se mu tvořili, měl dvakrát na mále a podruhé už jsem myslela že zůstane na veterině, naštěstí existují granule keré kamínky rozpouští ale ta palba 600kč za 2kilový pytel cca na 2,5měsíce. Kupujeme je mu do dnes. Ještě že máme ty zvířátka 🙂

pawlla
2. zář 2012

@lucido to si pis pokud bude co dat tak tosem supnu doufam ze fotecku s dvojcatkama 🙂

lucido
autor
2. zář 2012

@dashi @pawlla @blana12 Našla jsem zajímavý článek viz. odkaz http://www.vitalia.cz/clanky/bylinky-v-tehotens...
Netušila jsem, že se třeba nesmí petržela celer... Z čajů pak snad jen heřmánek ok.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru