KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

lucido
autor
5. říj 2012

@dashi Ahoj kočko, no tak Karel alis Charlie musí být mimořádný poklad, případně sem dej fotečku ať se pokocháme. S těma lázněma moc něčekej a hezky na gynekologa udeř, aby se nevykrucoval. Nárok máš a potřebuješ to, pak hned šup na mimi.

lucido
autor
5. říj 2012

@pawlla Ahoj potvůrko, ty jedna, takhle dlouho se neozvat, říkala jsem si co se děje. Opatruj se. Kdy jdeš na další ultrazvuk?

dashi
5. říj 2012

@lucido jasně fotím o 106 😉 je to čumák 🙂 a co ty holka jak s tebou, co utz? hlavně klídek jůůůů 🙂 No mě se zdá, že se mudrům do toho psaní těch lázní moc nechce, ale gyndaře mám dobrýho tak vám poreferuju jak se to rozjíždí 😉 .

lucido
autor
5. říj 2012

@dashi No jsem na toho tvého pejska zvědavá. Jinak já byla na UZ ve středu, plodové vejce má 13,4mm a blikalo srdíčko. Ještě se dostávám z nachlazení, takže ani ven nechodím a po tom týdnu už bych ráda vypadla, leze mi to na mozek. Lázne si vydupej, nechtějí to psát, to vím, můj gynekolog mi to nenapsal. Nedej se, od ledna zase něco vymyslí a už bys nejela nikam. Takže šup a už pofrčíš.

pawlla
5. říj 2012

@lucido tak a opet lezim v nemocnici zacla jsem krvacet a to opravdu hodne mimi se zatim drzi ale otazkou je jestli to ustoji

lucido
autor
5. říj 2012

@pawlla Pavlo, to je mi líto, lepší, že jste pod dohledem. Myslím na Vás oba, bojovníček se udrží. Pa a opatruj se.

blana12
6. říj 2012

@dashi taky se těším na fotečky toho tvého nového přírustku, ten tě teď pěkně zaměstná 😀

blana12
6. říj 2012

@pawlla Ahoj, no dlouho jsi tu nebyla a zrovna taková zprávička, ale určitě to bude dobré, jsou holky, které takto krvácejí normálně, tak se neboj, určitě si to miminko vybojuje 😉 držím palec ať ti to dobře dopadne 😉

pawlla
6. říj 2012

@blana12
@lucido diky holky snazime se vcera jsem krvacela hodne ze jsem si rikala ze uz je to konec ale tak dneska je to uz lepsi snazime se s mimi davaji mi nejake i jekce na zastaveni krvaceni jsem po tom cela zblbla

lucido
autor
7. říj 2012

@pawlla Hezky odpočívej, bude to dobré.

jahodarka
8. říj 2012

moc dobré dopoledne přeji! 🙂 holky, já jsem tak šťastná!!! včera jsem měla depresi jak blázen, cervikální hlen nikde, tak jsem myslela, že ovu zase nepřijde, dnes jsem byla v caru, sliznice krásných 8mm (haha, můj kontryhel asi zabral 😠 ) a dominantní folikul 18 mm, takže ovu se chystá, jen je opožděná, takže konečně příští pondělí KET!!! 😵 😵 😵

blana12
9. říj 2012

@jahodarka dobře to dopadlo 😉 , v pondělí budeš mít svůj šťastný den 😵 🙂

lucido
autor
9. říj 2012

@jahodarka Ahoj, to je super zpráva, tak na pondělí držím palečky!!!

lucido
autor
11. říj 2012

@blana12 Ahoj, tak jsem byla 8.10. u doktora, mimi má 10,1mm, tluče srdíčko, přeji si, aby vše bylo v pořádku i dále. Nnyí to odpovídalo 7+0. Je mi pořád tak nějak nevolno, snažím se jíst častěji a malinko, ale moc to nepomohlo. Co u Tebe, jste doufám v pořádku... Pa

blana12
12. říj 2012

@lucido Ahoj, Prcek hezky roste 🙂 , určitě bude vše dobré a nevolnosti snad brzy přejdou a pak už si budeš těhulkování užívat a těšit se na miminko.U mě vše vypadá v pořádku, na kontrolu jdu až ve čtvrtek18tého, tak už se těším, že ho zase uvidím 🙂 Nevolnosti mě netrápí, kdybych nebyla na ketu, tak bych snad ani nevěděla že jsem těhotná. 🙂

jahodarka
15. říj 2012

Ahoj holky, tak dneska máme den D. 🙂
V jedenáct mám být v CARu a jdeme na to. Volala jsem ráno do laboratoře, jak to s embryjkama vypadá, tak rozmrazili 2, z čehož se jedno nevyvíjí, to druhé zatím v pořádku, tak snad do toho poledne vydrží. Jen je mi záhadou, proč mi budou zavádět prvojádro, když jako prvojádra jsme měli jen 2 a zbytek po PK. Nevíte? Jsem z toho na nervy..

jahodarka
15. říj 2012

tak hlásím miminko v bříšku 🙂

dashi
16. říj 2012

@jahodarka mooc gratuluju, ať se mu u tebe líbí 🙂 🙂
A co v y holky jak bojujete? 🙂 já teď bojuju s chřipkou no hrůza, bolí mě celej člověk 😝

lucido
autor
16. říj 2012

@jahodarka Držím Ti palečky, hodně odpočívej a pij dostatek vody.

lucido
autor
16. říj 2012

@dashi Ahoj, tak hlásím, že zatím OK. Virózu jsme překonala díky ležení celých 10 dní. Koukej na pár dní zalehnout, aby jsi se toho zbavila. Snad nechodíš do práce?

dashi
16. říj 2012

@lucido léčila jsem se minulý týden 2 dny jsem si vzala dovču, ale pač mě nikdo nazastoupí tak tvrdnu v práci, ale už je to lepší 😉 Ani nemám čas sem hodit fota našeho prcka ☹ Holky tak se držte 🙂

blana12
16. říj 2012

@jahodarka Držím mooc palečky ať se pěkně zakousne a drží se zuby nehty celých 9měsíců 🙂

@dashi Pěkně se vykurýruj a až budeš mít čas, hoď nám sem fotečku štěnda atˇse můžeme pokochat 🙂

ratatooy
16. říj 2012

ahoj holky,mam dotaz co vše se musi podstoupit za lečbu před ket?

ratatooy
16. říj 2012

@lucido mě pomahalo na nevolnost zazvorový čaj a nebo ty lizatka

jahodarka
16. říj 2012

@lucido dostatek vody? to jsem nikdy neslyšela..
jinak všem moc díky za podporu!
zbavila jsem se vojtíška, od neděle je pryč, ale dneska večer už se mi vrací, takže kupodivu vážně ležím a nevím jak je to teda možný, ale pořád spím, jsem hrozně unavená, nechápu..?
@ratatooy ahoj, žádná léčba se podstupovat nemusí. máš embryjka v mrazáku nebo ti jde jako o celý cyklus? pokud už máš mrazáčky, nasadí ti jen utrogestan cca 4 dny před ket, píchneš si jeden pregnyl a hotovo, můžeš jít na ket. 🙂

ratatooy
16. říj 2012

@jahodarka jj mame mrazaky ale jen 4 a co po ket tam se taky neco určo bere ja bych to viděla na agolutin

jahodarka
16. říj 2012

aha, tak to jo, já byla včera a byla tam se mnou paní, která taky měla poslední mrazáčky staré 4 roky, tak jenom to co jsem psala a potom jenom utrogestan, já nic víc neberu

lucido
autor
16. říj 2012

@ratatooy Ahoj, no musím konstatovat, že na nic nemám ani chuť, ty lízátka zkusím.

lucido
autor
16. říj 2012

@ratatooy Pokud by jsi musela mít stimulovaný cyklus, kdyby Ti sama sliznice nenarostla na požadovanou výšku, pak by ti MUDr. předepsal Estrofem. Tak jsem to měla já a beru ho stále. Před KET jsem měla 2-2-2 Utrogsetan a v tom také pokračuji. JInak transfer jsem měla 18 DC.

lucido
autor
16. říj 2012

@jahodarka Ano, dostatek vody, nezapomínat pít, je to důležité, tak i to kladl na srdce lékař.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru