KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

karkarka
21. srp 2012

@nancy14 Já už právě jednou na laparce byla-když sem měla mimoděložní a vzali mi pravý vejcovod.tak rovnou odstranily srůsty a profoukly ten levý.ale to už je 2 roky a stějně se otěhotnět nepodařilo. a vzhledem k tomu že tenhle ket opět nevyšel-dnes čistý tt.tak zítra mažu na gyndu že chci laparku znovu.

nancy14
21. srp 2012

@karkarka Musím konstatovat,že u mě také negativní výsledek testu,takže opět nic.Určitě se tam stav a na tu laparku běž.....člověk musí zkusit vše..držím palcééééé!!!!!!!!!!!!! 😉

dashi
21. srp 2012

Ahoj holky tak utz v pondělí dopdl dobře, slinznice narostla tak jak má 😉 Od dneška si zavádím utrogestan, to je teda ˇmňamka 😝 .Ket bude až v neděli, tak mi držte palce 😉 🙂 🙂 🙂

malinka_02
21. srp 2012

Ahoj holky ja jdu taky ted na ket.1 ivf v cervenci nevyslo a tak zkusime hned ket.Sem taky v podoli.Ale co koukam tak kety moc nevychazi.. Ja byla vcera na utz a zitra 13dc jdu zas a uvidime. Na sliznici mi nic nedali ale vcera pry dobry..
Kolikaty den cyklu ste sli na ket?

dashi
22. srp 2012

@malinka_02 ahojky je to prostě 50 na 50 😉 někomu spíš vyjde Ket někomu Ivf. já jdu v neděli a to budu 19. den cyklu 😉 . Těším se, ale zároveň mám strašný strach a to čekánííííí 😒

pawlla
22. srp 2012

@nancy14 tak to je mi moc lito a muzu se zeptat kolikaty ket jsi mela?

nancy14
22. srp 2012

@pawlla KET jsem měla první.... 😉

pawlla
22. srp 2012

@nancy14 aha no ja mela 1 IVF sice jsem otehotnela ale v 7tt jsme o miminko prisli tak ted je to muj prvni ket .... Nevim citim se divne doufam ze to bude ok, a pujdte do dalsiho ivf?

blana12
22. srp 2012

Ahoj, mě taky čeká v srpnu KET, tak jsem si vás tady pročetla a jestli by to nevadilo tak bych se tady s váma podporovala 🙂

nancy14
22. srp 2012

@pawlla ..já měla před KETEM několik pokusů IVF a tenhle pokus byl poslední.... 😕

pawlla
22. srp 2012

@nancy14 jej no to nam pojstovna odmitla ivf proplatit tak jsme samoplatci a jsou to teda desne palky tak doufam ze tohle uz vyjde

nancy14
22. srp 2012

@pawlla Právě,že my jsme měli poslední pokus s příspěvkem pojišťovny.Jinak,kdybychom cgtěli pokračovat,tak jako samoplátci a to si fakt nemůžem dovolit..takže si na sourozence budeme muset počkat trochu dýl,ale snad nám to vyjdemjako s tím naším prvním prckem... 😉

pawlla
22. srp 2012

@nancy14 no nam podle dr nic neni takze jsem si to platit museli a predstava druheho ivf nevim nevim to jsou nehorazne penize takze doufam ze to uz nebude treba ...

nancy14
22. srp 2012

@pawlla Určitě to vyjde!!!!!!!Držím palce!!!! 😉

lucido
autor
22. srp 2012

Ahoj holky, musela jsem vas docist, chtela jsem ale najit pekne zpravicky, ze mate na TT //! A ono opak, to je mi lito, ale vydrzte, zadari se, musime v to doufat!!!

lucido
autor
22. srp 2012

@blana12 Vitej, jen se pridej, bude nas vice co se podporujeme. 🙂

lucido
autor
22. srp 2012

@dashi Budu Ti drzet palecky! Dej se do klidu a at je pekna perinka.

blana12
23. srp 2012

@malinka_02 Já jdu v pondělí a to je 19den cyklu. Doufám že se konečně dočkáme, toto je můj druhý ket.

dashi
23. srp 2012

@blana12 ahoj a vítej mezi námi, já jdu v neděli taky 19.cyklu 😉 Tak se budem navzájem podporovat, když jsem skoro stejně 🙂 .U mě je to taky 2.ket po 1.ivf kdy nám zbylo 5 embryek k zamražení 😉

dashi
23. srp 2012

@lucido moooc diky za podporu 🙂 zkusím říct Dr. jestli by mi neudělal fotku z utz, ať mám aspon památku, pokud to zase nevyjde 😉

lucido
autor
23. srp 2012

@dashi Takže tuto neděli mám držet palečky? V kolik hodin půjdeš už víš?

blana12
23. srp 2012

@dashi Já jsem taky po 1ivf tady jsem se po prvé těšila ze dvou/ a měla jsem biochemickou graviditu, takže štěstí vystřídalo velké zklamání. 1ket se nezdařil tak si říkám do třetice to musí vyjít 🙂 Nám zbylo k zamražení taky 5embryek 🙂

dashi
24. srp 2012

@lucido no v 10 hod si mám volat do laborky jak se rozmrazily a na ket nejspíš tak ve 12,30 až v 13 hod. 😉 😉

@blana12 já měla taky biochemický po ivf, hned další měsíc následoval ket, to z 5 nanučků (byly po 3 a po 2) zavedli dobrý 2, ale nezadařilo se ☹ tak jsem si dala skoro 2 roky pauzu a chystám se na poslední ket, jestli ten nevyjde tak nevím, pač do dalšího ivf se mi dvakrát nechce 😝 😢

pawlla
24. srp 2012

Ahojky no ja mam nejakou depku jsem 5 den od KET sem tam me dole pichne trochu citim prsa jinak nic bojim se aby to tentokrat vyslo, do testu jeste daleko tak uvidime noo

blana12
24. srp 2012

@dashi já mám zamraženo po jednom kousku, ivf jsem měla v únoru- jedno embryjko a za dva měsíce jsem šla na ket taky jedno(měla jsem na konec 4mrzáčky jsem se přepsala minule) z toho nic, teď si nechám dát dva no a ještě mi tam jeden zůstane, tak doufám že ho nebudu potřebovat. Budu ti v neděli držet pěsti ať se ti alespoň jeden bojovníček uchytí 🙂
@pawlla Já jsem si tentokrát zakázala se pozorovat, minule jsem měla taky takové depky, určitě to dopadne dobře 🙂

pawlla
24. srp 2012

@blana12 no mam v brisku dve embryjka, taky uz se nebudu pozorovat a ani testovat zbytecne brzo je to fakt na palici

blana12
24. srp 2012

@pawlla úplně vím jak se cítíš, já jdu v pondělí taky pro dvě, nakoupila jsem si hromadu knih, které chci přečíst, tak jsem zvědavá kolik jich dám 😀 Ani nemám nakoupené žádné testy, to je to největší pokušení, když vím že jsou doma, tak pro ně pujdu co nejpozděj 🙂

pawlla
24. srp 2012

@blana12 no ja test dostala v CARu po KET ale planuji testovat az 12 den driv ne, tak preju hodne stesti a v pondeli budu przet pesti 🙂

lucido
autor
25. srp 2012

@pawlla Ahoj, tak se nám musíš pochlubit 🙂, četla jsem na jiné diskuzi, že jsi nevydržela s TT čekat.

pawlla
25. srp 2012

@lucido noooo priznavam nemohla jsé to vydrzet 😀 ale zatim jen duch fakt slaby je jeste brzo je teprve 6 tyden nevim jestli to neni jeste pregnyl no testnu v pondeli rano a uvidime co a jak

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru