KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

blana12
8. lis 2012

@dashi Jde vidět, že máš dobré srdíčko, kdyby takových lidí bylo víc 😵 🙂 Pejsek se snad dostane do dobrých rukou.

blana12
8. lis 2012

Holky ani jsem vám nenapsal, že na NT sreeningu jsme dopadli dobře, prcka dám do alba 😉 🙂

dashi
8. lis 2012

Holky smazali mi album s mazlíkama tak juknete sem 😉
http://dashi78.rajce.idnes.cz/

lucido
autor
8. lis 2012

@dashi Ten je krásný mazlík a ten kocour, nádhera!

lucido
autor
8. lis 2012

@blana12 Ahoj, gratuluji k dobrému výsledku. Já pro změnu dnes jela do nemocnice, v noci jsem zakrvácela a mám malý hematom. Nemáš s tím zkušenost? Mám být v klidu a nadále užívat léky, jsem z toho nervní.

blana12
8. lis 2012

@dashi Pejsek je kouzelný a kocour taky.

blana12
8. lis 2012

@lucido Ahoj, já jsem krvácela v6 a v7tt praskali mě cévky, takže s tím hemetomem nevím, ale pokud není moc velký tak se snad brzy vstřebá, doufám, že bude všechno v pořádku, kdy máš jít na K.O.?

lucido
autor
9. lis 2012

@blana12 Ahoj, na kontrolu jdu ke svému gynekologovi v úterý 13.11. a v pondělí 12.11. jdu na ten NT screening, tak tam mi také asi řeknou co a jak. V 8 a 9 t jsem také občas zašpinila, doktor říkal také o cévkách.

lucido
autor
12. lis 2012

@blana12 Ahoj, tak NT screening v pořádku 🙂, to se mi ulevilo. Zítra pro průkazku a rosteme.

blana12
13. lis 2012

@lucido Ahoj, tak to je krásná zprávička, gratulace veliká 🙂 teď už to dotáhneme zdárně doufám beze stresů do květnového konce 😀 😀

alusacek
13. lis 2012

Ahoj holky,moc vas vsechny zdravim,mela jsem ted trochu fofry,tak jsem nestihala...musim vam rici,ze jsem byla na rovnani kostrce a celkove mobilizaci a neni to vlastne vubec neprijemne,spis jen pocitove-stud,ale diky uzasne pani fyzioterapeutce,vlastne i ten brzy zmizel.Po dvou navstevach u ni se citim jako znovuzrozena a temer letam,fakt uzasny,jo a to rovnani kostrce trva z celkove doby cca 3 hodin(oba dny dohromady) tak pet minut,takze se to da uplne s prehledem zvladnout 🙂 Jinak se mnou se to ma tak,ze KET tento mesic,cca za dva tydny.Vsechny vas moc zdravim a preji krasna zdrava miminka a stastne tehotneni 😉

lucido
autor
14. lis 2012

@alusacek Ahoj, budu držet na KETík palečky, aby ti to také vyšlo.

blana12
19. lis 2012

@alusacek Ahoj, budu držet palce ať se ketík podaří, hoď nám info kdy máme držet úplně nejvíc 🙂

alusacek
19. lis 2012

@blana12 ahoj,tak já to tenhle mesic asi odpiskam,jelikoz mam naky zvláštní cyklus,sliznice narostla,jako kdyz je po ovulaci,ale na utz nevidel pan doktor do rostly folikul,takže bud je uz po ovu,nebo před,coz je díky sliznici divne,muze mi nasadit hormony,nebo..,nebo...coz já si říkám,ze kdyz uz čekám a snažím se takovou dobu,jeden mesic navíc,kdy mam poblbly telo je vlastne jedno..Tak,tot zprávy ode mne..

alusacek
19. lis 2012

@lucido díky moc za podporu,ale mam naky oblbla telo,takže asi tento mesic odloží mě,jdu teda ještě na kontrolu ve čtvrtek,ale vzhledem k tomu,ze mam vždy vse ok,tak nechci ted kvůli jednomu mesici bláznivou a cpát do sebe hormony,kdyz to můžeme udelat za mesic v přirozeném cyklu..Tot info ode mne 🙂

lucido
autor
20. lis 2012

@alusacek Jasně, raději počkat. Mě to také transfer KETu v srpnu nevyšel, zblblo mi tělo, sliznici jsem odkrvácela, tak mi to hormonálně srovnala injekce a pak Estrofem, který jsem brala pd prvního dne cyklu. No a KETík se zadařil. Tak držím palečky, aby jsi byla brzy ok a nachystaná na transfer.

mautas11
20. lis 2012

ahoj holky, můžu se zeptat kolikáty den cyklu jste šly na KET?? já jdu 21DC a přijde mi to pozdě, protože cykly mám po 26 dnech tím pádem za 4dny po ket by měla dojít MS, a jsem z toho jelen. mám pocit že je to pozdě. 🙂

lucido
autor
20. lis 2012

@mautas11 Ahoj, já šla na KET 18-tý DC s tím, že 5 dní před jsem již brala Utrogestan a cyklus jsem měla podpořený Estrofenem, aby mi dobře narostla sliznice.

mautas11
20. lis 2012

@lucido ja mam ket planovany v prirozenem cyklu ode dneska mam taky utrogestan a na nedeli KET .takze Vam KET vysel napoprve?

lucido
autor
20. lis 2012

@mautas11 Ano, já měla 1. KET a vyšel 🙂. První IVF na jaře sice vyšlo, ale skončilo to mimoděložním, takže jsem musela čekat až se po operaci zahojím a pak jsme šli do KETíku.

mautas11
20. lis 2012

@lucido tak to gratuluji.my byli v kvetnu na prvnim IVF a to nevyslo,a tedka nas ceka prvni KET,tak snad bude uspesny.i kdyz musim prestat myslet na to jestli neni pozde ten 21den.

lucido
autor
20. lis 2012

@mautas11 Budu držet palečky, aby ti to také vyšlo. Hlavně, že máte mrazáčky. Každá máme transfer jinak, záleží na doktorovi jak to určí.

alusacek
23. lis 2012

@lucido Tak jsem byla vcera na dalsi navsteve u doktora na UTZ,19,den cyklu,pred tim si me zval 9.den,pak 13.rikal,ze sliznice narostla,ale asi neovuluji,tak na krev,estrogen vysoky,progesteron nizky a tak to pry k ovulaci neni,tudiz mam prijit jeste 19.den..to uz dorostly folikul videl,ale nedokazal rici,jestli uz praskl,tak zase krev a mam si pry pichnout injekci ovitrellu a KET ve stredu..dnes volal,ze ovulace uz dle vysledku probehla a tak se KET nebude konat,jelikoz pry nemuze urcit kdy..Tak jsem z toho takova ponekud rozpacita...o nic teda nejde,nic se nedeje,je to jeden mesic..Jen v prosinci do toho skoci Vanoce,takze taky nic..Jak ti je,vse ok? 🙂

alusacek
23. lis 2012

Jo a holky,vzdycky kdyz je muj text podivne psany,tak pisi z Iphonu,tak me omluvte,jelikoz slovnik mi tam obcas pise,co chce on a ja to nekontroluji 🙂

lucido
autor
23. lis 2012

@alusacek Ahoj, to co popisuješ se při nativním cyklu může stát. Já brala Estrofem už od 1DC, aby byla jistota, že sliznice naroste a také to působí, aby ovulace nebyla. Takže sliznice krásně narostla a 18 DC byl transfer, který dělal sám pan docent. Stojí za úvahu to příště zkusit také tak.

mautas11
24. lis 2012

tak zítra do boje, akorát se chci zeptat šly jste některá na ET tak aby jste dostali MS dřív než si máte dělat test?? já bych totiž měla dostat MS pět dní po ET. :(

alusacek
24. lis 2012

@lucido No jo,kdyz pan doktor to chtel delat v co nejprirozenejsim cyklu,kdyz vse v tele funguje jak ma..Tak jsme to proste jen prosvihli,myslim presne ten den,je to tim,ze bych musela chodit na UTZ ob den,ze,aby byla jistota..no tak pro priste uz vime co a jak..Ja hlavne u sebe vim,ze ovuluji az nejak od 17.dne a panu doktorovi nekorespondovalo to,ze uz 9.den byla sliznice tak moc narostla a folikul s vajickem zadny,tak to proste vyhodnotil,ze asi tento mesic ovu nebude a dal se na to nijak nesoustredil...Ale fakt to nijak neresim.Navic mi ve ctvrtek prileti po dvou mesicich manzel,tak se aspon uzijeme,coz by po KETu neslo 🙂 Takze dle hesla-na vsem hledej neco pozitivniho 🙂

lucido
autor
25. lis 2012

@alusacek Ahoj, však ono se to podaří, někdy nejde vše hned jak by člověk chtěl a příroda se může vzbouřit. Na příště určitě častější ultrazvuk, když nebudeš stimulovaná hormony. Jinak 5 dní před KETem jsem už brala i utrogestan.

blana12
28. lis 2012

Ahoj holky, tak copak je tady nového? Mám problém s PC tak jsem tady zase jen na skok.
@alusacek ahoj, já měla taky od 1dne cyklu hormonální náplasti, takže ti třeba něco nasadí aby jsi mohla na ketík 😉
@mautas11 ahoj, tak jak? ket proběhl? držím palce ať je úspěšný 🙂
@lucido Ahoj, jak se máte? 🙂 u nás je všechno zatím v pořádku, dnes jsem napekla hromadu perníků pro přítele, takže mě pochvala nemine 😀

lucido
autor
29. lis 2012

@blana12 Ahoj, u nás také vše v pořádku. V pondělí jsem byla na odběrech krve na Triple testy co mi napsali z genetiky, pak u nich ultrazvuk 17.12. a pohovor s genetikem. No a druhou poradnu máme 11.12., takže nyní klid a nikam nemusím.
Perníčky bych si dala hned 🙂, mňam.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru