KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

pawlla
17. srp 2012

@karkarka a jak dlouho od ket mas ty? Kdy budes testit? A beres nejake leky?

karkarka
17. srp 2012

@pawlla já byla na ket v úterý.beru utrogestan,estrofem,magne b6,medrol a píchám sí clexane.co ty?

nancy14
17. srp 2012

@pawlla Tak já beru...Estrofem,Prednison,Magne B6,Crinon gel.Embrya se začínají rozmrazovat den před zavedením.Na test jdu 28.8. ale určitě se testnu dříve,jako vždy. 😅

pawlla
17. srp 2012

@karkarka a na co je ten clexane a medrol, magne b6?
@nancy14
Ja beru estroferm a picham agolutin a to je vse a to mam brat i po Ket .... Taky to nevydrzim a budu testit drive 🙂

karkarka
17. srp 2012

medrol je na imunitu, clexane na ředění krve a magne b6 na zklidnění dělohy.

nancy14
17. srp 2012

@pawlla Já si myslím,že to je na zvyklosti každého centra a každého lékaře.Clexan je na ředění krve a magne je hořčík.Tak jsem na nás holky zvědavá...já si říkám,že do třetice by to mohlo vyjít,ale.....musí se počítat se vším.Stejně ale ty hormony s náma dělaj divy,že?Aspoň u mě hrozně..už přemýšlím,co všechno bych prckovi koupila....ale aspoň nějaký myšlenky.I když je fakt,že zatím mám stejný příznaky a pocity,jako u těch předešlých pokusech...no,hlavu vzhůru,nějak bude... 😀

pawlla
17. srp 2012

@nancy14 diky no drzim palecky at jsou na testiku // jsem zvedava jak vydrzim tech 14 dni do testiku ja 🙂

nancy14
18. srp 2012

@pawlla I já Tobě přeju to samé a všem ostatním budoucím maminkám!!!!!!! 😉

karkarka
18. srp 2012

@nancy14 Taky mám ty samé přízanky jako vždy(a to to nevyšlo)tak uvidím. Mám embryjka s 5denní kultivací tak 8den to ket už by na testu mělo být něco vidět.takže příští středu to otestuju 😉

nancy14
18. srp 2012

@karkarka To já jsem si to naplánovala na úterý,tak uvidím...stejně,jak se znám tak budu testovat několikrát....stejně je to ale nespravedlivost,proč to někomu nevyjde.U mě ta předchozí embryjka nevydržela ani den,v krvi jsem měla HCG 0jednotek,takže ani náznak....Taky bych chtěla zažít ten zázrak nosit prcka pod srdcem,ale asi to všem není dáno...Akoráde to je většinou dáno těm,kteří o to nestojí.....Je to nespravedlivost.A ještě to psychické utrpení,to mě unavuje nejvíc..nervy jsou nervy!!!!!! 😒

karkarka
18. srp 2012

@nancy14 To je právě ono.Kdo otěhotní snadno nedokáže pochopit tu psychyckou zátěž když i přeze všechno co pro to člověk udělá je nakonec test negativní. Tak snad nám to teď vyjde.budu držet palce.

pawlla
18. srp 2012

@nancy14
@karkarka tak drzim palecky at najdete na testu // ja jsem po ET mela uchycene embryjko ale bohuzem u me zustalo jen do 7 tt pak jsem bohuzel potratila takze se budu asi bat dokud nebude srdicko a i po tom clovek aby se porad jen bal a prvni dcerku mam ani vlastne nevim jak 😀 a ted proste ne a ne otehotnet zitra mam KET tak doufam ze se to konecne povede

karkarka
18. srp 2012

@pawlla já mám prvního kluka taky hned první měsíc co jsem vysadila ha.tak mě to že druhé nejde hodně překvapilo.nedávno sem po nativu potratila v 6tt. je to boj 😒

pawlla
18. srp 2012

@karkarka no jo me taky nikdy nenapadlo ze s tim druhym bude problem nikdy jsem tohle nemusela resit ale doufam ze tentokrat se mimi uz udrzi celych 9 mesicu 🙂 kdo si to nezazil tak nepochopi

nancy14
18. srp 2012

@pawlla Doufám,že budme mít pozitivní test všechny.Já jsem těhotenství nikdy nezažila,ale musí to být úžasná věc.Tohle Vám závidím,že máte aspoň jednoho prcka a mohly jste vše zažít...To je můj nesplněný sen.... ☹

pawlla
18. srp 2012

@nancy14 jasne pozitivni testiky preju vsem vim jake to je chtit miminko a ono se ne a ne povest ja mela prvni tehu tak v pohode ze nebyt briska tak o nem ani nevim 😀

karkarka
19. srp 2012

@nancy14 A já myslela že už mimčo máš? To v ikonce?

nancy14
19. srp 2012

@karkarka To mám,Daneček je naše zlatíčko,ale neporodila jsem ho já...... ☹

karkarka
19. srp 2012

@nancy14 Máma je ta co se o dítě s láskou stará a vychovává ho a to ty jsi.bez ohledu na to žes ho neporodila 😉

karkarka
19. srp 2012

@nancy14 A jak to zatím vypadá po ket? Já mám pocit jako před ms, tak začínám propadat beznaději.V úterý zkusím testit.To už by v případě úspěchu musel být test pozitivní.

nancy14
19. srp 2012

@karkarka Já jsem ty bolesti jako před MS měla už před dvěma dny.Teď se mě začínán zvedat žaludek,to bude po lécích,to jsem před tím měla taky.No,podle toho,jak dlouho rostla embryjka,tak v úterý už by to mělo být poznat.Já to zkusím v úterý a pak asi v pátek.Jedna známá si taky takhle testila,jeden den nic a zkusila to druhý den a měla je tam!!! 😉
Já si myslím,že snad pro toho našeho prďolu jsem dobrá máma,ale touha po vlastním ve mě hlodá.Člověk je hrozný stvoření...aspoň si budu moci říct,že jsem pro to udělala vše!!! 😎

wolsey
19. srp 2012

@lucido Ahojky, omlouvam se, ze vam do toho tak nejak vstupuju, v podstate tu nemam co delat, ale ctu prispevky, abych vedela co a jak... Moje sestra mozna bude muset na umele, tak se snazim se v tom zorientovat.
Cetla jsem tu o kontryhelu, tak jen chci napsat svoje zkusenosti.. Kontryhel a rebricek jsou skvele bylinky, ale ruku dam do ohne za to, ze me pomohl MNISSKY PEPR, znate to nektera? Da se to koupit na netu, http://www.gresik.cz, vypada a chutna to trochu jako pepr, pije se to vlazne 3x denne.. Mela jsem po jednom ZT, k tomu kombinace endometrioza+porucha srazlivosti krve+stitna zlaza, a nedam na ten caj dopustit. Zkouseli jsme nejakych 7 mesicu po laparoskopii, a po mesici uzivani tohoto caje jsem spontanne otehotnela. Jsem presvedcena o tom, ze mi v tom vyrazne pomohl i ten caj. Jinak doporucuju tez Zeleny jecmen, stoji sice nejakych 1000 kc, ale je to na 3 mesice, hlavne pri vsech tech hormonalnich hruzach, kteryma se musite cpat, je to skvela vec, cisti to telo a zvysuje imunitu, celkove to je vyborne pri takove zatezi, jakou musite podstoupit. Drzim vam vsem palce, my sice planovali jit na umele, ale nedovedu si ani predstavit tu nesmirnou psychickou zatez, kterou podstupujete. Drzte se vsechny a preju hodne hodne stesti!

lucido
autor
19. srp 2012

@wolsey Ahoj, moc děkujeme za příspěvek a doporučení, mrknu na to. Hezké odpoledne přeji.

pawlla
20. srp 2012

Ahojky tak ja byla vcera na tom KETiku a mam u sebe dva mimisky, tak jsem zvedava na testik ale nechci na to nejak spechat 🙂

nancy14
20. srp 2012

@pawlla Ahojda,tak to držím palce,ať se mimísci drží!!!!!!!!
Jen jsem se chtěla děvčata zeptat,jestli nevíte,kdy můžu konečně synátora vzít do náruče??????Díky 🙂

karkarka
20. srp 2012

@nancy14 ahoj, já bych to ještě neriskovala.co kdyby.zítra udělej test a uvidíš. 🙂

nancy14
20. srp 2012

@karkarka Určitě ještě počkám....Mám ale takovýho tucha,že budu testovat zbytečně...... ☹

karkarka
20. srp 2012

@nancy14 Tak to mám stejnýho tucha. Cítím se přesně jako bych měla dostat ms a žádné těhotenské příznaky nemám.Se z toho picnu.Když bude zítra test negativní mažu na gyndu a budu chtít laparoskopii. mám jen jeden vejcovod tak ať ho překontrolujou jestli je průchodný a budu zkoušet otěhotnět přirozenně ☹

nancy14
20. srp 2012

@karkarka Tak to by bylo fajn,kdyby to šlo přirozeně.Já být Tebou,tak určitě na lapku jdu!!!!!Když máš takovouhle šanci,tak ji využij!!!!!!U mě už zkusili vše a nakonec se zjistilo,že to prostě normálně nepůjde,protože mě nedozrávají vajíčka,takže mám IVF s dárkyní...a ještě se to nechytá,,,mrcha jedna!!!!! 😠

lakmus
21. srp 2012

ahoj já jdu taky v srpnu na ket a nechám si zavést 2 embrya do dělohy a chodím do podolí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru