KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

blana12
28. říj 2012

@alusacek Ahoj, nevěš hlavu, ono to jednou určitě vyjde. My jsme taky oba s partnerem zdraví, příčina nezjištěna, no a na třetí pokus se nám to podařilo 🙂 Pokus se něčím zabavit, chodit cvičit pokud to zatím jde, mezi lidi, prostě se odreagovat aby jsi na to nemyslela, já vím, je to těžké, já chodila cvičit, hodně do práce, doma ruční práce, ke kamarádkám na kafíčka a fungovalo to, teď čekáme miminko. Budu ti moooc držet palce ať jsi taky brzy šťastná.

ratatooy
29. říj 2012

@alusacek ja skoušela mojžišovou bezvysledne ale byla sme tam párkrát,a u tebe bude ta příčina že to moc chceš a furt na to myslíš ja bych ti doporučila vyzkoušet metodu EFT je to neco jako psychoterapie,jestli najdeš nekoho ve svem okolí kdo to delá,odblokuje ti hluboko v podvedomí veškery bloky kvůli kterym nemužeš otehotnet,a ikdyby jsi pak musel na IVF tak aspon s ůplne jinym přístupem a to takovým že si pujdeš na jistotu pro mimi a nic jinyho ti v hlave litat nebude

alusacek
29. říj 2012

@blana12 Dekuju,strašně moc díky za kazde slovo podpory.Je to fakt neprenosné,kdo nezažil,nepochopí..Já prave dělala běžně 12 hodin denne,po operaci,byla nucena cele leto zůstat doma,tak jsme si všichni říkali,ze je dobře,ze se před tím 2. IVF zklidnim..odpocinu,vse bylo ideální ,věřili jsme,ze to vyjde a kdyz ne,dost nás,teda hlavne me,to srazilo na kolena,jsem smutná,plactiva a ztrácím naději,ze se to muže ještě podařit.Manzel je navíc az do Vánoc pracovne v zahraničí,coz mi taky nepřidává...Ale nechci fňukat,ještě jednou moc děkuji a mam radost,ze jsou holky jako ty a ze se vam daří tehotnet! 🙂

alusacek
29. říj 2012

@ratatooy děkuji za kazdou radu,ale je těžké na to v jednom kuse nemyslet,ale na tu metodu se podívám,rada zkusím cokoli,co by mi pomohlo,taky se vůbec hodit do pohody,pokud je to mozné..Taky me stresuje,ze máme od pojišťovny hrazeny uz jen jeden IVF cyklus a nevím,kde bychom vzali na samoplaceni.. ☹

hasalovak
30. říj 2012

@blana12 Ahojky, cítíme se dobře.Jen unavená i ty nevolnosti jsou lepší. Ještě musíme s lékaři doladit následnou péči. Chodím ke dvou gynekologům na UZV. Musí se radit, protože máme jen jednu placentu. Tak budu muset jezdit i do Brna. Ale tak snad to dobře dopadne. A ty jsi na tom jak?Vše o.k?

lucido
autor
30. říj 2012

@hasalovak Ahoj, tak to posílám velkou gratulaci a hlavně ať jste všichni v pořádku. To je fakt skvělá zpráva!

lucido
autor
30. říj 2012

@blana12 Ahojky, tak to díky za tip, mrknu se co nabízí moje pojišťovna, mám Ministersvo vnitra 211. Uvidíme. Jinak pořád zápasím s nevolností, je jedno jestli jím nebo nejím, prtostě mi je šoufl, ale možná za to můžou i ten Estrogem a Utrogostean co beru. Dr. říkal brát do konce 12-tého týdne a pak dávky na poloviny dalších 10 dní, pak úplně vysadit. Už aby to bylo.
Jak se cítíš?

lucido
autor
30. říj 2012

@alusacek Ahoj, vítám Tě. Podívej 37 let není nějaký strašný věk, já mám 38 a v dnešní době je počet starších maminek větší něž tomu bylo před lety. Je to prostě trend. Pamatuji, když jsem byla ve 29 letech v USA jak známé měly děti až kolem čtyřicítky. Prostě budovaly si kariéru, zázemí, no a když to vše bylo, tak to pak nešlo. Nakonec se jim stejně zadařilo, jen to nebylo hned. Takže s věkem se vůbec netrap a nezaobírej se negativníma myšlenkama!!! PO operaci slepáku se musíš nejdříve pořádně vyhojit. To že máš za sebou z 2. IVF mrazáčky je super, nestrachuj se. Statisticky se 1.IVF mnohdy nepodaří, je to rozjezd pro tělo. U nás se zadařilo, ale skončilo to mimoděložním, takže také problém. No a jelikož mrázáčky josu, tak se zářijový KETík zadařil. Myslím, že od IVF je dobré dát 2 měsíce pauzu, vyčistíš se od hormonů a pak můžeš na ten KET. Takže na listopad jak plánuješ to bude více jak vhodné. Vydrž, začni věřit, že to vyjde a budete mít miminko!!! Držím ti palce! 🙂

blana12
30. říj 2012

@hasalovak U mě je zatím všechno o.k. 6.11. nás čeká sreening tak tam doufám bude taky všechno o.k. jde tam se mnou i přítel, tak snad konečně prcka taky uvidí, ještě se nám nezadařilo aby byl se mnozu na utz a stršně moc se těší. Můžu se zeptat co může nastat za problémy s tím, že máte jen jednu placentu?

blana12
30. říj 2012

@lucido Ahoj, mrkni na to třeba ti taky něco přispějí, já to můžu vybrat i třeba na vitamíny ale pokud je ta možnost i na te sreening, tak to dám na toto. Já mám utroš i ten estahexal vysadit na konci 12týdne, vůbec nemám nějak snižovat postupně, vysadit ze dne na den.Už se těším že do sebe nebudu nic cpát. Jinak se cítím dobře, chodím s pejskem na procházky, a odpočívám 🙂 v mezičase kávička u kamarádky, nebo u mamky 🙂 Už se těším na příští týden až uvidíme špunta, můj ho ještě neviděl, tak je natěšený, doufám, že bude i pěkná fotečka 🙂

blana12
30. říj 2012

@alusacek Třeba si naložíš na vánoce ten nejkrásnější dáreček 🙂 Prostě si řekni, teď to výjde a hotovo. Věř si a nenech aby u tebe převládaly negativní myšlenky. Posílám ti kopec bacilků 😉 Od nového roku pojišťovna přispívá na 4cykly IVF pokud si necháš při ET zavést jedno embryjko 😉

alusacek
30. říj 2012

@lucido ahoj,strašně děkuji za ta mila slova a hlave navracení viry v to,ze to muže vyjít.Jsem ted takova přečetlivela,tak se moc omlouvam za ty výjevy 🙂 ale fakt strašně děkuji,je to moc povzbuzující číst,ze se vám daří tehotnet a ze v tom nejsem sama.Diky za vse!!

alusacek
30. říj 2012

@blana12 no jo,budou Vánoce ...úplne jsem zapomněla 😀 To by byl opravdu ten nejkrásnější darecek 🙂 Ale na 1.IUI jsem šla na sve narozeniny,čehož si všimla sestřička a taky mi říkala,ze mi moc přeje,at dostanu ten nej dárek... ☹ No ale nebudu smutnit,kdyz vy tu jste všechny tak nakažlivé pozitivni 🙂 budu věřit,ze se jednou zadarí,kez by ted z KETU,baví me ta představa,ze otehotnim,kdyz tu ani nemám manžela 😀

dashi
31. říj 2012

@alusacek ahojky, neboj jednu se zadaří, já podstoupila 2. ket v srpnu 2 embrya bohužel se nezadařilo, takže mě čeká 2.ivf. Každá z nás to zná, hlavně když je test negativní ☹ ☹ Mě už je taky dost 34 a taky už mám řečí dost kdy budu mít dítě a že bych už měla, že mám na to věk 🤐
Mě přítel pořidil pejska, takže mám mimčo doma a zatím si to užívám, asopň jsem přišla na jiný myšlenky. A vyřizuju si lázně, což je teda šílená anabáze, pač mě posílaj od čerta k ďáblu. 😝

@blana12
@lucido Holky jak válčíte, myslím na vás a až fakt bude čásek hodím fotky psího mimča do alba 😉 🙂

dashi
31. říj 2012

@jahodarka ahoj holka tak jak? Co to čtu, vím jak Ti je ☹ A taky je mi jasný, že si dáš od koníka oraz.

blana12
1. lis 2012

Já šla na transfér na narozeniny mé sestry, tak jsem jí dala krásný dárek 🙂 Na srdíčkový utz měla sestra výročí svatby, takže mi její šťastné datumy to štěstí taky přinesly 😉 Tý jo to budeš jedinečná svému okolí, otěhotněla bez manžela, to se jen tak někomu nepodaří 😀 😀 😀 A kdy to máš tedy v plánu? 😉

blana12
1. lis 2012

@dashi Ahoj, u mě dobrý 😉 Je paráda že se štěníkem přicházíš na jiné myšlenky: A jak jsi daleko s těmi lázněmy? Asi je to běh na dlouhou trať co?

dashi
1. lis 2012

@blana12 to mi povídej, prostě to mudři nechtěj psát, při tom na to má nárok žena do 40 let 2x, to už jsem si taky zjistila když má gynekologické potíže. Byl zádrhel u obvoďáka se mu do toho nechtělo a poslal mě na ženský, tam mi dr. řekl, že ten canc papíru má vyplnit obvoďák. Tak se na něj chystám 😠 😠

alusacek
1. lis 2012

@blana12 ...muj doktor je uzasny,pri posledni navsteve me,tak hezky pohladil po noze(po vysetreni,bez sexualniho podtextu 🙂 ) a povida mi,"hlavne uz zadny deprese,jdeme dal,tak budete mit dusickovy dite" 🙂 Je zlatej,je mi vzdy tu chvili trochu lepe..No,takze ted mam kazdym dnem dostat menses a dale se bude odvijet,jak vsechny znate,ovulace,rozmrazeni...Takze cca za 14dni,bych mohla byt moudrejsi,teda,co se terminu KETU tyce..

lucido
autor
1. lis 2012

@dashi Ahoj kočko, jsem ráda, že máš doma štěstíčko v podobě pejska. Na lázních trvej, nenechej se odradit. Takhle by pak do lázní už nikdo nejezdil. Drží palce. A po lázník šup akce miminko?

hasalovak
1. lis 2012

@blana12 Ahojky, jaké problémy by mohly nastat ? Hlavně ten,že jedno bude víc zásobeno živinami jako to druhé. Jedno bude živořit a druhé toho bude mít tolik, že nebude vědět co s tím.Tak to vipadá,že budeme muset každých 14dní do Brna. Budou hlídat jejich velikost, objem plodové vody u každého zvlášť.No radost z toho moc nemám, ale nenaděláme nic. Raději ať je pohlídají.

blana12
5. lis 2012

@dashi Ahoj, takže si pěkně poběhážš kvůli "blbým " papírům, to už asi některým našim doktorům nezáleží na tom, aby jejich pacientka byla spokojená po všech stránkách a honí je od čerta k ďáblu, každopádně po lázních čekáme že na to vlítnete a oznámíš nám tady krásnou novinku v podobě miminka 😉

blana12
5. lis 2012

@alusacek Dej nám pak vědět kdy tě čeká termínek ketu, abychom ti mohli alespoň virtuálně poslat trošku těch těhotenských bacilů 🙂

blana12
5. lis 2012

@hasalovak Jéje tak doufám, že to bude všechno v pohodě a miminka se pěkně podělí. Ono to dojíždění do Brna z Bvi taky žádná sranda, ale zase ať jsou raďeji drobečci pod kontrolou. 😉 🙂 A to budeš dojíždět celé těhotenství?

blana12
5. lis 2012

@pawlla Kočko a jak to vypadá s tebou, doufám, že jsi O.K?

pawlla
5. lis 2012

@blana12 ahojky jo tak jsem zatim ok i miminko mam teda prisnej klidovej rezim celej den lezim a nemuzu nic delat ale doufam ze to bude stat za t a mimi bude v piradku. Zitra mam screening tak jsem moc zvedava. A co ty jak se s mimi mate ?

blana12
5. lis 2012

@pawlla já jsem v pohodě, vůbec ti nezávidím to ležení, hlavně ti to určitě neutíká. A jak to máš s malou? Jééé zítra jdu taky na sreening 😉 , jsem z toho trochu nervozní, ale snad bude všechno o.k. A hlavně se těším až miminko zase uvidím 🙂

dashi
6. lis 2012

Ahoj holky, musím to sem napsat, mateřské pudy se ve mě asi nezapřou, ale zatím se ubírají jen ke zvířectvu 😉 🙂 Nic méně jsem se dnes na vlastní kůži přesvědčila, jaký dokážou bej lidi hyeny 😠 (i ta hyena se stará o svá mláďata líp, než některý zamindrákovaný chudák ke zvířeti). Jedu si takhle poránu vyřídit pár formalit do města a hle koukám u železničního přejezdu na svahu se tetelí zimou krysařík, no což jedu dál a říkám si to ho někdo venčí nebo si šel pán odskočit. Nicméně mi to celou dobu vrtá hlavou, krysařík a takhle venčit bez oblečku. No nic, říkám si snad ho nic nepřejede, nebo nesrazí vlak. Za 3 hodiny jedu zpátky z města zase stejnou trasu přes přejezd a co nevidím, chudinka se tam stále třese zimou a to kurňa projelo aut 😠 . Milého psíka nalákám na kus buchty, je v šoku, ale šťastněj že se může ohřát. Volám na policii a ta milého psíka odváží do chovné stanice. 😉 Snad si ho pán vyzvedne, nebo spíš doufám že se dostane k lepšímu pánovi. Tohle fakt vypadalo nato, aby ho někdo našel ☹ 😠 A to mě policajt ještě přesvědčoval at si ho vezmu, když jsem zvířemil 😉 . Někteří lidé jsou bezcitné bestie 😠 😠 😠 Pověsti za nohy do průvanu 😠 🤐

lucido
autor
7. lis 2012

@dashi Ahoj, no to je šílené dnešní story, úplně s Tebou souhlasím, pověsit, do průvanu a pořádně rozhoupat. Jsi skvělá, že jsi pejskovi pomohla, sama bych udělala totéž.

dashi
8. lis 2012

@lucido
@blana12 holky tak jsem se konečně dopracovala k tomu dát sem ty moje miláčky, jukňete do albíčka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru