KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

lucido
autor
15. srp 2012

@pawlla Myslim, ze vezmou morulky a zacnou piplat, kdyby nahodou neco, tak pridaji blasto, ale to snad nebude nutne a vyjde to se 2 morulkama. A ty se zahryznou 🙂.

pawlla
15. srp 2012

@lucido no doufam snazim se byt v klidu ale jak se to blizi tak jsem nervoznejsi no uvidime jeste mi v patek budou volat v kolik hodim mam prijit tak asi je budou rozmrazovat nekdy o vikendu nevim snad bude vsechno v pohode

lucido
autor
16. srp 2012

@kopretinalouka Ahoj, mohu se zeptat kdo ti tenkrát napsal neschopenku, zda gynekolog nebo obvodní lékař?

lucido
autor
16. srp 2012

@pawlla Hlavně se na neděli hezky vyspinkej, nic neřeš ať jsi v pohodě na KET připravená. Pak už se jen morulky zahryznou a je to 🙂.

kopretinalouka
16. srp 2012

@lucido Ahoj, šla jsem za obvodní, že mám nervy v kýblu a ta se nabídla, že mi může na 2-3 týdny napsat nemocenskou. Dostala jsem i žádanku k psychologovi, kam jsem asi půl roku chodila, ale bylo to o ničem.

lucido
autor
16. srp 2012

@kopretinalouka To souhlasí, psycholog nepomůže, musíme se s tím každá poprat po svém.

karkarka
16. srp 2012

@kopretinalouka Psycholog moc nepomůže. To je jen že na to že se nedaří nemá člověk myslet a má se zaměřit na něco jiného. Mě se teda na nic jiného myslet nedaří. A jak čas běží a neúspěchů přibývá je to čím dál horší. ale tohle pochopí jen někdo kdo něco takového zažil.

dashi
16. srp 2012

@karkarka
@kopretinalouka
@lucido
Holky přesně, to člověku může radit 10 doktorů a je to k ničemu 😠 Mě pomáhá chodit sem a diskutovat s holkama, který mají stejný problém, to mi dá víc než jeden psycholog 😉

pawlla
16. srp 2012

@lucido diky budu se snazit 🙂 ono je tezke myslet na neco jineho kdyz ma clovek toho plnou hlavu

dashi
16. srp 2012

Holky kde se dneska flákáte 😕 Měla bych něco dělat v práci, ale nic mě nebaví 😅 No, příští týden dovolená, aspoň se nebudu stresovat , když mám tak významný týden 😉 Vyrazím na chalupu na houby 🙂

kopretinalouka
16. srp 2012

Já byla dneska na té krvi a je to negativní. Tak snad dopadnete líp. 🙂

dashi
16. srp 2012

@kopretinalouka ježiš, to je mi líto ☹ to jsou samý špatný zprávy ☹ A co budeš dělat, dáš pauzu nebo jdeš do dalšího Ketu?

kopretinalouka
16. srp 2012

@dashi My už nic zmraženého nemáme a máme vyčerpány všechny 3 IVF pokusy na pojišťovnu ☹. Na účtech máme velké kulové, za poslední rok jsme do toho vrazili 60 tisíc a už není z čeho brát. A vzít si půjčku, abysme si mohli zaplatit další IVF, to se mi zdá jako blbost 😖 Protože ono je snadné si půjčit, ale horší to pak hromadu let splácet a při představě, že by to zase nevyšlo...Jsem v koncích, dítě chci, ale kde mám na to pořád brát? 😢 😢 😢
Asi teď budeme nějakou dobu zkoušet inseminace, ať se aspoň něco děje a nevím, co přijde dřív, jestli to vzdáme, nebo jestli našetříme na další IVF. 😒

dashi
16. srp 2012

@kopretinalouka A jej, holka tak to je mi hrozně líto ☹ Co říct ☹ , drž se a hlavu vzhůru 😉
Asi jsi to psala, ale zkoušeli jste třeba imunologii?

karkarka
16. srp 2012

@kopretinalouka tak to je mi líto.nechápu jak to že to tak dlouho nevychází.já mám taky ket ze 3.ivf a na další pokus, tentokrát bez pojišťovny nejsou penízea člověku to už připadá jako házení peněz z okna když nevidí ty výsledky. jestli to u mě teď nevyjde tak půjdu na laparoskopii abych viděla že je uvnitř vše ok a nechám tomu dál volný průběh.

nancy14
16. srp 2012

Ahojda děvčata!!!!V úterý jsem podstoupila svůj první KET,jinak jsem před tím měla několik pokusů s čerstvými embryjky.Dodržuji klidový režim a tak tady pročítám Vaše příběhy a snžím se odreagovat a přijít na jiné myšlenky.Byla bych ráda,kdybych si tady mohla s Vámi popovídat...... 😅

karkarka
16. srp 2012

@nancy14 Ahoj.Já jsme taky po svém prvním ketu v úterý. Jak se ti zatím daří? Mě děsně bolí záda ☹

nancy14
16. srp 2012

@karkarka Mě snad už bolí všechno.Snažím se sice dodržovat víc klidu,ale někdy to fakt nejde.A vůbec ještě s tím naším lumpem.Kdypak jdeš na test?? 😉

karkarka
16. srp 2012

@nancy14 já mám doma 4leťáka tak taky moc klidu neužiju.test si mám udělat za 12dní po ket.a pak hned na krev.ale určitě tak dlouho čekat nevydržím 😉 jak stará embryjka sis nechala zavést a kolik?

nancy14
16. srp 2012

@karkarka Já mám jít na test z moče 28.8.ale je jasný,že to nevydržím a chtěla bych poznat tu,která to vydrží.Mám zavedená dvě vysokobuněčná embrya typu A,tak z toho moc chytrá nejsem.Já mám doma čerta,kterýmu v září budou dva roky... 😀

dashi
17. srp 2012

@nancy14 ahojky, vítej mezi námi 🙂 já jdu nejspíš příští pátek, ale to se ukážev pondělí na utz 😉

@karkarka achjjooo, vám závidím ten náskok,vrrr musím čekat a čekat 😉
Holky držím vám palce ať jsou tam krásné // 🙂

karkarka
17. srp 2012

@dashi není co závidět, ta doba od zavedení mimísků do testu je šílená.člověk pořád přemýšlý a studuje na sobě různé příznaky.a střídavě propadá nadějí a beznaději 😉

dashi
17. srp 2012

@karkarka svatá pravda 🙂 ještě, že se můžem podporovat 😉

pawlla
17. srp 2012

@karkarka
@nancy14 ahoj holky ja jdu na ket ted v nedeli budu si nechavat dve embrya tak jsem zvedava, a vam drzim palecky at mate na testu pekne //

nancy14
17. srp 2012

@dashi Díky a držím na pondělí palce,ať je sliznice,jak má a můžeš jít na věc...hodně štěstíčka!!!!!!! 😉

nancy14
17. srp 2012

@pawlla Ahojda,já mám taky v sobě dva mimísky.Taky Ti držím palce,ať vše dobře dopadne a test je pozitivní!!!! 😉

pawlla
17. srp 2012

@nancy14 chtela jsem se zeptat beres nejake leky nebo neco z CARu? A jak dlouho pred ket se rozmrazujou embrya po PK nevis? Nejak jsem se na to zapomela zeptat a mam obavu aby se dobre rozmrazili 🙂 A kd budes testit ?

karkarka
17. srp 2012

@pawlla embryjka se rozmražují den před transferem.

pawlla
17. srp 2012

@karkarka diky tak to jsem zvedava jak to zvladnou musim jim verit ja se te nedele snad nedockam 🙂

karkarka
17. srp 2012

@pawlla neboj zvládnou to. alespoň je pak jasné že jsou kvalitní a mají potenciál se dál vyvíjet. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru