KET v květnu-červnu 2014, chystáte se?

musilka
3. bře 2014

Chystáte se někdo na KET ? My po nevydařeném 3.IVF teď v únoru plánujeme transfer mrazáčků na tohle období. Spíše tedy ten červen - dáme trochu relaxu na dovče a po ní hned na KET 🙂 Mám za sebou nyní v posledním roce a půl 4 nevydařené transfery tak doufám, že ten pátý bude ten úspěšný 🙂

78marcela
8. kvě 2014

@kleopatra007 a ještě dodám že já jsem to vždy nějak vnitřně cítila při každém pokusu jestli se povedlo nebo ne. Prostě jsem si byla jistá i bez testu. A to nejsem běžně nijak senzítivni. Ale tady jsem vždy měla správné tušení.

kleopatra007
8. kvě 2014

@78marcela jee,to je krasnej priklad.Moje mamka to mela podobne,mela priznaky tehu.test negativni doktorka ji rekla ze neni,a podle krve byla😀
Proto vsechny musime na zazraky verit🙂
moc stesticka ti preji,at uz to vyjde:-*

78marcela
8. kvě 2014

@kleopatra007 tak třeba to máš po mamince. Je to možné. Zázraky se někdy dějí. Já testům sice věřím a v tvé situaci už bych raději spoléhala na mrazacky, ale nepodceňuji intuici a dědičné dispozice. Já myslím že IVF je krasny příklad toho, že normální není nikdy nic a zázraky se mohou stát.

kleopatra007
8. kvě 2014

no nevim,byla jsem pred dvouma rokama prirozene tehu. a to na po trech mesicich.Test byl pozitivni. Akorat pred vydanim teh. prukazu prestalo tlouct srdicko,takze revize☹ Od t
e doby jsem bez ovulace,a mam nizkou hladinu AM hormonu.

vanule
12. kvě 2014

@78marcela na zítra držím všechny pěsti pro štěstí, aby vše dopadlo tak jak mělo - tedy hlavně dobře 🙂

78marcela
12. kvě 2014

@vanule díky moc, jsi hodná..docela se bojím.

78marcela
13. kvě 2014

@vanule tak mám u sebe dva bojovníky, snad to zvládneme.

musilka
autor
13. kvě 2014

držím pěsti marcelko !

78marcela
13. kvě 2014

@musilka díky moc. Cítím se šťastná a spokojena. Tak snad to vyjde. Tobě už se to pomalu taky krátí, vid

78marcela
13. kvě 2014

@kleopatra007 tak jak jsi dopadla?

musilka
autor
13. kvě 2014

@78marcela krátí krátí.... za měsíc už budu tohule dobou mít snad embryjka u sebe 🙂

78marcela
13. kvě 2014

@musilka tak paráda. Užívám si to, je to fajn, vědět že je mám u sebe. Doufám že ten pocit vydrží devět měsíců. Až na to že už to pak nebude jenom pocit ale fakt.

vanule
13. kvě 2014

@78marcela přeju ti to🙂 budu nakukovat (pokud neva, že jsem tak v mezi akci KETu) a čekat na super výsledky 🙂

78marcela
13. kvě 2014

@vanule klidně koukej a povídej. A pak se brzy pridáš.

vanule
13. kvě 2014

@78marcela ještě pořád doufám, že se vážně přidám 🙂
tak máš u sebe 2bobánky,teď jen pekně hlaď bříško, aby se krásně zabydleli 😵

78marcela
13. kvě 2014

@vanule proc by ses nepřidala, určitě bude vše v pořádku, i když budeš muset byt asi víc sledovaná. Ostatně s tím počítám i já.

kleopatra007
15. kvě 2014

@78marcela ahoj,tak to zas nedopadlo..chtela jsem na genetiku a imuno. a sestricka mi rekla,ze je k nicemu.

78marcela
15. kvě 2014

@kleopatra007 to nechápu a vysvětlila proc by to mělo byt k ničemu?

kleopatra007
15. kvě 2014

@78marcela ani já to nechápu,v jiných carech je to to první co dělají .V Pronatalu v CB asi ne ☹ .Prej je genetika pro ty co často potrácejí,a když vyjde blbě imuno. tak se sejně dává prednisol.Ted si dám pauzu tak si aspoň tu genetiku nechám udělat.A co ty,jak se cítíš?

78marcela
15. kvě 2014

@kleopatra007 nic moc. Včera celý den migrena. Žádný prášek jsem si nebrala abych něco nezkazíla, tak jsem si to odtrpěla. Dnes jsem chtěla ven ale je tam ošklivě. Tak ležím a nudím se.

kleopatra007
15. kvě 2014

@78marcela jen pěkně lež,když mužeš tak proč nehajat 🙂

meyryen
15. kvě 2014

@kleopatra007 Omlouvám se, že se Vám pletu do diskuze, ale určitě na těch testech trvej. A není pravda, že genetika je pro ty co často potrácejí a z výsledků imuno se dává jen prednison... 😉

78marcela
15. kvě 2014

@kleopatra007 protože mě to nebaví ležet a mám pocit že už mám otlaky na zádech..
taky si myslím že bys měla trvat na těch vyšetřeních.

kleopatra007
15. kvě 2014

@meyryen klidně se můžete přidat,já budu jen ráda když mi někdo napíše svojí zkušenost.Já kdybych neměla dvě kamarádky po umělím,a nedohledala tady tak nic nevím.

meyryen
15. kvě 2014

@kleopatra007 Tedy pokud nemáš hotové žádné testy, tak bych na nich trvala případně bych se poohlídla jinde. Spoustě holek tady z genetiky vyšla leidenská mutace a při IVF píchají fraxiparin a z imuna dost často vychází NK buňky, proto ten prednison - mně tedy lékařka tvrdila, že až1/3 žen je proti prednisonu imunní, tak beru něco jiného, ale principiálně je to to stejný. Mně třeba ještě zjistili že se mi špatně štěpí nějaké další látky, tak k tomu beru ještě něco navíc 😀

kleopatra007
15. kvě 2014

no pěkný to je zas informací,mě šmejkne z toho už 😖 tak to bude nejlepší jet na všechna vyšetření asi do Prahy.Děkuji tak si budu na testech trvat.

meyryen
15. kvě 2014

@kleopatra007 A nebo na imunologii je super prof. Ulčová-Gallová v Plzni, dělá přímo jen reprodukční imunologii 😉

vanule
15. kvě 2014

@kleopatra007 jen co jsme přišli do CARu doktor nás poslal na imuno a genetiku. jsme ze sever. Moravy a na imuno jsme jeli do Prahy - popravdě moc se mi nechtělo, ale nakonec jsme byli rádi, že než dr. šel do IVF zjistil si o nás všemožné i nemožné 🙂 protože znám případy, kdy se šlo hned na IVF a po pár nezdarech teprve začali doktoři posílat na vyšetření a najednou se zjistil problém, ale jedno IVF už bylo "zbytečně" vyplácáno...

musilka
autor
16. kvě 2014

V pronatalu v Praze mi také nikdo genetiku nedělal. A to má manžel vrozenou vadu ledviny tak jsem myslela že v tomto případě se dělá genetika běžně a vyvedli mě z omylu. ALe po 2. IVF jsem si nechala v ISCARE genetiku udělat a jak zde píšou holky. Přišli mi na nějakou mutaci krevní srážlivosti ne vyloženě leidenskou ale jiný typ a teď mám před transfery normálně vypsány injekce fraxiparinu. Takže já genetiku doporučuji 😉

michaela28
26. kvě 2014

Ahojky, ráda bych se k Vám do skupinky přidala, v nejbližších dnech u mě proběhne KET. Jsem 12 DC, zítra mě čeká kontrolní UTZ sliznice, beru Estrofem, tak doufám, že to bude ok. Mám za sebou 1.IVF a 2xKET z druhého se nám v březnu 2012 narodil chlapeček, láska moje největší. Snad se i nyní zadaří. Neuspěšné pokusy u mě byly zapříčiněný špatným děložním čípkem, na kterém jsem měla rakovinotvorné buňky a musela jsem na konizaci, ale 3 měsíce po ní proběhl ten úspěšný KET. Už si nic nepamatuju, kolikátý DC asi tak probíhá KET???