KET v květnu-červnu 2014, chystáte se?

musilka
3. bře 2014

Chystáte se někdo na KET ? My po nevydařeném 3.IVF teď v únoru plánujeme transfer mrazáčků na tohle období. Spíše tedy ten červen - dáme trochu relaxu na dovče a po ní hned na KET 🙂 Mám za sebou nyní v posledním roce a půl 4 nevydařené transfery tak doufám, že ten pátý bude ten úspěšný 🙂

michaela28
10. čer 2014

@vanule Určitě se dočkáš, chápu, že se to někdy a vůbec v tomhle případě táhne jako nikdy 😠 .

krasnydenvsem
10. čer 2014

@michaela28 můsi to nám vydržet 9 měsíců . já nevím proč ale mam takový pocit že jsou tam dvě uvidím toho 24. 🙂

michaela28
10. čer 2014

@krasnydenvsem no, já bych radši jenom jedno, ale budu vděčná za cokoliv 🙂 , tak držím pěsti, aby tam byli opravdu ty 2 miminka 😉.

krasnydenvsem
11. čer 2014

@michaela28 já moc se bojím kdyby bylo dvě mam strach s těhotenství většinou se rodijou o hodně dřív ☹ snad to bude dobri musí byt že ?

vanule
12. čer 2014

@78marcela Ahoj Marcelko, celou dobu na tebe myslím..jak se zdálo 12tého daleko tak už je tady... jak ti dopadla konzultace???

vanule
12. čer 2014

@krasnydenvsem při prvním IVF mi zavedli dvě embrya, uchytila se obě, ale jedno se bohužel v ranném stadiu přestalo vyvíjet, takže zůstal u mě jen jeden drobek a ač vše bylo OK nakonec jsem rodila ve 34tt, takže si nevybereš 😒

78marcela
12. čer 2014

@vanule právě jsem dorazila do práce z Brna. Vzali mě krev na štítnou žlázu,, 10.7 jdu na hysteroskopii. Při ní mi vezmou i krev na imuno. Po hysteroskopii mi vyvolají ms a počítám v půli srpna bych měla jít na transfer.

krasnydenvsem
12. čer 2014

@vanule a proč jsi začala rodit v 34t?

elysion
12. čer 2014

Ahoj holky...měla bych na vás takový dotaz...CHtěla bych jít na KET a estrofem se má brát myslím hned první den MS vadilo by moc,kdyby se začal brát až druhý den ?...předem děkuji

musilka
autor
12. čer 2014

@elysion já beru až od 2. dne cyklu 😉

vanule
12. čer 2014

@krasnydenvsem objevila se u mě preeklampsie a malá musela chtě nechtě ven

@78marcela tak ti pěkně "zabijí" dvě mouchy jednou ranou, to je dobře, aspoň bydou výsledky pěkně pohromadě. Já byla na všechna vyšetření zvlášť....

elysion
12. čer 2014

@musilka tak tím asi taky nic nezkazím děkuji 😉

krasnydenvsem
13. čer 2014

@elysion mne pan doktor říkal že mam dat estrofen až pořádně se spusti ms tak to u mne vždy spoušti až druhy den taky sem dala až druhý den

michaela28
13. čer 2014

@krasnydenvsem já myslím, že to není pravidlem s předčasným porodem u dvojčátek, já i s prvním rodila o měsíc dřív a to jsem měla celé těhotenství úplně v pohodě a bez komlikací. Jinak já dnes testovala a je tam slabounká druhá čárka 😉 .

michaela28
13. čer 2014

@elysion Já jsme také brala do 2.dne.

krasnydenvsem
13. čer 2014

@michaela28 je tak to je krasné gratuluji 🙂 . Mně dnes je blbě od žaludku všechno mně smrdí jídlo sotva něco do sebe dostanu .třeba to je aj lekami ale u malého mně nebylo špatně pravda sem byla po ivf nevím řikaji že ket je šetrněji přirozenější ,.Kdy jdeš na ultrazvuk asi za 14 dni že?

elysion
13. čer 2014

@krasnydenvsem
@michaela28 Tak sem ho začala užívat druhý den když u vás to šlo..tak u mě určitě taky děkuju 😉

78marcela
13. čer 2014

@vanule no na to imuno vezmou krev akorát. Jestli se dělá ještě něco jiného, to nevím. Ale jsem za to ráda. Třeba na něco přijdou a začnou léčit a bude dobře potom. Horší když nepřijdou na nic. Ale i tak budu věřit že i kdyby na nic nepřišli, takže hysteroskopie pomůže. Po ní otěhotnělo hodně holek.

vanule
13. čer 2014

@78marcela na imuno nás dr. poslal přímo do Prahy do Podolí, mi brali krev a chlap musel odevzdat vzorek. Na výsledky jsme čekali 4týdny.
A úplně s tebou souhlasím, radši pořádná vyšetření než žádná!

78marcela
13. čer 2014

@vanule oni řekli že budou jenom mě brát krev. Chlap že vůbec nemusí. Embrya že jsou krasna, budou jenom zkoumat jestli nemám uvnitř nějaké nepřátelské prostředí.

michaela28
14. čer 2014

@krasnydenvsem no, já jdu ve čvrtek na krev a pak mě objednají na ultrazvuk 🙂. Mě jen pnou prsa a trochu píchá v podbřišku 😉 .

krasnydenvsem
17. čer 2014

@78marcela ahoj jak se máš ?já už se nemůžu dočkat UL ☹ mam šílený strach aby vše bylo jak má byt

vanule
17. čer 2014

tak jsem trošičku doufala v zázrak, ale nic z toho nebude 😒 když už chceme druhé mimi, tak tomu necháváme "volný průběh" a protože zpoždění bylo zase velké (což u mě není nijak zvláštní,přesto jsem malilinko doufala) zkusila jsem ráno test a druhou čárku tahala i očima, no nevylezla za to do hodinky dorazila MS. Takže na konci týdne můžu konečně na krev ať se to pohne někam dál...
@michaela28
@krasnydenvsem holky těším se na vaše zprávičky z utz 😉 přeju aby, bylo vše OK

78marcela
17. čer 2014

@vanule ahoj a stihneš tedy transfer nebo ne ?
@krasnydenvsem to chápu že se bojís. Ale určitě to bude v pohodě, uvidíš.

krasnydenvsem
17. čer 2014

@vanule určitě vše bude v pořádku jen mně sem tam poboliva v podbřišku že to je normální napína se děloha ,a špatně od žaludku ,ale ne zvracím,bolí hlava no ale mně to ne vadí hlavně at je v pořádku 🙂 co my žensky ne vydržíme .

krasnydenvsem
17. čer 2014

@vanule tak to mně mrzí .já sem neměla nebo nemam problémy můj má problém ☹ co už dobře že jsou lide kterí nám pomůžou 🙂 holky bude vše v pořádku 🙂 😉

vanule
17. čer 2014

@78marcela tento cyklus určitě ne, doktor chce 2-3den MS vzít krev na trombofilní mutace a neřekl mi jak dlouho se čeká na výsledky (někde jsem četla, že i měsíc) takže to vidím spíš až na září

78marcela
17. čer 2014

@vanule aha. Tak to je škoda. No tady u toho to bohužel nejde tak, jak si člověk naplánuje. Musíme byt vděčni, že se to vůbec podaří. Věřím že mi pomůže hysteroskopie a že se taky budu koncem srpna radovat z pozitivnícho testu. Pokud se tedy během hysteroskopie nenajdou nějaké výrazne problémy které budou vyžadovat delší léčení. Snad ne. Tak podzim pro nás bude šťastný.

vanule
17. čer 2014

@78marcela u nás už jednou vyšel, tak budu tajně doufat, že i teď by nám to (i s tebou počítám 🙂 ) mohlo klapnout....
Ale po dnešku je mi jasné, že já nebudu nikdy žádný příznivec testování,já než se k tomu odhodlám a nakonec to vždy dopadne stejně, na testu prd a za pár dnů je tady (dnes se MS překonala, že to stihla za hodinku) teď si "vyčítám" že kdybych se odhodlávala ještě den nekonalo by se takové zklamání....a tak je to pořád dokola. Takže přes léto si odpočineme, nabereme síly a pak hurááá na to!!! 😵

krasnydenvsem
18. čer 2014

holky já sem měla noc hrůzy dostala sem křeč do podbřišků ☹ a ted sem začala špinit to není dobře ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to jsem mela jit v uterí na ul