KET v květnu-červnu 2014, chystáte se?

musilka
3. bře 2014

Chystáte se někdo na KET ? My po nevydařeném 3.IVF teď v únoru plánujeme transfer mrazáčků na tohle období. Spíše tedy ten červen - dáme trochu relaxu na dovče a po ní hned na KET 🙂 Mám za sebou nyní v posledním roce a půl 4 nevydařené transfery tak doufám, že ten pátý bude ten úspěšný 🙂

vanule
25. dub 2014

@78marcela úkol splněn a ani to nebolelo, dokonce jsem byla i mile překvapena, že sestřička při té fůře žen si mě pamatuje. Takže 6.května jdu konzultovat 🙂

78marcela
25. dub 2014

@vanule no super, chválím za splněný úkol. A jdeš tedy docela rychle, kam chodíš do CAR?

stazina1
26. dub 2014

Ahoj holky,pridávam sa k vám,Práve sa chystám na KET,momentálne beriem estrofem,som 10 den MC a v pondelok idem znova na meranie sliznice a tak na KET.Mám strach,máme len jedného mrazáčka,tak dúfam,že prežije rozmrazenie,chudinka jedna 🙂

78marcela
26. dub 2014

@stazina1 ahoj. Určitě ten jeden bude stačit. Není důležitá kvantita ale kvalita. Já jich měla skoro třicet a zatím nic. Dnes začínám stimulaci na KET.
Držím pěstí, ať na kontrole dopadne vše dobře.

vanule
26. dub 2014

@78marcela chodíme do Frýdku Místku a čtu, že jsi začala stimulovat, tak to je super....
@stazina1 holky chci se Vás zeptat, když máte mrazáčky, v novém roce (2014) přišela vám faktura či šek na placení za mrazáčky z CARu na další rok?

78marcela
26. dub 2014

@vanule my jsme to museli zaplatit na pět let dopředu. Příští rok nám konci těch pět let. Tak ještě musím stihnout vyčerpat embrysky a najít mezi nimi toho správného bojovníka, který s námi zůstane devět měsíců.
Začala jsem stimulovat, mám z toho radost a hrozně věřím že to vyjde.

kleopatra007
27. dub 2014

ahoj,tak jsem dnes nafouklá ☹ snad mrcha nedorazí,a trochu špiním tak co nejvíc ležim.Určitě se aspon jeden mrazáček zavrtá 🙂 prostě musi 😀

anew
27. dub 2014

ahoj holky, můžu k vám?🙂

musilka
autor
27. dub 2014

Pěknou neděli 🙂 zdravím všechny co se přidávají jsem ráda že budu mít s kým v červnu (a dříve) stresovat 🙂
Jinak já jedu na konzultaci do CUBE za týden tak si chci ještě pokud možno oběhnout klasickou prohlídku a stěry na své gyndě budu tam zítra volat tak snad bude mít na mě místečko. Začínám brát Nosifol co jsem si koupila ( takový ten doplněk stravy s vitamíny) a ještě si nechám nabrat a zkontrolovat štítku.... AŤ vím že je vše o.k. a v červnu nebude nic bránit otěhotnění dušička bude mít klid....

78marcela
27. dub 2014

@musilka taky jsem to tak udelala. akorát výsledky steru budu mít jenom pár dní před KET, už jsem začala stimulaci. ale říkala doktorka že vše vypadá dobře a že neočekává žádný špatný výsledek. Akorát na štítné jsem nebyla. To mě nenapadlo.
@anew vítám tě.

vanule
28. dub 2014

@musilka
@78marcela doktor v CARu je velice pečlivý a než proběhlo IVF tak udělal vše možné a snad i nemožné prohlídky, vyšetření atd. tak doufám, že nějaké vyšetření (aspoň krev) proběhne i před KET - nakonec za týden k němu jdu, tak bych moc u svého obvodního nestihla...

xaxanka
28. dub 2014

holky chystate se ted nektera na ivf

78marcela
28. dub 2014

@xaxanka jdu na ket v půli května

vanule
6. kvě 2014

tak se vracím z CARu a mám takové smíšené pocity 😒 sice jsem se dozvěděla realitu s kterou jsem tak trochu počítala, ale stejně....doktorovi se prostě nelíbí tlak (u něj naměřeno 170/90, u doktorů mám vyšší vždy, ale pořád to nemůžou brát že mám syndrom bílého pláště ) no a váha.
Sice jak říkal KET by neměl být takovou zátěží, ovšem už jsem riziková a za každou cenu by do toho nešel (což samozřejmě ani já)
Takže mi navrhl zkusit udělat nějaké krevní testy hlavně na trombofilní mutaci (až dorazí MS a to může být kdoví kdy) pak pořádné interní vyšetření a uvidí se co dál.
Momentální nálada je taková, že bych se na to vykašlala ☹

musilka
autor
6. kvě 2014

@vanule a co zkusit trochu zahýbat s váhou ? Třeba by se pak i tlak upravil ? Osobně doporučuji Mačingovou a její dietní program je úžasná... mám dole za 6 týdnu 7 kilo cítím se super a upravila se mi i štítná žláza.... Taky jsem úplně vyhodila ze stravy lepek a sladké a je mi fakt dobře.... HLavně mám ze sebe lepší pocit. Zuste to 😉

musilka
autor
6. kvě 2014

řadě lidí se právě po shození kil s mačingovkou upravil tlak a třeba jaterní testy takže za zkoušku to určitě stojí 😉

vanule
6. kvě 2014

@musilka díky za tip, jdu hledat podrobnější info...

musilka
autor
6. kvě 2014

spíš doporučuji si koupit přímo její knížku zhubněte jednou pro vždy tam jsou přímo postupy receptů nejdřív je 28 - mi denní detox pak máš další varianty pro stravování - buď podle krevních skupin nebo semafor ( zelené potraviny žluté červené) nebo prostě vybíráš z jejích receptů co ti chutnalo. Mě tedy chutnalo vše jím teď kopce a kopce zeleniny a hlavně snídám což jsem doteď nedělala. V pase mám pryč tak cca 8 cm 😉

vanule
6. kvě 2014

@musilka přečetla jsem si teď ten její 28denní detox, nezní to špatně, snídaně bych si určitě vychutnala jsou to potraviny, které mám ráda, ale problém vidím v červené řepě a fazol. lusky to jsou věci, které opravdu nesním (už od školy) dá se to nějak nahradit??

musilka
autor
6. kvě 2014

určitě ano řepa je výborná já jí taky nesnášela musíš jí dochutit a pak už je to pohoda a místo fazolí zkus třeba dušený kedlub 😉 postupy na vaření najdeš v knize 😉 Já zas místo vlašských ořechu používala mandle. Hlavně nehřešit no. Já to opravdu vydržela a za těch 28 dní 5 kilo dole a teď za dva týdny další 2 kilča.... A hlavně to jde opravdu znát v pase i v obličeji....

vanule
6. kvě 2014

@musilka woow tak to je super , právě měsíc není tak dlouhý aby se to nezkusilo, takže jdu napsat seznam co je třeba a vrhnu se na detox, každé kilo dole je dobré....

musilka
autor
6. kvě 2014

no jen bacha pokud pak najedeš na svou klasickou stravu může nastat parádní jojo efekt takže i po detoxu to chce právě dodržovat jiné stravovací návyky než doposud.
Ale podle psychologů právě ten jeden měsíc je pro psychiku akorát aby sis vytvořila "návyk" takže ten detox by měl stačit abys potom byla schopná se stravovat zdrav+ě i nadále. My právě doma nejíme nijak špatně to vůbec ale málo jsem pila čistou vodu a předevší jsem dost jedla pečivo což je u mě problém. Lepek prostě kvůli přibírání nesmím. I mléko jsem hodně vyřadila a používám sojové.....

stazina1
6. kvě 2014

Ahoj dievčence,tak som dnes konečne po KETe jednej blastocysty,dufam,že jej bude u mna dobre a že sa všetké pridáme k tehulkám 🙂

78marcela
6. kvě 2014

@stazina1 tak držím pěsti, at je vše ok a za pár dnů máš //

78marcela
7. kvě 2014

@vanule nesmíš se na to vykašlat, prostě je třeba bojovat. Mě zase o váze včera nikdo nic neřekl, jdu v úterý na ket.

vanule
7. kvě 2014

@78marcela no jako neřekl zhubněte, ale řekl, že to může být příčina vysokého tlaku, později předčasného porodu a ten už jsem měla poprvé

kleopatra007
8. kvě 2014

ahoj vsem,jsem 14 dni po KET a test negativni.Zitra ultrazvuk,porad doufam ze to bude dobry.

78marcela
8. kvě 2014

@kleopatra007 ach jo, to je mi moc líto. Máš ještě další pokusy?

kleopatra007
8. kvě 2014

@78marcela jeste mame dva mrazacky,ale ja verim jeste tim co mam v sobe.Musi tam proste bejt🙂

78marcela
8. kvě 2014

@kleopatra007 tak když to cítís, může to byt tak. Zrovna včera mi říkala v práci kolegyně, matka tři děti, že to měla vždy tak, že když týden neměla ms, tak šla k doktorce, ta ji našla dutinku, potvrdila tehu a až poté měla pozitivní testy, že předtím ji test nikdy nic neukázal. Nechápala jsem jak je to možné. Ale říkala že to fakt tak měla u všech tři dětí. Ale ona otěhotněla vždy přirozeně bez problémů. Třeba se ji nějak pomalu vylučuje do moči hcg nebo prostě nevím. Mě ukázal test vždy hned jestli ano nebo ne.
Tak uvidíš. Je dobré že máš ještě mrazacky. Já si jdu pro bojovníky v úterý.