KET v květnu-červnu 2014, chystáte se?

musilka
3. bře 2014

Chystáte se někdo na KET ? My po nevydařeném 3.IVF teď v únoru plánujeme transfer mrazáčků na tohle období. Spíše tedy ten červen - dáme trochu relaxu na dovče a po ní hned na KET 🙂 Mám za sebou nyní v posledním roce a půl 4 nevydařené transfery tak doufám, že ten pátý bude ten úspěšný 🙂

78marcela
26. kvě 2014

@michaela28
U nás v centru 19-20.den cyklu
@vanule
U mě KET nevyšel. Dnešní krev negativní.

michaela28
26. kvě 2014

@78marcela díky za info 🙂

vanule
26. kvě 2014

@78marcela jééé tak to je mi moc líto, pořád jsem na tebe myslela... tak třeba nám výjde další termín spolu. Já měla minulý týden dostat MS ta samozřejmě nikde, takže zatím vyčkávám popř. si mám dojít na vyvolávačku ať mi může udělat testy z krve...a zapojit se do procesu KET (tedy pokud nevýjdou testy zle)

78marcela
27. kvě 2014

@vanule tak to budeme mít další termín asi společně. Já tedy včera přestala brát léky, takže cekam ms do tři čtyř dnů. Ale zároveň jsem psala doktorovi, že když je to už čtvrtý transfer bez úspěchu, jestli mi neudělají nějaké vyšetření nebo hysteroskopii, tak uvidíme co na to řekne a jestli doporučí vyšetření nebo další pokus hned. Prý po té hysteroskopii dost holek otěhotnělo, tak by mi to třeba taky pomohlo.

krasnydenvsem
27. kvě 2014

Ahoj te všechny tak holky včera jsem byla na umělém oplodnění Ket dali mne dvě embrija pan doktor říkal že vypadají výborné test mám dělat 9 června strašné se bojím a přála by aby už bylo 9 a vím že jsem těhotná .

krasnydenvsem
27. kvě 2014

@78marcela je to je smutné moc .já sem včera podstoupila let test mám dělat 9 června. kolik vám dávali wmbrij?

78marcela
27. kvě 2014

@krasnydenvsem tak držím pěsti, at ti to vyjde, měla jsem dvě krásný embrya.

krasnydenvsem
27. kvě 2014

@78marcela děkuji ale to čekání je strašné ale v duchů doufám že 9 budou dvě čárky 🙂 a určitě budou

vanule
27. kvě 2014

@78marcela hysteroskopii mi dělali ještě před IVF a rok před tím laparoskopii a to doktor taky říkal, dám vám půl roku teď to půjde samo, máte vše profouklé a stejně nic ☹ a když nad tím tak přemýšlím podstoupili jsme všechna vyšetření imunologii, genetiku , nikde žádnou příčinu nenašli (spermio výborné, já vše OK) byla jsem 3x na IUI a nakonec IVF...kdybych měla jít znovu do všech vyšetření tak jdu, je dobře, že ses tak rozhodla, sice z narkozy jsem měla strach , ale nakonec to člověk zaspí tak si nic nepamatuje 😉

78marcela
27. kvě 2014

@vanule já taky myslím, že jsem se rozhodla odobře...i když nic nenajdou, budu aspon vědět, že jsem ok a že prostě musím být trpělivá. A když najdou, budou léčit...tak snad to dobře dopadne. I když mě udělají hysteroskopii, chci jít co možná nejdříve na KET.

78marcela
28. kvě 2014

@vanule tak u mě včera dorazila ms (aspon myslím, je to takový nijaký a má to divnou barvu), ale nic se u mě dít nebude, protože jsu na konzultaci 12.6, tam se s nimi chci domluvit na nějakých těch dalších vyšetřeních. Takže doufám, že půjdu o prázdninách, když už v červnu nic, čím dřív, tím líp.

vanule
28. kvě 2014

@78marcela joo tak to u mě stále nic,a ani to navypadá, že by se něco chystalo, ale už jsem na to zvyklá, minule si MS dorazila až po více jak 80ti dnech..akorát je to na nic, že vše závisí právě na te "tetce červené" čím později dojde, tím se vše posune, protože u nás v CARu přes prázdniny nejedou IVF ani nic s tím spojené 😒 takže by jsme zase přišli na řadu až v září (jako při prvním IVF)
původní plán byl, stihnout přejít z jedné mateřské na druhou, ale plány jsou od toho aby se měnily 😉

78marcela
28. kvě 2014

@vanule já taky měla plány, jak si teď otěhotnim, přes prázdniny budu v klidu a v pohodě první tři měsíce aby se nic nestalo a zatím.. Plány nějak nevychází. Zatím to vypadá že mi to tříměsíční období vyjde akorát do září, kdy je v jazykovce nejvíc práce, kdy se dělají rozvrhy, hodiny, úvazky, spím tři čtyři hodiny denně a pracuju 16 hodin.. To bude veselé.
U mě tedy vůbec nevím, jestli to počítat za ms. Včera tmavě hnědé spineni, dneska to bylo světle hnědé spineni a méně než včera a zítra tipuji nebude nic. Ale červené tam nebylo vůbec. Tak nevím co to má jako byt.

78marcela
28. kvě 2014

@vanule a ty nemůžeš jít na vyvolávacku ? U mě čekat na ms, tak se taky nedočkají. Chodí mi tak po třech letech. Takže mě vždy v centru dají noret.histeron na deset dnů a po něm do čtyř dnů přijde ms.

vanule
28. kvě 2014

@78marcela já dřív nikdy nešpinila, ale po porodu (když už se tedy MS dočkám) taky den dva tmavě hnědá než se rozjede červená...
já ti nevím, ale mi příjde, že se prostě doktorovi moc do toho KETu u mě nechce,tak to zkusí oddálit (vyšetření atd.) a třeba doufá, že si to sama rozmyslím (proti dr. nic nemám, vždy jsme byli u něj spokojení i teď po dvou letech co jsem nebyla v CARu byl příjemný, šel se hned podívat na malou, ale prostě ve mě vzbudil takový pocit)

vanule
28. kvě 2014

@78marcela říkala jsem, že se taky nemusím dočkat, tak říkal že si můžu skočit pro vyvolávačku po 10 dnech vynechání, takže příští týden bych tam zašla

78marcela
28. kvě 2014

@vanule no já jen pocit mám taky z toho co píšes jak tě odrazoval.. Nevím. Já už zjistila že si to prostě musím vydupat, to co chci. Taky jsem v centru celkem spokojena ale už čtyři transfery a žádné miminko, tak jsem řekla že chci vyšetření, tak teda že jo a že se mám objednat na konzultaci za měsíc a to jsme zrovna ještě na dovolené tak jsem tak dlouho otravovala a jdu nakonec už 12.6 na konzultaci. Ale nebýt toho tak mi neudělali nic, jen bych šla na další KET. Takže prostě bych tam zavolala a řekla, ms jsem měla už tehdy a tehdy, mám s tím problémy, chodí do dvou třech měsících, dejte mi agolutin nebo něco, chci začít už teď.

vanule
28. kvě 2014

@78marcela je to hrozné, stejně si za to zaplatíme (a někdy ne malé peníze) a ještě se prosit o vyšetření, nebo konzultace, kde to spěje.... 😒

78marcela
28. kvě 2014

@vanule přesně tak. Nás už to stalo kolem 70tisíc a zatím bez úspěchu. To je dobře, že tam příští týden pujdeš. Jdi hned v pondělí, to už je červen, KET dělají většinou 20.den cyklu, tak ať stihneš krev než ti to má prázdniny zavřou. U nás se tedy jede pořád kromě Vánoc.

vanule
28. kvě 2014

@78marcelam já raději zapoměla kolik to stálo, vše se vykompenzovalo dcerou. Ovšem teď si myslím, že to stejně nebude tak jednoduché jak jsem si představovala...
krev a utz by byly v poho, oni jen nedělají ET, KET (výš jsem psala IVF, vyšetření by udělali jen ne transfery)

78marcela
28. kvě 2014

@vanule aha. Já myslela že to zavřou úplně. A proc ne transfery? Chápu třeba opu, u mě to bylo komplikované, rána, narkoza apod. Ale KET v podstatě není nic tak složitého.

78marcela
28. kvě 2014

@vanule a ono je pravda že člověk rád zapomene na peníze když už si drží to miminko v náručí. Taky bych těch peněz nelitovala kdyby to už vyšlo. Dala bych je ráda, kdyby tu už něco spinkalo v postýlce.

vanule
28. kvě 2014

@78marcela asi si nechtěji "kazit" dovolené nebo co!

vanule
28. kvě 2014

@78marcela no tento týden má to naše vytoužené "miminko" asi nějaké čertisko v těle 🙂 řádí jak černá ruka, teď se tak krásně poslouchá jak z chůvičky chrápe 😀

78marcela
28. kvě 2014

@vanule jo, já bych chápala kdyby si zavřeli centrum a vzali dovolenou. Ale když tam jsou a vyšetruji, tak nechápu proc nedělají KET. Ale asi do toho nevidíme, no. Ty to naštěstí snad stihneš. Ale fakt jdi co nejdřív. I na vyvolávacku může trvat 10-14 dnů než ms přijde.

krasnydenvsem
9. čer 2014

@78marcela Dnes sem dělala test mam dvě krasné čárečky dnes se musím objednat na ultrazvuk zavolám .MAM šílený strach ,ale veřim že vše bude v pořádku . já sem ani nemusela dělal test už na 5 den po transferu sem cítila že jsem těhotná. Krasný den přeji vám všem holky 🙂

78marcela
9. čer 2014

@krasnydenvsem Tak ti moc moc blahopřeji.

krasnydenvsem
9. čer 2014

děkuji na Ultrazvuk jdu 24.6

michaela28
10. čer 2014

@krasnydenvsem moc gratuluji, já jsem byla na KET 5.června, 19.6 mám jet na krev. Já už ale stejně jako ty cítím, že to tam je. Tak doufám, že se nepletu a hlavně nechci nic zakřiknout, test si budu dělat v pátek, to budu 8. dne po akci, s prvním dítkem jsem to tam už v tento den viděla, tak uvidíme. Dávali mi 2 hezká embrijka 🙂.

vanule
10. čer 2014

já stále jen čekám, jak to tak vypadá MS se asi nedočkám a KETu taky ne :-/