KET v září 2012

molla
11. zář 2012

Ahojky je tu někdo kdo teď v září bude podstupovat ket?Že bychom se podělili o zkušennosti a drželi si palečky .-)

blana12
29. zář 2012

@absti Ahoj, tak jak? Broučka už máš u sebe, tak přeju hooodně štěstíčka ať se drží co může 🙂 🙂

nelynka
29. zář 2012

ahojte holky..
mame za sebou ket..transfer bol 17.9. a od 6dna mam //..
mam zasebou uz 5x missed..
chcela som sa opytat ci aj vas bolelo podbrusko ale fest.. ja kym lezim je to ok a akonahle sa hybem tak su to dost silne bolest (asi ako prvy den ms)

absti
1. říj 2012

@blana12
Ahojky jo jo brouček je u me uz od soboty 🙂 snad se mu bude u me líbit a vydrží tu 9 měsíců 🙂

absti
1. říj 2012

@nelynka
Ahoj me podbrisko po ET nějak extra nebolelo, spis jsem měla pocit že to dostanu. Ted jsem 2 dny po KEtu a cítím se skvěle, podbrisek lehce cítím..
Nemůžeš byt těhotná mimodelozne? Já totiz mimodelozni měla a podbrisek me bolel fest.

nelynka
1. říj 2012

@absti ahoj.. Ja mam tiez pocit ze keby lieky neberiem
tak to v momente dostanem.
Sem tam ma chyti silny krc,trva chvilu a potom je zase ok.
A mimodelozne..to neviem.
Este ani raz som to nemala..
Uvidime dneska ake hcg bude.
Ale testy mi nesileju uz 4ty den..

hasalovak
1. říj 2012

@blana12 Ahojky tak já jsem začala včera večer špinit tak jsem dost nervozní co z toho bude. Mám žaludek jak na vodě. Celou noc jsem nespala. čekám na telefon z repromedy co a jak.

absti
1. říj 2012

@nelynka

@hasalovak

no holky snad bude vše ok.

blana12
1. říj 2012

@absti budu držet palce ať se drží co může 😉
@nelynka ahoj, mě podbřišek nebolí, jen sem tam takové píchnutí, ale taky ti budu držet moooc palce, ať se ti mimčo zadaří, koukala jsem, že už toho negativního bylo u tebe dost.
@hasalovak teď úplně vím co prožíváš, ale neboj všechno bude dobré, pokud nekrvácíš 😉 A kdy máš kontrolu? Hlavně skus být v klidu a myslet pozitivně ju 😉 🙂

nelynka
1. říj 2012

@absti
@blana12 holky dakujem..
ale HCG je dneska len 31 takze nic z toho nebude..
pomalicky to klesa.. v stredu idem na kontrolu ci to kleslo uz uplne aby som mohla lieky vysadit...

absti
1. říj 2012

@nelynka
a ty už jsi na krvy byla předtím? jaké jsi měla hodnoty?

nelynka
1. říj 2012

@absti nebola, u nas sa chodi na krv len 14ty den...
a na 14ty den je hodnota 31 velmi malo..
na to ze od 6teho dna som mala uz ducha na teste..
takze vlastne za 8dni stuplo HCG len na 31 takze to OK nie je..

absti
1. říj 2012

@nelynka
já bych ještě počkala

nelynka
1. říj 2012

@absti akurat ze ja uz nemam na co cakat, z tohto ozaj nic nebude... 😒
ale vpohode, mna to nejako ani nemrzi..dalsia etapa zivota za nami a ideme dalej..
nie je to prvy potrat, viem ze to fajn nebude a nech ide radsej teraz ako zase trpnut dva tyzdne a cpat sa liekmi a udrziavat "mrtvolku" v tele ☹

absti
1. říj 2012

@nelynka
Já měla 9 den HCG 4,5 a 13 den uý 0,2

hele a ty máš 5 dětí?

nelynka
1. říj 2012

@absti tak vidis, ze to nestupalo.. a ja uz som 6ty den mala duha na teste a 8mi den krasnu ciarocku..10ty den este krajsiu a odvtedy vobec nezosilnela, len sa mi zda ze pomalicky slabne..

ano, vpodstate mam 5 deti..
mam zasebou 5potratov.. teraz je to vlastne 6ty potrat a 6te dieta v nebicku..
dovod nie je, vysetrenia naozaj vsetky vporiadku, dokonca genetiku a imunologiu mam robenu 2x..
pichala som preventivne posledne 3tehu aj fraxik na riedenie krvi, papala som aj prednison a aj tak nezabralo...

blana12
3. říj 2012

@hasalovak ta co kočko, jak to s tebou vypadá?

hasalovak
4. říj 2012

@blana12 Zatím v pohodě. Hned v pondělí špinění přešlo. Ale od pondělka je mi zle na zvracení, pořád se převrací žaludek. Nemůžu nic sníst, ale jinak v pořádku. Zíta jedem do Repromedy tak snad bude vše o.k.A co vše dobré?

absti
5. říj 2012

@nelynka Ahojky, tak co????

absti
5. říj 2012

Tak dneska jsem 6 ty den od KET a příznaky zádné..jak jste to měli vy?

nelynka
5. říj 2012

@absti ahoj..
no nic z toho.. krev ve stredu stoupla hezky..hcg bylo 68 ale na obed jsem zacala krvacet a do vecera se to cely rozbehlo..

ja jsem 6ty den uz mela na testu ducha ale priznaky opravdu zadny...akurat nevim zda jsem ja dobrej priklad 😀

blana12
6. říj 2012

@hasalovak To je mi tě líto, že je ti na zvracení, já zatím nic, žádné těhotenské příznaky ani nevolnost nic, akorát mi některé věci nevoní to je snad jediné 😉 Sem tam pořád špinění, ale praskají mi cévky jak se roztahuje děloha, snad se to brzy upraví. 🙂

blana12
6. říj 2012

@absti 6tý den ještě nedivoč 😉 , je to ještě brzy, já testila až 9tý den a to byl duch, příznaky nemá do dneška skoro žádné, kdybych nebyla na ketu, tak krom toho špinění ani nevím, že jsem těhotná, každá to máme jinak. Věř tomu, že budou dvě krásné čárečky 😉 🙂 budu ti držet palec 🙂