KET - vše kolem něj, jak probíhá atd.

tergal
30. kvě 2017

Ahoj, připravuji se na KET. Vyfasovala jsem náplast estrahexal,které lepim 2x týdne,asi 5dni před transferem mám přidat crinone gel. Zajímá mě,jak vlastně zjistí lékaři,kdy se má jít na transfer rozmrazení embrya? Já teď byla na ultrazvuku,Dr.mi nic neřekla,jestli dobrý nebo špatný,předpokládám,že OK,když mi naplánovala KET na 22den. Mám strach,je tu někdo,kdo se chystá a nebo už KET postoupil a může podat více info? Moc děkuju!

venda25
29. srp 2017

@fiedlermonika ty jo a já jsem myslela, že už kolem 14-15dne :( tak to už jsem opravdu zapomněla, nějaké hormony nebo tak? Pamatuju si jen utroš, ale nic jinýho...

fiedlermonika
30. srp 2017

@venda25 no to záleží na tom jaky mas hormonalni profil ja například nemam estrogen a progesteron tak ho musim brat od prvního dne cyklu to je u me estrofem a pet dni před transferem utrogestan

tergal
autor
6. zář 2017

@be_ruska ahoj,dlouho jsem tu nebyla, odpočívala jsem,pracovala a dávala se psychicky dohromady. Teď v pátek jedu na konzultaci k Dr.,tak uvidíme co dál,další IVF. Zajímalo by mě,zdá po dlouhém protokolu jsou vajíčka větší kvality nebo je to stejné jako u krátkýho? Co ty,jak jsou na tom tvoje vajíčka,držím pěsti!!

tergal
autor
6. zář 2017

@fiedlermonika držím pěsti. Při našem posledním pokusu KET,kdy jsem otěhotněla,,ale bohužel to nedopadlo,jsem taky brala etrofem,crinone a píchala clexane na ředění krve. Ty máš nějaké problémy s krví,když pichas fraxiparin?

be_ruska
7. zář 2017

@tergal u me pekne naprd. Opet mi zustalo jedno vajicko takze u me dlouhy protokol byl ocividne zbytecny. I kdyz me nastimulovali na 10 coz si myslim je dobry tak stejne zas jen jedno. Nechapu.😵

tergal
autor
7. zář 2017

@be_ruska tak to mi mrzí každopádně máš jednoho bojovníka,tak mu věř! Ptala ses Dr.proc tomu tak je? Musí tě přece nějak vyšetřit,máš dobrý to AMH (pocet,resp.zasobu vajicek)?? Já byla teď celkem v pohodě,a teď jak se zase chystám k Dr.je mi do pláče,celé vše podstupovat znovu,píchat si injekce,ale chceme miminko,každá tady z nás,tak musíme být silné a bojovat,i když to je nekdy moc těžké!

be_ruska
7. zář 2017

@tergal amh mam nizke to vim. Spis nechapu ale kdyz se podari nastimulovat na 10 coz si myslim je fajn, tak stejne zustane jen jedno. Jeste sem se neptala ale budu to zjistovat. Neboj to das. Injekce jsou na tom vsem to nejmenší.

fiedlermonika
8. zář 2017

@tergal mam heter. MTHFR proto fraxiparin, no dopadlo to biochemickym nebo zamlklym, takze ted cekam na mesicky a v rijmu hysteroskopie, ikdyz uz mam laparoskopii udelanou, pak genetika a imunologie a a 4 IVf uz jako samoplatci doktorka me navrhla minimalni stimulaci, ale tu nechci radej kompletni ivf když uz si to musim platit

tergal
autor
9. zář 2017

@fiedlermonika kam chodíš do CAR? Že ti nedělali genetiku a imunologii ještě před IVF?

tergal
autor
9. zář 2017

@be_ruska Je to divný tedy,stářím vajíček to být nemůže?,snad ti Dr.reknou čím by to mohlo být a proč se tak děje.

fiedlermonika
11. zář 2017

@tergal zlin

venda25
13. zář 2017

Ahoj holky, má někdo zkušenost s EmbryoGlue? Dnes jdeme na KET a teď čtu v papírech jestli to chci nebo ne. U žádného předchozího Ketu se mě neptali, ani nic nedávali. Je to k něčemu? Dík za radu.

tergal
autor
14. zář 2017

@venda25 ahoj,také jsme nad tím nejdriv uvažovali,musí se to nahlásit dopředu,že to chceš. Nám taky nic neřekli,já si o tom četla a pak se ptala. Nakonec jsme to nedali,moje Dr.mi řekla,že ona sama by to nedávala,že to není zázrak....když si proctes diskuze,tak se psalo,že někdo to chválil,jiný ne...bohužel já osobní zkušenost nemam...na druhou stranu..člověk vyzkouší možné i nemožné,jen,aby to vyšlo ;)